Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

Noname

Najgorsza agentura jaka poznalem w ciagu 10lat za granicami. Z grubsza jesli odpowiada Ci ze kazda jedna wyplate musisz pilnowac i liczyc czy sie zgadza oraz czy w ogole wyplacaja Ci premie za prace w swieta, albo jesli odpowiada Ci kompletny brak wsparcia koordynatorow i planingi ktore pojawiaja sie z nienacka nie raz dawno po tym jak juz powinienes byc w pracy. Koordynatora przez rok widzialem moze raz i to chyba przypadkiem. Ostatnio zaczeli sie pojawiac w pracy z pytaniem czy wszystko w porzadku, jesli tak to spoko a jesli nie to cie odesla na top desk jakis zje.... i tam czekasz az ktos laskawie odpisze i moze wyjasni o co chodzi... tyle w temacie

Ciekawy

Jakie konsekwencje, możecie powiedzieć ?

Jarek

Ta firma to chyba jakiś żart? jak rekrutują to przez telefon pięknie,ładnie,ile to pracy nie ma? a jak przyjeżdżasz na miejsce park ? :/ wszędzie daleko do sklepu ,zakupy robione po pracy w sklepie,który jest po drodze -trzeba jeszcze na niego trafić bo na stacji paliw nie kupi się podstawowych rzeczy do funkcjonowania ,sklep Polski na terenie parku ? nie wiem czy jeszcze istnieje,jak pracowałem to był ceny z kosmosu i zaopatrzenie takie sobie ! a co do zarobków to kokosów nie ma,zależy gdzie się pracuje i ile godzin przepracujesz ? ale wypłaty (200e max 300)mieszkając na parku ,płacisz za bungal jak za hotel *** + ubezpieczenie.Nie zrozumiem tego ,że ludziom którzy już tam są nie umieją zapewnić pracy ,godzin a ściągają nowych ! nie wiadomo o co to chodzi ? bo albo firma stawia na renome itp na dobrą opinię ,ale swoim postępowaniem pokazują ,że ludzi mają za nic i ciągle zmieniają swoje nazwy ,wchodzą w jakieś spółki czy coś ? na miejscu tak na prawdę zostajesz sam ,z różnymi lokatorami na głowie ! bo nie wszędzie uda ci się spotkać mądrych ludzi a co najlepsze masz jakiś problem pisz na Top.... każdy kto pracował albo pracuje wie o co chodzi ? i tak możesz tam pisać dniami i nocami ! i czekać na odpowiedź.Szkoda słów wogóle na siłę chcą istnieć

Darek

(usunięte przez administratora) Mnie i moja dziewczynę (usunięte przez administratora) udało nam się uciec . I jeżeli tutaj pisze to tylko po to by ktoś inny nie miał takich problemów jak ja . Bo ja miałem za co wrócić do domu . Dla innych moze być to problem .Może ja tak źle z dziewczyną trafiłem nie wiem .(usunięte przez administratora) . Bo na pewno ta Agencja tyle gwiazdek by nie miała i trzeba by było zmienić nazwę.(usunięte przez administratora)

Bartek
@Darek

W samo sedno! Po to sa opinie wystawiane zeby ludzie,wiedzieli tak na prawde co sie dzieje w danej firmie?nigdy tego nie zrozumiem, ze ludzie wyjezdzajacy za granice,czesto nie maja za co wrocic?a wyjezdzaja za lepszym zyciem.Czesto sa to osoby zadluzone u rodziny, w banku na wyjazd a potem okazuje sie, ze to klapa!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Grazyna

Hej nie bardzo znam język czy jest szansa pracy w Timberland Almelo.Mam swoje prywatne mieszkanie i samochod,i ubezpieczenie.Podeslijcie nr telefonu gdzie mam dzwonić.Jest może polski koordynator pomóżcie tel(usunięte przez administratora)

selek

Tak sobie czytam te wasze wpisy w PL i już mi odeszła ochota na wyjazd do NL z Timing. Ostatnio ogłaszali się na olx.pl, filia z Opola. Kolega jest w Londynie od 7 lat, mówił że praca poza PL z Polakami nie ma sensu. Po waszych wpisach muszę mu przyznać RACJĘ!

