Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

PRACOWŃIK

Po co sie (usunięte przez administratora)..do Polakow popatrzcie na Koreanczykow co wy 'slepi' jestescie co Polacy prowadza ten zaklad czy co to nie sa och wybujale zasady to Korea takie wprowadzila. Zastanowcie sie zanim cos bezmyslnie napiszecie.

xxx

Ta puszyste babsko to ma prawdziwy klan rumoski aż spuchła z tego (dobrobytu),

jjj

Fajnie sie tak przypier. do innych. Co wy swojwgo zycia nie macie forum od siedmiu bolesci. Jak sie nie podoba to wypi. i nie pisac o takich malo istotnych rzeczach.

@jjj 10.07.2014 16:38

Ciekawe słownictwo.Jeszcze chwila i pomysle ze sam(a) jesteś z Ciemnogrodu.

yyy

Ona jak by mogła to nawet swoją matkę by zatrudniła tylko jest za stara już pół Rumoki tam pracuje

tsss

Ty pani 'xxxxx' nie przyjeli Cie bidulko i co teraz wylewasz te swoje zale upss nastepnym razem chyba ?Ci sie uda :) no tak ale to tez zalezy od wieku.

xxxxx

Starałem się do pracy w dong yang ale dostałem odmowę bo nie mam znajomości ,pani kierowniczka zatrudniła przyszłego zięcia i syna zapisuje ich na sobotę i sama bidula musi pomagać im przy pakowaniu bo się nie wyrabiają składa im kartony ciekawy jestem czy pomoże kiedyś innemu pracownikowi

osoba 1

nie oni nam. jak lubisz laskę to zapraszam. idiotów nie powinno wpuszczać na forum. Jak pozapierdalasz w takich warunkach to nauczysz się żyć a w tej chwili nie nabijaj się z ludzi którzy uczciwie zarabiają na chleb. puknij się w głowę dopóki maz na to czas

maku

Ludziska, a wczasy pod gruszą będą czy nie?

siiii

Prosze cie jaka ty jestes zalosna. Zeby nie kilka madrych osob to ten zaklad wgl by nie istanial polowa tego zakladu to pokreceni ten zaklad to wielki smiech na kolkach i to doslownie.(usunięte przez administratora)

Zibi

Siemka:) Wiecie że ta Wasza kierowniczka to czyta,a potem furii dostaje i wyżywa się na nadzorze,bo myśli że to oni piszą na tym forum o niej ;)pamiętam jak dziś jak miała ten nieszczęsny wypadek to nadzór chciał imprezę robić że trochę od niej odpoczną,a tu masz jak wróciła to jeszcze gorszy pokręt niż przed tym wypadkiem,ale cóż zero szacunku z jej strony do pracowników i ma to odwzajemnione.Jestem w szoku co wy wypisujecie na jej temat,ale dziwie się jednej rzeczy kto babę do władzy dopuścił ten ma nie równo pod sufitem i w tym wypadku wiążą się w całym zakładzie ploty,śmianie z innych,obgadywanie a ta to tak się ubrała,a ta tak,a ta to gruba,a ta garbata,a ta to z tym śpi,a ta z tamtym itd,itd.Z jednej rzeczy się cieszę że już na te zakłamane i fałszywe gęby nie muszę patrzeć.Powodzenia wam życzę i wygrajcie z tymi związkami bo to są Wasze pieniądze i wam się należą:)Narazicho

Merry dziekuje za madre slowa :)

Czerasniaczko jakbys miala troszeczke mozgu w glowie to nie jestem zadna 'nia' nie wiem kto to jest. Ale nie nawidze jak wpadacie na kogos. Jestem tylko obiektywna.

szuszu

Rumoka nie spi ?uuuuu idz spac bo i tak masz wory pod oczami wiec dobranoc jutro kolejne wyzwania ;).... a tapeciara to kolejna pseldo kierownik haha

Wiesniak to z ciebie czlowieku nie madry. I jesli sam tak piszesz wiesniaku czlowieku nieogarniety to 'sama' jestes pudernica zs az ci to z japki ocieka i wez sie nie udzielaj bo ludzie bez rozumku i tacy jak ty tutaj glosu nie maja. Po co pisac takie slowa jak sie nie rozumie ich znaczenia. A dalej to juz to pozostawie bez komentarza.

gugu

Rumoka jest fatalna fuuuu wiesniara bez oglady, wychowania i to jej proste slownictwo tapeciara tez od niej nie odbiega

xxx

Będzie kontrola na lakierni pod kontem płac pracowników tz lakierników i drukarzy którzy mają dodatki a nie wykonują prac na danym stanowisku

Po prostu Ci co maja najwiecej zalu bolesci zwiazanych z tym zakladem niech sie zwroca do specjalisty masz racje za duzo wolnego nudzi im sie albo szukaja odskoczni od zycia codziennego.

xxx

Macie za durzo wolnego? Kanarki się już wam lęgno w tych wypranych muzgach.

tttttttt

:/ no i co nam jeszcze ciekawego napiszesz?

