Opinie o Lediko

Miki

Szukam stałej pracy,miejsce też jest atrakcyjne,ale firma szuka pracowników na umowę zlecenie ,a to zniechęca

@Miki 29.09.2018 12:39

@Miki, w Lediko zatrudniamy nowych członków naszego zespołu na umowy o pracę. Jedynie w przypadku pracowników produkcyjnych ze względu na specyfikę pracy proponujemy tygodniową umowę zlecenie w celu dwustronnej weryfikacji oczekiwań naszego zespołu i nowego pracownika. Po tygodniu podpisujemy umowę o pracę na minimum 3 miesiące. Dalsze szczegóły umowy zależą już od kandydata i ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej.

@Lediko 01.10.2018 11:54

A ja mam pytanie - czy macie jakieś nienormowane godziny pracy? Chodzi mi o tą pracę na produkcji. Jestem studentką i szukam czegoś co mogłabym łączyć ze swoimi zajęciami. Pozdrawiam

@Laura 01.10.2018 23:30

@Laura, dziękuję za ważne pytanie dotyczące charakteru pracy w Lediko. W Dziale Produkcji zależy nam na pełnej dyspozycyjności pracowników zespołu produkcyjnego w godzinach od 7:00 do 15:00. Jeżeli studiujesz elektronikę lub specjalizacje związane z naszą branżą oświetleniową, to możesz zgłaszać się na płatny staż lub praktyki studenckie. W przypadku takiej formy współpracy dopuszczamy bardziej elastyczne godziny, To dotyczy również staży i praktyk w pozostałych działach Lediko (np. administracji, marketingu).

@Lediko 08.10.2018 13:53

Dzień dobry, tak, jestem na elektronice. Czyli jest możliwość nawiązania współpracy na przykład: na pół etatu? W jaki sposób można się do Państwa zgłosić lub wysłać swoje CV?

@Laura 08.10.2018 22:26

@Laura, proszę o wysłanie e-mail z Twoim CV na adres e-mail dostępny tutaj: https://www.lediko.com/kontakt. Zapraszam!

@Lediko 09.10.2018 12:39

Ten link działa: https://www.lediko.com/kontakt

@Lediko 09.10.2018 12:44

Super, dziękuję za pomoc. Niedługo podeślę swoje CV.

Brian Tracy vel El Toro Loco

W zespole panuje świetna atmosfera. Szef ma czasem swoje "ale" ale jak to szef, czasem trzeba tupnąć nogą. Jeśli lubisz nowinki techniczne i pracę pełną wyzwań, to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Świetny zespół handlowy, który przynosi kolejne zamówienia i napędza pracę działowi produkcji oraz działowi rozwoju produktów. Wszystko poukładane, zaraportowane, ludzie zmotywowani do pracy. Boss ciśnie mocno na samorozwój pracowników co dobrze świadczy o firmie ale też daje większe możliwości swoim ludziom.

Marek Sz.

Spoko lokalna firma.

Miki

Mam pytanie w internecie jest ogłoszenie że przyjmą na produkcję na umowę zlecenie,czy po jakimś czasie jest szansa na umowę o pracę

@Miki 28.09.2018 17:48

@Miki, aktualnie nie mamy żadnych aktywnych ofert pracy autoryzowanych prze Lediko, w których proponujemy umowę zlecenie. Cenimy stabilność naszego zespołu, a stabilność można budować tylko na zaangażowanych pracownikach, którzy mają podpisany kontrakt z naszą firmą w formie umowy o pracę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Lediko? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

MS

Byłem pracownikiem w firmie przez 3 lata. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał już, praca w bardzo miłym, młodym gronie. W firmie pracują osoby z ambicjami, którzy chcą się rozwijać i dbają o to na każdym kroku. Firma ze swojej strony zapewnia również wsparcie dla osób z chęcią samorozwoju. Jeżeli chcesz wybrać LEDIKO to z całą pewnością będzie to dobra decyzja.

Pracownik roku

Firma, w której nie można się nudzić. Na pracownika czeka wiele ciekawych wyzwań. Bardzo fajny zespół, pełen zapału. Pracownicy wzajemnie motywują się do ciągłego rozwoju.

Joanna

Czy firma oferuje płatne praktyki albo staż?

@Joanna 04.04.2018 18:01

Generalnie tak. Aktualna oferta praktyk lub staży jest uzależniona od bieżących potrzeb naszego zespołu. Proponuję wysłać CV + LM oraz informację w jakim dziale chciałabyś pracować.

Tymon

Czy tak dobrze jest w firmie, że bardzo rzadko zaglądacie na to forum?

n.

Witam jak wygląda wynagrodzenie w okresie próbnym i po ? na produkcji czy ktoś może odp. pozdrawiam.

Adam
@n. 27.01.2018 11:43

Na produkcji panuje obecnie 4 stopniowy poziom wynagrodzenia i rośnie wraz z Twoim umiejętnościami, stażem i doświadczeniem. Od Ciebie i twojego zaangażowania zależy ile zarobisz.

Małgorzata

Polecam Lediko ze względu na atmosferę w biurze - przyjacielska i swobodna, ale też ambitna i kreatywna. Świetne miejsce pracy.

Jola

Pracowałam kiedy w Lediko na produkcji. Dostałam dobre wynagrodzenie, pomogło na studiach, to na pewno, do tego była bardzo fajna atmosfera i dużo się tam nauczyłam. To jedno z ważniejszych doświadczeń w moim CV :)

K.

Miałem kiedyś krótką przygodę z tą firmą. Świetna atmosfera, super ludzie :)

G.

Od dwóch lat pracuję w Lediko. Przeżyliśmy dużo zmian. Od tego momentu w firmie jest jednoosobowy zarząd = spokojna atmosfera. To duży krok do przodu – tak całej firmy jak i każdego jej członka. Jest dużo możliwości awansowania, głównie biorąc pod uwagę umiejętności pracownika.

Lucky

W Lediko pracuję już ponad rok i cieszę się, że jestem częścią zespołu. Z mojej perspektywy: na pewno położony jest nacisk na rozwój kompetencji oraz indywidualnych talentów pracownika. I nie jest to pusty slang- wiem co mówię :) Doceniane jest zaangażowanie w pracę oraz kolejne etapy rozwoju w firmie. Bardzo cenie sobie również stały, dobrze zgrany zespół, w którym razem współpracujemy na sukces. Atmosfera w pracy - extra, no i ta poranna kawa

Mateusz

Pracowałem w Lediko 2 lata. Polecam każdemu kto ceni dobrą atmosferę i ciągły rozwój!

Bar.

Kilka lat temu (oj kilka) miałam okazję pracować w firmie Lediko. Traf chciał, że nasze drogi znowu się skrzyżowały. Muszę przyznać, że w firmie wiele się zmieniło. Pomijając fakt, że zmienili lokalizację na większą i lepiej wyposażoną, to nowością zapachniało także w strukturze firmy. Zdecydowanie na lepsze. Ostro walczą o swoje i zapewnienie pracownikom jak najlepszych warunków. To się chwali. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę mogła napisać jeszcze pochlebniejszą opinię. Lediko - powodzenia!

P.

Pracowałam tam przez kilka tygodni kilka miesięcy temu. Przyjmują ludzi do pracy na produkcję jak jest zlecenie, zwolniono mnie jak zlecenie się skończyło. Pracownicy są wysyłani do domu jak nie ma pracy, praktycznie brak możliwości na zatrudnienie na stałe. Sumując - praca dla studentów.

Zostaw opinię o Lediko - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lediko