BWS EXPO

Opinie o BWS EXPO

Podobnie myślący....

Valkyria - 2012-01-24 09:29:50 Jestem pod wrażeniem! Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że istnieje takie forum nie spodziewałem się takich wypowiedzi LOL. Pracuje w tej firmie parę lat i znam tam wszystkich którzy pracują obecnie , jaki tych którzy pracowali tam nawet trzy lata temu zarówno na Stolarni, tak samo jak w Biurze czy w końcu na Magazynie nie zapominając oczywiście o Czapurach i Starołęce. Fakt jest jeden: Mało w tej firmie jest osób o IQ wyższym niż termos czy akwarium!!! Większość ludzi to osoby bez żadnego wykształcenia, nic sobą nie reprezentujące, które maja problemy z poprawnym wysławianiem się. Wieczne picie poza pracą jaki w pracy nie pomaga im w samodoskonaleniu a jedynie we własnym zacofaniu. Nie nadają się nawet na kasjera do Tesco bo mieliby manko większe niż ich wypłata. Właśnie Ci ludzie mają największe mniemanie o sobie i chęć posiadania największych zarobków. Odpowiedź lub Podpowiedź: Nikt , ale to nikt Was nie zmusza do pracy w tej firmie. Jezeli jest tak źle to znajdźcie inną pracę. Oj..... no tak Ci którzy chcieli i mieli do tego predyspozycje odeszli i znaleźli inna może lepszą pracę, ale jak tłuk bez żadnych predyspozycji może mieć inną robotę? Co poniektórzy z Was biorą wypłatę za obijanie jaj przez cały dzień, czego się nie dotkną to spiep.....ą , ale łażą i pired....lą od rzeczy. Ja nie twierdze że Włodek S. wraz z żoną są uczciwi, ale fakt jest taki, że nie zmuszają Was do tej pracy, a i Wy się zgadzacie na takich warunkach pracować. Jeżeli chodzi o atmosferę pracy to tworzą ją ludzie którzy w niej pracują i jaki jesteś wobec innych tacy są inni wobec Ciebie ! Pozdrawiam Wszystkich aktualnie pracujących :DNareszcie jakaś konkretna opinia – Valkyria. Zgadzam się z każdym Twoim zdaniem, które zamieściłeś na tym forum. Co do uczciwości W. S. i jego żony, To pokaż mi kto w tym kraju ma warunki do bycia uczciwym? Każdy orze jak może skoro na to pozwalają mu przepisy, które „pseudo-śmietanka” ustawiła głównie pod siebie. Znam sporo firm z autopsji, oraz z pewnych źródeł, które umywają się do BWS-ów. Właściciele tych firm to dopiero s…..syny i to co odwalają nie mieści się w pale. Według mnie W.S. nie jest jakoś szczególnie złym gościem, normalny facet, który ma lepsze i gorsze dni. I raczej mu nie odpierdala jak sporej grupie innych przedsiębiorców w tym kraju. Jak ktoś myśli i uczciwie pracuje to raczej nie ma z nim kłopotów. (Ale to moja opinia-możesz się nie zgadzać).

blum

8 zł???? hehehhe, chyba miałeś kwalifikacje na stróża hahaaa

Kolo

KAMA - 2011-08-21 19:56:48NIE ZGODZE SIE Z PRZEDMÓWCA KTÓRY ZAPEWNE ZAMIAST WYKAZAC SIE W PRACY W TEJ FIRMIE WYKAZUJE SIE TU PISZĄC BZDETY, ODRAZU WIDAĆ ZE DANY OSOBNIK PRACOWAŁ NA STOLARNI,PO 1 ZACZYNAJĄC OD BIURA PRACA TAM MA PLUSY I MINUSY PLUSY TAKIE SIE NIE STOJA NAD TOBA Z SIKIERA I TYLKO RYSUJ I RYSUJ WSZYSTKO MA SWOJ CZAS I MIŁE TOWARZYSTWO BEZ JAKIS CICHYCH OBGADYWANEK LUB CHAMSTWA PO 2 stolarnia.pewnie z tego miejsca sie wywodzi przedmówca, a wiec tam atmosfera jest luzna nie ma [usunięte przez moderatora] jaki był za rzadów kierownika wczesniejszego, stolarnia zarzadza miły sympatyczny kierownik, stara gwardia tzw została usuniete jakis rok temu, zostało zaledwie kilku dobrych fachowców tam rotacja jak wszedzie minus czeste wyjazdy za graniczne i duzo pracy na stolarni,3 magazyn magazyn to twierdza jak sie tam trafi to pierwsze co sie pojawi to [usunięte przez moderatora] Ktory nadziera ryja, najbardziej poukladany tam i sumienny jest Pan Witek który nie wiadomo jak trzyma to twarda reką i chwała mu za to,Panie [usunięte przez moderatora] albo racze (usunięte przez administratora) go zdania wynika że oszukujesz wszystkich na stolarni i dlatego wiesz kto może narzekać !Z trzeciego zdania wynika, że kłamiesz bo większość fachowców dawno cię opuściła i teraz musisz podpierać się pracownikami bez kwalifikacji za to za 8 zł. na godz.Panie [usunięte przez moderatora] - prawda jest taka, że w końcu otworzysz oczy ale wtedy może być za póżno dla ciebie, więc zacznij uczyć się Chińskiego bo tam cię jeszcze nie znają i pracowników może znajdziesz. Do STOLARZY !!!W Angli brakuje fachowców więc nie warto pracować na [usunięte przez moderatora].

