Opinie o ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS w Wrocław

Faktycznie, żadnych ogłoszeń o pracę nie ma. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że może nie ma rotacji, a więc i brak wakatów ;) Widzę natomiast, że często bierzecie Państwo udział w branżowych targach i to mnie inspiruje do zapytania, czy szykują się może jakieś nabory do działu marketingu?

HR

Dziękuję za kontakt. Najbliższe targi, gdzie będziemy to TEk.day 14 marca 2024 Tarczyński Arena Wrocław zapraszam do odwiedzania i porozmawiania z nami. Chętnie wymienimy się informacjami i możliwościami współpracy.

dzień dobry. jak mogę rozumieć wskazany na stronie firmowej elastyczny czas pracy? na stanowisku operatora są ustalone ścisłe godziny, których należy się trzymać? W ogłoszeniu nie widziałem przedziałów więc teraz nie jestem do końca pewien

To chyba nikt jeszcze bez wyksztalcenia kierunkowego jednak nie pracował? u mnie nie będzie z tym problemu, ciekaw już jestem samej ekipy. Opowiecie jak się wam pracuje? od wiosny prawdopodobnie wyśle dokumenty. Może akurat cos będzie? po ile lat pracujecie?

HR Nowy wpis

Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Firma ciągle się rozwija i są z nami pracownicy zarówno Ci co zaczynali na u nas jak firma otworzyła pierwszą linie produkcyjna oraz zupełnie nowi którzy doszli przy drugiej i trzeciej linii.

@HR

Zastanawia mnie to czy praca pomiędzy wspomnianymi liniami jakoś szczególnie się różni. te nowsze mogą być bardziej zautomatyzowane? I czy starsi pracownicy mogą przechodzić na inne jeśli chcą?

HR Nowy wpis

Przepraszam za późną odpowiedź. Wszystkie 3 linie SMT są praktycznie takie same.

Jak często ten Operator SMT jest potrzebny? w listopadzie pojawiła się informacja o tym, że ktoś taki był poszukiwany a ja właśnie mam przed sobą ofertę sprzed tygodnia. Również na to stanowisko. czy jest tu może ktoś kto aktualnie się zatrudnia i by opowiedział o pracy? warto próbować?

HR

Dziękuję za kontakt. W związku z rozwojem pojawiły się ogłoszenia na kilku różnych portalach.

Czy podczas pracy można mieć przy sobie telefon komórkowy, czy trzeba zostawić np. w szafce w szatni?

@Kandydat

Pracownicy maja przy sobie telefony.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowcę pracownika do składu z drewnem?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czyli osoby bez doświadczenia także maja szanse na prace? : ) a czy jest tu ktoś kto właśnie tak zaczął i by mi opowiedział jak taka współpraca wygląda od samego początku? Wdrożenie i tym podobne? czy takie osoby zostają już na stale?

HR

Dzień dobry, dziękuję za kontakt. W przypadku braku doświadczenia często decydującym czynnikiem jest wykształcenie, które może znacznie ułatwić proces wdrożenia pracownika.

@HR

A trafił się u Państwa ktoś kto bez doświadczenia i wyksztalcenia kierunkowego podjął się pracy? Właśnie odkryłem firmę i po wyszukaniu ogłoszeń widziałem w takim dawniejszym dla montażysty, że wyksztalcenie techniczne jest mile widziane. Ciekaw jestem czy miałbym szanse gdybym rozważył zatrudnienie się

HR

Uprzejmie proszę o wysłanie CV chętnie rozpatrzymy. Zaznaczę jednak, że pierwszeństwo maja pracownicy z doświadczeniem i wykształceniem kierunkowy.

HR

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie. Obecnie nie poszukujemy pracowników do takiego działu.

YYYYY
@HR

Witam, z mojej strony pozostaje wiec pytanie odnośnie pracy w tym dziale, gdyż również mnie interesuje. Czy do końca tego roku będą prowadzone jakieś nabory? jeśli nie to kiedy można spodziewać się jakichś ewentualnych? Raczej należy oczekiwać na jakiś rozwój?

@YYYYY

Dzień dobry, w tym momencie mamy stałą grupę pracowniczą i trudno mi powiedzieć co będzie w przyszłości, ale obecnie szukamy pracownika na stanowisko operatora SMT.

