Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Rzetelna i godna poszanowania? Litosci o czym ty czlowieku piszesz... zeby byc szanowanym najpierw trzeba szanowac innych, a ona tego nie robi, wiec nikt przed nia sie plaszczyc nie bedzie i nie dziw sie, ze ludzie choc tu daja upust swojej frustracji.

cytat

,,Pani kierownik jest rzetelną osoba''???? powiedz mi co ona tam rzetelnego robi??? Zmienia raporty produkcyjne brygadziskom jak zrobią większa normę niż w planie,kamufluje przed dyrekcją wyrzucane obudowy na młynek co zepsują a potem składa na dział wtryskowni że bubel produkujemy bo lakiernia jest bez winy...mam ci dalej wyliczaćnta jej rzetelną prace??????? Nie będę się zniżał do twojego poziomu ,,Mądra osobno''

Swoim pseudointeligentnym komentarzem autor sam z siebie zrobił głupka, przykro mi. Zgodzę się, że większość niepochlebnych opinii na temat (usunięte przez administratora) jest ujęta w sposób niestosowny, ale! obrażanie tych ludzi, którzy to pisali pokazuje brak argumentów ze strony autora. Komentarz naszpikowany jadem, który próbuje (nieskutecznie) zmieszać z błotem ludzi, którzy w nieodpowiedni sposób sprzeciwiają się (słusznie) rządom TEJ pani jest jak strzał w stopę. (usunięte przez administratora) No i na zakończenie trochę pokory i kultury, bo śmiesznym jest fakt, że zwracasz uwagę ludziom że nagadują na kierowniczkę nie przebierając w słowach, a sam robisz TO SAMO w swoim komentarzu. I ochłoń troszeczkę. Taka drobna rada. Pozdrawiam.

Mądra osoba

UWAGA!!! Pisze do wszystkich nienormalnych ludzi (tzw.lekko upośledzonych umysłowo, kopniętych psychicznie, ukrzywdzonych przez ich rodziców- kretyni)... Odczepcie się od Pani Kierowniczki nie macie niczego lepszego do roboty... tym waszym beznadziejnym beblotaniem robicie z siebie doslownie Czereśniaków czyli inaczej "Patologiczna rodzinka internetowa" haha żal mi was wiem ze sie powtorze ale to jest jedna wielka PATOLOGIA Z WAS kretyni. A co jeszcze do P. Kierownik to jest rzetelna osoba godna poszanowania wy nie dorastacie jej do pięt co ja mowie do pięt haha śmieszna sprawa do niej wy tym waszym rzęptoleniem nie dorównoujeie nawet debile do podłoża ziemi. A wy co sobą tym waszym gryzmoleniem reprezentujecie wasz taki niski poziom inteligencji to jest okropne...okropni jesteście Wy Ogarnijcie się... Polacy- od siedmiu boleści haha śmieszne... Pozdrawiam wszystkich lekko upośledzonych(...)

A to w Rumoce już pewnie jest ten lakier dwuskładnikowy to musiała go na plecach przetransportować.Toć już przesłany jest film i zdjęcia do PIP tam za dużo ludzi z nią pracowało i mieli większe umiejętności niż ona i po prostu ma za dużo wrogów bo skarga poszła po całej linii i pewnie długo ona miejsca nie zagrzeje na tym nowym stołeczku szybko na niego się wdrapała ale szybciej z niego z ląduje i życzę jej tego z całego serca,bo ta pani już za długo się szarogęsi w tym zakładzie.

pracownik dy

Co z tego ze zdjecia porobil jak zamowiony jest juz nowy lakier, tamten z tego co mi wiadomo pochowali na czas jak byla inspekcja sanepidu. Wiec ciekawe zy odpowiedzialna za to sie nie wywinie i nie zwala winy na bogu ducha winnego faceta