Przeczytaj sobie jeszcze raz moja wypowiedz i co on chyba nie ukazuje ze tam pracujesz- Czytanie Ze Zrozumieniem :) to jest opinia ogolna wiec zacytuje znana wypowiedz jak pani "Merry" 'co ma piernik do wiatraka' :)

Droga (Merry) zamiast czekac na wynagrodzenie to juzpowinnas dawno zajac sie innymi sprawami zwiazanymi sprawami swojej pracy kolejnej a nie zebrac i wypisywac glupoty na forum i oczerniac innych. Wszyscy mowicie na ludzi na pracownikow ze sa bezczelni ale jakos wszyscy lgniecie do tego zakladu jak wam sie nie podoba to zagranica czeka napewno tam zarobicie kokosy. Zeby nie te zaklady to powoedzmy sobie szczerze panno "Merry" nie mialaby pani co to garnka wlozyc. Wiec zanim ktos zacznie pisac to niech sie zastanowi czy to jest pisane z jakim kolwiek chodzby sensem.

przyzwyczajony

Pani Ewo gdyby was zabrakło przy masowej produkcji i osób z innych działów czyli (wnioskuje że Pani jest z działu lakierni), wtrysku oraz magazynu półproduktu oraz chłopaków z magazynu gotowego którzy składają te obudowy do kupy i wysyłają tak żeby linia w LG nie stanęła to pracodawcy by się posrali. jak na czas wtrysk nie zrobi towaru, pani nie zmontuje, magazyn półproduktu nie prześle na drugą halę- oni nie zdążą wysłać na konkretną godzinę - to linia stoi i to dopiero są koszty które nasza firma musi zapłacić. Jak pani pisze PRZESTOJOWE - tego akurat nie rozumiem bo w Firmie LG mają wszystko (np. pożyczki, wczasy pod gruszą i inne premie)a u nas podobno związki zawodowe to blokują. dziwi mnie to bo w firmie LG zgodziły się a u nas jak co roku nic. A CO MY GORSI JESTEŚMY ??? A przypomnę że w w związkach mamy 2 panów z działu DUR i jedną panią z działu SEGREGACJI, więc może ich zapytajmy wszyscy czy to w pracy czy na palarni czy na przerwie o co tu chodzi bo jak dalej nic nie zrobimy to nic nie dostaniemy. Widzę po tym forum , że zajmujemy się panią z lakierni ale może lepiej zająć się sprawami ważnymi dla pracowników. Ona i tak już powinna odpuścić

Ewa

Czytając te wszystkie wasze opinie stwierdzam że, ktoś zawzięcie broni pani z Rumoki,ale to nic nie pomoże ponieważ,ta pani sama sobie zapracowała przez tyle lat na taką opinię u swoich pracowników i u całego nadzoru.Teraz w obecnej chwili nie mamy pracy,czemu nam nie płacą przestojowego?To nie z naszego powodu nie ma dla nas pracy,tylko ze złej organizacji pani kierownik,która ciągle podnosi nam normy,które wyrabiamy a potem idziemy na przymusowe urlopy.Tak nie powinno być,bo dzięki nam zakład zarabia pieniądze,jeśli nas by zabrakło przy masowej produkcji to wyobrazcie sobie jaka była by akcja w zakładzie.Nie które osoby to by się skaciały w majtki i wylewu by dostały.Dużo by o tym magicznym zakładzie pisał,ale tak zbierając to wszystko w całość myślę tylko o jednym polskim przysłowiu pasującym do tej pani kierownik '' KTO SIĘ WRÓBLEM URODZIŁ KANARKIEM NIGDY NIE BĘDZIE''. A na koniec życzę wszystkim miłego weekend-u.

Istotko ? Obserwstorze to XXIw. chyba nie masz rowniez poczucia czasu :) oj obserwatorku uczepiles sie tej podwyzki cos tu mi smierdzi ale na forum pisac to tak nie grzecznie wiec sie powstrzymam ale chyba wiesz co to otrzymanie podwyzki. I ja rowniez "Zegnaj Cie?" :D

obserwator

Posłuchaj istoto boża,twój tok myślenia jest taki sam jak pani st.kierownik ''co tu zrobić żeby się nie narobić,a zarobić'' . Po drugie nie zjadają liter i ty posługuje się słownikiem,a co do podwyżki to w tym zemdaniu o tą podwyżkę jest najlepsza pani z Rumoki i nawet profesjonalnie do tego podchodzi,a jeśli cię ciekawi w jaki sposób to robi to jej zapytaj tylko musisz mieć sprawny kręgosłup. Żegnaj Ćię i życzę miłej nocy.

