Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

BAD BOY

Zgadzam sie. Pozdro dla dziewczyny z wtryskow z długimi,brązowymi włosami :*

odp

masz racje z niej pani ja z koziej dup... traba

ŻĄDZA PIĘNIADZA PRZESŁONIŁO JEJ WSZYSTKO KIM ONA BYŁA ZWYKŁĄ SPRZEDAWCZYNIĄ W HURTOWNI A TERAZ pani NAPISAŁAM Z MAŁEJ LITERY BO CO TO ZA PANI PAnC

king kong

Ja też tam pracowałem i wiem jak tam jest i jakim typem człowieka jest ta z Rumoki,wiec tym co tam zostali tylko wspołczuje.

były pracownik

king kong miałam okazję tam pracować,wiem o co chodzi,żadnych miłych wspomnień nie mam z tamtąd.Nie będę się tu rozpisywać bo szkoda słów,nie chciałabym być w jej skurze i mieć taką opinie jaką ona ma,i tych pieniędzy które ona tam zarabia.Wolę być zwykłym szarym człowiekiem i mieć przyjaciół rodzinę i rozum bo to jest najważniejsze.Pozdrawiam tych wszystkich co mają złe zdanie na jej temat co zdąrzyli się przekonać jaka z niej ................sami już wiecie o co chodzi.

king kong

Nowa dobrze wszystko opisałaś, ale jest jeden szczegół jej już nic nie pomoże możesz jej w gebe pluc a ona powie ze deszcz pada to jest taki typ człowieka dusze diabłu by sprzedała aby dojść do celu. Taka to wesz społeczna ze nikomu nie pomoże tylko zaszkodzi. Widzisz obstawila się rodziną, a innych zwalnia bo ma wszystko w tej tłustej du... To jest taki typ człowieka po trupach do celu,ale ci co przez nią odeszli teraz się śmieją ze tyle lat z takim wariatem wytrzymali,jednak jest takie powiedzenie PAN Bog nie Dudek zajrzy każdemu w czubek wiec wielka pani kierownik zapamietaj te mądre przysłowie, bo my całej biedy nie ogarnelismy starczy i dla ciebie. Amen

xxx

żądamy podziału zysków wielkich przediębiorstw przemysłowych

Nowa

My pracownice nic nie mamy do większości mieszkańców Rumoki. Wiemy , że mieszkają tam mądrzy i uczciwi ludzie. Negatywne opinie o tej miejscowości pojawiły się z tej przyczyny, że mieszka tam psychiczna kierowniczka z Dong Yang. Ona swoją postawą wobec "krajanów" spowodowała, że jest znienawidzona przez pracowników, a nawet swoje koleżanki z nadzoru. Żeby ona wiedziała co te z nadzoru o niej mówią po pracy, na imprezach i w swoich domach, to by ich na pewno lepiej szanowała. Wszyscy czekają cierpliwie kiedy się ona "wyłoży" i ile jeszcze jest w stanie psychicznie to wszystko wytrzymać . Tą kasę którą zarabiasz na pewno w przyszłości przeznaczysz na leczenie w szpitalu zamkniętym (bez klamek). Nie sądź, że koreańczycy będą cie trzymali do emerytury. Jak cię zwolnią to sobie poczytaj wszystkie emaile dotyczące twojej osoby. Jest to przerażające , że taka kreatura nic sobie przez tak długi czas nie robi z opinii porządnych ludzi.

teraz to nawet przez radio 7 już ludzi do pracy szukają a co zabrakło ludzi w Rumoce i okolicy? ty pożal się boże osobo pracuj na dwie zmiany a masz taką stawkę to zarobisz na zabieg tz usunięcie pypcia

Ania

Witam pracowałam tam i wolę siedzieć w domu na bezrobociu niż tam wrócić 12 umów po miesiącu po prostu psychiatryk .