Słyszałem że ma być kontrola na lakierni prawdopodobie lakierują nie takim lakierem więc trzymaj się kierowniczko i czekaj tylko się nie po.......aj i nie wydzieraj się na mistrza Sy.......ka

pracownik lll

Do 'pytanie': Nie wywraca kieszeni na lewą stronę (przynajmniej mnie się nie zdarzyło widzieć),co nachalnie przetrząsa i obłapia torby, kurtki, torebki. Wiele osób ma podobne zdanie o tej pani. I jeszcze jedna sprawa jeśli mogę coś dodać. Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się dnia kiedy to w cywilizowany sposób będziemy mogli parkować przed zakładem bez obawy przed ugrzęźnięciem w kałużach. Chociaż chyba bardziej pasuje tu określenie mini jeziorku. Bo to co się tam zawsze tworzy po bardziej intensywnym deszczu chyba każdy widział łącznie z 'górą', która wiadoma rzecz ma wpływ na to, by sytuację na tak zwanym parkingu na którym jest pełno głębokich dziur i wręcz uskoków zmienić. Zresztą ten temat w zakładzie nie jest nowy, ale nikt z tym nic nie zrobi póki JAKOŚ będzie można przejechać. Być może zainteresowanie spłynie na nas jak Boża Łaska kiedy ludzie zaczną się zakopywać w błocie albo całkiem po deszczu nie będzie się gdzie zatrzymać, bo cały obszar parkingowy znajdzie się pod wodą tudzież stanie się grzęzawiskiem.

Badyl

Wielki szacun dla ''PRACOWNIK'' który opisał bardzo dobrze całą sytuację w DY.

pracownik lll

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Bezsensem jest dla mnie to chodzenie za wszelką cenę w koszulkach firmowych nawet jak jest zimno (pootwierane wyciągi)i nie można nic na siebie zarzucić, bo przecież musi być widać koszulkę firmową!!! Druga sprawa, to to, że koszulki wielu pracowników są jak psu z d*py, podarte, zaplamione, a doprosić się o nowe nie można. Oprócz tego zmienianie butów. Mimo że firma niekoniecznie pali się do zapewnienia osobistych firmowych butów, to w swoich takich na zmianę też od jakiegoś czasu nie pozwalają chodzić przynajmniej na lakierni. Trzeba zakładać te przeznaczone dla VIP-ów, które są a)zbyt szerokie dla większości i łatwo o potknięcie (przetestowane na własnej skórze, a raczej nogach) no i b) używane przez wielu ludzi, co mi osobiście przeszkadza, bo nie uśmiecha mi się noszenia obuwia po kimś. Trzecia sprawa to chorobliwe przestrzeganie czasu pracy. Ja rozumiem, że trzeba przestrzegać, ale cholera wielka afera do zwolnienia włącznie jak ktoś minutę dwie wcześniej opuści miejsce pracy mimo że i tak by się aby stało i wyczekiwało na dzwonek, który nagminnie dzwoni zbyt późno. I tak sądzę, że żeby wymagać od pracowników punktualności samemu trzeba się nią wykazać. Nie wspomnę już o tym, że mimo że zaczynamy zmianę o 6:00 lub 14:00 i za te godziny jest nam płacone, to mimo wszystko MUSIMY być na zebraniach, które mają miejsce odpowiednio 5:50 lub 13:50 i za to nam już się nie płaci. Nie podoba mi się również w jaki sposób przeszukuje nas przy wyjściu ochroniarka. Męska część załogi spojrzy w torbę i przepuści, ale ta kobieta niejednokrotnie przetrząsa i maca rzeczy jakby spodziewała się znaleźć tam Bóg wie co. Jakby każdy marzył tylko o tym, by zabrać sobie do domu cząstkę tej jakże niezrównanej firmy. No naprawdę o niczym innym nie marzymy tylko wynieść kilka wkrętów, brudne rękawiczki po całym dniu i rolkę taśmy, tudzież śrubokręt bo szczerze wątpię żeby coś bardzo wartościowego można było przeszmuglować... Zabawne jest również to, że kiedy kontrola się zbliża wszyscy biegają spanikowani, zaczynają przestrzegać raptem zasad o których ja wielomiesięczny pracownik nie mam pojęcia i stawiam oczy jak o czymś usłyszę, co powinno byc przestrzegane np. kobietki i młode dziewczyny na malowaniu noszą maski na twarze zazwyczaj z okazji różnych kontroli. Co do Pyciatej to zawsze mnie na śmiech bierze jak widzę reakcję wszystkich jak ją zobaczą. Bo jeszcze ich skrzyczy. Bo znów czepnie się o jakąś pierdołę byle się czepnąć. A tak naprawdę sama się boi o stołek, wystarczy zobaczyć ją w akcji jak ma być jakaś kontrola z Korei, bo może to już stare dzieje, ale na pewno pamięta siebie jak sama stała na linii. Jedna rada dla tej pani: władza to kapryśna przyjaciółka, radzę nie korzystać z niej w taki sposób, bo może się odwrócić i cię kiedyś ukąsić, kiedy to 'góra' zrzuci cię ze stanowiska, to staniesz jak równy z równym z tymi, których wcześniej upokarzałaś, krzyczałaś przy wszystkich i traktowałaś jak gówna. Bo nawet jeśli ma się jakieś zastrzeżenia do czyjejś pracy można zasygnalizować to w inny sposób. A ty nie potrafisz korzystać z tego co masz rozsądnie. Obyś się na tym kobieto nie przejechała.

