Malgorzata

Timing to super biuro !!! dobrze sie tam zarabia, warunki mieszkaniowe sa bardzo dobre, ludzie na poziomie, w biurze tez mozna wszystko zalatwic. jestem bardzo zadowolona !!!

Misia

Witam co powiedzieć o Timing w venlo praca przy kontroli jakości świeżych ziol? Pozdrawiam

Sara

Co powiecie o pracy jako order picker w Bergen op zoom

Kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Pracuje ktos na rozladunku w vida xl bądź gls? i chcialby sie wypowiedziec odnosnie warunkow

Jasiek
Klient

Witam mam pytanie do państwa. Czy ktoś się wybiera do timing na kontenery ? Jakie godziny i ile na tydzień. Wyjdzie

sfsads
@Jasiek

nie jedź na kontenery. Czy z timingiem czy z innym sringiem -kontenery to masakra. Robiłem w belgijskim Katoen Natie prawie rok, trochę widziałem.

Richard
@Jasiek

Nie polecam. Polskie biuro zach owuje się ok, Holenderskie szkoda gadać. Nic się nie zgadza, wypłaty.. Nie płacą za pewne dni, porostu ich nie dodają do paska.. Trzeba się o wszystko prosić. Zero rozmowy z nimi. (usunięte przez administratora)

Iza
Klient
@Jasiek

Czy pracujesz na kontenerach jak tam jest jaka prac

Angel999 Nowy wpis
@sfsads

Hej dlaczego odradzasz wyjazd na kontenery jestem w trakcie załatwiania wszystkiego i mam za kilka dni wyjeżdżać. Proszę daj znać co wiesz w tym temacie. Pozdrawiam.

Monika

Mysle nad wyjazdem poszukuje osoby chetnej dp wyjazdu do hola zeby bylo razniej moj email natalia19840@onet.pl tylko osoby powazne i pracowite chcace zarobic

maciek Nowy wpis
@Monika

nie polecam, sprobuj znalezc inna agencje, siedze tu 2 tyg z czego 2 dni w pracy bylem, nikt nic nie wie, w biurze denerwuja sie jak zapytasz o cokolwiek bo gadaja tylko ze swoimi ulubiencami, transport stad do pracy sam musisz ogarniac i dopytywac bo ci nie przyniosa kluczy, a jak zapytasz to odpowiadaja z oburzeniem, najgorsza firma organizujaca prace dla obcokrajowcow, beznadziejni pracownicy, w zyciu nie spotkalem firmy z tak slabym podejsciem do klienta.

Darka Nowy wpis
Kandydat

Ta agencja to jakieś nieporozumienie, miałam iść do pracy w Bergen op Zoom, wysłałam wszystkie potrzebne dokumenty, praca miała być od poniedziałku 05.06, wszystko miało być ładnie pięknie a ja nie dostałam planningu, nic nie wiadomo na którą ani żadnych informacji, dzwoniąc do biura dowiedziałam się, że nie wiadomo co się stało i czemu nie dostałam planningu, pani z biura strasznie nieogarnięta, miała zobaczyć co się stało i dać mi znać i tak mija prawie dwa tygodnie a odpowiedzi nie dostałam… śmieszna i żenująca sytuacja z ich strony. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że mieszkam w Holandii, ale jeśli komuś obiecują takie rzeczy i przyjeżdża tutaj specjalnie to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Nie polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy w Timing zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kot

Ta agencja to jedna wielka porażka. Firma Bleckmann ... Po przyjeździe stawka inna niż ta, która miała być. Wypłaty nie zgadzają się tydzień w tydzień, praca na weekendach płatna nic lub jakieś 30€. Nie dość, że okradają ludzi na żywca to jeszcze straszą zwolnieniem jeśli za dużo walczysz o swoje.

Nie pchajcie sie do tego biura jeden wielka pomylka do tej pory nie wypłacili ludzia pieniędzy tygodniowki 270e jedna wielka pomyłka

Dominik
Kandydat

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Fluo

Ludzie z parku w zewolde są traktowani jak śmiec, koordynatorzy Łukasz i Mariusz myślą że są panami całego bungalow. Jeden drugiemu koordynator nie wchodzi w drogę. Najwidoczniej sie inni koordynatorzy boją. Na parku jest totalnie ćpanie, jaranie i imprezowanie. Nawet podczas pandemii !! Nie polecam tej agencji zresztą co się spodziewać po firmie która wcześniej nazywała się sherpa !! Byłem świadkiem jechałem za samochodem z firmy nie pamiętam na szybko nazwy i pracownika zostawili na drodze i odjechali :/

Robson
@Fluo

Jeżeli możesz to napisz coś o samej pracy? Gdzie pracujesz, czy jest ok, ile zarobisz za 40h i czy masz te min. 40h w tygodniu? Czy zakwaterowanie jest w miarę schludne? A nie piszesz o ludziach, którzy się bawią na parku

Patrycja
Kandydat

Część. Mam pytanie odnośnie pracy na serach w Royal A-ware. Jak to wygląda z wynagrodzeniem, czy są godziny? Jak atmosfera w pracy, jest ciężko? Czy zakwaterowanie jest w miarę w porządku? Pozdrawiam.