(usunięte przez administratora)coś mi tutaj nieładnie pachnie... Czyżby wpis samochwalczy? Skąd kolego aż tak dobrze znasz pracę i układy w trzech odrębnych działach? Zwłaszcza w biurze, które znajduje się w zupełnie innym miejscu? Co do ogólnej opinii o firmie, to owszem, zgodzę się z Tobą, firma jest OK. Ale Ty albo jesteś NOWY i nie masz zielonego pojęcia jak to wszystko \\\"trybi\\\" albo piszesz pod \\\"dyktando\\\" pewnych osób\\\", albo jesteś osobą która wychwala sama siebie. Kierownik stolarni - owszem, konkretny gośc, z którym dobrze się współpracuje. Magazyn to \\\"jeśli jesteś nowicjuszem w firmie\\\" powinieneś byc bardziej spostrzegawczy, bo tutaj bardzo się mylisz. Popracuj z osobą którą tak wychwalasz dłuższy czas i wtedy wyraź swoją opinię. I nie płacz kiedy przyjdzie Ci zbierac manto na swoje konto za niekompetencje wychwalanej przez Ciebie osoby. Ciekawe dlaczego spora grupa ludzi ma w kwestii tej osoby zupełnie inne zdanie? I robią w tej firmie sporo lat. Zmień tabletki i lekarza kolego, dobrze Ci radzę, jeszcze jest czas. Chcesz to przedyskutowac to czekam(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWS EXPO? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor / Technolog wydawały Ci się najkorzystniejsze?
KAMA

NIE ZGODZE SIE Z PRZEDMÓWCA KTÓRY ZAPEWNE ZAMIAST WYKAZAC SIE W PRACY W TEJ FIRMIE WYKAZUJE SIE TU PISZĄC BZDETY, ODRAZU WIDAĆ ZE DANY OSOBNIK PRACOWAŁ NA STOLARNI, PO 1 ZACZYNAJĄC OD BIURA PRACA TAM MA PLUSY I MINUSY PLUSY TAKIE SIE NIE STOJA NAD TOBA Z SIKIERA I TYLKO RYSUJ I RYSUJ WSZYSTKO MA SWOJ CZAS I MIŁE TOWARZYSTWO BEZ JAKIS CICHYCH OBGADYWANEK LUB CHAMSTWA PO 2 stolarnia. pewnie z tego miejsca sie wywodzi przedmówca, a wiec tam atmosfera jest luzna nie ma obozu pracy jaki był za rzadów kierownika wczesniejszego, stolarnia zarzadza miły sympatyczny kierownik, stara gwardia tzw została usuniete jakis rok temu, zostało zaledwie kilku dobrych fachowców tam rotacja jak wszedzie minus czeste wyjazdy za graniczne i duzo pracy na stolarni, 3 magazyn magazyn to twierdza jak sie tam trafi to pierwsze co sie pojawi to "SZARY" Ktory nadziera ryja, najbardziej poukladany tam i sumienny jest Pan (usunięte przez administratora) który nie wiadomo jak trzyma to twarda reką i chwała mu za to,

zainteresowany

Może więcej szczegółów

Zostaw merytoryczną opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

• Jak się pracuje w BWS EXPO?

Zobacz opinie na temat firmy BWS EXPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWS EXPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 57 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWS EXPO