Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

maku

Nie tylko u Koreańczyków! Japonia, Indonezja, Chiny i Tajwan w taki sam sposób traktują zwykłych pracowników. Kraje mniejsze niż nasz mają większą liczbę ludności, zamożniejsze społeczeństwa itd. ponieważ nie wyprzedają wszystkiego za grosze jak polacy. Teraz pozostaje nam tylko czekać i wyglądać dni kiedy to 12-letnie dzieci będą musiały pracować w tych azjatyckich zakładach pracy, bo rodziców nie będzie stać na utrzymanie.

Cieszy mnie to, że Adrian W. ma jaja i nie kryje swojej tożsamości jako JEDYNY na tym forum !!! A co do reszty .... sami sobą dajemy pomiatać przez te koreańskie świnie, jakbyśmy wszyscy się postawili raz i drugi.... przecież wszystkich nie zwolnią, tylko kierownictwo - to logiczna zasada u Koreańczyków

wyczerpany

DY - tu liczy się norma. Ludzie pracują jak roboty, nawet podrapać po tyłku nie mają się czasu. Wszędzie nagonka szybciej, szybciej, szybciej. Nie dziwię się, że tak podkręcają normy skoro większość i tak pokazuje, że da radę więcej. Normy powinny być ale sensowne. Jakie ma kwalifikacje ten co je ustala???? Stoper i kartka nie wystarczy - tu trzeba jeszcze pomyśleć. Człowiek nie jest robotem, który wykonuje tysiąc identycznych ruchów na godzinę. Gdzie tu jest ergonomia pracy jeżeli ktoś oczywiście wie o czym mówię. Zresztą czego tu wymagać, skoro brygadzistka nie umie nawet poprawnie wykonać prostych działań arytmetycznych a mistrz to nie do końca mistrz. Dobrze, że chociaż za nich się wzięli i też mają pracować a nie chodzić i bąki zbijać - najlepiej w biurze ... Zresztą wszyscy tu pracujący wiedzą jak jest. Miłej zmiany życzę :) Cieszmy się że pracujemy - takie nasze pokolenie.

zzzz

Dla panow to sama przyjemnosc korzystac z damskiej szatni popatrza sobie.

Monter

szybki

AA

żeby komuś włożyć w pysk to trzeba go po pierwsze mieć,a po drugie to synku jesteś za młody żeby ze mną o takich rzeczach dyskutować,a integracja to tobie się przyda ze szczotką ryżową .lecz się,przyda ci się trochę kultury

maku

Mi tam taka integracja pasuje, ale zależy z kim...

rexona

popieram ! Pan BHP-owiec to zero kultury! dzień dobry to w ogóle nie przechodzi mu przez gardło!

@rexona

przywitanie -to jest nic ,ale pobił rekord chamstwa dając facetom szafki w damskiej szatni.co jeszcze wymyśli?dała bym mu za to w pysk

xxx
@AA

W pysk to ty mozesz dostac,a nawet wziasc.Slyszalas o integracji?To jest integracja.OniOna wjednej szatni,a nie na magazynie miedzy wozkami.

Adrian W

Hehe:D Śmieszne jest to co tu piszesz, ale też mi się podobają;) Napisz kim jesteś, a ja Ciebie ocenie :) Zobaczymy kto się ukrywa po drugiej stronie, no ale odwaga nie pozwala:) Trzeba czasami spojrzeć na siebie i dopiero oceniać innych. Ja nikogo nie obronie ja tylko zwracam uwagę tym za których przemawia nienawiść, zazdrość, kłamstwo, tchórzostwo.