Obserwatorze z tymi emocjami to twoimi na bakier troszeczke. Po pierwsze piszesz tak ze to ani skladu ani ladu popracuj ze slownikiem. A po drugie primo analfa… jak zazdroscisz to zglis sie po to swoja wypracowana podwyzke, ale chyba obserwatorze musial bys sobie na nia poczekac bo twoje myslenie i praca kurcze no nie ida chyba ?:) w parze

obserwator

No i tak kierowniczka ma swojego rywala w zakładzie, ups przepraszam st.kierowniczka bo awans dostała już ze starości bo tam tak długo siedzi,ale cóż starość już ją bierze nawet dyrekcja już to zauważyła .No więc tak boi się jednej osoby w zakładzie,bo nie spodziewała się takiej reakcji,bo ta osoba po prostu nie da sobą pomiatać i ma rację.

XYZ

Nie ma ludzi genialnych, ale sa tacy ktorzy wchodza w tylek maja tylko dobra gatke a odwracaja sie i robia swoje. To prawda, ze kolegow nie ma sie w pracy. Byli tak i bedzie juz zawsze. I jesli ''Ktos'' nie ma wgladu na to z obu stron to nie moze oceniac Kogos lub Czegos o czy tak naprawde NIC A NIC nie wie.

fiona

pracowałam tam kiedyś ,pracuję obecnie; jest jak było .Żeby trafić na fajnych i uczciwych ludzi -PROBLEM.Zresztą jedna pani powiedziała ''W PRACY NIE MA KOLEŻANEK SĄ ZNAJOME TWARZE ''co do nadzoru-nikt nie wie jaki by był gdyby awansował na wyższe stanowisko.Punkt widzenia zależy od punktu SIEDZENIA

Popieram przestancie drazyc ciagle ten jeden temat. To juz sie robi jak kazdy na to patrzy nuMudne.

xxx

Dajcie sobie spokoj ztymi farmazonami.Jestescie zalosni i beznadziejni.

Madra osoba

Oj juz wrocilam. Co nie macie komu wciskac tych kitow o zakladzie i pracownikach a was nie ma kto sluchac no tak bo normalny czlowiek nie bedzie czytal tego waszego bebłotania. Smiac mi sie z was chce ZALOSNI JESTESCIE. A ty czlowieku jak cos wspomniales o ''eakacjach'' no to kochany opowiadaj dalej bo napewno miasz w tym zakladzie duzoooo premi haha. Moze cis bys mi podpowiedzial jak sie zebra :) haha smieszna sprawa.

:-)

Nie ona poszła po tą podwyżkę do pana prezesa razem z kierowniczka:-)buhahaha..na te wymarzone wakacje:-)

xxx

Jak dzisiaj cichutko mądra osoba poszła do kościółka się wypowiadać???ha ha ha

Nie obrazaj nikogo jesli ty sam, nie jestes obrazany. Powstrzymaj te swoje wylewy zaru te swoje zbedne emocje ktore nie sa potrzebne nikomu i ktore smiesza innych. Sam z siebie robisz czlowieka chorego. To co napisales o Koreanczykach to jest w zupelnosci prawda w tym zakladzie panuja nie zdrowe zasady tam co drugi czlowiek podkopuje czlowieka zeby mu szlo jak najgorzej. Ale jak przypier… do kilku osob to jest tylko wasza chora samoocena. I powtarzam ci ujawnij sie to za te twoje opinie mozs jakas podwyzeczka sie trafi bo wakacje tuz tuz.

Głupia osoba

Te ostatnie posty " Mądrej osoby" najwidoczniej były pisane przez samą "rumokę". Nie wierzcie w to , ze ktoś chciałby bronić tą wieśniaczkę. Prosta , nie okrzesana baba, która przez swoje postępowanie posiada więcej wrogów niż włosów na głowie. Te jej zakładowe czopki, Sylwki, brudne pięty i inni jak by mogli to by z niej skórę ściągali. Na razie na niby są dla siebie mili, ale niech jej tylko się noga podwinie to zjedzą ją na miejscu. Ten zakład jest "porąbany" wszyscy o tym dobrze wiedzą. Koreańczycy wykorzystują patową sytuację na rynku pracy , nadzór jest mało elokwentny. Za pół ceny sprzedali by całą Polskie , a co mówić podległych pracowników. Przyjdzie czas , że będą mieli czas na przemyślenia. Już teraz im współczuję............

Głupia osoba

Nie muszę się drugi raz przyjmować,bo tam nadal pracuję :) i mam wyższe wykształcenie niż ta pani z tym stanowiskiem kierowniczym.Mistrzowie i brygadziści,a teraz zobaczcie jakie ma zdanie o was wasza pani kierownik post wyżej,ale wy i tak wiecie co ona o was myśli...A tlen to zabiera właśnie twoja kierowniczka bo jej mózg ulega zepsuciu.A więc moja droga koleżanko kończę tą konwersację z Tobą bo Twój iloraz inteligencji zbliżył się ku zeru. Żegnam damska istoto.

