ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

PRACOWNIK. ZPUE

Witam. Moje pytanie jest skierowane do naszego pracodawcy ZPUE Bardzo proszę odp. U nas w firmie prowadzi się politykę pracownika z polecenia i za to można dostać bonusa 800zł ok. To dlaczego nie próbuję się zatrzymać pracowników już przeszkolonych na danym stanowisku w których firma zainwestował czas na wyszkolenie danej osoby na stanowisku a konkretnie chodzi o (usunięte przez administratora) bo tam jest olewka jak chcesz to się zwalniaj nikt tu cię nie trzyma to są słowa przełożonych ale chyba ludzie na takich stanowiskach jak mistrz czy brygadzista nie mają pojęcia że tacy ludzie przeszkoleni znajdą sobie pracę wszędzie w Polsce czy zagranicą bo z całym szacunkiem ale w taki sposób do niczego nie dojdziemy a wręcz przeciwnie idziemy w przepaść Ci nasi mistrzem i brygadziści to są ograniczeni w podejmowaniu odpowiednich decyzji. Już o (usunięte przez administratora) ludzie mówią że to ZDZ a potem w świat z taką wiedzą. Pozdrawiamy pracownicy produkcji.

@PRACOWNIK. ZPUE

Realizujemy rożne działania skierowanych do obecnych pracowników jak i do przyszłych. Wszyscy nasi Pracownicy są dla nas bardzo ważni ponieważ to oni tworzą Firmę. Naszym celem zawsze jest to, aby wyszkoleni specjaliści, zostawali z nami na długi czas. Dziękujemy za zgłoszenie tej sytuacji. Będziemy ją weryfikować. Pozdrawiamy Zespół ZPUE S.A.

Pracownik .ZPUE.
@ZPUE S.A.

Witam Serdecznie pracodawcę ZPUE. Jak pragnę zauważyć że po waszej weryfikacji nic się nie zmieniło na W-2 wszystko toczy się starym rytmem kochanych(usunięte przez administratora) Bardzo prosimy się temu nieco bliżej przyjrzeć... Z wyrazami szacunku pracownicy produkcji .

sumienny

witam miałem okazje być na rozmowach i w ZPUE również w STOLBUDZIE mogę powiedzieć ze rozmowy na poszczegulnych działach były naprawdę ok mały włos a bym tam pracował bo mimo tego co tu piszą dali ładną propozycje oczywiscie po sporych negocjacjach a skończyło sie tak ze obecny pracodawca u którego pracuje ponad 10 lat podniusł mi w czas mnie kórna docenił ale chciałbym pracowac w ZPUE ale za pieniażki godne pozdrawiam

@sumienny

Witaj Sumienny! Dziękujemy za komentarz i cieszymy się, że proces rekrutacji przebiegał w pozytywnej atmosferze. Zawsze staramy się dopiąć wszystko na ostatni guzik! :) Natomiast szkoda, że nie nawiązaliśmy współpracy, za to gratulujemy negocjacji :) Życzymy sukcesów i zapraszamy do obserwowania naszych ofert pracy! Pozdrawiamy Zespół ZPUE S.A.

Bolo
@sumienny

Czy jesteś dyslektykiem? Jeśli nie, to...no cóż, wielu pracowników produkcji pisze bezbłędnie.

Segregujcie te posty datami jakos , bo w caly swiat sie wyswietlaja.

@666

Zasady wyświetlania wpisów są ustalone przez właściciela serwisu gowork. Pozdrawiamy Zespół ZPUE S.A.

Potencjalny nowy pracownik

Mam poważne pytanie i prosze o rzetelne i szczere odpowiedzi. Zastanawiam sie nad relokacją do Włoszczowy ktora jest moim rodzinnym miastem. Chetnie wrocilbym w rodzinne, spokojne i bliskie mi strony. Dom po rodzicach nie stałby pusty i mógłbym założyć tam rodzine. Pracuje i mieszkam w duzym miescie. W Korporacji w dziale handlowym na najniższym stanowisku specjalisty zarabiam 4200 na rękę co jest dosc minimalnym zarobkiem i zyje mi sie za to dość biednie. We Wloszczowie życie jest troche tańsze. Czy jako osoba z duzym doswiadczeniem moge strać się w ZPUE o pracę i liczyć na wynagrodzenie na podobnym lub lepszym poziomie?

