Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

Nie dajcie sie nabrac na te dobre opinie .Agencja jak timing powinna być dawno zamknięta ludzią (usunięte przez administratora) ludzi mają za nic nie dajcie się nabrać ponieważ będziecie żałować ze tu przyjechaliście.

Pytanie2

Jak wygląda sytuacja w Kasteel park Ooijen ? Miałbym być tam zakwaterowany i stąd moje pytanie. Chce jechać do pracy i w miarę normalnych warunkach mieszkać a nie oglądać patologii

Ooijen
@Pytanie2

To tam lepiej nie jedź, to jest park ze starymi przyczepami, więc kto tam może mieszać. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Timing powinien się wstydzić, że kwateruje ludzi w czymś takim.

Wolna Polska
@Ooijen

Pracuję na serach w swe czy coś takiego byłem 5 dni na kwarantannie potem miałem iść do pracy lecz lipa z godzinami żal ściągają ludzi a tu nie ma pracy dadzą cię 3 dni w tygodniu do pracy żebyś zarobił im na domek żal czemu żadne instytucje nie robią z tym porządku

Kuba2000
@Pytanie2

Ujowe biuro tyle w temacie

Macie spoko wypłaty ?

Witam jak wygląda teraz sytuacja z godzinami i wypłatami na Bleckmann w Venlo i Bergen?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
lash

Witam pracuję ponad rok przez timing, czy jakbym zmieniał pracę na inną ale też przez timing godziny urlopowe zostaną zachowane? czy będą musieli mi wypłacić? Pozdrawiam

Tomasz68
@lash

Jeżeli pracujesz przez to samo biuro, a jedynie zmieniasz lokację pracy to nie wypłacą. Możesz zawsze poprosić o to. Jeżeli zakończysz współpracę z biurem to muszą Ci wszystkie pieniądze wypłacić. O ile dobrze pamiętam mają na to 8 tyg. Przy czym kiedy ja pracowałem przez Timing to stosowali metodę 'widzi mi się". Wszystko zależało od decyzji (usunięte przez administratora).

luki

Witam pracuje może ktoś przy pakowaniu ziół?jak tam jest z godzn,mieszkannie warto jechać do tej racy

Deni

Bleckmann Venlo 1. Stawka tragiczna ale praca lekka. Normy da sie ze spokojem wyrobic. Praca na jedna zmiane. Za 40h +/- 360e przy wlasnym zakwaterowaniu + dodatek za dojazdy Ale niestety rzadko zdarza sie 40h Praca zazwyczaj 4 dni w tygodniu gdyz ludzi jest wiecej niz pracy i skanerow - o skanery ludzie wrecz walcza bo nie ma czym pracowac. Z fodzinami jest roznie bo jedni ludzie maja prace na 4 dni a inni na 2 i wcale nie zalezy to od efektywnosci a od humoru planisty. W srod pracownikow pranuje ciagla niepewnosc jutra - nie wiesz czy bedziesz miec godziny czy akurat postanowia Cie zwolnic.

Oni

Nie wyplacaja za nadgodziny, nie płacą za chorobowe, a no koniec jak sie zwalniasz to nie dostajwsz kasy ani z godzin urlopowych ani wakacyjne.

DarkSunshine

Poczta w Goes przez Timing. Kasa na czas. około 420 za +/- 40h na początek. Kontakt bywa utrudniony bo to małe biuro , w sumie i tak lepiej niż 90% biur w NL. Mieszkań nie dają i bardzo to cieszy, mniej patologii tu zjeżdża. Robota prosta i trudna zarazem, zależy czy jesteś ogarnięty czy leser. W czasach korony konkretny zapierdziel ale i kasa pewnie się zgadza. Zwracają za transport od 10KM.

Patryk

Zarobki 270 euro / 40h nie zarobiłem więcej jak dwieście bo nie było pracy. Nie polecam.

