opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Mokate

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 718 ocen
Opinie(889)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(889)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • Historia
  • .
  • Eksport
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • Społeczna odpowiedzialność
  • .
  • Zrównoważony rozwój
  • .
  • Priorytety
  • .
  • Kariera
  • .
  • Media społecznościowe

Historia

Eksport

Nasze marki

Społeczna odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój

Priorytety

Kariera

Media społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ustroń - Grupa Mokate

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Grupa Mokate

Opinie

Opinie o Grupa Mokate Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Mokate!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    hmmm...pytanie

    12.11.2014 14:28

    Inne

    pytam bo byłam na rozmowie i obiecalli mi drugi etap a nikt nie dzwoni..i nie wiem czy dalej czekać
    ReviewUserIcon
    dariusz

    23.11.2014 00:58

    Inne

    pytanie teraz chyba najważniejsze jak długo już czekasz na ten telefon ? wiem , że to głupio tak samemu się do nich odzywać , ale jeżeli naprawdę bardzo zalezy Ci na pracy w Mokate to może warto. Bo tak to nie będziesz mogła skupić się na aplikowaniu do innych firm, bo ciągle nie zamknięta pozostanie ta sprawa
    ReviewUserIcon
    hmm....pytanie

    06.11.2014 12:50

    Inne

    a orientujecie się czy zatrudnili już kogoś nowego na recepcję? bo wiem że szukali kogoś, to jeszcze aktualne czy już ktoś nowy tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    grela

    08.11.2014 14:21

    Inne

    niestety , ale ta praca o której mówisz jest już raczej nieaktualna . Jeszcze jakiś czas temu znalazłam chyba te samą ofertę w internecie , ale szukając obecnie niestety już nic takiego nie mi nie wyskakuje. Zawsze jak nie na recepcje to zatrudnić się można na sprzedawce , bo na to stanowisko często szukają ludzi
    ReviewUserIcon
    hi

    23.10.2014 15:05

    Inne

    Na produkcji kobieta przepracowując miesiąc, bez świąt, zazwyczaj jest to 14 razy po 12 godzin dniówki i nocki, w zależności jak tam w grafiku to jeśli nie płaci PZU zarobi jakieś 1400 na rękę. Za święto wychodzi ok 120 zł na rękę za 12 godzin.
    ReviewUserIcon
    praca

    23.10.2014 21:25

    Inne

    Mam pytanie staram się na przedstawiciela czy warto proszę o pomoc
    ReviewUserIcon
    yyyy

    19.10.2014 15:11

    Inne

    Witam ktos moze powiedziec jakie zarobki sa na produkcji?
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    14.10.2014 15:36

    Inne

    A powiedzcie jak wyglądają zarobki w biurach? Np na recepcji (jeśli takowa jest) albo na sekretariacie?
    ReviewUserIcon
    qqqq

    18.09.2014 17:10

    Inne

    Oj ludzie, ludzie. W każdym Skoczowskim, Ustrońskim czy jakimś innym zakładzie w naszym powiecie przyjmują i wszędzie najniższa krajowa. Czego oczekujecie? Wyższej pensji, paczek, wycieczek? To niestety w Polsce tego nie znajdziecie. W MOKATE za 8h od pon do pt 1350 zł to mało dla kobiety? W SPAR-ze też nie lepiej a i weekendy trzeba robić. Niech lepiej męża wyśle do pracy, a nie utrzymywać ciamajdy które nie wezmą byle jakiej roboty.
    ReviewUserIcon
    alejandro

    29.07.2014 14:37

    Inne

    Taka ogólna refleksja: ja myślę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... jak pracujesz na hali za 1500 to jesteś mniej zadowolony niż jak pracujesz w biurze za 5 tys. - proste. Pytanie, co robiłeś w życiu, żeby pracować w biurze a nie na hali... Nie bronię firmy, ale każdy kij ma dwa końce. Jak Wam ludzie nie pasuje i jesteście warci więcej niż kwoty o których tu mówicie to w czym problem, żeby sobie zmienić firmę? Dla mnie to proste - jak mnie praca nie zadowala, to staram się ją zmienić. A jak nigdzie mnie nie chcą i dalej kisze się w tej samej firmie - to znaczy, że to ze mną jest problem. I nie chodzi mi konkretnie o Mokate, tylko o firmy w ogóle. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    blona