@Potencjalny nowy pracownik

dostaniesz na poczatek 14zl bruto

@heniek

Wynagrodzenie zawsze uzależnione jest od posiadanych kompetencji, doświadczenia jak również od stanowiska. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi. Lista dostępna jest na naszej stronie www.zpue.pl, w zakładce Kariera lub na naszym profilu, na stronie www.pracuj.pl. Mamy nadzieję, że do zobaczenia :) Zespół ZPUE S.A.

nicko
@ZPUE S.A.

"Wynagrodzenie zawsze uzależnione jest od posiadanych kompetencji, doświadczenia" - dobry żart !!!! :)

były pracownik.
@ZPUE S.A.

Witam fajne bajki tu piszecie, jak pracownik się zwalniają to kierownictwo nie reaguje na to że ludzie idą stąd, coś tu jest nie tak.

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Paczki wracają, praniówka też.. Żeby tylko pracownicy nie zwalniali się na wiosne bo jest kontrakt do zrobienia, zapewne wyplata tez będzie wyższa, ot tak, na zachętę ;)

Pracuś zpue

Witam wszystkich forowiczów a przede wszystkim PRACODAWCĘ ZPUE. Niech państwo pozwolą przypomnieć naszemu pracodawcy a raczej danej osobie prowadzący ten portal jakie złożył powiedzmy OBIETNICE PONIŻEJ SKOPIOWANEGO TEKSTU ... ZPUE S.A. 05.12.2018 10:46 pracodawca Witajcie, Od dziś będziemy chcieli brać czynny udział w dyskusji, odpowiadać na pytania i rozwiewać Wasze wątpliwości. Jeśli będziemy tylko potrafili odpowiedzieć na pewno to zrobimy. PYTANKO CZY WY SOBIE ŻARTY ROBICIE Z LUDZI NA PRODUKCJI NO TO SĄ NIE WYPŁATY TYLKO TAK ZWANE DZIADOWIZNY BRAWO TAK DALEJ A CI WASZE DYREKTORKI OD BRANIA PIENIĘDZY ZA NIC BEDĄ (usunięte przez administratora) NA PRODUKCJI BO TAK DOPROWADZILI FIRMĘ DO BANKRUCJ. POWODZENIA I TAK DALEJ ....

Heniek

przeciez odpisujo

książe

A gdzie praniówka?

Pracownik zpue
@Pracuś zpue

Schodzimy na psy. A właściciel teraz się obudził że jego firma jest bankrutem bo zatrudnił managerów który go okradli PANIE PREZESIE APELUJE POWIEDZ PRAWDĘ OSTANIE FIRMY CZY SPLAJTUJE CZY BEDZA PODWYŻKI.

Pracownik ZPUE.

Witam ZPUE.SA. Bardzo mi to zainponowało że odpowiadacie na sugestie pracowników co dzieje się w naszej firmie jest iskierka nadzieji że nasz statek nie utonie jak to przesądzają inni forowicze .Bo wydaję mi się że jedyną drogą do sukcesu jest współpraca i BARDZO proszę też zwrócić uwagę na to że my ludzie na produkcji my też napedzamy tą machinę .Pozdrawiam serdecznie ZPUE.SA

@Pracownik ZPUE.

Witaj PRACOWNIK ZPUE!. Dziękujemy za wyrazy uznania, staramy się :) Nasza obecność na tym forum to również element współpracy. ZPUE S.A. istnieje od 30 lat i ma ugruntowaną pozycję na rynku, a cytując klasyka: Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje Twoją karierę.” – Carlton Fisk Jesteśmy firmą produkcyjną i produkcja to jeden z kluczowych obszarów. Natomiast wszystkie obszary w firmie to „naczynia połączone” i każdy z nich ma swoje zadania do wykonania, które finalnie dają nam możliwość rozwoju jako firmie. Serdecznie pozdrawiamy całą Produkcję :) Zespół ZPUE S.A.

e-tron
@ZPUE S.A.