Dadada

Nikomu nie polecam i odradzam ta firme godziny niema pani Ania w biurze jest osoba niekompetetna zapytajcie czemu dostała pracę w biurze :-)oj pani Aniu ładnie tak nogi rozkłac:-)wiemy jak bylo

Ciekawy

Czy ktoś może powiedzieć coś o oddziale z Almelo?

Przemek

Co sądzicie o pracach na serach przez Timing?

Sawczuk

Witam mam pytanie odnośnie pracy w vdh Geldermalsen? Jak ta robota w skrócie no i ogólnie coś na temat agencji. Z góry dziękuję.

@Sawczuk

Powiem Ci tak jeśli na początku trzeba się trochę nachodzić ale jeśli jesteś kumaty i ogarniesz robotę z czasem będziesz miał już tylko lepiej, na pewno praca na długi okres czasu, pracuje tam już 4 lata i zawsze chodzę tam z uśmiechem na twarzy ????. Jeśli chodzi o agencje to za bardzo nie mam porównania bo to moja pierwsza agencja w Holandii mogę tylko powiedzieć ze warunki mieszkaniowe na duży plus no i koordynatorki z biura pomocne w razie jakiś problemów, gdyby było źle nie siedziała bym tam tak długo ????

Sawczuk
@666

No dzięki za odpowiedź

Yyy

Hej, wie ktoś coś na temat pracy jako order picker w Ede? Jak wygląda zakwaterowanie? Ile godzin dziennie +/- się pracuję? Wypłaty na czas? Próbowałam trochę poczytać, ale z tych opini to się nic konkretnego wyciągnąć nie da. :p

Pomocny
@Yyy

Skoro się nie da nic konkretnego wyciągnąć, to Jest najlepsza odpowiedz na twoje pytanie.

Mateusz

Do jakich krajów są wyjazdy z tej firmy ?

Giorgio

Witam pracował ktoś w sanorice w Vennendal? Jakieś opinie?

mlody

siema.Mialem okazje mieszkac w lochem, domy sa ok. mi sie dobrze trafilo, mieszkalem w takim szesc osob i bylo ok, duza kuchnia i salon to plus, ladne i czyste lazienki standard dobry. w tym Almelo nie robilem, wtedy to byla praca na saladkach, musialem zjechac ale wybieram sie znow. pozdro

Abuja
@mlody

a gdzie sa te domki? jaki adres mniej wiecej? mozna je zobaczyc?

Ona

Watpie ,bo na Deli XL uczy maly (usunięte przez administratora) ,ktoremu sie wydaje ze jak gada po holendersku to zjadl rozumy wszystkie i wywala jednego polaka za drugim , pod jego dyktando jest wszystko .

xx

Pozdro dla (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)z Groesbeek , pracowali w Gledermalsen na VDH, dwoch konktertnych gosci

Bogdan
@xx

Wiesz może coś na temat stanowiska kierowcy wózka widłowego? Nie tak dawno była prowadzona rekrutacja na to stanowisko, dlatego chciałbym dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia, które na tym stanowisku można osiągnąć. Mógłbyś odpowiedzieć w tym zakresie?

Bogdan

Czy był już ktoś na rozmowie w Timing? Widziałem że szukają kierowców wózków widłowych. https://www.timing.nl/flexkrachten/snel-solliciteren-eu-services-pools/ Macie informacje o tej firmie?

Józef ³⁰⅜

Witam. Wie ktoś coś na temat pracy w bleckman koło almelo?? Może ktoś już ta pracuje druga sprawa jak wyglądają mieszkania wynajęte przez agencję ?? Proszę o odpowiedź.

believe

nie tylko w debrznie -w almelo i okolicach pewnie dalej ta sama akcja :):) bawia sie panienki nic w tym zlego ze sprzedaja sie za kreski i browara ewentualnie lampke taniego wina z biedronki czy tam jakiegos albert hijna .....ale co prawda to prawda debrzno pod tym wzgeldem zadzi haha

Rydz

Witam pracuje ktoś może w Blackmann almelo. Jak warunki mieszkalne domki murowane Lochem. Kto coś wie?

;)

Witam Trzeba umieć komunikatywnie angielski?

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.