    07.08.2014 22:46

    Inne

    Jestem oburzona taką wypowiedzią. My szanujemy naszą pracę, poświęcamy się, nie raz nasze zdrowie kiedy zadane zbyt wiele a "ludzi"zbyt mało. Oczekujemy wzajemności to wszystko. Czy z pracownikiem mało zarabiającym jest problem, czy z firmą, której nie obchodzi los swojego pracownika? To że jest bezrobocie, że nasz głupi i skorumpowany rząd zniszczył miejsca pracy a następnie ustalił głodową płacę minimalną nie oznacza, że ten uczciwy robotnik nie może liczyć na zrozumienie. Co to cofamy się do dawnych czasów czy co? A zarabiajcie sobie w tych biurach po 10 tysięcy ale pozwólcie zwykłemu robolowi związać koniec z końcem. Do grobu i tak nikt nic ze sobą nie weźmie chyba tylko te czyny to będzie majątek. Nie mówię konkretnie o firmie tylko tak się utarło.A za darmo praca ludzka też być nie powinna.
    ReviewUserIcon
    eee

    17.09.2014 20:35

    Inne

    @alejandro: na biurowcu też są osoby pracujące za 1500zl netto (już z premią)...
    ReviewUserIcon
    blona

    15.09.2014 00:10

    Inne

    tak tak.... mnie pokory życie nauczyło jakieś 13 lat temu...mnie to wszystko nie boli ale martwię się o następne pokolenie żeby oni nie chodzili głodni ale ze sztucznym uśmiechem na twarzy bo no wiadomo trzeba być dzielnym...
    ReviewUserIcon
    Marcin

    08.08.2014 09:31

    Inne

    @blona oczywiście zgadzam się, że wzajemny szacunek jest podstawą do dobrego funkcjonowania firmy. Niestety raczej na wzrost płac nie ma co liczyć, bo wysokość wynagrodzeń dyktuje rynek. Gdzie byś nie poszła do konkurencyjnej firmy to dostaniesz takie same albo podobne pieniądze. Rozwiązaniem byłby na pewno wyjazd za granicę, ale kto chce się przenosić to już to dawno by zrobił. Przyszło nam żyć w takich czasach, gdzie co by nie mówić, pracę trzeba szanować, a praca na produkcji nie powinna być ani powodem do żalu, ani ujmą. Niestety niektórzy jeśli tak się zachowuję nie mają za grosz szacunku do innych.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.07.2014 00:20

    Inne

    Ja uważam, że co jak co, ale Mokate stwarza całkiem niezłe warunki do pracy. Grupa Mokate ma całkiem uznane marki herbat czy kaw na rynku - Mokate, Loyd, Minutka - którymi zawsze można handlować. Mając osiem firm w Polsce i za granicą trzeba tym wszystkim mądrze zarządzać. Taka praca na pewno wymaga poświęceń i dużej ilości cierpliwości oraz zapału, ale myślę, że warunki finansowe nie należą do najgorszych.
    ReviewUserIcon
    arek

    22.07.2014 20:54

    Inne

    Szanowni Panstwo wszyscy krytykujecie..ale nikt z was nie zastanowi sie ze w Zyciu nie ma nic za darmo...a prace trzeba szanowac niezaleznie gdzie sie pracuje...dzis praca to rarytas...wiec szanujcie ja...Nigdzie nie ma sielanki...najwazniejsze to wykonywac dobrze swoja prace...pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Anula

    22.07.2014 11:04

    Inne

    http://www.mokate.com.pl/kariera,oferty-pracy,232.html
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.06.2014 11:18

    Inne

    Obecnie nie ma przyjęć do pracy w Żorach, jeżeli coś będzie, to ogłoszenie pojawi się na stronie internetowej Mokate
    ReviewUserIcon
    Mosir

    24.06.2014 09:15

    Inne

    Najlepiej to chyba byłoby do nich zadzwonić, bo jak w internecie nie ma ofert to może informacji ci w biurze udzielą.
    ReviewUserIcon
    olka

    24.05.2014 14:16

    Inne

    pilnie potrzebuję pracy,proszę podpowiedzoieć jak się załapać do roboty?
    ReviewUserIcon
    olka