Witam. Wszystko jest ok, ale... Przykre jest to, że na sukces danego zadania przyczynia się wiele osób, nawet z tego najniższego szczebla produkcji. Mają zaangażowanie i chcą coś dla firmy zrobić a osoby które są odpowiedzialne za wykonanie tego zadania chwalą się na 4 lub 5 piętrze mówiąc"zrobilem", "wykonałem", "skończyłem" Ja to zrobiłem. Żenada.

@ZPUE S.A.

gdzie sa wczsy po grusza a gdzie jest zaplata za pranie a gdzie premie krwartalne obiecane wszystko na zero prosze odpowiec

Eryk
@Pracownik ZPUE.

Interesuje mnie przeciętne wynagrodzenie w biurze w zpue. A raczej takie przykładowe dane czy pracownik biurowy inżynier może liczyć na więcej niż 3000zl

Pracownik ZPUE.

Mam jeszcze jedno pytanko?Ciekawe czy nasz SZEF doszedł do wniosku że za dużo jest sztuczny stanowisk w biurach a ludzi na produkcji brakuje. Pozdrawiam.

@Pracownik ZPUE.

Witaj Pracowniku ZPUE, Zgadza się, aktualnie poszukujemy osób na produkcję. Dokładnie na stanowiska: 1. Spawacz 2. Betoniarz – Zbrojarz Nasza strona z ofertami pracy: http://zpue.pl/kariera/dla-osob-z-doswiadczeniem#oferty-pracy Być może ktoś z Twoich znajomych szuka pracy na takim stanowisku? Jeżeli jesteś naszym pracownikiem możesz skorzystać z programu poleceń i dzięki temu zyskać podwójnie :) Pozdrawiamy Zespół ZPUE S.A.

Ryśiek
@ZPUE S.A.

Pracowalem jako spawacz u Was ale zwolnilem sie dlatego ze jako jedyny na wydziale mialem wyksztalcenie jako spawacz i wszystkie metody spawnia i certyfikaty to(usunięte przez administratora) traktowal mnie gorzej od innych co mieli plecy.Co do jakosci to macie racje ze wszyscy powinni sie starac od dolu do gory.Tylko ze staraja sie jednostki a ci co maja plecy maja to (usunięte przez administratora) jest problem

Pracownik ZPUE.

Witam czytelników forum oraz administratora a także ZPUE.Ludzie na tym portalu piszą wiele prawdy co się dzieje w naszej firmie i są zaniepokojeni co będzie dalej i czy będzie jakaś sprawiedliwość na ludzi w tej firmie którzy czują się bezkarni za wypuszczenie bubli i narażają cały zakłada na starty .(usunięte przez administratora).Jak pracownik się pomyli to ukarać a ONI nie tykalni czują się nad ludźmi i gdzie tu sprawiedliwość .Pozdrawiam serdecznie ZPUE.

@Pracownik ZPUE.

Witamy jak mniemamy Pracownika ZPUE :) Dziękujemy za słowa troski, zakładamy że wynikają one z dobrej woli. Szanujemy wasze zdanie i rozumiemy, że wszystkie opinie (również też subiektywne) są ważne dla czytelników forum. Jakość w każdej firmie to proces ciągłej poprawy i udoskonalania, tak jest również w ZPUE. Jeżeli posiadasz informacje jak możemy usprawnić ten proces w naszej firmie prosimy abyś zgłoś się z nim do Działu Jakości lub napisz swoją propozycję na adres: pytania@zpue.pl. Z nadzieją na owocną współpracę, Zespół ZPUE S.A.

rad.sta.1983@onet.pl

Składałem CV do firmy ZPU S.A już dawno temu na dźwigi kat.2ż ale nie uzyskałem odpowiedzi, ogólnie mam pozytywne nastawienie do tej firmy, mam dużo znajomych ,którzy tam pracują...