Krystian

Order picker - 260-290 euro za 38-40 godzin/tydzień, śmieszna kasa wypakowywanie ciuchów - 320 euro Mieszkanie ok, ludzie spoko, norma na zakładzie 150 pickow na godzinę , wyrabia ją Może 20% pracowników. Problem z organizacja pracy. Przejściówka żeby zarobić z dwa tygodnie i szukać dalej

Prawda

Zawiodłem się totalnie. Timing Bleckmann Bergen op Zoom to jakaś kpina. Poza opryskliwymi ludźmi w biurze, nie polecam ze względu na szkodliwość pracy na zdrowie, otóż: ciasnota między regałami - należy przeciskać się jak wąż, brak powietrza (bardzo mało tlenu), wysoka temperatura i pchanie ciężkiego wózka skutkuje garbem i zniszczonymi kolanami.

Ona

Timing hmmm agencja jak wszystkie, nie znajdziesz idealnej, wszystkie kłamią. Ale praca w bergen op zoom w bleckmann to masakra. Jak lubisz (usunięte przez administratora)z norma 180% za 10,04 brutto to cos dla cb.

Witam wszyskich. Pracowałem w magazynie z odzieżą bergen op zoom. Rozpakowywałem kontenery z ciuchami. Praca, kartony do 15 kg, najczęściej koło 8-10kg. Praca sama w sobie Spoko, tygodniówka za 40 godzin, lekko ponad 300 euro. Zakwaterowanie na przyzwoitym poziomie wiadomo bez luksusu ale tez nie rudera. Transport do pracy autem służbowym, ok 15 min w 1 stronę. W pracy koordynatorzy głównie Polacy lub/i rozmawiający po angielsku Holendrzy itp. Polacy raczej słabo pomocni wiadomo, reszta spoko i panie w biurze tez zawsze wszystko załatwią. Atmosfera w pracy na większości działach spoko, jak się W miarę pracuje to nikt nikomu nie robi problemów. U mnie nie ma normy, na innych działach są. Organizacja pracy słaba częste pomyłki na grafikach z dojazdami (np osoby z jednego auta maja różnie do pracy itp) trzeba odkręcać ale bez problemów się zawsze to udaje. Momentami mało pracy po 25/30 godzin w tyg.

Buli

A są tutaj jacyś spawacze zatrudnieni przez tą firmę bo ciągle na olx jest ogłoszenie i się zastanawiam

Gruby Lolo

Witam, Pracuje w bergen op zoom na magazynie Blackmanna na stanowisku orderpicked/oprtator OPT. Praca polega na sbieraniu zamowiem według listy lub dokladanie towaru w regaly przy uzyciu skanera.Boxy waża do 15 kg Sa 2 zmieny.przerwy 15 min30min,15min (1h bezpłatna przerwy), na magazynie jest duszno nie jest ciezko. Tygodniowo pracuje się po 42 45godz. Jak narazie śrubki nie podkrecaja wiec praca jest możliwa ale na sezon.Umowa podpisywana co miesiać najprawdopodobnie potrzebują ludzi do Black friday a pozniej raczej zredukują także praca tymczasowa 3mce Atmosfera w pracy ok głownie sameu się pracuje Tgodniowka wychodzi 280-320 euro netto Zakwaterowanie słabe dom ruina popsuta kuchenka ,problem z wywozem smieci ale lokatorzy ok Dojazd do pracy rowerami 5km ok 20 min srednim tempem. W poblizu 3 sklepy wiecej info udziele na email bar.rabban@interia.pl

zaplatynska
@Gruby Lolo

Napisałam email do ciebie. Mógłbyś go odczytać i mi odpowiedzieć na parę pytań?

Misia

Witam co powiedzieć o Timing w venlo praca przy kontroli jakości świeżych ziol? Pozdrawiam

Misia

Dziękuję za szczerość, szkoda że nie wiem dlaczego ale dzięki za odp pozdrówka i zdrówka życzę

Dziękuję Ci jeszcze raz!

