LEDIKO Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o LEDIKO Sp. z o.o.

Małgorzata

Polecam Lediko ze względu na atmosferę w biurze - przyjacielska i swobodna, ale też ambitna i kreatywna. Świetne miejsce pracy.

Jola

Pracowałam kiedy w Lediko na produkcji. Dostałam dobre wynagrodzenie, pomogło na studiach, to na pewno, do tego była bardzo fajna atmosfera i dużo się tam nauczyłam. To jedno z ważniejszych doświadczeń w moim CV :)

K.

Miałem kiedyś krótką przygodę z tą firmą. Świetna atmosfera, super ludzie :)

G.

Od dwóch lat pracuję w Lediko. Przeżyliśmy dużo zmian. Od tego momentu w firmie jest jednoosobowy zarząd = spokojna atmosfera. To duży krok do przodu – tak całej firmy jak i każdego jej członka. Jest dużo możliwości awansowania, głównie biorąc pod uwagę umiejętności pracownika.

Lucky

W Lediko pracuję już ponad rok i cieszę się, że jestem częścią zespołu. Z mojej perspektywy: na pewno położony jest nacisk na rozwój kompetencji oraz indywidualnych talentów pracownika. I nie jest to pusty slang- wiem co mówię :) Doceniane jest zaangażowanie w pracę oraz kolejne etapy rozwoju w firmie. Bardzo cenie sobie również stały, dobrze zgrany zespół, w którym razem współpracujemy na sukces. Atmosfera w pracy - extra, no i ta poranna kawa

Mateusz

Pracowałem w Lediko 2 lata. Polecam każdemu kto ceni dobrą atmosferę i ciągły rozwój!

Bar.

Kilka lat temu (oj kilka) miałam okazję pracować w firmie Lediko. Traf chciał, że nasze drogi znowu się skrzyżowały. Muszę przyznać, że w firmie wiele się zmieniło. Pomijając fakt, że zmienili lokalizację na większą i lepiej wyposażoną, to nowością zapachniało także w strukturze firmy. Zdecydowanie na lepsze. Ostro walczą o swoje i zapewnienie pracownikom jak najlepszych warunków. To się chwali. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę mogła napisać jeszcze pochlebniejszą opinię. Lediko - powodzenia!

P.

Pracowałam tam przez kilka tygodni kilka miesięcy temu. Przyjmują ludzi do pracy na produkcję jak jest zlecenie, zwolniono mnie jak zlecenie się skończyło. Pracownicy są wysyłani do domu jak nie ma pracy, praktycznie brak możliwości na zatrudnienie na stałe. Sumując - praca dla studentów.

Zostaw opinię o LEDIKO Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEDIKO Sp. z o.o.