dajcie już spokój tej pani. jest jaka jest i tyle... jak się nie podoba to idź pracować do innej firmy, nikt cię nie zmusza żeby się tu męczyć. a jak masz ty i inne osoby coś to niej to powiedz to jej w oczy a nie anonimowo na forum. zachowujecie się jak dzieci - jak dorośniecie to powiedzcie jej to bo w tej chwili oczerniając ją zachowujecie się jak niemowlęta. odwagi trochę ludzie

fatima

Chyba sięga już rozmiarem 44 ponoć w negatyw się już nie mieści...albo wali gorzałę bo puchnie i wątrobę jej rozsadza

yyyy

Ta nasza kierowniczka to taki pulpet, już rozmiar 40 co najmniej

jest dobrze przecież jesteśmy w Unii Europejskiej jesteśmy Europejczykami

Pewna pani w czerwonej koszulce raptem jeden dzień musiała być na linii za koleżankę i wielce oburzona chodziła z tego powodu... my stoimy 8 godz. codziennie przy linii i tak nie marudzimy a tu raptem jeden dzień... przynajmniej coś pożytecznego zrobiła i Prezes nie miał jej na czym przyłapać i zdjęcia nie zrobił hihihi

Lala

Nie które z tej kadry niech dobrze szorują pięty, bo chodzicie w odkrytych bucikach i widać brudne nogi. Ta lady z tą kwadratową grzywą to na pewno zrobi karierę. Potrafi dobrze czopkować (tzn. włazić w d..ę) , oraz donosić na swoje koleżanki. Szkoda mi ciebie kobieto ty się "zmarnujesz" w tym zakładzie.

odp

Prawdopodobnie jesteś dobra w pieleniu ogródka, daj spokój z tą twoją karierą, na pewno to doświadczenie wykorzystasz niedługo prowadząc działalność gospodarczą na własny rachunek.Czy krzyki i wyzwiska będą potrzebne ci w dalszej karierze ?

Odpowiedz na e-mail karierowiczów

W nawiązaniu do e-maula tej anonimowej pani co robi "karierę" w DY to muszę ją trochę sprowadzić do "parteru". W sumie to może ze trzy osoby tam zrobiły karierę o której mówisz. Przede wszystkim drogą do kariery w DY jest: bez skrupułów podpierdzierać pracowników, obsadzać stanowiska swoja rodziną i ludźmi którzy muszą ci okazywać wdzięczność np. z okolic gdzie mieszkasz( w tym wypadku chodzi o Rumokę), brać [usunięte przez admina] np. niech pracownicy angażują się w remont mieszkania.Każda z tym panienek które osiągnęły pozorny sukces, w każdej chwili może wypaść z łask pracodawcy, bo zmieni pracodawca obiekt zainteresowania na ładniejszy. Wtedy te osoby docenią koleżeństwo ,przyjaźń itp. Ja wam życzę jak najlepiej, tylko nie piszcie głupot w opiniach. Może niedługo wam o tym przypomnę. Rumoka to: brak wykształcenia, średnie z mierną to mają sprzątaczki, wiadomości zero, uroda zero, jeszcze z rok i ci pracodawcy nie będą chcieli jej oglądać. Stara baba, a oni gustują w młodych z urodą i małym mózgiem.