@Adrian W

WY LEPIEJ WYWALCIE W KOSMOS BEHAPOWCA GÓWNIARZA BEZ POJĘCIA.KTO GO ZATRUDNIŁ TO MA COŚ Z GLOWĄ

assasa
@Adrian W

wera odrazu po ryju trzeba trzaskać tych ludzi co plotkują za plecami a nie potrafią ci tego powiedzieć w oczy :) Paaaweleeeeeeek :)

po prostu

Pani Klaudyna nie skladala zadnego CV. Spodobala sie i tyle i dlatego z maszyny nr 15 zostala zabrana do biura. Taka polityka dyrektorow. Gratuluje panie Wer.k tak jej pan broni a moze i pan zobaczy jaka ona jest. Fajne ma krosty i plamy na ciele ale moze to panu nie pprzeszkadza.

mmmmmmmm

Kiedy będą nasze pieniądze może ktoś nam w końcu coś wyjaśni a nie jeden zwala na drugiego a pieniędzyjak nie było tak nie ma

Nieznam

Dream Job nie przelewa wypłat nie dość że niskie płace to jeszcze o kasę się martwić trzeba

maku

a gdzie nasza zapomoga? już dwunasty, a na koncie dalej się kurzy...

dong
@maku

Mialem ta przyjemność :p

robol

Niech sie wezmą za kontrol jakości bo tylko przez telefon rozmawiają i kablują do brygadzistki. Wiadomo o kogo chodzi o Sylwie S. My telefonu nie możemy używać na linni a tu taka pannica ciągle rozmawia. Weź sie dziewczyną do pracy a nie.

dong

Dobra rada:nie bron jej tak :P Nie warto,wiem co pisze... To tylko sugestia,nie musisz odpisywac,ze h** mi do tego itp.(bo pewnie zaraz tak bedzie) :)

@dong

Znasz Ją? Bo pewnie nie więc cicho siedź ;) A z rady nie skorzystam, i pozdrawiam tchórzy :)

DONG

Znam,znam :) Lepiej niz Ci sie wydaje :D

///////

No i po co nam wojna na Ukrainie jak mamy ją w DY między POLAKAMI!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!

Adrian Wernik

Co za (usunięte przez administratora) D Jak macie coś do powiedzenia to śmiało prosto w oczy (strach wam nie pozwala?) a nie potraficie anonimowo (usunięte przez administratora) Ludzka zazdrość nie ma granic, słabi ludzie tylko potrafią gadać jak mają źle, a nic ze swoim życiem nie potrafią robić. Trzeba zacząć od siebie, a potem patrzeć na kogoś :)

danny

Uczepiliście się teraz kolejnej osoby? Targety sobie stawiacie?! Powiem Wam tyle, dziewczyna robiła rok czasu na maszynie. Były przyjęcia na stanowisko asystenta? Bylo trzeba wysłać Cv jak i ona. Każdy stara się o lepsze warunki pracy. Jedni kradną, drudzy się kształcą. Świnie jesteście. Tyle mam wam do powiedzenia. Zazdrościcie jej figury, urody, i stanowiska.

Pan Staszek
@danny

Co do kompetencji Pani Klaudyny, jak kiedyś robiła zlecenia na nadgodziny to ludzie do tej pory pieniędzy nie zobaczyli. A jej rozmowa kwalifikacyjna wyglądała tak: Przeszedł się dyrektor po maszynach wskazał palcem na nią i już była asystentką. O żadnym CV nie było mowy. Jedynie co mi nie przeszkadza to jej styl ubierania, faceci wiedzą o co mi chodzi.

@Pan Staszek

I co boli Cię to :) A Ty, aby możesz tylko popatrzeć ;)

beny

Wielki powrót pani Małgorzaty D,wielkiej i bardzo pracwowitej mistrzyni!!! I o czym tu gadać,sami wyciągnięcie wnioski. Inny pracownik byłby już dawno zwolniony po tak długim chorobowym. Proste i logiczne. Nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam.

Misiek 25

Zgadzam sie z Tobą "Stary" :)To jest przyklad,ze bez matury tez mozna zyc,wystarczą jedynie "inne" atuty,niekoniecznie wiedza :D No coż...figura kiedys przeminie a charakter i to co w głowie (czyli nic) pozostanie :) Gratuluje wyboru kadry w DY :) Tylko pozazdroscic :) Pozdrawiam :)

8iiiii

Hania jest wporzadku i dajcie jej spokój bo ona nam norm nie narzuca,a wykonać je musimy. Hania co ma do kogoś to powie w oczy nam,a nie jak ta jedna brygadzistka Anka K podpiprza nas do kierowniczki i włazi jej w dupsko bez wazeliny i jest juz jej kupa ukazana od tego włarzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.