Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

ania

Popieram 200% ten wpis Wspanialej Kontrolerki Naszej .Pani Doroto, oby tak dalej miala sile do ciaglej walki z defektami,jestesmy z Toba!!!

kontrolerka jakości

Ludzie ogarnijcie się !!!! Zacznijmy od tego że pierwsza podobne urodziny miała kierowniczka kontroli i dziwnym przypadkiem w ten sam sposób opisano tą sytuację.... Więc jak mogło jej żal dupe ściskać ?????? Po drugie chodzi i płaszczy się żeby dopuszczać bubel wyprodukowany przez wtrysk a wy nazywacie to lizaniem dupy.... Dobre sobie !!!! Ciekawa jestem czy ktoś by ją zastąpił w tym skoro piszecie "Pani Kierowniczko nie ma ludzi nie zastapionych...." Czemu pan kierownik wtrysku nie potrafi iść załatwić jakiegokolwiek dopuszczenia ????? Niech każdy zajmie się swoim tyłkiem. Nie ma ludzi idealnych.... A te forum to porażka bo nikt nawet nie ma odwagi się podpisać pod tym co pisze.... Pozdrawiam :)

zzzzz

Patologia

obserwator

Ha ha i znów się zaczęło.Może zaczniemy tak od początku jak to było i się potoczyło.Przechodząc dziś a nawet będąc w pewnym miejscu byłam świadkiem pewnej rozmowy jak Pani z Nadzoru czyli kierowniczka kontroli kazała swojej pracownicy napisać na Pana Kierownika z wtrysku.Sama Pani sieje ploty i zamęty no i jak zawsze wszystko na kontrol biedactwa.Bo nie to ze zostały pani źle przekazane informacjie to jeszcze najlepiej udać głupio i zdziwiono ha ha.Niech pani tak nie chodzi po maszynach do ludzi bo majo pani dość tych plot.Weź sie kobito za prace a nie obrabiasz wszystkim tyłki.

Monter

szybki

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
wrona

To się tyczy do pseudo Edi chodź już każdy wie kto jest tą osobą Pan Kierownik z wtrysku dostał kosz o 12.30 dokladnie tak do waszej informacji.Na przyszłość proszę o sprawdzenie informacji dokładniej a nie o pisanie głupot.Żal dupe ściska Ci kobito weź się ogarnij!!!

Polacy gorsi niż "żółci"

Rozumiem,że ludzie z produkcji wieszają na sobie psy ale,żeby "nadzór" to robił?? Chyba wszyscy wiemy jakie dwie panie w zakładzie używają słowa NADZÓR! Wstyd!

EDI

najlepsze jest to, że dziś jak przechodziłem obok wtrysku to widziałem jak przydupasy wchodziły w dupę kierownikowi temu baz jaj ,który własnego cienia się boi ,nie ma swojego zdania ,nie potrafi zarządzać swoim nadzorem( nadzór rządzi nim )wręczając mu kosz .Ludzie trochę honoru ,każdy wie że nic nie robicie i musicie wchodzić w dupe, ale bez przesady...... Za was wszystkich wraz z tym pseudo kierownikiem wezmą się wyższe władze hahahaha !!!!!!!!!!!!!!

Xxx

Święte słowa... opisują wszystkich, a powinni zaczą od siebie...

widzę że tu na forum troglodytów nie brak :)

stasio

toc to szok !!!!! ze ja nie znam ortografi jaaaaaaaaaa titi galganku:)

lola

Monter - umowa na miesiąc, najniższa krajowa

Naucz się ortografii pacanie ,a potem dawaj komentarze

Naucz się ortografii pacanie ,a potem dawaj komentarze

stasio

Kto kurde usowa takie ladne komentarze

pan stasio

toc ta kuntrola to caly zaklad utrzymuje ludzie co wy gadata:))))

zzzz

Wyrozumiała grupa "C" he he dobre.Dlatego na lakierni zawsze na młynek wyrzucają najwięcej grupy "C"

zzzz

Widze kontrol na topie w ostatnim czasie. Chyba mocno podpadla.

sdc

nie, władze

hjhgdt

teraz moze o czyms milszym... ciekawe co na swieta zaoferuja

hjkpt
@hjhgdt

kontrol ?????

nowy

w kontroli najladniejsze dupki so

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.