Opinie o Mokate

Iwona

@Rafal pracowników na jakich stanowiskach i w jakich działach głównie dotyka ta sytuacja? Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojej aplikacji do firmy?

Iwona

@Monika jakie chciałabyś widzieć zmiany w firmie?

Karola
@Iwona 09.06.2017 12:01
@Monika jakie chciałabyś widzieć zmiany w firmie?

zmiany takie ze przede wszystkim dyro powinien się sam zwolnic i paru jego kompanow,wtedy atmosfera będzie dobra w firmie., i wszystkim będzie się chciało pracować

Rafal
@Karola 12.06.2017 21:51

Masz racje Karola,tylu fajnych ludzi juz odeszło z firmy,i pewnie wielu fajnych jeszcze odejdzie bo mają dosyć,nie można robic czegos czego sie nie da,realnie patrząc to jak długo ta farsa jeszcze potrwa.

Krzysztof
@Iwona 23.05.2017 14:18
@EC a Ty jak oceniasz Mokate jako pracodawcę? Mogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy w firmie?...

Mokate jest bardzo dobrym pracodawcą i świetnym płatnikiem, wypłaty zawsze na czas nigdy nie było żadnych problemów. Uważam że trzeba szanować swojego pracodawcę i być uczciwym wobec niego i samego siebie, dobro wysyłane powróci podwójnie. Jedynym minusem o jakim można powiedzieć to są żle dobierani pracownicy zarówno ci na szczeblach niższych jak i ci wyższi jak kierownicy czy dyrektorzy. Jeśli w Firmie jest dobra atmosfera to i wyniki są jeśli jej nie ma tzn. Że pewna grupa osób nie nadaje się do kierowania i dyrektorowania zespołami.Zmiany...zmiany...zmiany...najwyższy już Czas...

Monika
@Krzysztof 31.05.2017 15:06

zgadzam się z Tobą Krzysztof zmiany są potrzebne i to jak najszybciej..

Iwona

@Magdarozumiem, że według Ciebie plany do zrealizowania są o wiele za niskie. Czy Ty pracujesz w Mokate jako Przedstawiciel Handlowy? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w tym charakterze?

EC
@Iwona 21.04.2017 10:49

Koleżanka nad tobą niech się może zastanowi nad swoją wypowiedzią bo ma hurty i kozaczy. Ale niech jej się wiedzie.... :)

Magda

Plany na Przedstawicieli to jest jakiś cyrk., jak przedstawiciel może mieć plan 40 tys. czy 50 tys,Kabaret,żenada,totalny brak kompetencji. Minimum przyzwoitości nakazuje aby ten plan wynosił minimum 70 tysięcy na każdego PH. Utrzymanie kosztuje, koszty rosną, a tu plany jak na wakacjach, jeszcze dużo kasy płacić i co niektórzy czują się jak w niebie.

Magda

mph

@ph naprawdę wszyscy handlowcy się zwolnili, a może ich zwolnili? Teraz szukają PH i mają bardzo duże wymagania. Wyższe wykształcenie, 2 lata doświadczenia w FMCG, znajomość rynku. Patrząc na twój nick to jesteś czy byłeś Przedstawicielem Handlowym w Mokate. Napisz co z umową o pracę i czy tam jeszcze pracujesz?

dyzio

witam pracuje w MOKATE juz pare miesięcy i niestety nie moge narzekać :) plany wysokie ale zarobki dobre na poziomie cterech tysi to chyba nie jest źle. piszecie ze plany nie do zrobienia kasa mała i coś tam coś tam... w jakiej firmie są małe plany i duża kasa?? NIGDZIE... jezeli nie zrobisz planu to też sie świat nie wali podstawa ok półtora tysia kilka stendów wstawisz i kilka wystawk i juz trzy tyś na wyłacie. tylko ofiary losu nie potrafią tego zrobić.. więc zastanówcie sie zanim napiszecie ze MOKATE to zła firma... ok szkoda ze za kilometry prywatne płace 0.42gr/km i auta do d.py ale atmosfera i kasa naprawde ok.

@dyzio 09.04.2016 20:55

Jak firma jest taka swietna to dlaczego wszyscy handlowcy sie zwolnili?chyba zabardzo przykolorowales ha ha ha ciekawe ile Ci dali za takie kolorowanie, w cappucino?czy minutce ha ha ha jak popracujesz i nabierzesz doswiadczenia jako ph to inaczej bedziesz pisal.

bunia

co się dzieje na Wroclawiu ze takie braki towarowe w sklepach,jeździ tam wogole PH.

yupi
@bunia 24.03.2016 21:43

Jest przeciez ph

adi

Ph ma 2000 brutto i na tym czesto zostaje bo na premie nie licz

klient100

Nie polecam ludzie to tania siła robocza najmniejsza srednia krajowa majstrowe wywieraja presje na ludziach jak nie chodzisz na nadgodziny w wekeendy to o urlopie zapomnij szantaze słownictwo i szacunek do ludzi przez majstrowe jak do bydła ZEROWY!!!!

