Opinie o InPost w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InPost. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InPost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Gdańsk

Matka

Bardzo dziękuję Panu na infolinii, który sprawnie załatwił możliwość odbioru przesyłki z paczkomatu w Gdańsku oraz Panu ,który tą przesyłkę dostarczył. WIELKIE DZIĘKI Wdzięczna matka której syn wylatuje dzisiaj do Londynu.

Dzień dobry. Oferta pracy listonosza w woj. pomorskim - różne lokalizacje. Umowa o pracę + premia + premia roczna, różnorodny pakiet świadczeń socjalnych, bony żywnościowe, stabilność zatrudnienia, wdrożenie do pracy. Kontakt pod numerem (58) 32 66 144.

ani

witam chcę się dowiedzieć coś o pracy w sortowni inpost wola bykowska. warunki??

gdańsk

Słuchajcie, czy w Gdańsku paczkomatami i listami zajmuje sie ten sam oddział, czy ajent?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie InPost? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
operacyjny

w firmie inpost pracuję dwa lata i wiem jedno wszystko zależy od agenta ktory prowadzi oddział ja pracuje dla agenta z tczewa i jestem super zadowolona szef i ekipa szefoistwa jest super a kierowniczka oddziału najlepsza wynagrodzenie nie ma co narzekać

pesci

Czy to prawda ze tam obowiazuja dwa jezyki? polski i ukrainski ?

Jedrek

Burdel na kółkach. Takie jest moje zdanie o Inpost.

Rumia

InPost w Rumi to dopiero kino..jak zatrudnimy nowego to dostaniecie Państwo swój list, średnia pracy "doręczyciela" 2 dni. Tak DORĘCZYCIELA, bo listonosze są w Poczcie Polskiej ! InPostowi dziękujemy.

rob tam gdzie robisz bo sobie "polepszysz"

ktosik z branży

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma INPOST opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Ogólnopolska firma InPost – oddział w Piotrkowie poszukuje osób na stanowisko DORĘCZYCIEL-LISTONOS... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5690541?keywords=&region=

Rakso

WITAM, W INPOSCIE PRACUJE JUZ OD 2 MIESIĘCY. Pensje mam 1680 brutto!!! !!! + zwrot paliwa 50gr za kilometr!!! !!! Myślę że nie ma tu o czym dyskutować, mi to pasuje!!!

...

no fakt Parodia... Tam sie cyrki dzieją... Każdy chce rządzić wszystkimi.. Żenada. a jeśli chodzi o Płace to sorry ale tyle ile rozniesiesz tyle zarobisz... haha a te smieszne kary za "nic" jak to mowice mnie tez bawią, a wiem duzo..;D haha pozdrawiam

xy

taran masz u mnie piwo jak by mi to śmieszna firma normalnie zapłaciła to flaszka by była ale wiadomo... Propozycja! jeżeli pracowałeś w tej śmiesznej firmie to mów w rodzinie by nie zamawiali nić co ma im im dostarczyć in post a jak już muszą to niech to zrobi poczta. I ludzie którzy nie dostali umowy to proponuje iść do pip ( inspekcji pracy ) nam jako byłym pracownikom to może nic już nie pomoże ale może uda nam się uchronić innych...

yx

Pracowałem tam przez miesiąc i do tej pory nie przysłali mi umowy... Wypłata 750zł moja wina bo na umowie był 1000 ale mówili że dostane za ten 1 miesiąc pracy około 1600zł i zwrot za paliwo i za przeproszenie (usunięte przez administratora) dostałem. Jak ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie to radzę uważać, bo co innego ci powiedzą na rozmowie a co innego wyjdzie jak już zaczniesz pracować. Ja pracowałem jako "listonosz" na popołudnia czyli cały dzień rano wstać i jechać zadać listy do pok-u jakieś 15km w jedną stronę i co się uda jeszcze roznieść jechałem po nowe i z powrotem na rejon. Czyli na samo takie durne jeżdżenie nawało jakieś 70km na dzień a śmieszny zwrot za paliwo średnio 15zł na dzień to kpina jakaś. PAMIĘTAJ NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ obiecanką 4000 zł to w życiu tam nie zarobisz

wódz kraków 001

halo gdanisk, halo gdanisk, tutaj krakow. jak tam idą polecone i jak staweczki? ;)

byly

czy w dalszym ciągu (od lat) inforsys placi za dostarczane listy listonoszom czy umowy śmieciowe z inopst + druga umowa ?

maryska z zabianki

praca fatalna - oszukiwanie pracowników. za wypisanie awizo nie dostaniesz kasy. za dostarczenie poleconego kasa taka sama, jak za list zwykły. a oddział (właściciel oddziału) inkasuje prawie 2 pln. za list zwykły dostaniesz 20 groszy, jak zdarzy się reklamacja, bo coś niby zginęło, zabiorą tobie 40 złociszy (czasem to nawet nie cala dniówka). specjalnie złe dobrane parametry płacowe za daną dzielnicę (dlaczego osoba robiąca wieżowce dostaje 2200 kasy i wraca z roboty po 14tej, a ja mam pipidówkę, dostaję 1200 i na dodatek łażę do 17tej?). dlaczego mam brać paczki, które powinny być dostarczone samochodem (oddzialik ma z tego 5 pln, a ja marne 20 groszy, bo płacą za to jak za list). ogólnie jedna wielka piramida finansowa, pracuję do końca miecha i rzucam. nie zwracają za bilety komunikacji. Cwaniactwo i wyzysk w dobie bezrobocia.

Łoś

W tej firmie nie ma widełek płacowych. Może wyciągniesz 2tys. przy super rejonach, super wydajności i jak kier ma dobry humor to nie upieprzy wynagrodzenia karami z kosmosu aby ratować swój tyłek, o sorry budżet oddziału.

Szukam pracy

Trwa nabór do InPost. Jak jest tam teraz? Da się zarobić normalną pensję?

Były listowy

Nosiłem KRUSy w Gdańsku. Zabezpieczeń nie masz praktycznie żadnych, na szczęście ominęły mnie przygody typu napad. Kase nosi się razem z listami, nie masz szans zeby jechać tylko z KRUSami, chyba ze bedzie ich 100, ale tak sie nie zdarza... Moga cie za to wysłać za inny rejon, dodatkowo, bo np. kolega sie rozchorował, a kasa leży. Stawka jest bodaj 1 zł brutto od sztuki, na szczęście ludzie na ogól dają napiwki (niektórzy nawet i po 20 zł).

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Gdańsk

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost