opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Mokate

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 718 ocen
Opinie(889)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(889)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • Historia
  • .
  • Eksport
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • Społeczna odpowiedzialność
  • .
  • Zrównoważony rozwój
  • .
  • Priorytety
  • .
  • Kariera
  • .
  • Media społecznościowe

Historia

Eksport

Nasze marki

Społeczna odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój

Priorytety

Kariera

Media społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ustroń - Grupa Mokate

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Grupa Mokate

Opinie

Opinie o Grupa Mokate Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Mokate!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ktos

    10.08.2013 14:31

    Inne

    następny pożal się logistyk... porażka
    ReviewUserIcon
    alert

    10.08.2013 09:41

    Inne

    zależy gdzie robisz są i po 8 i po 12
    ReviewUserIcon
    cieszyniok

    08.08.2013 12:22

    Inne

    urlopy różnie, zależy od brygadzisty/ki ale ok ogólnie
    ReviewUserIcon
    cieszyniok

    23.07.2013 07:26

    Inne

    Drzemka kolegi S to jeszcze nic. Ciekawie było jak chodził grać w piłkę w czasie luźniejszych szycht:)
    ReviewUserIcon
    zaskoczona

    13.07.2013 00:12

    Inne

    kobiety zarabiają raczej 1200 - 1300 na rękę oczywiście w tym jest już dodatek nocny nie 1500
    ReviewUserIcon
    ZBYSZEK

    15.05.2013 20:18

    Inne

    A wiadomo na jakich mniej więcej warunkach/stawkach jeżdżą? Chodzi dokładnie o busy.
    ReviewUserIcon
    lol

    14.05.2013 22:47

    Inne

    Zbyszek - 2013-05-14 20:26:45 A czy MOKATE ma transport własny czy wynajmuje zewnętrzny?wynajmuje zewnętrzny.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    14.05.2013 20:26

    Inne

    A czy MOKATE ma transport własny czy wynajmuje zewnętrzny?
    ReviewUserIcon
    pracująca

    03.05.2013 23:57

    Inne

    Przyjęć w tej chwili nie ma .CV możesz złożyć w każdej chwili na portierni
    ReviewUserIcon
    szukam pracy

    02.05.2013 10:04

    Inne

    Mam pytanie , są może przyjęcia do tej firmy ? Jeżeli tak to gdzie się trzeba zgłosić ?
    ReviewUserIcon
    aegon

    10.04.2013 14:44

    Inne

    Czy ktos mógłby napisac jak pracuje się w dziale laboratoryjnym/jakości?
    ReviewUserIcon
    pap

    06.04.2013 20:40

    Inne

    Brak możliwości rozwoju, marne pieniądze, brak szacunku.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zgadnij :]

    28.03.2013 20:36

    Inne

    były przyjęcia... Powiem tak, jak masz łeb to dobrą kase zarobisz a jak chcesz tylko siedzieć, nic nie robić i zgarniać kase to 1500zł musi Cię zadowolić (oczywiście nic nie robić to pojęcie względne).
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana pracą.

    05.03.2013 13:04

    Inne

    Mam pytanie , są może przyjęcia do tej firmy ? Jeżeli tak to gdzie się trzeba zgłosić ?
    ReviewUserIcon
    kala

    25.12.2012 14:58

    Inne

    słuchaj "nadal pracownik" nie mam zamiaru wypowiadać się na żadne tematy w tej firmie ani nikomu się podlizywać ale to nieprawda, że na bramie ktoś niszczy podania. Ta która pytała, jeżeli złożysz papiery to wierz mi trafią one do kadr i będą tak długo tam leżeć aż będą przyjęcia, a fakt, że są one rzadko, nigdy jednak nic nie wiadomo. Składaj podanie i tyle, a nie słuchaj złośliwych i nieprawdziwych informacji. Wiem na własnym przykładzie.
    ReviewUserIcon
    nadal pracownik

    07.12.2012 11:48

    Inne

    Koleżanko podania można składać na ochronie, oni bezpośrednim łączem, przez niszczarkę przesyłają to do kadr.
    ReviewUserIcon
    Baska

    24.11.2012 11:58

    Inne

    Witam. Chcialam sie zapytac czy sa teraz przyjecia w Mokate? a Jesli tak to gdzie mozna dac Cv ?? z góry dziekuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    magazyn