hitlrer

Jaką ona ma szkołę ???? Średnie wykształcenie i nie umie się nawet wysłowić a nie mówię już o angielskim!!!!! Śmiech na sali...Ona sobą nic nie reprezentuje jedynie BARY MLECZNE może reprezentować w Mławie.Ot mi wielka KIEROWNICZKA!!!

trzeba było się uczyć dziś tez byście byli kierownikami ,aby narzekacie na wszystko .Dobrze zarabiacie pracujecie w rozwijającej się firmie drzwi do kariery otwarte szeroko trzeba tylko wykazać się inicjatywą

niki

jakos znikaja komentarze...tez to widzicie? czyzby admin tej strony byl na uslugach tuczacej sie Lady?

fałna

jak nie jesteś ładniejsza i mądrzejsza od ;KIEROWNICZKI; wal śmiało do roboty zostaniesz przyjęta ,ale jak jesteś mądrzejsza to i tak udawaj głupszą musisz mieć jakaś taktykę powodzenia

fiona

a co myślicie o firmie sprzątającej w DY-żenada

Jesli jestes mężczyzną to. masz przewage. wal jej duzo komplementow a idziesz miał super

Byle byś lepiej nie wygladala od kierowniczki bo zniszczy Cie na wejsciu bo ten typ tak ma mysli że ona jest jedna jedyna ale się to najgorszy typ baby zycze powodzenia

P93
@odpowiedz 06.05.2014 22:40

Dzięki za odp. Tylko że ja jestem mężczyzną nie kobietą ;]

P93

Cześć. Na rozmowe kwalifikacyjną trzeba się jakoś specjalnie ubrać ?

Nana

Ta lady z Rumaoki znowu zaczyna szaleć. Chłapie buzią, wszystko zaczyna jej przeszkadzać. Staje się znowu nerwowa. Zaczyna jej znowu odbijać. Czuje, że "grunt" pali się jej pod nogami . Już niedługo poleci na zbity ryj.Zobaczymy wtedy jak będzie sobie radzić na zadupiu w Rumoce ?

ORKAN

A Pyciata pracuje???Przodownica pracy...w podpi.....

borys

i zwolnili najlepszego Bhp-owca w mieście... co dalej???? co z naszą firmą??? przecież ten facet wszystko robił dla zakładu....

dong yang PRACOWNIK

NIGDY BYM SIE NIE ZNIZYŁ BY PRZESŁAĆ JEJ ŻYCZENIA ALE MOGĘ CIĘ ZROZUMIEĆ ŚWIĘTA...

Piotr

po co wy jej wysyłacie zyczenia ona i tak nic nie rozumie albo piszcie jej wielkimi literami pozdrawiam

????????

Szczere życzenia dla Pani kierowniczki tak widać że płyną prosto z serca...ale ona i tak nic nie zrozumie z tych życzeń bo ona w ogóle nie rozumie co się do niej mówi....

