Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

lutek

Ciekawe czy wywalą tą całą pseudomanagerską kadrę zarządzającą czyli ludzi bez jakichkolwiek umiejętności?

era

A co u detek slychac..jak przygotowania do zmian.

rico

Witam, mam pytanie o prace dla Nestle Proffesional dokladnie kanal horeca, gastronomia. czy ktos moze mi cos wiecej na ten temat napisac? Jakie godziny pracy, na co kładą najwiekszy nacisk itp interesuja mnie tez podstawowe informacje na temat narzędzi- jakie auto i czy można używać prywatnie co pozwoli na sprzedaż swojego samochodu :) jak jest z umowa, 3 miesiace okres probny pozniej nieokreslony czy wczesniej pojawia sie umowa na rok-dwa... dziekuje za pomoc! pozdrawiam !

edeno

Daj sobie spokoj z edenem bo to jest firma zarzadzana przez nieudacznikow i wszyscy kierowcy mysla po cichu ze jak sie z darem polaczymy to bedzie mozna wziac odprawe i odejsc.

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
do JanEK

No tak chodziło mi o możliwość odprawy ale pewnie teraz się nie dowiemy będzie to problem Edenu jak się pozbyć ludzi.I ja też czytałem ich forum nędza i rozpacz Nas czeka!!!

DaroWy

Przeczytałem całe forum o edenie i rzeczywiście chyba będzie jeszcze gorzej niźli jest teraz.... oj oj bieda i nędza... nas czeka ( Wigilia w Edenie = 20 zł na osobę brutto O_o )

krede

Nie słyszałem o takiej możliwości , może ktoś z kierownictwa się wypowie?

OpERator

czytałem tam forum i rzeczywiście sporo się piszę na temat kierowców, słabo płacą itd. ale u Nas jest podobno tak samo, czy ktoś się już zwalnia sam? będzie możliwość się zwolnić z odprawą?

Janek z ...
@OpERator

"Pracownik, który rozwiąże umowę po przejęciu jego zakładu – w całości lub w części – przez nowego pracodawcę, nie ma prawa do odprawy. Chyba że skutki tej zmiany wyjątkowo działały na jego niekorzyść." Wpisz w google " Odprawa zamiast gorszych warunków " choć mogą być i lepsze

Janek z ...

Jeszcze nie kupił ...pewnie nie zamknie , poczytaj na sąsiednim forum o edenie. Swoją drogą tam to się dopiero dzieje .

rzeniszów

...a czy napisze ktoś czy są już wiadomości kiedy EDEN nas zamyka?

sanityzator okolo 3000tys dostawca okolo 4000tys przedstawiciel po co najmniej 3 mc ponad 3tys kierownik 4,5 tys magazynier jakies 2,5 tys

Mamy :) a Wy macie ?

GOŚĆ

jestem bardzo ito bardzo tą wodą i tą ceną za taką kranówe DAR NATURY TO JEST FIRMA LICHWIARSKA SZUKAJĄCA JELENI!!!!!

aldi

Prosze o opinie w temacie ph nestle nutrition: atmosfera, zarobki, targety. Widze, że dyskusja jest o nestle waters, a ten wątek ma przeciez osobny kanał wiec proponuje zainteresowanym przeniesc się na panel nestle waters

PH 2

Tak jak pisałem wcześniej otworzyłem skrzynkę szukampracyph2@wp.pl i cisza zero wiadomości , więc zapewne była to podpucha . Nie żeby mi zależało po prostu z czystej ciekawości . W zasadzie w ten sposób to można wysłać swoje CV nie wiadomo do kogo wraz z oświadczeniem o zgodzie na wykorzystanie danych osobowych . "Poważna firma" meil z d...y wzięty ... przepraszam założony . Pewnie CREDE ma niezłą polewkę jeśli dostał od kogoś CV . Może się nawet chwali pracownikom mam na twoje miejsce stu innych zobacz ile mam CV

crede

Osoby z dużym doświadczeniem w branży 5 galonowej, które czują się zmęczone pracą w korporacji lub są zagrożone redukcją zapraszam do przesłania swojego CV na adres crede(@)wp.pl; Polska firma, polska woda, stabilne i godne warunki pracy :)

@crede

Warto było by podać nazwę firmy-pracodawcy czy aby na pewno nie wdepnie się w ... i czy nie chodzi tylko o przejęcie bazy klientów i kop w d... . "Stabilne i godne warunki pracy" gdzieś to już słyszałem . Jaki rejon kraju itd. itd... Czy przypadkowo nie wyśle się CV do obecnego pracodawcy . Założenie darmowej skrzynki e-mail trwa chwilę . Gdyby ktoś podał firmową skrzynkę pocztową wtedy wiadomo z kim się rozmawia . Skoro firma jest stabilna to zapewne takową domenę jak również pocztę do przesyłania CV posiada . A tak to z drugiej strony może być kierownik i badać czy właśnie nie sprzedałem bazy klientów wtedy pewnie było by nie wesoło . Zatem prosił bym o podanie firmowej skrzynki pocztowej .

@PH 2

CREDE Żeby nie było założyłem konto pocztowe szukampracyph2@wp.pl proszę o ofertę. Kogo Państwo poszukują PH ,kierowca ,sanityzator , serwisant , rejon kraju . Tylko proszę wysłać z firmowego ( wodnego:) ) adresu pocztowego.Wiadomo chodzi o to czy to nie podpucha . Jeśli potwierdzą się opinie o stabilności zatrudnienia i warunkach pracy (wiadomo świat jest mały) wyślę CV . Czekam na propozycje . Ps. / Długo Państwo pracują w biurach post z 18:01 !?

mikas2006
@PH 2

a serwis urządzeń macie?

Wachulec
@mikas2006

A co nie wiedzą przecie byli oglądali ... malowali my nie dawno trawe co by sie podobało

s1_30

żołnierzy nie zwolnią ktoś musi dostarczać towar żeby kasa się kręciła jak poleci to menadżerka bo swoich mają .

PH

ja też nie słyszałem żeby kogoś już zwolnili, nerwówka jest ale to normalne nie wiadomo co Nas czeka, każda większa fuzja kończy się zwolnieniami.

pRAcownik

kogo zwolnili? bo wszyscy coś mówią ale u Nas nikt niczego nie dostał?

Wachulec

A ja się nie boje :) I tak większość już zwolnili .

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.