    14.11.2012 23:43

    Inne

    Witam pana dyrektora Marka a raczej logistyka.pracuje na magazynie już 9 lat i widzę ze zaczyna się klarować na magazynie każdy się stara jakoś to trzymać po za końcem miesiąca bo to jest jakieś nie porozumienie za mało miejsca i powiem tylko tyle ze my się wywiązujemy ze swoich obowiązków ciekawe co pan zrobi na koniec roku czy będą te obiecane podwyżki a jak maja byc takie jak zeszłego roku po przerwie 5 letniej(hehehe po rozmowie z zarządem byli zdziwieni czemu przez 5 lat nic nie było hehehe) i dali nam po 20 groszy to nawet sie nie fatygujcie nie chce sie wypowiadac za kolegów ale rok 2013 to rok opuszczenia tego [usunięte przez moderatora] jaki pamietam za pana dyrektora G i pana kierownika W i jego (usunięte przez administratora) włazów

    Kontakt - Grupa Mokate

    Strażacka 48 44-240 Żory

    NIP:5482135881

    KRS:0000010037

    https://mokate.com/
    Branża główna: Artykuły spożywcze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    blona

    19.10.2012 19:25

    Inne

    Nabrałam trochę doświadczenia życiowego zanim trafiłam do Mokate. Wpisywałam się tutaj w lutym kiedy to szukałam pracy. Zwolniłam się ze starego zakładu gdzie sytuacja z dnia na dzień była coraz gorsza. Nie było mi łatwo podjąć decyzję o zwolnieniu się z pracy, w której pracowałam od 17 lat, czyli od czasu kiedy byłam młodą dziewczyną. Większość załogi czeka na lepsze jutro, ale ja straciłam złudzenia, dlatego skoczyłam z mostu i odeszłam ze starej firmy, zatrudniłam się w piekle. Niedawno dostałam telefon z mokate i mogłam piekło opuścić. Zatrudniłam się. Nie wiem co będzie dalej ale ani razu nie poczułam się w Mokate poniżona, więc na tę chwilę liżę rany po piekle. Jestem spokojna i zadowolona.
    ReviewUserIcon
    Marek

    09.10.2012 13:04

    Inne

    \\\"hmm\\\", to chyba chodzi o mnie. najchętniej rozmawiam twarzą w twarz, ale z chęcią podejmę każdą formę dialogu, jeśli tyko są do niego chętni. nie chce żeby \\\"ludzie, którzy są z nami od lat\\\" zaczynali uciekać. odkąd tylko pojawiłem się w Mokate, namawiam ich żeby zostali i dzielili się z innymi (również ze mną) swoją wiedzą. Tak, udało mi się przekonać Zarząd do mojej koncepcji rozwoju logistyki; nowy sprzęt i narzędzia, to tylko jej elementy. Są po to żeby WAM pracowało się łatwiej. Bardzo mi przykro jeśli ktoś odbiera moje wypowiedzi jako aroganckie. staram się jak mogę przekonać wszystkich, że szanuję ich i ich wiedzę. Podsumowując; nie zgadzam się z większością tez wysuniętych przez poprzednika, ale bardzo cenię sobie możliwość wymiany poglądów, pomysłów itp. Wierzę, że ten wpis wynika z troski o dobro firmy (inaczej postrzeganej niż moja, co nie znaczy, że złej). jeśli tak jest, to proszę o kontynuację dyskusji - konkretnie i konstruktywnie - co się podoba, a co nie i jakie masz/macie swoje propozycje. Tak więc Normalny Człowieku, pisz, a najlepiej po prostu przyjdź pogadać (gwarantuję nietykalność :)).
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Mokate?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    krzys

    16.09.2012 19:16

    Inne

    pracuje w tej firmie juz kilka lat,raz bylo lepiej raz gorzej,obecnie problem tkwi w kadrze kierowniczej....nie znosze ludzi z Maspexu,a Oni zaczeli tworzyc w tej firmie istny chaos probujac pokazac ze mozna nawet po trupach dojsc do celu zeby uratowac (usunięte przez administratora) e......pozdrawiam wszystkich co pracowali w Mokate
    ReviewUserIcon
    KKK

    15.09.2012 15:05

    Inne

    Paweł Wrona odszedł z firmy?? pamiętam go z dawnych czasó jak tam robiłem
    ReviewUserIcon
    Urugian