tita

Brawo pracownik ta osoba jest zakręcona jak słoik dżemu i pusta jak bęben. Szkoda na nią słów, żeby nie jej przydupaski to dawno by na bruku wylądowały bo oni za nią wszystko robią a ona za to laury zbiera.

zakład dong yang to zakład pracy z najbardziej porąbaną kierowniczki takiej kierowniczki to żaden zakład nie ma w całej Mławie od kanalia

Żądamy podziału zysków w wielkich przedsiębiorstw przemysłowych

???
@xxx 28.08.2014 10:49
Żądamy podziału zysków w wielkich przedsiębiorstw przemysłowych

Zadac to TY sobie mozesz,ale pod Sejmem a i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaniesz

zmiana @

Droga Lolll, popieram.

tekla

@adamo...drogi o jakich umiejętnosciach,kwalifikacjach i wiedzy mówisz??? Bo z tego co się orientuję to tam jest garstka osób które się na czymkolwiek znają zaczynając od kierownictwa a kończąc na asystentach którzy pierdzą w stołek.

adamo

Witam , pracowałem w DY jako asystent produkcji w 2006 r, zwolniłem się sam zarabiałem wtedy 1050 zł do reki ciekawi mnie ile teraz zarabiają ludzie na tym stanowisku. Wtedy, mówię ogólnie o ludziach było ok, mniej więcej każdy zarabiał tak samo (mowa o biurze) i nikt nie najeżdżał na siebie. Było kilka spoko osób. Zawsze wspominam tę pracę z sympatią, pamiętam gdy tam pracowałem to chciałem szybko z DY uciec ale w sumie poznałem tam swoją zonę właśnie pracując w DY. Pozdrawiam wszystkich z biura na wtryskarni, i magazyniera od małych części to był dobry chłop na serio.

Lollllllllllll

Pracowałam na tyle długo w tej firmie że mogę powiedzieć że hałas i smród to nic, najgorsi są ludzie. Liczą się tylko znajomości, pracownik który się stara nie jest doceniany. Dla mistrza z grupy A liczą się tylko 2 osoby jest głuchy na dzwonki. W grupie A pracują same matki, żony i kochanki na dodatek wredne suki które zamiast zająć się robotą albo swoim życiem wciskają paskudne mordy w nie swoje sprawy i sieją ploty. Szczerze przydał by się egzorcysta i ginekolog na terenie zakładu bo jest tam jedna opętana która lata mało jaja nie zgubi, a kłapouchy chodzi w ciąży już 4 lata nie może urodzić i na dodatek smród roznosi aż Koreańce uciekają. Zwykłe pracownice maja więcej do powiedzenia niż brygadziści oczywiście te które maja z nimi bliższe(fizyczne) kontakty. Na zebraniu wszyscy stoją jak w sali samobójców i czekają na przydział lub opier.. W szatniach jest ciasno jak w puszcze sardynek, do szafki się zmieszczą tylko podpaski i waciki. Kontrola jakości tak ciężko pracuje aż ze zmęczenia zasypia głównie na nockach dobrze ze maja internet. Ochrona jest bardzo skuteczna szczególnie przy łapaniu nietrzeźwych osób. Kierownicy i brygadziści działu wtrysku ulegają we wszystkim jednej pracownicy która zapewne ma na nich haka. Gdybym tam dłużej pracowała zapewne wylądowała bym w domu wariatów, dlatego nie dziwie sie ze psajdak po tylu latach ma adhd. Nie wróciła bym do tego zakładu za wszystkie skarby świata.

to nie pulpet tylko dobre kotlecisko spasione kiedyś to ta cała kierowniczka to jeszcze jako tako wyglądała ale teraz to porażka buuuuuu ani to wyglądu ani to kultury

Ta nasza kierowniczka to taki pulpit się zrobił ha ha

ktoś

To mamy spokój tylko ciekawe jak to długo potrwa

przez tą kontrole z Korei to mamy trochę spokoju tylko jak długo to potrwa, oby jak najdłużej

Korintia piszesz o panu m. Z lg Że ani be ani me po angielsku a zweryfikuj poziom znajomości języka ang. U naszych kierowników hehehe

To kierowniczka cała lakiernia o niej tak mówi

Mała

A która to jest Pyciata?

