Ada

Parę razy odbierałam już paczki w Baninie od Pana Mateusza z firmy InPost i naprawdę uważam, że jest porządnym pracownikiem. Oby więcej takich kurierów! Lubię atmosferę w InPost za: Bardzo podoba mi się miłe nastawienie kuriera (Pana Mateusza, jeżdżącego po Baninie), bo od niego dostaję paczki. Spotykałam wielu kurierów z innych firm i nie byli tak życzliwi jak właśnie ten Pan.

Izabela
@Ada

Opinie klientów są bardzo istotne na forum. Szczególnie, jeżeli mogą być dobrą podpowiedzią dla pracowników firmy. Jak rozumiem, twierdzisz, że nastawienie do pracy jednoznacznie wpływa na jakość usług?

Wojtek

zaginęła przesyłka z paczkomatu na trasie z Pruszcza do Torunia. Informacja na infolinii, że sporadycznie odklejają się etykiety. Opisałem, podałem kilka szczegółów, które były na kartonie, opakowaniu, m.in. nr telefonu. Dla tej śmiesznej firmy to wciąż za mało. Muszą znać więcej szczegółów a najlepiej zawartość paczki. Jeżeli to się dzieje sporadycznie to dlaczego taki problem z odnalezieniem przesyłki. Szef firmy wypowiada się że są gotowi do przesyłek w okresie śwątecznym. śmiechu warte . NIE POLECAM I OSTRZEGAM.

piotr

firma żart, beznadziejna obsługa, kurier chamski, obsługa telefoniczna kpina, przesyłka wróciła do nadawcy bo nie będę jeździł 60 km, aby ją odebrać osobiście, ktoś zapłacił za doręczenie, a nie za pozorowanie doręczenia.

Izabela
@piotr

Jak rozumiem, wypowiadasz się z perspektywy klienta. Czy w opisanej sytuacji, próbowałeś skontaktować się z firmą inną drogą, niż telefoniczną? Napisałeś, że "obsługa telefoniczna to kpina", zatem zakładam, że obrałeś inny sposób nawiązałeś kontakt z InPostem? Podziel się z nami informacjami na temat tego, jak rozwiązała się opisana sytuacja.

Xxx

Krętacze, (usunięte przez administratora) kłamcy. Jak z czymś nie mogą sobie dać rady to dzwonią do klienta, składają propozycje i nie wywiązują się z niej!!! Osobiście się fatygujesz i też Cię mają w (usunięte przez administratora) Kłamią a potem przepraszają. Rekompensaty żadnej, mają klienta głęboko w poważaniu jak stworzy się problem. Nigdy więcej!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wściekły na Inpost

Żenada!! Czekam od 4 dni na umowę, dostaje tylko codziennie smsa z firmy Inpost że nie udało się ze mną skontaktować i proszę o kontakt z nr tel. 723260256 . Niestety nr ten jest nieaktywny, a ja nie ruszam się z biura, wiec kurier się nie pofatygował !! Bank nie podaje nr przesyłki, a Inpost bez nr tejże przesyłki nic nie może zrobić!! Nie mieści mi się w głowie jak poważna firma może pozwolić sobie na takie podejście do klienta?!

były pracownik
@Wściekły na Inpost

Numer Marka Czerniaka

emerytowany stoczniowiec

Jestem tak wściekły , że jak dotrze wreście kurier to nie wiem co mu powiem.Dwa dni temu o godz. 9 otrzymałem telefon , że kurier będzie za godzinę z przesyłką.Ponieważ byłem poza granicami miasta, poprosiłem o przybycie od godz. 16.Usłyszałem, że jeśli chcę otrzymać paczkę to muszę go szukać po dzielnicy.Myślałem że to jakiś żart.Wróciłem o godz. 15.30 i telefonicznie powiadomiłem o swojej obecności w domu i usłyszałem że pan kurier kończy pracę i już u mnie nie będzie.Na portalu firmy kurierskiej , że kurier wczytał dwukrotną swoją obecność u adresata co jest kłamstwem i beszczelnością bo my byliśmy w domu.Pomimo wysłania reklamacji i dwukrotnej rozmowy na infolini firmy nikt do dnia dzisiejszego nie zadzwonił, nie wysłał sms czy maila.Co można sądzić o takiej firmie? Czas najwyższy ,aby w takich firmach wprowadzić procedury ISO !W dalszym ciągu oczekuję na odzew ze strony firmy kurierskiej i od strony nadwcy paczki , którego również poinformowałem o zaistniałej sytuacji. Jednym słowem to skandal!

dr
@emerytowany stoczniowiec

.....nie wiesz co mu powiesz ???? A może Pan kurier pracujący od 6 rano naprawde kończy prace o normalnej godzinie .... Bo chce dożyć do emerytury ;)

Opinie dotyczące zatrudnienia w InPost to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Henry

Praca do przyjemnych nie należy. Klienci bardzo znerwicowani ciągle narzekają!

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdańsk.

Daniel

To jest forum dla pracowników firmy a wszelkie skargi kierować na adres firmy. Najłatwiej jest oskarżać

ANONIMOWY

INPOST ,,NAJGORSZA I NIE UCZCIWA FIRMA KURIERSKA Z GDANSKA ,NIE WYWIAZUJA SIE ZE SWOICH OBOWIAZKOW,MAJA GDZIESZ KLIENTOW,.

Remek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

ululululu00
@Remek

musisz sobie sprawdzać stronę Integeru, tam są ogłoszenia ze wszystki miast. z gdańska chyba tez widziałem, więc pewnie robota sie dla ciebie znajdzie.

toto

Moja opinia o INPOST GDAŃSK jest jak najbardziej pozytywnaaaaaa.

Zach

pracowałem dla IT. super atmosfera przede wszystkim, nie korporacyjna. młody zespół, zgrany. kupa roboty, to nie zaprzeczę, ale ciekawe projekty. zarobki na poziomie.

Chcę śniegu

Nie szykuje się jakiś wakat na centrali? Ktoś coś wie?

setrus
@Chcę śniegu

w gdańsku? nie słyszałem, ale dużo ofert widziałem z krk i wawy. pewnie cię to nie urządza, ale jak coś daję znać, bo się przeniosłem pół roku temu właśnie do wawy i dalej w inpoście robie.

jeloł

wiem, że niektórzy nie mówili przez pewien czas dobrze o INPOŚCie, ale myślę, że to już minęło. pracuję od kilku lat i muszę powiedzieć, że teraz wracają do gry. kurier to nie jest łatw a praca, ale ktoś te paczki musi dostarczać, a warunki są good.

Mieszkaniec

nie wiem jak w innych inpostach, ale tu nie ma tak, żeby dużo ludzi marudziło na cokolwiek. a to dobrze świadczy o firmie. trochę tu już pracuję, sporo się nasłuchałem, więc zdążyłem poznać, co ludzie sądzą. ja też nie narzekam.

sam jak palec

nie jest tak źle jak wszyscy mówią o kurierowaniu. no roboty jest mnóstwo, ale za to czas szybko leci. robisz swoje i dostajesz pieniądze. stawki normalne, ludzie i kierownictwo w miarę także spoks

Nope hope

W sumie jest ok. Od jakiegoś czasu zaszło sporo zmian, trochę ludzi odeszło, przyszło sporo nowych, ale na dobre to wyszło jak tak teraz patrzę...

Azulll

ogólnie to normalne warunki. nie zawsze było różowo, ale teraz zdaje sie inPost wychodzi na prostą. jest całkiem dobrze. kasa standardowa za tego rodzaju robote.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.