    09.09.2012 10:16

    Inne

    Jestem pracownikiem magazynu w owej firmie i powiem wam że wcale niejest tak źle jak muwią ludzie Jest okres czasu gdy musimy robić 2 raz szybciej ale to tylko przy końcu miesiąca a tak przez reszte miesiąca jest znośnie Stawka dla magazynierów też nie jest najgorsza bo na początek dostajesz 11 zł brutto na godzine co daje ci okolo 1500 zł netto za przepracowany miesiąc więc tragedi nie ma dla nowych pracowników Schody zaczynają się przy starszych pracownikach bo większość pracuje na takiej samej stawce co nowi pracownicy a wykonują znacznie więcej pracy niż oni Podwyżki to fikcja , przynajmniej za czasów starego prezesa G. ktury wykużył nam naszego kierownika P.W. a no wszystko robiła za tego lesera Teraz tak naprawde niewiadomo jak i co będzie dalej Mamy nowego dyrektora Pana Marka i nowego kierownika Pana Jarka widać że chłopaki mają jakąś wizje na to żeby było lepiej Co będzie dalej niewiem , wszyscy liczą na podwyżki i wcale się im niedziwie bo muszą pracować w magazynie ktury przez te lata został poważnie zaniedbany przez cu (usunięte przez administratora) ego prezesa G. i przez to stacił dobrych pracowników a nawet kierownika Niestety dopuki magazyn nie zostanie powiekszony conajmniej dwu krotnie do puty na magazynie będzie panował syf , straty , problem z kompletacją ale to już nie moja broszka :p Pozdrawiam Wszystkich chłopaków z magazynu wykonujecie kawał dobrej roboty może ktoś kiedyś wkońcu doceni waszą prace , panie kadrowe kture muszą męczyć się z tym super szybkim systeme , pana Pawła W. mam nadzieje że u pana jest wszystko ok oraz Edyte , Dominike i Beti naszą cudotwurczynie dla mnie to ty powinnaś zostać kierowniczką :)
    ReviewUserIcon
    kik

    06.08.2012 21:27

    Inne

    Tak na poważnie to była i chyba jeszcze jest niezła Firma. Ma tylko jeden problem, dobór pracowników,którzy mają wpływ na zarządzanie. To jest ostatnimi laty największa bolączka tej Firmy.Owszem były wyjątki.Znane mi są dwa.Moim osobistym zdaniem im więcej ktoś obieca tym więcej dostanie.Zgodnie z dawnym powiedzeniem w Mokate \\\"Nikt ci tyle nie może dać co ci może obiecać ............ kto chce niech sobie dopowie.To było słynne powiedzenie
    ReviewUserIcon
    Nadal-(pracownik)

    12.05.2012 14:04

    Inne

    Na wstępie pragnę pogratulować zarządowi za podjęcie dobrej decyzji- mianowicie rozstanie z dyrektorem panem G. Pan G. był jak drzazga, która tkwi głęboko- rani, drażni jest źródłem zaognienia. W ostatnim czasie pojawiły się coraz większe problemy w utrzymaniu składu (pracowników) i ładu na magazynie. Moim skromnym zdaniem z nadmiaru obowiązków, którymi został obciążony kierownik (P. W.). Miejmy nadzieję, że po rozstaniu z panem G. będzie lepiej :P, choć na podwyżki nie ma raczej co liczyć i wystarczyć nam ciągle będzie musiało: \" Słońce, które po burzy, świeci tak pięknie dla was...\". W obecnej sytuacji większość pracowników magazynowych nie ma ochoty tam pracować i podejrzewam, że jeżeli nie nastąpi jakaś nagła poprawa to fala zwolnień oraz zniechęcenie będzie postępować.
    ReviewUserIcon
    Radek P.