    24.05.2014 14:13

    Inne

    czy są aktualnie przyjęcia do mokate na żory?
    ReviewUserIcon
    prawdomówny

    05.03.2014 21:45

    Inne

    do aaaa: widać że nie znasz podstawowych pojeć rynku pracy. Do umowy sieciowej należy też "umowa o pracę zawarta na czas określony (umowa czasowa), ze względu na –; w opinii związków – brak stabilizacji zawodowej i pewności zatrudnienia, co dotyczy zwłaszcza umów zawartych na bardzo długi okres, np. 10" do Mokate pasuje idealnie umowy śmieciowe w 90% pracowników
    ReviewUserIcon
    Haha

    05.03.2014 23:04

    Inne

    Nie masz pojecia o czym piszesz żadna umowa nie gwarantuje "stabilizacji zawodowej i pewności zatrudnienia". Podsumowując wszystkie umowy o prace wg twojej opini są śmieciowe. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    kris

    22.04.2014 19:22

    Inne

    To za krótko pracujesz żeby znać całą prawdę,uwierz mi że sam miałem umowę zlecenie.
    ReviewUserIcon
    MARKI

    09.04.2014 17:43

    Inne

    MOKATE NIECHCE SŁYSZEC NIGDY O TEJ FIRMIE PRACOWAŁEM W USTRONIU I NIKOMU NIE RADZE SIE TAM ZATRUDNIAĆ TRAGEDIA
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.11.2013 16:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aleksa90hnEa

    28.03.2014 13:01

    Inne

    szukam pracy moze wiecie czy przymuja? prosze o informacje
    ReviewUserIcon
    prawdomówny

    14.03.2014 18:47

    Inne

    W supermarkecie jak zrobisz nadgodziny w sobote lub niedzielę też tyle dostaniesz lub więcej. Podkreślam te soboty to nadgodziny,a w normalnym systemie pracy wychodzi najniższa krajowa, jak brakuje do tej najniższej dadzą premie dodatkową czasem ta premia to 2; 3 zł
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Mokate?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Grupa Mokate

    Strażacka 48 44-240 Żory

    NIP:5482135881

    KRS:0000010037

    https://mokate.com/
    Branża główna: Artykuły spożywcze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    aaaaa

    08.03.2014 10:33

    Inne

    Nie przesadzajcie, takie mamy czasy że większość zakładów płaci najniższą krajową, w supermarkecie zarobisz więcej? A tutaj przy dwóch sobotach te 1500 dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    załamana

    07.03.2014 22:41

    Inne

    Czy ktoś mi powie jaka jest stawka godzinowa najniższa w polsce? skoro na umowach w mokate jest 5,25 zł/godz (+100 % premi )ale zus odprowadza składki za te 5,25 .Czy te umowy waszym zdaniem nie są śmieciowe?
    ReviewUserIcon
    aaaa

    05.03.2014 11:47

    Inne

    co wy tu za głupoty wypisujecie. Owszem nie polecam mokate, bo to jeden wielki (usunięte przez administratora), ale nigdy nie było tam umów smieciowych. Pracuję na produkcji przeszło 10 lat. Najpierw dostajesz umowę na okres próbny, potem na 3 lata, a potem na stałe. Nigdy nie było umów zlecenie !!!
    ReviewUserIcon
    prawdomówny

    02.03.2014 15:04

    Inne

    zależy na jaki dział sie dostaniesz. Wieża i mechanicy spoko, reszta umowy śmieciowe. Osoba niewykwalifikowana 1500 netto. Stawki masz xxx*100% premii. Socjal- paczki na świeta o watości 70zł maks. W weekendy nadgodziny i wieza robi. Niechodzisz na nadgodziny jesteś wróg
    ReviewUserIcon
    śledczy

    02.03.2014 00:44

    Inne

    Jaki procent załogi pracuje na umowy o pracy, a jaki na umowy śmieciowe? Ile może zarobić osoba niewykwalifikowana w tym zakładzie. Czy są jakieś premie i socjal? Czy zakład pracuje również w weekendy? Bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi czy faktycznie jest tak źle jak fama niesie.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.02.2014 14:49

