Opinie o Douglas Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Douglas Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Douglas Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Douglas Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Douglas Polska Sp. z o.o.?

Carry Bradshow

Podbijam pytanie odnośnie etapów rekrutacji

Hania
@Carry Bradshow

Zależy czy do centrali czy do sklepu, do centrali dwa lub trzy etapy , do sklepu zazwyczaj jedna rozmowa.

@Hania

A ile można zarobić na początku w Douglasie? Chodzi mi o pracę w sklepie. I czy jakieś doświadczenie w sprzedaży jest konieczne żeby zostać tu zatrudnionym?

Hania
@Bronisław

Zależy w jakim mieście, a czy zostaniesz zatrudniona zależy jak wypadniesz na rozmowie, i czy masz doświadczenie w obsłudze klienta to ma duże znaczenie

Dominics

Chciałam zostawić opinie o moich doświadczeniach w sklepie stacjonarnym w Przemyślu,weszłam do sklepu nie zauważona przez Panie ekspedientki , które cały czas stały sobie w kółeczku śmiejąc się na cały sklep ,opowiadając sobie prywatne historię,nie zauważając nawet że ktoś wchodzi .Dziwię się że niby elegancki sklep i pozwala sobie na takie bazarowe zachowania pracowników i ryczące śmiechy Pań.To bardzo odstrasza klientów , ponieważ klient czuje się jakby obsługa właśnie go wyśmiewała.

Morwa

Domyślam się że PANI ???? tam z obsługi . Zarabiacie minimum a zachowujecie się jak by was na te wszystkie kosmetyki było stać ????????????????????

Wojtek

Słyszałam ze są tam dobre zniżki dla pracowników to prawda ?

Mimika
@Wojtek

Niższe ceny oferowane są dla klientów niż rabaty pracownicze

Dorota
@Mimika

Mogłabyś rozwinąć bardziej temat rabatów pracowniczych w Douglasie? Na jakie generalnie benefity można tutaj liczyć? Jest może opieka medyczna lub karta multisport?

Aleksandra

Wszystko działo się 28 marca 2021 w sklepie przy ul Marszałkowskiej 104 Mnie i mojego męża obsługiwała pani Erika już dzień wcześniej rozmawiałyśmy przez telefon i wydawała mi się bardzo miła nie pomyliłam się kiedy zobaczyłam p Erike w sklepie uśmiechnięta sympatyczna profesjonalna cierpliwa To jest prawdziwy sprzedawca kosmetyków w odpowiednim miejscu Szczerze polecam p Erikę

Kazimierz
@Aleksandra

Tak, Erika za parę złotych zrobi wszystko, polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Douglas Polska Sp. z o.o. na stanowisko Konsultant-Sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
kkkkk

Dziewczyny napiszcie jak to jest z rozliczaniem konkursów markowych. Załóżmy że cel perfumerii został zrealizowany więc czy za zrobienie wyniku nagrody otrzymują wszyscy czy tylko Ci co zrealizowali swoje nadane indywidualne cele?

Isia
@kkkkk

To zależy od kierownika, jedni dają testery konsultantom zewnetrznym, drudzy nie. Jeżeli kierownik jest średni, to woli dać testery konsultantom żeby mu obrót zrobili bez większych wysiłków, i ma święty spokuj. I wszyscy szczęśliwi. Popytaj koleżanek gdzie najlepiej chodzić i gdzie możesz się nieźle dorobić, nawet do od kilku do kilkunastu testerów miesięcznie. Generalnie w Douglasie jest zabronione dawanie testerów konsultantom zewnętrznym. Gdyby się zarząd dowiedział byłoby słabo.

Kinga
@kkkkk

Tylko ci których lubi pani kierownik

Gdybym
@Isia

Znam filie gdzie dają konsultanta zew,ochronie!!!a resztę kadra wyniesie !!!i dla personelu i klientów nie ma nic.