Kochaś

Tęsknie za PYCIATO:(

Kacha

Apropos robienia gały w D.Y. i apropos tępych blondyn ... Dong Yang ze smutkiem rozstaje się z kolejną tępą blondyną,prawą ręką Rumuna,panią Gosią P. Będziemy tęsknic!!!! P.S.Najbardziej Rumun ale cały Dong Yang też!!!!Tępa bo tępa ale chociaż tylkiem umiała kręcic!!!!!

Zorro

Wszyscy piszą,że ten Dong Yang jest taki zły i beeee ale chyba trzeba zweryfikowac ten pogląd.Dlaczego?Już daję przykład.To nie tak,że jek pójdziesz na l-4 to od razu cię zwolnią.NIe,nie,nie.Możesz wyjechac sobie na kilka miesięcy do pracy za granicę,np.do Anglii i troszkę poporawic swój budżet,dorobic.A po kilku miesiącach spokojnie wrócic do Dong Yanga,a ten przyjmie cię z otwartymi rękoma.I nie ważne,że kontrola kadr kilkakrotnie,wykaże że nie ma cię w domu na l-4.Ważne,że ma się męża pustaka na LG,który ani be ani me,nie potrafi po angielsku,ale ważne że jest jakimś śmiesznym kierowniczkiem i śmiało można wracac do pracy w Dong Yang!!!!W związku z powyższym...witamy w kraju,witamy z powrotem w firmie panią Moszszszczyńską. Welcome Back !!!!!! Welcome Back Mrs Moszszszszczyńska !!!! Buhahahahahaha!!!!!

t

Korintia DY ma swoją stronę www, niestety administrator forum usunął link do niej. Wystarczy wpisać w google top run family. "Ująłem" ;)

Pięknie to ujęłas w kilku słowach ale konkretnie i mądrze

t

Korintia (usunięte przez administratora)DY. PS to nie Koreańczycy psują atmosferę w tej firmie tylko nie niewykwalifikowania kadra pracownicza, począwszy od pracowników fizycznych skończywszy na managerach. Dong Yang to wylęgarnia plotek, chamskich docinek itp. Więc nie narzekajcie na pracę bo sami doprowadziliście do takiej atmosfery.

Praca jak praca ale ten pypeć

xxx

Jak ci sie nie podoba to sie zwolnij,i problem masz z bani

klaus

Będą jakieś przyjęcia po postojowym ?

jobdream

a nas, najlepszych pracownikow tej firmy jak zwykle w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobili, niech nierobom z dong jang koscia w gardle stanie

e

Koles 'Norma' co ty do konca zglupiales pojeba.cie co ty myslisz ze pieniadze na drzewie rosna jak ci sie nie chce pracowac to droga wolna. Logiczne jak pracujesz taka masz pensje.

Norma

Pypciowa i inne z nadzoru szaleją, ale nic im nie pomoże w zwiększeniu produkcji. Specjalnie my pracownicy, będziemy zwalniać produkcję, żeby nie dostały premii za przekroczenie norm. Ileż to trzeba zapier...... za te marne grosze. Ludzie stuknijcie się w głowę , co wy tak harujecie !. Jak się robi dużo więcej, to popełnia się błędy. Później trzeba te błędy naprawiać i tak w kółko .

gg

A zeby taki glup..jak ty mial zagadke. .

adamo
@gg 18.07.2014 20:41
A zeby taki glup..jak ty mial zagadke. .