    26.04.2012 13:05

    Inne

    JESTEM BYŁYM PRACOWNIKIEM MOKATE. PRACOWAŁEM W OKRESIE ROZKWITU FIRMY W ŻORACH. TEN OKRES W ŻYCIU WSPOMINAM POZYTYWNIE. BYŁY LEPSZE CHWILE I GORSZE JAK W KAŻDEJ PRACY. PRACOWAŁEM JAKO "MAGAZYNIER", NA KAŻDYM MAGAZYNIE PO TRO (usunięte przez administratora) , DZIĘKI CZEMU MIAŁEM NIEZŁY ZASÓB WIEDZY NA TEMAT GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ. PAMIĘTAM CZASY PREZESA STELERA, WYDAJE MI SIĘ, ŻE TO BYŁY NAJLEPSZE CZASY! WTEDY Z CHŁOPAKAMI TWORZYLIŚMY NIEZŁY SKŁAD:) CO DO PAWŁA [usunięte przez moderatora]PAMIĘTAJMY ŻE NIKT NIE JEST DOSKONAŁY.JEŚLI KTOŚ TWIERDZI,ŻE NIE DAJE SOBIE RADY JAKO KIEROWNIK Z TYMI MAGAZYNAMI, NIECH ODPOWIE MI NA PYTANIE? TO DLACZEGO TE MAGAZYNY JESZCZE FUNKCJONUJĄ! A FUNKCJONUJĄ JUŻ TYLE LAT. PAMIĘTAJMY RÓWNIEŻ, ŻE ZA PAWŁEM STOI SZEREG DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW, KTÓRZY UTRZYMUJĄ TĄ DUŻĄ GOSPODARKĘ MAGAZYNOWĄ W RYZACH. POKŁONY W STRONĘ BEATY H. ,EWY K. I WIELU INNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW, NAPRAWDĘ NIESAMOWITA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE LOGISTYCZNE. PAMIĘTAJMY RÓWNIEŻ, ŻE JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI,A POPEŁNIĆ BŁĄD LUDZKĄ RZECZĄ JEST. NA ŁAMACH FORUM CHCIAŁEM RÓWNIEŻ POZDROWIĆ PANIĄ DANKĘ Z KADR ,WIOLETĘ H, JANUSZA J., ROBERTA K, JACEK K. :)JEŚLI KOMUŚ NIE PODOBA SIĘ PRACA LUB WARUNKI FINANSOWE W MOKATE, MOŻE ZAWSZE ODEJŚĆ. OCZYWIŚCIE NIE PALĄC ZA SOBĄ MOSTÓW:), BO MOŻE TAM KIEDYŚ WRÓCISZ:0 POZDRAWIAM MOKATOWCÓW
    ReviewUserIcon
    MOZIL

    16.04.2012 16:42

    Inne

    PRZEZ PRZYPADEK ZNALAZŁEM TE FORUM , AKURAT TEŻ JESTEM PRACOWNIKIEM FIRMY MOKATE, dlatego chciałem zaapelować , może przeczyta to pani prezes mam nadzieje , chodzi mi o kierownika magazynu pana P.W , uważam że nie powinna firma tracić tak dobrych i doświadczonych , długoletnich pracowników , myślę że mało jest osób , które poradziły by sobie z tyloma obowiązkami , które ma pan P.W . a już na pewno nie osoba z zewnątrz , być może mój apel nic nie zmieni ale przynajmniej napisałem co myślę ja i wiele innych osób które pracują z panem P.W. WYSTARCZY SPYTAĆ .
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.04.2012 10:45

    Inne

    Zgadzam się z poprzednikiem, w dzisiejszych czasach firmy, które płacą w terminie to ewenement. Ważne jest też to, że opłacają wszystkie składki za pracownika w terminie. A czy zarobki są małe? Nie sądzę - w naszym rejonie dobrych pracodawców jest niewiele - szanujmy sobie pracę w Mokate.
    ReviewUserIcon
    lemon

    17.03.2012 11:24

    Inne

    czytałem drv 4 poland. to wszystko nie tak .coś takiego może napisać tylko ktoś , kto chce narobić zamieszania, bez patrzenia na fakty. chwalę sobie to, że mam pracę w mokate . Pensja jest w terminie , praca jest pewna , wiem że mogę jakoś sobie zaplanować przyszłość .Rozmawiałem z kolegami z firmy i to prawda, że czasem trzeba się napracować nie jest lekko, ale zarobek na pewno jest lepszy od tego , o jakim mówi drv. Czytam , co dzieje się w innych firmach i jak łatwo trafić na takich szefów , co nie płacą . Zawsze jest tak , że łatwo pisze się o swojej pracy zle . ja myślę , że trzeba też czasem napisać słowo prawdy, kiedy jest dobrze lub prawie dobrze. Podsumowując , DRV znam takich ludzi jak ty , taki typ człowieka jak ty , powinieneś uzasadnić to co napisałeś nie zgadzam się z tobą , a może , napisz i pochwal się , skoro i tak jesteś anonimowy , bo nie masz odwagi się ujawnić, jaką dostałeś pensje za ostatni miesiąc ??? . POZDRAWIAM . PRACOWNIK Z MOKATE.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2012 19:07