A ja nie jednokrotnie slyszalam jak wulgarnie odnosili sie mistrzowie czy brygadzisci do pracownikow. Jak ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak zle to nie rozumiem ciebie czlowieku po co tam siedzisz po co tlen zabierasz innym ludziom o wiele lepszych od ciebie. I to podwazanie opinii Kierowniczki co to ma byc po prostu bezczelne. Czy cos takiego mialo miejsce nie mysle ? Co brygadzisci robia mozna wyliczyc na palca brygadzistow i mistrzow co robia w tym zakladzie Nic maja caly czas w tych swoich glowach pustki. A ty co jestes taki dobry to ujawnij sie moze zostaniesz przyjety po raz drugi. Wez sie za dobra robote kim ty tam jestes bo narazie to zabierasz miejsce tymi beznadziejni postami dla naprawde nienagannych opinii.

ja

Pozdrawiam osobę, która napisała post nade mną. Cała prawda, gdyby nie to, że my niejednokrotnie wypruwamy sobie żyły, to ona by mogła sobie zapomnieć o premiach na które my pracujemy i niejednokrotnie odwdzięcza się nam za to zwolnieniem jak już nas się wyeksploatuje(ach te jednomiesięczne umowy...)i bazuje bezczelnie na tym, że nie ma nigdzie indziej pracy i każdy się boi żeby jej nie stracić. I też słyszałam ile razy jak się darła i jakie epitety leciały w stronę mistrza i brygadzistek, więc naprawdę wiemy o czym mówimy, bo jak widać to nie jest relacja jednej osoby...

Jaki inteligent z Ciebie pozazdroscic. Te wyzwiska to zatrzymaj sobie dla siebie. I jal Ci sie nie podoba co to wy… . z tego forum bo normalne osoby nie maja zamiaru sluchac twoich insynuacji wyzsanych z palca na ten temat. Jak ta praca jest taka zla to nierozumi ciebie czlowieku co ty tam jeszcze robisz. Jak jestes takim dobrym pracownikiem to bez problemu zostaniesz przyjety do innej pracy.

Jaki inteligent z ciebie pozazdroscic. Te wyzwiska to zatrzymaj sobie dla siebie. I jak ci sie nie podoba cos to wyp… z tego forum bo normalne osoby nie maja zamiaru czytac twoich insynuacji na ten tat jak tak praca jest taka zla to po co w niej siedzisz i obrazasz kogos. A ty jak jestes takim znakomitym pracownikiemi czlowiekiem to nie bedziesz mial problemu z przyjeciem.

Posłuchaj ty głupia osobo ja tam pracuję i wiem co się dzieje

Posluchaj ty głupia osobo właśnie pracuje w tym zakładzie i wiemy

Madra osoba

Ty zwracasz sie do moderatora o to aby usunal te obelgi kierowane w strone innych. A wy co robicie ? Popelniacie takie same bledy nie mozna normalnie udostepnic swojej opinii tylko zaraz trzeba danej osobie dogrysc wkraczac w jej sfery prywatne nie postepuje tak zadny czlowiek. Co ty siedzisz w tym zakladzie calymi dniami ze wiesz o co chodzi zajmij sie soba i swoimi sprawami.

Olga

Te wasze opinie na dany temat sa naganne. Forum nie sluzy do tego, aby obsmarowac co drugiej osobie tyleek lecz przeznaczone jest do inteligetnej wymiany opinii i czy w kazdym zakladzie jest kolorowo? No, nie sadze. Zapamietajcie zakladem nie rzadzi tylko jedna osoba lecz kilkaset. Kazdy ma jakies pretensje, ale nie pokazuje tego tak jak Wy to robicie.

Madra osoba

Odezwal sie osobnik co jest analfabeto. Szacunku troche jak to bedzie fundamentalna rzecza w twoim zyciu to wtedy mozemy popisac.

odpowiedz. na mädra osoba

Kim ty jestes mądra osobo piszesz tak ze ani ładu ani składu idź do szkoły albo nie wypowiadają się na forum gł....bi

Madra osoba

Madra osoba Skoncz uposledzony osobniku z tym twoim idiotycznym pisaniem bo robisz z siebie kretyna… nie rozumiesz ze wszyscy maja ciebie dosyc jestes jak ten wrzut na tylku odczep sie w koncu denerwujesz wszystkich. A ty popadasz w glupote, aha no tak przeciez ty nie masz swojego zycia takiego ciekawego jak inni wiec co wkraczasz na innych. Brawo zajmij sie soba czas najwyzszy wychowaj sie nareszcie.

Zostaw opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.