SYLWIA
@Misia

Hahaha firma,ktora jest niewiarygodna ciagle zmieniaja swoje nazwy? Plusy to ,ze wyplaty sa w terminie na koncie ,ale zadnych kokosow nie ma jak kazdy mysli ,ze przyjedzie tu zarobic fortune! Domek ,ubezpieczenie na czysto zostanie 250e max 300e ,Praca na ziolach ? Z opowiadan to tatalna porazka ,ludzie ciagle siedza w pracy dniami I nocami! Zla atmosfera robiona przez samych ludzi jak i personel, ktory jest wyzej nad pracownikami.Zaden Holender nie bedzie pracowal po nocy tak jak ludzie tam od 15 do 4 albo 5 rano smiech! Albo od Rana do 20 jeszcze zeby wiedzieli za co ? Za takie pieniadze! Timing w Venlo nie posiedza duzo ofert nie wiem czy maja chociaz 6zakladow ? Na ktore wysylaja swoich pracownikow ?

Lalka
@SYLWIA

Co ty wygadujesz Skoro ktoś robi po 12 h codziennie to wychodzi tygodniowo 60 h twierdzisz że za 60 h przy stawce 9,80 oni płaca ile przepraszam bardzo twoim zdaniem bo moim na pewno nie jakieś 200 e za tyle godzin chyba dobry farmazon z ciebie albo ci się robić nie chcialo. Bo ja to liczyłam właśnie i za 60 h wyszło by tak 60h razy 9,80brutto daje 588e brutto i teraz 588e minus 92e zakwaterowanie minus 24e ubezpieczenie daje 472 euro minus oczywiście jakiś podatek nawet jakby był on 70 euro to wychodzi na czysto 4 stówy więc o czym ty w ogóle do mnie mówisz

Misiek

dostałem propozycje pracy z timing w bakker (sery, jogurty masła) czy ktos mi może coś więcej powiedziec jak wyglada ta praca? czy trzeba bardzo dobrze znać angielski? jak jest na tym Park Bosruiter??

Timing
@Misiek

Cześć, Jest to praca w chłodni przy około 5 stopniach. Praca polega na zbieraniu zamówień przy pomocy skanera. Układaniu towaru na paletach według instrukcji jak również jeżdżeniu wózkiem typu EPT i wózkami pompowanymi tzw. paleciakami. Zakwaterowanie w domkach 5 osobowych, salon, kuchnia, łazienka, toaleta. Pozdrawiamy!

Jouska
@Timing

POPRAWKA* 6 OSOBOWYCH ! TZW. TEKSAS

mikaszu

czy to prawda ze nie prowadza juz rekrutacji ?? Znajomy kontaktował.sie ostatnio niby i otrzymał wlasnie taka odpowiedź.

Timing
@mikaszu

Dzień dobry, jak najbardziej prowadzimy rekrutację i zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami :)

azaplatynska
@Timing

Dzień dobry Jestem zainteresowana pracą w Bergen op Zoom na magazynie. Czy mogę prosić o namiary na osobę rekrutującą, mówiącą w języku polskim?

Rafal
@azaplatynska

Ludzie nie idźcie pracować przez ta agencję za 40 godzin pracy dostaniecie na czysto 250euro to jakoś żart bardzo źle agencja i zakwaterowania na bungalach za 100 euro tygodniowo żenada nie polecam

BBB

Potwierdzam opinię powyżej "Noname" ma absolutną rację. W porównaniu do np. 'tempo team'' timing wypada blado. a jeśli na przykład słabo u ciebie z językiem obcym,(angielski komunikatywny to minimum) to przepadłeś na amen. Nikt cię nie będzie oszukiwać z premedytacją, ale raz zapomną wypłacić dni świąteczne, raz ktoś żle podliczy przepracowane godziny. itp,itd. Dlatego trzeba umieć się o wszystko upomnieć. Inną sprawą jest to że jak przychodzi wekend to normalny człowiek nie powinien sprawdzać czy wszystko się zgadza, tylko wypoczywać. Pozdrawiam..

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.