@HR

To troszkę zabrzmiało, jakbyście Państwo nie mieli działu marketingu. Jakie więc stanowiska pracy mają w zakresie obowiązków udział w targach i reprezentowanie firmy na nich? :)

HR

Właśnie widziałem te ofertę sprzed tygodnia na linię SMT, o której jakiś czas temu wspominali na forum. ciekawi mnie wycena tych umiejętności „startowych” z opisu. piszą, że to od nich zależą ostateczne widełki płacowe (6-7 tys). omówicie proces rekrutacyjny oraz wdrożeniowy?

HR

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie. Głównym czynnikiem jest doświadczenie oraz wiedza z zakresu montażu, które ocenia kierownik produkcji podczas spotkania. Często jednak się zdarza, że przygodę zaczynaj u nas osoby bez doświadczenia, ale z wiedza z zakresu elektroniki. Zachęcam do wysłania swojej kandydatury.

Czy pracownicy w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS dogadują się między sobą?

Jola

Widzę na stronie ze te omawiane ogłoszenia dla produkcje chyba dalej są otwarte? Czy ktoś zna średnie stawki? W takim dawniejszym ogłoszeniu z pewnego portalu było napisane, że do 4500 zł się zgarnia. W tym roku ile może być?

@Jola

Dzień dobry, Na portalu pracuj_pl przy ogłoszeniach podawane są stawki dla danego stanowiska w naszej firmie.

Mira
@HR

A macie Państwo obecnie jakieś wystawione? Mnie nic w oczy się nie rzuciło, a mam przed sobą właśnie to, do którego Pan wyżej chyba nawiązuje. Wtedy chodziło o nabory dla montażystów układów. Czy do dnia dzisiejszego zarobki rzędu 6 tys są spokojnie osiągalne?

@Mira

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie obenie nie poszukujemy prcowników ma montaż.

Młody

Praca w Asz Electronics to była moja pierwsza po przeprowadzce praca we Wroclawiu Okazała sie strzałem w 10! Firma mala ale bardzo zgrana,warunki pracy bardzo dobre. Można zdobyć tutaj naprawdę porządne doświadczenie Dla osób które chcą rozpocząć swoja prace przy elektronice- najlepszy wybór

Skoro nikogo nie szukają, to dlaczego te oferty pracy dla montażysty, operatora i kontrolera jakości wciąż są na stronie firmowej? Wygląda to jak stały nabór, ja przynajmniej tak pomyślałam. Wiadomo coś, za ile czasu może być potrzebny nowy montażysta?

@Karolina

Dzień dobry, rekrutacja zakończona do działu księgowości natomiast nadal szukamy pracowników na produkcję.

Czy często ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS poszukuje kogoś na stanowisko Księgowa? Ile osób tam pracuje?

Accountant

Rekrutacja zakończona.

Czy istnieje możliwość rozwoju w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS?

Monter

Nikogo nie szukają obecnie ale mi się udało awansować jak i kilku innym osobą, bo tu się dużo dzieje i powstają nowe możliwości. Podwyżki w grudniu też wyszły fajne. Mało kto w okolicy Metalowców daje lepiej... Wesołych Świat.

@Monter

Czyli szczegółów odnośnie podwyżek tak nie zdradzicie? ;) Można się chociaż z ciekawości dopytać jak tu jakieś paczki świąteczne lub premie na koniec roku wyglądały?