Fluo
@Patrycja

Ogólnie i szczerze nie polecam tej agencji ani trochę, praca w agencji opiera się na wyzyskiwaniu pracownika w 100 procentach.

Adrian J

Kto robił w bleckman bergen op zoom i timingu ten w cyrku się nie śmieje. Tyle.

Sara

Co powiecie o pracy jako order picker w Bergen op zoom

Patryk

Podpinam się pod pytanie

Timing
@Sara

Dzień dobry, jest to praca z ubraniami Gapa, długoterminowa z dużą ilością godzin (dodatkowo przyjazne środowisko pracy). Zakwaterowanie w domkach wolnostojących. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami :)

Andrzej
@Timing

odziez gapa ? A nie holister i abercrombie ??

azaplatynska
@Timing

Witam. Mogę prosić o numer polskiej koordynatorki bądź koordynatora w Bergen op Zoom?

zaplatynska
@Timing

Czy jest jakiś kontakt z osobą koordynującą mówiącą po polsku? Chodzi mi o teren Bergen op Zoom

Timing
@zaplatynska

Dzień dobry, Prosimy o kontakt z nami poprzez numer telefonu podany na naszej stronie lub wiadomość na naszym facebooku.

Ika
@Sara

To najgorsze biuro w jakim pracowałam. Przez telefon słyszysz o mieszkaniu 8 osobowym, przyjezdzasz i trafiasz do hotelu 20 pokoi łazienka damskomeska i wspólna kuchnia. Internet ledwo chodzi w pracy jeden tydzień robisz po 14 godzin a drugi po 8. Kiedy masz problem musisz prosić się o pomoc a i tak rzadko jest jakąś reakcja.NIE POLECAM

@Sara

Daj sobie spokój z timingiem A zwłaszcza w Black man raz że ciężka praca A dwa nie wypłacaja pieniędzy

Malgorzata

Goooo
@Malgorzata

(usunięte przez administratora)euro na tydzien to dobre zarobki????

Ryszard

To jakie dokładnie zarobki można aktualnie uzyskać za pracę za pośrednictwem firmy Timing? Chciałbym to sprecyzować, więc może ktoś z Was coś napisze? Będzie mi miło coś ustalić dzięki Wam. Ktoś pomoże?

He he
@Malgorzata

Po co wypisywać głupoty. Ja tam byłem i musiałem uciekać. Nic się nie zgadzało. Radzę nie jechać tam jak ktoś nie ma pieniędzy żeby szybko wrócić. Bo staniecie się (usunięte przez administratora)pracującymi na mieszkanie. Może tam jest praca .moze ja z dziewczyną mieliśmy pecha . Ale radzę się dwa razy zastanowić by nie stracić czasu i pieniędzy. Ja z dziewczyną straciliśmy jakieś 600 euro by tydzień siedzieć w domku I wrócić do Polski .tydzien wakacji w holandii .

@Malgorzata

Przestań kłamać i wprowadzać ludzi w błąd

Uwaga na biuro timing po przyjerzdzie na miejsce otrzymujesz prace nie taka co wcześniej uzgadnialiscie mało tego nie wypłacił mi pieniędzy gdy dzwonię do biura to rozlanczaja sie banda (usunięte przez administratora) złodzieji jednym słowem (usunięte przez administratora)

Ktos

Witam pracowałem w blackmaan Bergen op Zoom Czy jest możliwość wcześniejszego wyplacenia wakacyjnego dodatku urlopowego

Hej
@Ktos

Jaka praca jest w bergen? Zakwaterowanie?

Ktos
@Hej

Ogólnie nie wiem jak teraz ale było spoko godziny byly ludzie byli ok oprócz pani Moniki

Zielony Ted
Kandydat

Wybieram sie jutro do pracy w venlo na Vidaa Xl jak wygląda tam praca ile godzin wychodzi srednio

Jotje102
@Zielony Ted

Nie polecam, mało godzin, albo w jednym tygodniu masz Full, A następny robisz 2 -3 dni Max

Jakie są mocne strony pracodawcy Timing?

Nie dajcie sie nabrac na te dobre opinie .Agencja jak timing powinna być dawno zamknięta ludzią (usunięte przez administratora) ludzi mają za nic nie dajcie się nabrać ponieważ będziecie żałować ze tu przyjechaliście.

Pytanie2
Kandydat

Jak wygląda sytuacja w Kasteel park Ooijen ? Miałbym być tam zakwaterowany i stąd moje pytanie. Chce jechać do pracy i w miarę normalnych warunkach mieszkać a nie oglądać patologii

Ooijen
 Problem
@Pytanie2

To tam lepiej nie jedź, to jest park ze starymi przyczepami, więc kto tam może mieszać. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Timing powinien się wstydzić, że kwateruje ludzi w czymś takim.

Wolna Polska
@Ooijen

Pracuję na serach w swe czy coś takiego byłem 5 dni na kwarantannie potem miałem iść do pracy lecz lipa z godzinami żal ściągają ludzi a tu nie ma pracy dadzą cię 3 dni w tygodniu do pracy żebyś zarobił im na domek żal czemu żadne instytucje nie robią z tym porządku

Kuba2000
@Pytanie2

Ujowe biuro tyle w temacie

Marek

Macie spoko wypłaty ?

Zostaw merytoryczną opinię o Timing - Hengelo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.