@rad.sta.1983@onet.pl

na dzwigi kat.2z to prawie maja wszystkie pracowniki

res
@heniek

Mają prawie wszyscy pracownicy,to dlaczego jezcze niedawno na olx były ogłoszenia gdzie szukali kogoś z takimi właśnie uprawnieniami?

@rad.sta.1983@onet.pl

Witaj RAD.STA.1983@ONET.PL, Jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi, być może nasz Dział Rekrutacji próbował skontaktować się z Tobą telefonicznie, może miałeś nie odebrane połączenia? Żeby to ustalić skontaktuj się proszę bezpośrednio z Działem Rekrutacji: +41 388 15 24 +48 506 005 243 rekrutacja@zpue.pl Mamy nadzieje, że do zobaczenia! Zespół ZPUE

Państwo nie widzieli chyba wyników finansowych za ostatnie kwartały i dynamiki do tych samych okresów w latach poprzednich ( dostępne publicznie, wystarczy wygooglować), jeśli uważacie, że jest tak super, cudownie! Waszą sytuację sprowadzę do prostego przykładu: jeśli sprzedaję towaru na pół samochodu w jakimś okresie, to nie dokupuję floty kolejnych ośmiu, z naiwnym przekonaniem, że za chwilę będzie o 180 stopni lepiej. To właśnie zrobił Wasz szef, przychody i rentowność zleceń spada, wskazniki są najgorsze od 15 lat, a on inwestuje w park maszynowy.

Gardan
@ja

Z całym dla Ciebie szacunkiem - tak naprawdę nie wiesz, co robi nasz Szef. Jestem pracownikiem firmy, wiec moje spojrzenie jest głębsze. Widzę to ,czego ty nie widzisz : wdrażanie super nowoczesnego systemu zarządzania SAP (można o rym procesie w ZPUE znaleźć informacje na portalach branżowych i biznesowych) , potężna praca nad doskonaleniem produkcji , czy wreszcie nowy prezes, a wraz z nim nowa jakość . Bo my się rozwijamy, choć jak zauważyłeś (za co wielkie dzięki) nie bezstresowo .

@Gardan

i co z tego SAp-u mądrego wyszło.Kupa ot tle mogę powiedzieć.Uzytkownik

@ja

W d@pie byles g@wno widizales

nicko
@Gardan

Co Ci da SAP czego nie było wcześniej ? SAP nie stawia firm na nogi. Zobacz ile firm z SAP się wycofało jak np. Lidl. Co zostało w produkcji udoskonalone ?

@Gardan

Bardzo ciekawe co robi Wasz Szef. Bardzo ciekawe i pewnie wkrótce się dowiemy.

taka prawda
@Gardan

Skoro jest tak cudownie jak piszesz to czemu SZEF co chwilę wysyła listy do pracowników? W ostatnim liście opublikowanym w gazetce dla pracowników pisze o towarach które w ogóle nie powinny wyjść z zakładu.... Moje pytanie brzmi: Gdzie była kontrola jakości? Czy jakiś dyrektor odpowiedział za to? Czemu SZEF myśli że skoro od 3 lat wyniki firmy nie są zadowalające to będziemy pracować za pół darmo (firma niby światowa a stawki afrykańskie....)? Każdy kto ma olej w głowie i jakieś pojęcie odchodzi, zarobki po kilku latach na maszynach w ZPUE są na poziomie startowych w szanujących się firmach (chyba że 17 zł/h brutto po 6 latach to szczyt marzeń co po niektórych)... Prawda jest taka że jak przychodzisz do ZPUE bez doświadczenia to dostajesz stawkę minimalną krajową, a gdy już masz pojęcie i pracujesz z głową chcąc zrobić wszystko dobrze nie dostajesz za to ABSOLUTNIE nic.... Ludzie pracujący np 2 lata, u kresu terminowej umowy pytani o przedłużenie umowy mówią: OK, ale podwyżka musi być.... I do widzenia, bo po co dać mu podwyżkę skoro przyjdzie ktoś z "pośredniaka" na jego miejsce... A co do twojego nowego Prezesa to gdzie on jest???? Nie ma.... Uciekł z tonącego okrętu^ A propo wyniku rocznego pod kreską... Skąd są pieniądze na ponad 20 samochodów które aktualnie stoją pod STOLBUDEM? Czyżby nasza premia? Co do premii, już niedługo poznamy jaka będzie premia roczna, o której to rok temu tak trąbiono, bo to przecież światowa firma :)

