Opinie o Douglas Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Douglas Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Douglas Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Douglas Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Julita

Nie mogę zgodzić się z taka opinią. Rozumiem, że każdy ma prawo mieć własną ale ja jestem zadowolona z pracy!

@Julita

Oczywiście każdy na forum Gowork.pl może przedstawić swoją opinię o pracodawcy i jeśli Ty uważasz, że zatrudnienie Ci odpowiada to warto, żebyś o tym napisała. W czym przejawia się Twoje zadowolenie? Przedstaw, proszę pozytywne aspekty pracy w Douglas Polska, gdyż taka opinia może zachęcić inne osoby do podjęcia zatrudnienia.

Werka
@Witold

Fajna praca, daje duzo satysfakcji, kontakt z ludźmi, można poznac nowe osoby.

@Werka

Pracujesz obecnie w firmie Douglas Polska? Jeżeli tak to świetnie się składa, ponieważ chciałbym dowiedzieć się coś więcej na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Możesz napisać, czy od pierwszych dni pracy można liczyć na otrzymanie umowy o pracę? Zachęcam Cię do aktywnej dyskusji.

@Julita

Julita, a możesz coś więcej powiedzieć o atmosferze i zarobkach?

Janina

-100 pkt

St. Konsultant nie z W

praca w w-wie od ładnych paru lat nie jest już taka sama, no ale cóż... jak firma daje KR MJK zamiast kogoś kto jednak wyniki przynosił i co ważne ludzie wtedy chcieli pracować...no i potem kolejny KR hahaha wogóle większości sklepów nie odwiedzający, to sorry: pytam się jak bardzo ślepa i zapatrzona w MJK jest Lady Mo?

Charlotte
@St. Konsultant nie z W

Ooo!to jest ta (usunięte przez administratora) Pamietam ja jak pracowała jeszcze w Poznaniu na stanowisku handlowca,chodziła w butach z zdartymi flakami,i w spodniach które juz dawno prosiły sie o nowe!na szczęście król T.Sz ja awansował i mogła pokazać jaka jest naprawdę!

Ewelina
@Charlotte

O matko!tez pamietam!towarzystwo wzajemnej adoracji ,pseudo przyjaciółki !!(usunięte przez administratora)

Daga
@Ewelina

Tak,browarowe przyjaźnie!najgorsza była ta co teraz jest kierasem w pestce,juz dawno powinni sie jej pozbyć za swoje metody”wychowawcze”

Witold

@Michał, czy zdecydowałeś się na tą pracę? Pracujesz obecnie w Douglas Polska? Jeśli tak napisz o swoich doświadczeniach w firmie. Czy do wynagrodzenia pracodawca dodaje bonusy w postaci premii, szkoleń podnoszących kwalifikacje lub pakietu socjalnego? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Czy jako przedstawiciel handlowy dostajesz prowizje od nowo zdobytych klientów? Czekam na Twoją opinie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Douglas Polska Sp. z o.o. na stanowisko Konsultant-Sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Oferta pracy trener sprzedaży województwa: podkarpackie, śląskie, dolnośląskie - rozmowa kwalifikacyjna. W zasadzie oparta trochę na rozmowie coachingowej, standardowe pytania trochę od drugiej strony. Tzn. jak powinna wyglądać modelowa obsługa w salonie Douglas itp. jeśli tak to dlaczego tak uważam itp. Pytania o dotychczasowe doświadczenie, skrojone pod stanowisko tzn. jeśli badałeś potrzeby szkoleniowe to jak to robiłeś itp. Podsumowując jedna z lepszych rozmów pod względem merytorycznym jakie odbyłem. Mały minus za odpytywanie jak na egzaminie. Rekruterem była Pani która opiekuje/zarządza się grupą trenerów, samą rekrutację oceniam jako w pełni profesjonalną. Co warto dodać i podkreślić przy tak rozległym terenie firma nie gwarantuje wszystkich narzędzi do pracy a dokładniej samochodu. Na to pytanie Pani odpowiedziała, że jest PKP oraz inna komunikacja. W skrajnych przypadkach trenerzy korzystają ze swoich samochodów rozliczając się z firmą kilometrówką. Nie oceniam tego aczkolwiek szkoda, że nie ma takiej informacji w ogłoszeniu. Kolejne moje zdziwienie to reakcja na pytanie o wysokość wynagrodzenia niby standardowe pytanie powiedziałem, że interesuje mnie około 5 tyś za taki region. Odpowiedź Pani bezcenna czy brutto? Pozdrawiam

Smutek

Niestety też miałam problem z rekrutacją, nie jako konsultantka, a na trochę wyższe stanowisko. Na rozmowie spytałam się czy dostanę informację, jeżeli nie przejdę do następnego etapu, tak tak oczywiście. Wydawało mi się, że poszło mi dobrze, wiec czekam, czekam, nie wysyłam żadnych cv bo może mnie przyjmą! Odpowiedz miała być maksymalnie w ciągu tygodnia, termin minął, a ja nadal nie mam żadnej informacji niestety :(

Dziwnie

Rozmowy kwalifikacyjne na wyższy szczebel- bardzo profesjonalne patrzenie się Pani HR cały czas w podłogę. Po przejściu 1 etapu i informacji że dostało się na 2 etap- brak dalszych informacji co dalej, nie wiem czy wynika to z braku szacunku do ludzi czy z czegoś innego (ogłoszenia pracy nadal wiszą na pracuj.pl)

admin

Masz najnowsze wiadomości o firmie Douglas Polska Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Douglas Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Douglas Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Douglas Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Douglas Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Douglas Polska Sp. z o.o.