UpadłyJedi
@Justyna

Rozwój jako taki jest, ze stanowisko na stanowisko o innym charakterze. Z wygodnego, bezstresowego stanowiska na dużo bardziej odpowiedzialną oraz na 2 zmiany za te same pieniądze praktycznie. Na pewno obecnie jest lepiej, jak kiedyś. Kilku pracowników zostało zwolnionych ze względu na mocne przekraczanie granicy pracownika (nagminne spóźniania, olewczy styl pracy, brak wypełniania obowiązków itp), są tacy co odeszli szukać szczęścia w innych firmach, gdyż ta po prostu nie była w stanie lepszego stanowiska czy wyższej pensji zaoferować. Nawet przysłowiowej stówki. Polecam pracę dla początkujących osób szukających doświadczenia lub starych wyjadaczy, którzy chcą trochę w spokoju popracować. Nawet osoby uzależnione od pracy znajdą tutaj miejsce na nadgodziny czy też godziny nocne. Zdarzały się krzywe sytuacje, ale zawsze można było je wyjaśnić. Szefostwo jest spoko, ludzko podchodzą do sprawy. Potrafią wiele wybaczyć, jeśli widzą, że ktoś się stara. Kierownik też, ale lepiej go nie irytować, gdyż ma wiele na głowie. Bardziej jest neutralny, chociaż też daje szanse. Są też ludzie pracy, gdzie pracę przekładają ponad wszystko oraz tacy co robią 7-15 i są wolni. Na pewno to nie jest (usunięte przez administratora), więc jak ktoś chce być traktowany jak człowiek i jest tym człowiekiem (nie chamem czy (usunięte przez administratora) to znajdzie tutaj dobre miejsce, za średnie pieniądze (jak na Wrocław, to nie jest super. Największa wada to wysokość wynagrodzenia, mała możliwość rozwoju oraz praca, gdzie język polski jest mniejszością i na THT nie da się czasami wytrzymać, bo nic nie poniemaju. Mam nadzieję, że firma będzie się rozwijać i aby lepiej się pracowało wszystkim. :)

Ilona
@UpadłyJedi

Dzięki, że tak szczegółowo opisałeś wszystko. Mnie zastanawia czy żeby dostać ten awans to długo trzeba pracować? Jeśli przyszedłby ktoś z innej firmy i wiedział co i jak to szybciej awansuje?

ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Monter. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Monter

Okres próbny już za mną. Umowa przedłużona na czas nieokreślny. Moje wrażenia po 3 miesiącach: Fajna młoda firma z świetnymi ludźmi, która się szybko rozwija. Obecnie rozbudowuje się pod 3 linię SMT i system rentgena. Dla mnie jako młodej osoby jest miejsce by się rozwiać. Pozdrawiam.

@Monter

Super , że masz dobre zdanie na temat firmy. Ile czasu trwał okres próbny?

@Marta

3 miesiące. Obecnie dostałem awans na AOI. Na montażu THT jest jedna zmina a jedyny minus to na AOI są dwie zmiany, ale i tak ze względów firnowych i zawodowych jestem bardzo zadowolony. Obecnie wszystkie wakaty na montażu zamknięte no chyba, że coś się zmieni. Pozdrawiam.

Олег

Проработал на этой фирме полгода. Фирма молодая и развивающаяся. Немалые вложения в развитие очевидны. Работа: одна смена. 8 часов в день. Можно больше, но я не перерабатывал. Чистое и теплое место работы. Зарплата полностью указана в трудовом договоре. Выплаты своевременные. Стоит особенно обратить внимание на атмосферу в коллективе - спокойная и дружественная. Возникающие вопросы всегда разрешались по человечески. Можно сказать, что отдохнул полгода. В качестве спокойной работы очень рекомендую.

Robert

Jest tu wpis że tylko na produkcji podpisywana jest umowa o pracę. To na innych stanowiskach jaka jest umowa?

@Robert

Teoretycznie umowa o pracę, jednak może być, że 1 miesiąc umowa zlecenie (wszystkie stanowiska poza biurowe).

@Yoda

Udało się. Zaczynam w poniedziałek, tak wiec do zobaczenia:) Pozdrawiam A.

@Yoda

A czemu w biurach taka restrykcja jest z tym zleceniem na start?

Uwe Holger
@Monter

Uważaj żeby Cię nie wymontowali ......

@Uwe Holger

Wymontowali? ;p Tak chętnie świeżaków się pozbywają?

Uwe Holger
@Justyna

Zadzwoń do nich i się przekonaj i nie zadawaj durnych pytań dziecinko .

@Uwe Holger

wymontowali :) dobre. Piewsze koty za płoty, póki co nie jest źle ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca:) Pozdrawiam A.

@Monter

No to powodzenia, pewnie wszystko jest ok skoro nic nie piszesz. ;) A orientuje się ktoś może jak sytuacja w biurze? Standardowo jak wszędzie?