Mr.Chuck
@taka prawda

Premia będzie taka jak na święta ,czyli wcale

unnamed
@taka prawda

to w tej firmie jakieś premie są?

biedronka ma nawet bony płaci płaci 500

@taka prawda

Witaj taka prawda Właściciel od 30 lat stawia na kontakt i dialog z pracownikami. Aby ten kontakt był skuteczny chce wykorzystywać różne formy: kontakt bezpośredni, mailowy, telefoniczny, prasa firmowa, a także listy do pracowników. Jakość produktów to nie tylko „…kontrola jakości lub jakiś dyrektor”, każdy pracownik, każdego dnia ma na nią wpływ. Właściciel jako Prezes podejmuje różne działania aby jakość produktów ZPUE była zawsze na najwyższym poziomie. Wynagrodzenia są ustalane w ramach negocjacji z pracownikiem, to ile pracownik zarabia wynika z posiadanych kompetencji oraz ustaleń z przełożonym. Dlatego prosimy o zrozumienie ale nie będziemy tych kwestii komentować. Z kolei podwyżki i premie są konsekwencją realizowania wyznaczonych zadań i celów. Zawsze zależy nam na tym aby pracownicy w ZPUE czuli się doceniani, zwłaszcza Ci, którzy są już z nami jakiś czas. Jednak chętnie wysłuchamy rad i propozycji z każdej strony, jak to poczucie zwiększyć. Poprosimy o ich przekazanie do Działu HR lub na adres: pytania@zpue.pl W naszej flocie sukcesywnie wymieniamy samochody, które są wysłużone i mają już bardzo duże przebiegi. Robimy to ze względu na bezpieczeństwo naszych pracowników. Natomiast wymiana samochodów nie wiąże się z zakupem nowych. Są dużo tańsze rozwiązania na rynku i z takich też korzystamy. Na parkingach pod Stolbudem zawszę są zaparkowane samochody pracowników Stolbudu, które nie są finansowane ze środków firmowych ;) P.S. na koniec dziękujemy za zauważenie naszego zasięgu międzynarodowego! :) Życzymy udanego tygodnia, Zespół ZPUE

@ISAIAS

Witaj ISAIAS, Jesteśmy wdzięczni za informacje o innych firmach :) Udanego tygodnia, Zespół ZPUE

życzliwa

Powinniście wprowadzić dodatki stażowe, to z pewnością pozwoliłoby zatrzymać dobrych fachowców w kraju. Niestety w takim małym miasteczku nie da sie uniknąć zatrudniania po rodzinie. Nepotyzm panuje wszedzie na to nie ma rady. Poczucie niesprawiedliwości wynika jednak z dużych dysproporcji zarobków miedzy ludzmi rzetelnie wykonującymi swoją pracę , kompetentnych a tzw. lizusami.

@życzliwa

Witaj Życzliwa, Dziękujemy za Twoją sugestie, takie informacje pozwalają nam usprawniać nasza firmę. Jak sama zauważyłaś, w miastach jak Włoszczowa jest naturalne, że „za rogiem” spotykamy znajomych, rodzinne etc. Dlatego każda osoba zatrudniona w ZPUE przechodzi usystematyzowany proces rekrutacji, w zależności od stanowiska, na które aplikuje. To daje nam informacje nt. kompetencji i umiejętności danej osoby. Takie podejście pozwala nam wierzyć, że nasi pracownicy są kompetentni i rzetelni w sowiej pracy. Z pozdrowieniami, Zespół ZPUE S.A.