Zwiedziony

Czy ktoś zamawiał perfumy w Douglas sklepie internetowym?ja zamówiłem przelew poszedł kasa zabrana minelo 8 dni zero odzewu i zainteresowania ze strony sklepu.dzwonilem trzy razy totalna olewka wciąż tylko poinformujemy mailowo.infolinia tragedia zero pomocy.Co robić?

Mała mi
@Zwiedziony

WITAM Mam ten sam problem . Zamówiłam perfum 30.09 zapłaciłam przelewem tego samego dnia a perfumu brak . Napisałam x e-mail i dzwoniłam w tej sprawie wysłałam potwierdzenie przelewu i nic. W sobotę 24.10 dostałam e mail z niby potwierdzenie wzrotu pieniędzy mamy 29 .10 pieniędzy nadal nie ma ... ostatni raz coś tam kupiłam

Klienta
@Zwiedziony

Zgłosić na policję. Mam to samo.

Jagoda

Nie ma produktów, obsługa oraz ochroniarze są bardzo niesympatyczni. Co to się stało, nic nie ma w sklepach Douglos oraz nie ma żadnych próbek, tylko nalewane do fiolek ,co to jest nie higieniczne, żadnych kosmetyczek, znikają, że nie ma.viagle słyszę to to samo. Dalekim łukiem obchodzić te placówki. Bardzo jestem zawiedziona, korzystałam, z firmy Bobbi ora Armanii nic nie ma, obsługa na 0.

exkonsultant

Jest umowa o pracę, merytoryczne szkolenia, jest czysto i pięknie pachnie. Bardzo dobre kosmetyki i ciekawe promocje, również rabat dla pracowników. Teraz to tak raczej wszędzie jest. Osoby zarządzające często bez doświadczenia w branży są na kierowniczych stanowiskach, zbyt młode, a konsultanci niejednokrotnie z bardzo dużym doświadczeniem nie są doceniani nawet po latach. Klienci często wychodzą zirytowani i zdenerwowani nic nie kupując, gdyż atakowani są po kilka razy przez jednego konsultanta a następnie przez kolejnych. Klienci nie lubią być osaczani i słyszą polecenia starszego konsultanta "nic pani nie kupiła? to podejdź do pani po raz kolejny". Nacisk na sprzedaż, klienci to jakby czują i nie chcą kupować. Pozostawieni z dużą swobodą są w stanie kupić więcej, wystarczy coś wskazać a nie nad nim sterczeć. Każdy konsultant ma numerek, nabijany na kasę i jest wyścig. Często kupuje się tylko dla pozycji na paragonie.

Jak szefostwo w Douglas Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Zależy kto i w jakim dziale, np. dziale księgowości bardzo miłe osoby pracują. Regionalni przeginają jak to praktycznie wszędzie w każdej branży, ale zdecydowanie mogli by się ugryźć w język. Teksty nie na miejscu. Szczerze nie wyobrażam do swoich ludzi w ten sposób się odzywać, którzy głowią się i troją żeby wykonać wyimaginowany plan zasuwają w tych ciężkich COVIDOWYCH czasach. Ale jak to z kobietami było, jest i będzie, taki już urok płeci pięknej ) - wahania nastroju, drażliwość i napięcie, dokuczliwe są zmiany nastroju pod postacią nerwowości, nadpobudliwości, hormony uderzają do głowy. Jest na to sposób, ale na to znajdźcie rozwiązanie już sami! :) PZDR

Podrzysia 3

Oczywiscie!osoby które pracuja dostają pełno testerów i sprzedają po znajomych i dalszych znajomych...niestety czasami wpadną i sa zwalniani ale ten proceder trwa od lat

kandydat

Czy jest tu ktoś, kto pracuje w dziale marketingu i może mi powiedzieć jak jest?