y

Jeszcze chwile i wywala reszte ludzie haha

x

Firma dała niezłą szkołe przetrwania. Wiele doświdczeń pozytywnych jeszcze z przed paru lat kiedy to plany i wymagania nie były tak abstrakcyjne jak obecnie. Nie uważam, żeby kierownicy byli zli.Kierowniczka dbała o nas wbrew powyższym opiniom. Moje doświadczenia sa pozytywne i w własnie w ludziach z którymi pracowałam siła. Niestety ja wszędzie konflit interesów między góra a dołem. Silna presja z góry.Trudny produkt do sprzedązy, niełatwe zadania, mnóstwo ekspozycji do wstawienia. Może ktoś sprosta tym iczekiwaniom.

klient

Co sie dzieje ze w rejonach kalisza nie ma zadnych nowosci a do tego tylko minutke i kapuczino jest na zwyklych sklepach????????chcialem sobie kupic loyda sypanego w 10 sklepach bylem i nie bylo chcialem nowe piramidki tez nie ma az w koncu kupilem z innej firmy, bo nie bede szukac w calym wojewodztwie to bez sensu

hirek

Bardzo dobra firma ,wspaniali ludzie.Pracowałem tam i muszę powiedzieć że było warto.

ziomal

Pracuję w firmie Mokate od wielu lat i mogę z całym przekonaniem powiedzieć że jest to firma najlepsza i nowoczesna.Atmosfera w pracy jest dobra,kierownictwo w porządku,płaca ok a wyroby z Mokate znane są w całym świecie,kupujcie więc kochani bo lepszych nie znajdziecie.

ziomal

wolter

Ja tam pracowalem wiec Ci doradze idz i sam sie przekonaj......jak by bylo tak super to bym tam dalej pracowal:-)

ph

Ja wam powiem tyle pracuje dosc juz jako ph ale tak dziwnego ukl.jaki jest we wrocku ula marta czyli jej siostra i reszta grupy nigdzie nie bylo w zadnej firmie do tej pory a pracowalam w lepszych koncernach.mam nadzieje ze to w raz z odejsciem darka w i to sie zakonczy.

ted

nowi dyrektorzy musza odejsc niszcza cos co trwalo tyle lat i przynosilo efekty...po co nam ludzie z MARSA...ZNISZCZA wszystko i wywalaja dobrych ludzi

ph

Ja tam mam nadzieje że ten nowy dyrektor przyjży się blizej pracy pani kierownik z rejonu 5 Uli i jej siostry Marty też z rejonu 5.....bo my ph z rejonu 5 mamy już tego układu dosyć!!!!

tom

..zal tych co odeszli takiego dyrektora jak Arek to ze swieca szukac.."zloty czlowiek",taki normalny ludzki..moze ktos sie jeszcze obudzi i zobaczy ze nie tedy droga.. .

xyz
@tom 11.09.2014 22:56

W zwiazku z paroma opiniami, ktore pojawily sie jakis czas temu i sa krzywdzace nie dka firmy lecz jej pracownikow. Uwazamy, ze bie taki kierownik straszny jak go maluja i trzeba zdementowac te komentarze i docenic zaangazowanie, wyrozumialosc, motywowanie ph i ludzkie podejscie, a to przy wygorowanych wymaganiach firmy jest duzym plusem.

wolter
@xyz 09.10.2014 20:52

Ciekawe ktory wedlug Ciebie kierownik jest taki zajefajny?chyba pomyliles firmy.?zreszta jak swietny fachowiec to czemu tu jeszcze siedzi zamiast przebierac w ofertach skladanych przez znakomite firmy!

hggmjgjj

teraz zakładem rzadą ludzie z sosnowca czyli w skrócie: -nie zarobicie -co chwile zebrania i wykresy jak to jest cudnie i pięknię (pięknie dla nich) -śmieszną stawkę godzinową dostaniecie na pare lat (jak Was nie wywalą) zero podwyżek itd -zarobki od 1500 do 1800 podstawa -nadgodziny w tej firmie płacone są jak zwykłe godziny a nadgodzin tam trochę sie czlowiek narobi bo w koncu za te pieniądze to można to.aż sie chcę pracownikowi wypłacić podsumowanie stracicie czas i psinco zarobicie ale takich ludzi tam potrzebują nowi kierownicy generują olbrzymie czasami niepotrzebne koszty pracownika mają gdzies

arek

Zmiany sa wpisane w nasze zycie...trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc...Niepokonanym...Kazdy ma swoj cel i wlasne dazenie do celu...Firma bardzo dobra...produkty Ok.,problem jest zupelnie gdzie indziej,,Brak Odsprzedazy...

lol
@arek 22.07.2014 21:05

dobre .... mocne - rasowy PH . Brawo - idżcie pracować do spółdzielni to zobaczycie - jak się ludzi wynagradza . Ja mam 5 województw a zarabiam 1800 netto na hurcie ?? i co - po 15 latach doswiadczenia jako RPH . Szukam i może tu znajdę ? złożyłem papiery na KAMa

pikolo
@lol 31.07.2014 21:47

I jak poszło? Wybrali już KAMa?

ph1

słyszałem , że jakieś grube zmiany w dziale sprzedaży. Czy to prawda?