Lady z Dong Yang

Wszystkim , bez wyjątku , nawet tej Pani z R...ki wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Czas najwyższy , żebyś zrozumiałą bezsens swojego istnienia. Jesteś tylko małym, parszywym trybikiem na usługach wątpliwego pracodawcy . Czas świąt jest także refleksją nad życiem które do tej pory prowadzisz. Czy warto tak kajać swoje imię ?

aldona

Co tu dalej mowic zona kiierownika z LG pani( usunięte przez administratora ) wziela urlop w pracy i blokuje miejsce do pracy innym ludziom a sama wyjechala do ANGLI pracowac i takich ludzi nie zwolnia z pracy przyjedzie sobie zona kierownika z ANGLI i wroci na swoje mjejsce i nie bedzie sie przemeczac bo po co ja maz jest kierownikiem to zalatwi siedzaca praca nie ma sprawiedliwosci przez takich ludzi nie ma pracy bo sa pazerni wyjerzdaja do pracy za granice i jeszcze blokuja miejsca pracy w polsce

Wydziera się ale na nadzór a one stoją z podkulonym ogonem śmiechu warte ocknijcie się

odpowiedz na komentaż pracownika. DY

Dalej się wydziera tylko ludzie nie piszą

maku

Albo podwyżki dali i ludzie przestali narzekać

chochlik

hmmm...cicho,spokojnie pewnie ktoś zażywa większą ilość psychotropów

maku

Jakoś spokojnie się zrobiło, czyżby zakład zbankrutował i go zlikwidowali w ciągu kilku dni?

Niestety w tym zakładzie Polak jest gorszy od Koreańczyka. Pan o którym od trzech dni jest mowa, zachował się tak jakby sobie nie miał nic do zarzucenia, a jest wiele osób które poświadczyłyby, że nie wypełniał on swoich obowiązków tak jak należy, jednak nikt nie zgłaszał tego jego przełożonym. Inna rzecz w przypadku konfliktu nie potrafił sam go nawet spróbować rozwiązać, tylko najlepiej od razu przekazuję informacje swojej osobie (wiadomo komu)i robi aferę, szum w zakładzie, dodatkowo oczernia na forum i pomawia pewną Panią o niestworzone rzeczy. Straciłam dobre mniemanie o tym panu.

edzio j

Do wszystkich tych, którzy udzielali się przez kilka ostatnich dni. Zajmijcie się lepiej swoją pracą, a nie obrażacie się tylko na tym forum. Jak wam się nie podoba to wracać z powrotem(usunięte przez administratora)

edzia
@edzio j 04.04.2014 16:06

a jak tobie sie nie podoba to po co czytasz .Trzeba jasno powiedzieć co to za typ i im wiecej osób sie wypowie tym tym więcej się dowie jacy ludzie potrafią byc wredni.

pracownik dy

Nie są to pierwsze uwagi na temat nagannego zachowania pana ochroniarza. Czy pan o którym mowa cieszy sie specjalnymi względami przełożonych....

Nie ważne

Czy osoba zarzucajaca kobiecie kradziesz ma na to dowody? Bo jezeli nie ma zadnych argumentow na ten czyn, to oczywiscie mozna wyciagnac konsekwencje z obarczania kogos wina i bezpodstawnymi pomowieniami, gdyz wizerunek tej osoby traci zaufanie w srodowisku, a na takie sytuacje nie mozna sobie pozwolic, biorac pod uwage fakt ze Polskie prawo stoi za osobami pokrzywdzonymi w tym przypadku.

pracownik DY

Po pierwsze.Pracownik ochrony ma prawo kontroli pracownika,ale nie ma prawa przeszukiwac damskich torebek w obecnosci innych pracownikow.Moze to robic tylko pracownica ochrony i to w osobnym pomiszczeniu,a nie publicznie.Jest tylko jeden pracownik ochrony ,ktory bezczelnie wklada pazury wdamskie torebki.

pracownik dy

Drodzy Państwo każdy z nas zaczynając pracę jest świadomy, że w firmie jest kontrola wewnętrzna, pracownicy ochrony mają swój zakres obowiązków które muszą wykonywać i są z tego rozliczani, inni pracownicy mają obowiązek poddać się kontroli po zakończeniu pracy, jeśli tego nie robią jest to łamanie regulaminu wewnętrznego. Kontrole w zakładzie są wykonywane w sposób prawidłowy i nienaruszający dobrego imienia pracownika, który w razie potrzeby zostaje poproszony o opróżnienie torebki, plecaka itp, w tym przypadku było podobnie. Jeśli pracownik odmawia poddania się kontroli zachodzi niestety podejrzenie, że może mieć coś do ukrycia. Nie "obsmarowujcie" się więc tu wzajemnie tylko pozwólcie każdemu wykonywać prawidłowo swoją pracę.