Witam serdecznie. Omawiany sklep to Douglas PIŁA. Obsługa jest w miarę pozytywna, do czasu kiedy na sklep wyjdzie Pani która poniza pracownice. Ja rozumiem że osoba funkcyjna ma jakieś zadanie i to się chwali, jednak forma wypowiedzi do pracowników to nic innego jak szczyt (usunięte przez administratora). Zawsze staram się mieć jakiś poziom . Jednak zachowanie Pani chyba kierownik brunetki przechodzi ludzkie pojęcie. Z tego co mówią w naszym mieście to omawiana Pani prowadzi folwark prywatny w ramach tej perfumerii, ja w to wierzę ponieważ mamy wspólne znajome .

Renata

Szczerze nie polecam pracy w Douglas Blue City. Każdy poranek przed tą pracą to nerwy, stres i frustracja, a po pracy jeszcze gorzej. I nie są to żadne plotki tylko coś co się poczułam na własnej skórze. W tej perfumerii nie ma dyscypliny tylko jest zastraszanie. Dyscypliną nie nazwę tego, że picie wody i korzystanie z toalety wiąże się z pytaniami czy nie za często to robię!! Nie mowiac już o zrobieniu sobie herbaty czy kawy po za przerwą bo to trwa aż 3 minuty w tym czasie oczywiście na sali jest 10 konsultantów i 2 klientów. Na przerwę się idzie jeśli kierownik wyrazi zgodę np po 5h pracy. Za stanie w perfumerii też można ponieść konsekwencje bo za mało się uśmiecham. Nie wiem kto dopuszcza takie osoby do takiej funkcji...

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Douglas Polska Sp. z o.o.?

Xoxo

Rozmowa odbywa się w filii do której trafilo CV i zostało pozytywnie rozpatrzone

somme

ok

Xyz

Trójmiasto- szczerze nie polecam. Nierówne traktowanie pracowników, psychiczne znęcanie się, ogromny stres, wredna regionalna, niestworzone wytyczne i wyciskanie klientom bubli, których nie potrzebują oraz brak możliwości awansu ,a nawet zwykla podwyżka, to cud. Z plusow: wypłata na czas i calkiem sporo konkursów.

Bonita

Cześć chciała bym dostać się do pracy w perfumeria gdzie mogę się koerować???

Dorota

Mobbing to dosyć poważny zarzut. Możesz podać jakieś konkretne przykłady tego typu sytuacji z pracy w Douglas? Generalnie, mobbing to długotrwałe prześladowanie i zastraszanie pracowników.

Sisii

Pracuje od jakiegoś czasu w perfumerii w Łodzi. Praca jak każda inna czasami są gorsze i lepsze dni. Dla kogoś kto lubi kosmetyki interesuje się tym będzie zadowolony. Wiadomo są wskaźniki które muszą być zrobione, są super szkolenia gdzie na prawdę można bardzo dużo się dowiedzieć... Zespół uważam że mam jeden z lepszych ????. Polecam pracę w Douglas

@Sisii

Pozytywna atmosfera i szkolenia to brzmi bardzo dobrze. Czy jesteś także zadowolona z wynagrodzenia i za dobre wyniki dostajesz premie? Możesz odpowiedzieć?

Sisii
@Bronisław

Jestem, ale zawsze mogloby być lepiej????

@Sisii

Wiadomo, że zawsze może być lepiej i trzeba do tego dążyć. Czy można z czasem liczyć na awans i podwyżkę. Jak myślisz?

żółw

Korporacja jak inne i takie same metody jak w innych korpo. Nie ma sensu pisać dalej

@żółw

A jeśli chodzi o stawkę ? Dobrze płacą, są jakieś premie? Pozdrawiam

@Karolina

Też jestem ciekaw jaką stawkę proponuje pracodawca. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, to piszcie śmiało. Interesuje mnie też kwestia traktowania pracownika i atmosfery w zespole, więc każda wypowiedź kogoś związanego z firmą będzie na wagę złota, pomóżcie mi i Karolinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Douglas Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Douglas Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Douglas Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Douglas Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Douglas Polska Sp. z o.o.