    Inne

    Pani Danko, może i ma Pani trochę racji, ale ogólnie prawda jest taka, ze nie szanuje się tam ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Niech pani powie , dlaczego tylu dobrych pracowników musiało odejść albo zostało zwolnionych z nie wiadomo jakich powodów??? Niech pani mi na to odpowie. i tak na marginesie to wiele osób z mokate ma o Pani negatywną opinię. Pani nie jest obiektywna, jeśli chodzi o wypowiadanie się na tym forum
    ReviewUserIcon
    ktoś

    15.03.2012 12:48

    Inne

    zgadzam się pod każdym względem z Tobą!!!! Kiedy i gdzie będzie ten artykuł bo bardzo czekam na niego!!!!
    ReviewUserIcon
    przyszły mechanik maszyn

    14.03.2012 00:56

    Inne

    ile zarabia mechanik maszyn?
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    11.03.2012 11:27

    Inne

    Zgadzam się z wypowiedzią Dany już kilka lat pracuję w MOKATE i nikt mnie nie poniża, gnoi Zarobki ?znośne, oczywiste że każdy chciałby więcej, ale przecież można zmienić pracę- NA LEPSZĄ- Nie rozumiem jednego, jak jest tak żle? to dlaczego trzymasz się tej roboty rękami i nogami a jak wygasa Ci umowa masz cisnienie 200
    ReviewUserIcon
    dana

    07.03.2012 23:53

    Inne

    Na tekst zwróciła mi uwagę koleżanka z pracy. Nie mogę pozostać obojętna wobec tego , co napisał "drv 4 poland". Pracuję w płacach MOKATE od kilkunastu lat i wiem, jakie są możliwości zarobku i jak wyglądają faktyczne wypłaty w MOKATE. Dlatego uważam ten tekst za krzywdzący dla firmy i nieprawdziwy. Z pewnością wytwarza nieprawdziwy obraz MOKATE. Nie zdradzam chyba żadnej tajemnicy jeśli powiem , że faktyczna średnia płaca na rękę jest o wiele wyższa od tej którą podał "drv 4 poland" . I jeszcze jedno. To ja wiem najlepiej , ile razy szefostwo odstępowało od potrąceń premii, mimo wniosków kierowników które takie potrącenia w pełni uzasadniały. Nie dziwią mnie pytania o pracę w MOKATE bo ludzie dowiadują się o warunkach wynagradzania od tych pracowników Firmy którzy potrafią być obiektywni, wiedzą że wynagrodzenia są od lat zawsze wypłacane na czas , zawsze terminowo odprowadzane są składki ZUS które przecież pracują na nasze przyszłe emerytury. Podań jest wciąż wielokrotnie więcej , niż do pracy w MOKATE możemy przyjąć. To tyle, przepraszam za kilka emocjonalnych słów ale trudno mi było postąpić inaczej Danuta Jankowska MOKATE
    ReviewUserIcon
    blona

    03.01.2012 19:58

    Inne

    Chciałam zapytać o Mokate. Właśnie zakład w którym obecnie pracuję przechodzi ciężkie chwile, nigdy nie było u nas dobrze ale przenajmniej była praca a teraz więcej urlopu bezpłatnego niż przepracowanych dni. Zarabiamy około 1000 zł miesięcznie na rękę jak lepszy miesiąc to 1100. Pracujemy po osiem godzin dziennie wekendy wolne. Już sama nie wiem, ale uważam, że to mało a praca bardzo ciężka. Słyszałam, że w Mokate są przyjęcia wiec chciałabym się szczerze dowiedzieć jaka wypłata za miesiąc, za ile godzin, jakie zmiany i ogólnie, bo t6ak naprawdę nie mam z czego żyć, ale nie chcę spaśćz deszczu pod rynnę.
    ReviewUserIcon
    jarek

    09.11.2011 12:34

    Inne

    a jak sie pracuje w jakosci ?
    ReviewUserIcon
    patrycja

    29.07.2011 14:20

    Inne

    witam czy sa przyjecia do mokate aktualnie?czy jezdzi ktos z rybnika lub czy jest dobre polaczenie autobusowe z rybnika do zor?pytam poniewaz mieszkam od niedawna w rybniku.pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.