@1111 03.04.2014 19:36
Czy to znaczy,że pracownik ochrony ma prawo obrażać ludzi na forum publicznym wyzywając ich od złodziei. A może ten Bodyguard m...

Czy padło tu jakieś imię czy nazwisko? Wiesz kto kogo obraża czy pomawia? Obydwoje nie są sobie dłużni. Dziecinada.....

dy
@1111 03.04.2014 19:36

Ochrona ma swoje obowiązki,a pracownicy nie mają swoich praw! wystarczyłoby "po Ludzku" do tego podejść a nie wymyślać niestworzone historie,kłamiąc do tego perfidnie.Ale widać że ten gościu jest po prostu chamem i tyle

kolega

na pewno racje to mają ci którzy o tobie cieciu jeden mówią że panoszysz sie a sam nie jedno masz na sumieniu obrońco prawa,jaki uczciwy sie znalazl.tak wypełniasz uczciwie swoje obowiazki ha ciekawe podobno lubisz portale społecznościowe....

ja
@kolega 03.04.2014 18:47

pewnie nie złosi,szkoda zachodu i nerwów na ciebie,jest takie powiedzenie jak ruszysz kupe..bedzie śmierdziało

bezstronny

zgadzam się z tym że aby kogos tak perfidnie oskarżać trzeba mieć niezbite dowody a nie tylko głupie domysły powstałe raczej z w wyobrażni(chorej dla ścisłości)tego pseudo ochroniarza,ktory jak rozkapryszony dzieciak sie zachowuje

robol

Należy wystąpić do administratora forum o podanie ip komputera z ktorego padły obraźliwe slowa.

Do pana 777 nazwanie kogo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na publicznym forum jest zniesławieniem i jest karalne. Pani nazwana złodziejką powinna podjąć odpowiednie kroki i mam nadzieję że tak się stanie o ile pan 666 nie przeprosi jej.

777 Nowy Lepszy Szatan

Ależ czekam z niecierpliwością na przekazanie sprawy policji.Jeśli ta pani czuje się pokrzywdzona powinna to zgłosić na policji.Napiszę więcej,jeśli wie że prawo zostało złamane ma prawny obowiązek powiadomić odpowiednie organa.tylko ciekawe czy to zrobi.Bo jeśli tego nie zrobi...hmmm...to znaczy,ze jednak miałem rację co do niej.Ha Ha Ha Ha.

777 Nowy Lepszy Szatan

Do pani 666,pan ochroniarz miał obowiązek poprosić o opróżnienie torebki tej pani ponieważ dzień wcześniej nie poddała się kontroli pracownikowi ochrony.Dlaczego się nie poddała?Hmmm...można spekulować ale widocznie miała coś do ukrycia(czyt.zwykła złodziejka).Kontroli toreb podlega każdy w tej firmie. P.S.Ta pani jest pierwsza osobą w tej firmie,która nie poddała się kontroli pracownikom ochrony.Ciekawe dlaczego?Hmmm...Pewnie z tego samego powodu dla którego wyleciała z kilku sklepów,w których pracowała,hihihihihi!!!!!

maciek
@777 Nowy Lepszy Szatan 02.04.2014 21:56

Co więcej, pomówienie dokonane w Internecie ma szczególny charakter, jako że kara za pomówienie za pomocą środków masowej komunikacji jest surowsza, niż w przypadku zwykłego pomówienia – osoba pomawiająca może liczyć się z karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

maciek
@777 Nowy Lepszy Szatan 02.04.2014 21:56

Zidentyfikowanie osoby na własną rękę może być trudne. Można zwrócić się w takim przypadku do prokuratury, która może wszcząć postępowanie z uwagi na interes publiczny (np. ze względu na fakt, że internetowe pomówienia powodują realne straty u pomawianej osoby).

Zostaw opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.