Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Koło wzajemnej adoracji, ich zarzyżłość ma UBeckie korzenie. Najgorsi są dyrektorzy od dystrybucji, kompletny brak profesjaonalizmu i jakichkolwiek kompetencji. Następna jest blondynka od finansów, która dręczy ludzi i wymyśla wierutne bzdety, kolejny rodzynek to facet od informatyki o kompetencjach wyrwanego z dżungli buszmena, którego działanie przy laptopie przypomina neandertalczyka, lizus i wazeliniaż. Człowiek od administracji to gadżeciasz bez kompetencji, razem z włosami wyszły mu resztki rozumu.

e

szkoda życia na ten syf. podobno kradziez napisu ARBEIT MACHT FREI zlecil zarzad daru zeby sobie w logo wkomponowac

alek

To jeden wielki syf. Włazidupstwo i robienie kariery po trupach, a pracownik jest gorzej traktowany niż pies.

workman

Jeszcze jestem pracownikiem tej firmy:( mam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe ale tego czego nauczyłem się w tej firmie hmm.. ciężko będzie mi się pozbyć nawet przy pomocy psychologa i to nie jest żart!! Firma wyjątkowa. Potwierdzam zdanie moich przedmówców zarząd i kierownictwo jedna klika bardzo ciężka sytuacja. Praca dla wybranych:))

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

Rob

Zarządu nie interesują dziennikarskie nowinki, ich interesują jedynie wyniki. Jeśli sobie nie radzi gość w budowie systemu komputerowego, systemu sprzedaży z wykorzystaniem dłuta i młotka, to się go usuwa, bo nie radzi sobie. Aby stanąć na wysokości zadania poszczególni kierownicy uciekają się do różnych sposobów, a cierpią na tym pracownicy i klienci. Wycisnąć najwięcej jak to tylko możliwe z ludzi i sprzętu, na ich miejsce są tysiące innych szlifujących bruk

radio

Już zrobiło się głośno o firmie Nestle Waters. Piszą i mówią o nich w radiu... Ciekawe co na to zarząd: [usunięte przez administratora]

Rob

Do sądu z darem natury, nic tylko wyzyskują ludzi, zadręczją, każą robić sprawozdania, przyjeżdżać z handheldami o 22:00 do firmy, straszą zwolnieniami. Często sam zarząd w Wa-wie podejmuje sprzeczne działania, a poszczególni dyrektorzy nie znają się na robocie. Całkowity brak odpowiedzialności i wyobraźni.

No w Łodzi się nareszcie ludzie wzieli za ten DAR. Tylko Sąd Pracy może ich sprowadzić na ziemie. Jeden koleś już wygrał a w kolejce jeszcze kilku. Najlepsze jest to że to stanowiska kierownicze

Rob

Beznadziejny zarząd, beznadziejni dyrektorzy, beznadziejna firma. Bez pomysłu, bez ładu, tragicznie. Jeśli ktoś chce zagrać w tragedii zwanej darem natury to zapraszam.

Doskonała firma, mnóstwo bonusów, dopłaty do obiadów, bony żywnościowe, świetne ubrania robocze, świetne zarobki, dyrektorzy osobiście składają życzenia na imieniny, dyrektorzy departamentów zapraszają i dowożą swoimi autami ludzi na spotkania wigiline i integracyjne, podpisane miejsca parkingowe, doskonała i i przyjacielska atmosfera w pracy, nikt na nikogo nie donosi, każdy Ci pomoże. Doskonały barek w budynku, Spokojna praca, Brak biurokracji- .........Żartowałem!! Wszystko Dokładnie jest odwrotnie.

beznadziejni

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Proponują 1200 zł i mają masę wymagań... Zarząd w Suchym Lesie pod Poznaniem jest po prostu śmieszny...

Ależ proszę Pana, jak można takie rzeczy pisać, to jest bardzo porządna firma, przyjmuje kandydatów na odpowiedzialne stanowiska, którzy mają bardzo duże doświadczenie jeszcze przed 1989 w departmencie 4 MSW, którym nie jest obcy zapach potu, ciężkiej pracy z tym amerykańskim e-mailem outlookiem oraz zapach wazeliny tzn naftaliny bo dbają o ubrania robocze, którzy są internacjonalistycznie usposobieni bo przyjmują do pracy emigrantów i oferują im życie bo Polacy to nie chcą pracować, tylko żądają pieniędzy, a Ci otrzymają ubrania i mogą spać w ciężarówce i są szczęśliwi.

samotna

Serdecznie tą firmę polecam dla osoby, która lubi dużo pracować w nadgodzinach bez wynagrodzenia, która nie ma rodziny i weekendy i święta oraz urlop i samotne wieczory lubi spędzać w pracy bez dodatkowego wynagrodzenia, która lubi donosić na .......... 7 piętro wodę, która lubi służyć jak dyrekcji i w godzinach jak i poza godzinami pracy martwi się czy internet działa u prezesa w domu i czy jego dzieci nie mają z nim problemów.

Przestrzegam przed tą firmą. Ich ogłoszenia pojawiają się dosyć często... Jedno z nich dotyczyło stanowiska kierownika regionalnego w Poznaniu. Przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji, a na 3 rozmowie poinformowano mnie, że stanowisko, na które się ubiegałem dostała inna osoba, ale mogą zaproponować mi pracę handlowca za kwotę 1200 netto (1800 brutto). Powiedziałem, że przemyślę i dam odpowiedź. Z domu wysłałem maila z prośbą o opis stanowiska oraz zakres obowiązków. W zamian otrzymałem telefon z pretensjami jak śmiem na tym etapie o cokolwiek pytać, że nestle waters wychodzi z ręką do mnie oferując mi pracę, a ja chcę jakichś zapewnień czy uzgodnień i że o wszystkim powinienem dowiedzieć się dopiero po podpisaniu umowy. Zdecydowanie nie polecam tej firmy!!! .

wilczur

to sie lisy rozmnożyły. o tej firmie krótko: "Chcesz dostać udaru idź do Daru".

foxi

co wy wyrabiacie w tej Łodzi ? opamiętajcie sie

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.