xxxxx

Czemu jak piszą na brygadzistkę to nie kasujecie a jak piszą o pyciatej to kasujecie

xxx

Uważaj cimnogrodzie żeby Ciebie nie zwolnili weź się do roboty i zajmij się soba cwelu

madra

Swieta racja, bylem na jej zmianie to masakra . A na koniec jakims cudem jej nie zwolnili za pomylenie modeli. Biedna zakrecona cala zmiane robila jeden model a myslala ,ze inny:D to sie nazywa zorientowanie

czarna

nie kierowniczka tylko brygadzistaka jest najgorsza hanka z wielka dupa która lata po hali jak głupi i szybiej nakładajcie juz mamy do tyłu to co ona robi z ludzimi o jest szok ale kiedys ktos ja na gr na telefon i pusci dalej to dopiero bedzie miała hanka jest najgorsza na całym zakładzie

xxxx

ten zakład to jedna wielka porażka najlepiej maja te lizy dupy że ich te ozory od tego lizania nie bolą

tuptuś

Wytrzymajta jeszcze tydzień a potem 2 tygodnie wolnego,odpotrznieta i potem zaś do obozu...............zagłady

yy

Tak nie bylo slychu nic a nic, niedorzecznosc.

fiona

rozkładaniu ---ale czego.Mam marzenie-ABY LUDZIE BYLI DLA SIEBIE LUDŻMI A NIE WILKAMI.Ijeszcze jedno, wiecie ,że jak się jest na chorobowym to pracodawca i-tak nie dawno koleżanki-traktują cię jak trędowatego

hihihihihhi

Merry,sam jestes prostakiem.A jak masz problem z ochroną,to choć porozmawiamy jak faceci.Dostaniesz pstryczka w nos to przestaniesz głupopty wypisywac!!!!!

monika

Ochroniarze to ciemniaki i wałgusy. NIby ochraniają zakład , a sami wynoszą różne towary i narzędzia. Opowiadała mi koleżanka jak kiedyś nakryła jednego jak wynosił narzędzia i plądrował szafki . Teraz to ona może robić co chce w tym zakładzie, nie musi być w nadzorze.

Nie masz racji, ja olewam tych prostaków ochroniarzy. Jestem w nadzorze i nigdy bym nie zdradziła swego męża. Za krościali fagasi, marzą o takich jak ja.

Ferdek

Macie rację, pracowałem tam w ochronie , te panienki z kierownictwa to robią co chcą. Ale za to są dla nas bardzo miłe . Dlatego chętnie na nocnych zmianach miałem z nimi przyjemność " rozmawiać". Jak były imieniny którejś z nadzoru, to można było dużo skorzystać. Było by co opowiadać ich mężom. Wszystko miło wspominam i robi mi się przyjemnie gdy myślę o tym paniach.

Larwa

Zal ludzi którzy pracują w tej firmie. Zwalniają najlepszych ludzi, wszędzie zawiść , wzajemne podpieprzanie i konflikty . To te P O L S K I E larwy robią taką atmosferę. Przez ponad 100 lat byliśmy w niewoli , bo jesteśmy głupim , naiwnym narodem nie zdolnym do samodzielnej egzystencji. Inne kraje dobrze nas znają poprzez naszą historię i dlatego nas wykorzystują. No bo jak może zachować się prosty, debilowaty , wieśniak który dostaje władzę . Myśli oczywiście, że ma ją na zawsze, oczywiście jest w błędzie. Po rozum wieśniaki wracają zgodnie z przysłowiem " mądry Polak po....(...).

osoba 1

Mylisz się. to nie Koreańczycy prowadzą ten zakład tylko Polacy dla swojego dobra kosztem innych. a dyrektorzy a nawet prezes a może właśnie on nic nie wie bo wszystko jest ukrywane. Pani Agnieszka zatrudnia rodzinę i osoby jej potrzebne, pani Dorota w godzinach pracy jeździ na zakupy do miasta i to wożona przez pracowników którzy robią to bo boją się o pracę. To nie Koreańczyk rządzi tylko kierownictwo a ludzie zgadzają się bo innej pracy nie ma a pracować trzeba.

Zostaw opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.