    Inne

    Witam, jeżeli chodzi o przyjęcia do pracy - są, czasami, ostatnio były dla prac. umysłowych, należy złożyć CV do kadr w Żorach i Ustroniu (namiary na www.mokate.com.pl) i czekać na kontakt, kadrowe, z tego co wiem najpierw szukają w CV, które już u nich leżą, jeżeli nic nie znajdą - ogłoszenia pojawiają się w internecie. Jak pisałem, przyjęcia są czasami - rzadko, wbrew temu co tutaj się pisze o Mokate, ludzie z firmy nie odchodzą, szanują sobie pracę.
    ReviewUserIcon
    elewinka

    17.02.2014 16:33

    Inne

    mam pytanko,czy są przyjęcia?szukam pracy
    ReviewUserIcon
    obóz

    18.12.2013 20:20

    Inne

    odpuście sobie szkoda nerwów czasu i pieniędzy byłem/byłam 4 lata i nie wrócę
    ReviewUserIcon
    wieża

    03.12.2013 13:53

    Inne

    nie wiem czy te glupoty same kobiety z produkcji pisza? praca w mokate jest jak najbardZiej ok, wiadomo z kasa szalu nie ma ale to chyba jak wszedzie w tego typu firmach. Jak ktos ma checi robic to da sobie rade. a i nie wiem jak osoba wyżej pracujac tam mogla nie widziec mydla skoro dozowniku sa w kazdym pomieszczeniu po kilka .. wiadomo ludzie pracujacy wyzej czasami sie czepiaja ale trzeba na nich laci zajmowac sie swoja robota;p
    ReviewUserIcon
    mokatyń

    23.11.2013 17:19

    Inne

    anty-mokate było by super zrobić tak jak mówisz tyle że jest taki mały problem nazywa się (usunięte przez administratora) takich nie przekonasz do takich rzeczy
    ReviewUserIcon
    arek

    30.09.2013 20:29

    Inne

    Wiecie co naprawdę mnie to przeraża. Jak w takim zakładzie może nie być mydła do rąk. Wogóle jak w jakiekolwiek firmie może nie być mydła do rąk
    ReviewUserIcon
    marek

    24.09.2013 13:41

    Inne

    Ja to chciałem się zapytać jak to stanowisko wygląda a czy złożę papiery to jeszcze dużo do pomyślenia mam
    ReviewUserIcon
    marek

    23.09.2013 12:14

    Inne

    A co możecie napisać na temat stanowiska Specjalisty ds. Logistyki i Transportu? Bo na stronie to za wiele nie jest powiedziane
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.09.2013 11:49

    Inne

    taki ktoś - 2013-09-04 21:44:33 Wiadomość dla anonima. Tak dla Twojej informacji, to ogłoszenie nadal jest aktualne czysto teoretycznie, formalnie. W kadrach grzecznie przyjmą Twoje wypociny w postaci CV i Listu motywacyjnego, łaskawie włożą je do teczuszki i zostanie ono tam dłuuuuuuuuuuuugi czas i taki z tego pożytek. Ogłoszenie musi być na stronie przez określony czas żeby wyglądało na OK. Ale tak naprawdę ktoś już się cieszy że będzie miał ciepłe krzesełko, komputerek, biurko i wiele innych rzeczy. Czasem przejdzie się na magazyn, ale rzadko bo po co. A tak dla informacji wszystkich w Mokate nie ma logistyki, to się tylko tak nazywa, ale to czysta ściema.Dokładnie. Na logistyce (usunięte przez administratora)bierze tylko swoich znajomych, którzy czasami nie mają nawet pojęcia o logistyce, np. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.09.2013 23:27

    Inne

    ja tez zlozylam cv i dalej czekam, a nie wiecie jak dlugo sie czeka? prace ciezko znalesc a zyc z czegos trzeba, chodź pracy sie nie boje
    ReviewUserIcon
    były

    04.09.2013 22:05

    Inne

    Czyli posadka zaklepane, ktoś został wybrany, a ogłoszenie musi być bo tak chciały Robaczki.
    ReviewUserIcon
    ks Natanek

    13.08.2013 09:58

    Inne

    Wiedz, że coś się dzieje. Bójcie się Boga
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2013 17:03

    Inne

    widać że kolega niezorientowany w realiach brutalności rynku. Pewnie jakiś młody podskakuje i chce być specjalistą:)
    ReviewUserIcon
    mokatyń

    10.08.2013 16:44

    Inne

    bo muszą, pro-forma
    ReviewUserIcon
    mokatyń

    10.08.2013 16:33

    Inne

    z tego co wiem to stanowisko już jest zaklepane

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.