ISAIAS

Każda szanująca się firma w Polsce docenia swoich pracowników-daje premie do wypłaty,półroczne a także roczne, są też płacone wczasy pod grusza lub bony świąteczne... a tu w nic z tych rzeczy.Bo prezes to CWANIAK. PS. PAMIETAJ PREZESIE TYLKO ZE UKRAIŃCY TOBIE UCIEKNĄ i CO DALEJ? WESOŁYCH ŚWIĄT CI NIE ŻYCZĘ BO JE MASZ CODZIENNIE,ALE JAK NAJBARDZIEJ -WSZYSTKIEGO NAJ.... ŻYCZY PRACOWNIK ZPUE KATOWICE

olej

nie jest to firma górnolotnych ideii. gdy zakończyłem przygodę z nią poczułem się wolny i szczęśliwy. Socjalu nie ma zadnego. A jeśli chodzi o atmosferę, to ludzie tworzą sami piekło, zarówno na produkcji jak i w biurze. Wieczna flustracja, jesli chodzi o wyniki to w kazdej korporacji jest pogoń za słupkami i jestem w stanie to zrozumieć, ale dobrej chęci u współpracowników nie ma a problemy są gaszone zamiast rozwiązywane. Niestety panuje demotywacja i poczucie niesprawiedliwości i w tym wszystkim ludzie się obijają i pracują nierzetelnie, brak dialogu miedzy ludźmi w strukturze

pracuś zpue
@olej

zgadzam się z przedmówcą w 100 procentach.

Pracuś zpue

Witam czytelników forum. W naszej firmie nie dzieję się najlepiej bo ludzie odchodzą z firmy a ciekawe czy nasz prezes zarządu i zarazem założyciel firmy zadał osobie pytanie dlaczego?Otóż mogę odpowiedzieć ....jak nie weźmie się za co odrażają ludzi do pracy np.jak mistrz wpycha ludzi że swojej rodziny na równorzędne stanowisko i robią z ludźmi co chcą i przez to odchodzą dobrzy fachowcy to nie tędy droga (usunięte przez administratora). BARDZO PROSZĘ SIĘ PRZYIRZEĆ TEMU PROCEDEROWI A W SZCZEGÓLNOŚCI NA W-2.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

gonzo

Na w 3 nie lepiej heheh

Co do pracy w biurze we Włoszczowie to nie jest za kolorowo. Generalnie brakuje rąk do pracy ale stawka nie jest zadowalająca, co uniemożliwia sprowadzenie pracowników spoza rejonu. Inżynier na start dostaje 2000-2400 zł, jednak zarobki z czasem raczej nie ulegają poprawie, ludzie robiący po kilka lat zarabiają grubo poniżej 3000 zł, dlatego najczęściej pracują tam ludzie z okolicy którym nie opłaca się dojeżdżać do pracy po 60 km skoro mają ją pod nosem. Można powiedzieć że firma się trzyma dzięki takim pracownikom, ludzi z dalsza jest nie wielu. Szkolenia to raczej mit, co prawda zdarzają się ale to jednak rzadkość. Niepokojące jest również to że stanowiska kierownicze i dyrektorskie dosłownie się mnożona. Ale co trzeba oddać atmosfera w biurze bardzo na plus.

sssssrt6
@pracownik

witam serdecznie. chciałbym wiedzieć, ile można średnio zarobić na stanowisku inżynier projektant? czy jest to kwota oscylująca w granicach 3000zl czy znacznie więcej?

expracownik
@sssssrt6

Znacznie, ale znacznie mniej niż 3000zł, inżynierowie z kilkuletnim stażem pracy nawet nie zarabiają 3000 zł

Inżynier
@expracownik

ja jestem zadowolony, kasa sie zgadza

mirek123
@expracownik

serio? byłem przekonany, że 4 tysiące można spokojnie wyciągnąć...

mirek123
@expracownik

myślałam, że na takim stanowisku to z 4- 4,5 się wyciągnie, a tu proszę, faktycznie nie ma kokosów. ale powiem szczerze, że nigdzie nie ma...

tommyR

Są pieniądze na święta?

tommyR

Są pieniądze na święta?

karma

Co tam się dzieje na tym W 3 bo słyszałam, że (usunięte przez administratora) się strasznie panoszy i ludzi poniża. A kiero i tak nie reaguje...

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.