ph

Firma lipa, auto lipa, bez klimy, nie polecam,kierownictwo ma jedynie mega wymagania, brak towaru na przeterminy, straszne długi, wynagrodzenie słabe,nie polecam...

arek

Zgadzam sie w pelni z tym ze nikt nie widzi jaka robote wykonuja PH,na sklepach.Towaru na wymiane ciagle brakuje,terminuje sie praktycznie wszystko..nawet STRUNA co jeszcze pare lat temu byloby to nie do pomyslenia.Szanowni Panstwo..moze warto byloby zastanowic sie zanim wprowadzacie nowy produkt na rynek nad CENA!!.Yogocrunch,latte,czy piramidki to naprawde jakosciowo super produkty...tyle tylko ze dla przecietnego Polaka z niskim wynagrodzeniem te produkty po prostu sa za drogie.Chcecie sprzedawac wiecej to obnizcie cene.Skonczmy z pazernoscia.Pozdrawiam serdecznie

pati

Pracowalam w tej firmie polska rodzinna firma ale u polaka nie zarobicie produkty slabej jakosci nie sprzedają sie polkowniki w sklepie na ktorych kurz sie osiada terminuja sie produkty wiecznie brak towaru na wymiane wstyd wchodzic czasami do sklepu bo zastanawiasz się jaka kolejna bajkę powiedzieć kierowniczce ze nie masz towaru na wymianę duzo by można bylo tu na tematy pisac sami wlasciciele raczej nie wiedza albo pokazuja im pewne osoby na stanowiskach to co oni chca wiedzieć a to zludna prawda bo tu na dole w dziale ph jest prawda i na sklepach

krzak

krzak krzakiem krzaka pogania!

ph mokate

Witam parcuej w Mokate juz dosc dlugo w rejonie 5, czyli (Dolny Śląsk, Wielkopolska, Lubuskie).Kiedyś było bardzo dobrze, na dzien dzisiejszy lipa totalna. Cała flota dla ph BEZ KLIMATYZACJI!!!!GDZIE UPAL 30STOPNI W LECIE!!!auta wytłuczone masakra, pensja słaba do tamtego roku zarabialismy 3400-3900netto, dzis sama podstawa 2000brutto, bo malo kto jest w stanie wyrobic plany w tym roku i zarobic i dlatego ludzie ze wszystkich regionow uciekaja !!!i sa etaty to obsadzenia...w naszym rejonie dziwny układ kierowniczka i jej siostra w tym samym rejonie !!!!!i kolezanka, ktora wchodzi bez mydła....masakra...od wrzesnia kiedy przyszla nowa kierwniczka rozpada sie caly region, bo ona nie ma zadnych podstaw do tego co robi...a robi ty byle jak i tak, zeby tylko jej siora zrobila i zarobila bo biedaczka za chwile odchodzi bo jest w ciazy....kierowniczka wpadla na pomysl i bierze na wolne etaty ludzi bez doświadczenia-bo taki najlespszy bo bedzie cicho siedzila za 2000brutto i auto dorwie Bipera bez limy i sie podjara hehehe....malo tego dodam ze u nas wcale nie mozemy jezdzic prywatnie ...po 17 godz kilometry traktowane sa jako prywtane a juz w weekendy to na bank i 86groszy za km netto plus vat na fakture firma wystawia ...powiem tak z braku laku dobry kit heheh....NIE MASZ ROBOTY TO PRZYJDZ NA PRZETRWANIE TYLKO GĘBE ZAMKNIJ BO NIE POPRACUJESZ DLUGO HEHEHE

grabs

A czy wie ktoś jak wygląda praca przedstawiciela handlowego na rożnych regionach Polski?

xxx

wynagrodzenia minimalne, Żyłują człowieka ile się da, najlepiej żeby pracować 7 dni w tygodniu i nie pytać o urlop. Atmosfera niefajna, babska tylko plotkują i obgadują się wzajemnie.

a czy ktoś się orientuje, czy przyjmują może do pracy w Ustroniu?

biorą w Żorach :)

Beata

Firma dobrze dba o swój prestiż, ale brakuje jej dobrej organizacji pracy zespołowej.Tu można powiedzieć, że "każdy sobie rzepkę skrobie". To powoduje, że solidni i oddani pracownicy tracą motywację, nie mogą liczyć na awans, raj dla obiboków.

aga

Na jakim stanowisku pracowałaś?

potwierdzam

były pracownik

Byłem, pracowałem, nie polecam....praca nie rozwijająca....nie dająca możliwości awansu....mało płatna...nieadekwatnie do zakresu obowiązków...brak jakichkolwiek szans na podwyżki nawet przez dwa lata....kiepska atmosfera....chodzi oczywiście o mokate żory

Pigi

Zawija podwujnie te sreberka

ok

A świstak siedzi iiiiiiiiiiiiiiiii zawija sreberka

gość

Słyszłam, że pensje całkiem dobre, atmosfera zdecydowanie lepsza niż w Żorach. Są możliwości awansu i rozwoju. Ludzie OK.

Zostaw opinię o Mokate - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mokate