Aneta
@Yoda

A czemu może być? Z czego to wynika, że na miesiąc dają umowę zlecenie? To jest okres próbny tak?

Mimo
@Aneta

Andzia , ile ty masz tych Imion? Tyle co w kalendarzu czy może chińskich też używasz ?

Yoda

Jest to mała firma, której cel i zadanie to zyski zyski, jeszcze raz zyski i utrzymanie klienta przy sobie. Mają parcie na szkło pod względem punktualności pracownika czyli przyjść punkt 7 z rana na stanowisko i zasuwać bo wielki brat patrzy ( są kamery ) Podam kilka opisów z ogłoszenia znalezionego w internecie jak kuszą ludzi do pracy: Oferują Atrakcyjne zarobki - realia to około (usunięte przez administratora) netto, to atrakcyjny zarobek na dzisiejsze czasy w tak precyzyjnym zawodzie ? Śmiech na sali.(premia jest ruchoma od (usunięte przez administratora) i zależy od humorów(usunięte przez administratora)) Stabilne zatrudnienie - chyba dla ludzi przed emeryturą. Odpowiednie pakiety szkoleń - Jakie szkolenia ? Nie raz było słychać(usunięte przez administratora) w akcji jak darł się na pracownika(usunięte przez administratora) Praca z najnowszą technologią - Nic tam takiego nie było, jak w firmach produkujących elektronikę z prawdziwego zdarzenia. (usunięte przez administratora) Umowa o pracę - Faktycznie jest Miejsce pracy - W miarę ujdzie. Bywa, że nie ma czym pracować, brak cyny, brak odsysaczy do cyny etc... o wszystko trzeba się prosić. Są bardzo napięte terminy wykonywania produktów a mała 5 osobowa załoga na THT poprostu się nie wyrabia i skaczą z projektu na projekt. Na hali panuje bałagan pomieszanie z poplątaniem, wiecznie czegoś się szuka. Atmosfera w pracy hmm różnie z nią bywa,(usunięte przez administratora) Reasumując, nie polecam tego miejsca pracy dla ludzi, którzy chcą rozpocząć przygodę z elektroniką.

SMT
@Yoda

Wpadłem na urlopie na tą strone i przykro mi sie zrobiło patrzac jak nasz byly kolega krytykuję firmę a jednoczesnie i swoich byłych kolegow i koleżanki... Jak dobrze pamietam to byłeś od samego poczatku. Ja nie moge sie tu z Tobą zgodzić z tego co pamietam to odszedłeś, bo ciągle się sponiałeś i to byl główna kość niezgody. Ale do konkretów. Zarobki są jaki wynegocjowałeś. Atmosfera jak to czasem w pracy ale ja juz jestem tu drugi rok i na razie tu będę. Do czego Ci RTG na THT? Z brakami cynny był problem ale też taki czas na rynku.

Artiom

Widzę że już się ludzie przekonali co za ludzie są właścicielami tego grajdołu . Po co narzekacie , rzućcie to (usunięte przez administratora) i poszukajcie lepszych pieniędzy i kulturalnej firmy .

@Artiom

Ale to na każdym dziale tak? Bo odnośnie biura to się w końcu nie dowiedziałam

A
@Artiom

Jak już się fałszywie podajesz się za kolegę z pracy koło którego siedziałeś tak blisko ponad rok czasu to napisz imię poprawnie a nie z błędami... Ja tu jestem od ponad roku i aż przykro czytać komentarze naszego byłego kolegi. Dla mnie ta firma jest ok. MI PASUJE.

@A

To jak ta kultura i kasa tutaj wyglądają skoro się z nim nie zgadzasz?

Jakie wartości są cenione w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS?

Jarosław

To atmosfera widzę nie za fajna? A między pracownikami poza tymi osobami które wymieniłeś to jednak się dogadujecie?

Praca

Jakie zarobki na operatora i czy praca na 3 zmiany?

@Praca

Słabe, jak na Wrocław i nie tylko.

@Yoda

To, że słabe brzmi mało zachęcająco. :/ A można się dowiedzieć ile tak mniej więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS - Wrocław

• Jak się pracuje w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS

ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS