Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

Jaki jest wkład kierownictwa Timing Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Przez moment myślałem ze to literówka i o dzieciach mowa, już miałem pytać o paczki świąteczne, byłyby w sumie możliwe czy to już od zakładu zależy, do którego na robotę się pójdzie? :D Rozkminiam teraz te dwie oferty do Heijen oraz Almere. W tym drugim przypadku widać, że można z produkcji na maszyne awansować. robił ktoś tam? Po jakim czasie i z jakim efektem?

Konrad

Witajcie. Jestem w NL kilka lat i się wypowiem. Większość agencji w Nederlandach ogólnie jest w porządku. Mówię tu o niepolskich agencjach. Co do timingu to pracuje tu już dość długo i nie bylo problemów z wypłatą, godzinami, kontaktem itd. Ogólnie zależy w każdej agencji na jakie biuro się trafi. Można życ i pracować spokojnie. O ile sie trafi dobrze. Jest jeden haczyk, żadna agencja nie będzie nikogo kroiła, karała, itd. jeśli masz: swoje zakwaterowanie, swój transport, swoje ubezopeczenie. Masz wtedy swiety spokoj. Przerobilem 5 agencji (ich zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport), w 4 salarisy na 3 kartki A4, w czwartej jak ogarnalem sobie pokoj, roerr i CZ, to nagle salaris na 1 kartkę A5 i w pelni zrozumiały... w piatej - Timing NL, daja mi tylko pracę, bo reszte mam. Pracuje kilka miesiecy u nich i godziny zgadzaja sie co do mibuty, salaris na pół kartki A4. Ale ile oddziałów, tyle opinii. Pamietajcie tylko kto ronmbi najwiekszy bałagan na lokacjach. Ćpuny, zjarańcy... Właczy sie gastro i doopa, wyżrą twoje jedzienie z lodowki, zostaeiaja (usunięte przez administratora) w kuchni a potem efekty, ze agencja karze za okruchy na podłodze....

Tygrys

Niestety praca w timingu jest bynajmniej nonsensem gdyż koordynatorzy nie mają kompletnie pojęcia o swoich pracach i co winni robić aby ludzie chcieli pracować i zostawać fakt faktem ludzie też są różni i często bywa iż są upośledzeni fizycznie i umysłowo ale wracam do tych normalnych którzy mają problem z zarządzającymi brak podstawowego doświadczenia w zarządzaniu, olewanie, nie odbieranie telefonów, kłamstwa ale czego można się spodziewać po ludziach którzy nawet nie mają 30 lat i lecą tak jak im się podoba prócz dwójki którą jest dużo starają aczkolwiek nie wiele mądrzejsza a radząca jak mają sobie radzić z ludźmi którzy czegoś od nich chcą bo oni są pro aby brać pieniążki ale nie pomagać innym bo jak twierdzą za dużo obowiązków ???????? a jest to totalna bzdura dużo by pisać opowiadać tylko po co powiem jedno trzymajcie się od tej agencji z daleka!!!! To jest dobra rada. Oj zapomniałbym dodać iż koordynatorem został typ który nie nadaje się do żadnej pracy bo go wyrzucali ale pozostawię to dla siebie z przyczyn technicznych ???????? że tak powiem więc pytam się co on robi na stanowisku koordynatora ???????? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.

szukam pracy

Witam, czy mogę prosić opinie na temat pracy w Beckmann w Almelo przez Timing, góry dziękuję ????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Gosia

Wybieram się do pracy w Blackmann w Bergen op Zoom.Jakie macie opinie ??Jak warunki mieszkalne itp

Viki
@Gosia

Coś możesz napisać o tej pracy?

Sara

Co powiecie o pracy jako order picker w Bergen op zoom

Patryk

Podpinam się pod pytanie

Timing
@Sara

Dzień dobry, jest to praca z ubraniami Gapa, długoterminowa z dużą ilością godzin (dodatkowo przyjazne środowisko pracy). Zakwaterowanie w domkach wolnostojących. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami :)

@Timing

odziez gapa ? A nie holister i abercrombie ??

azaplatynska
@Timing

Witam. Mogę prosić o numer polskiej koordynatorki bądź koordynatora w Bergen op Zoom?

zaplatynska
@Timing

Czy jest jakiś kontakt z osobą koordynującą mówiącą po polsku? Chodzi mi o teren Bergen op Zoom

Timing
@zaplatynska

Dzień dobry, Prosimy o kontakt z nami poprzez numer telefonu podany na naszej stronie lub wiadomość na naszym facebooku.

Ika
@Sara

To najgorsze biuro w jakim pracowałam. Przez telefon słyszysz o mieszkaniu 8 osobowym, przyjezdzasz i trafiasz do hotelu 20 pokoi łazienka damskomeska i wspólna kuchnia. Internet ledwo chodzi w pracy jeden tydzień robisz po 14 godzin a drugi po 8. Kiedy masz problem musisz prosić się o pomoc a i tak rzadko jest jakąś reakcja.NIE POLECAM

@Sara

Daj sobie spokój z timingiem A zwłaszcza w Black man raz że ciężka praca A dwa nie wypłacaja pieniędzy

Gosia70
@Timing

Witam serdecznie mieszkam w Hoogerheide i mam prywatne mieszkanie właśnie szukam długoterminowej pracy i miałam do Was dzwonić mogę dojeżdżać swoim autem proszę o dane do szybkiego kontaktu dziękuję Malgorzata

Gosia70
@Patryk

Dla mnie pracaok

Arecki
@Sara

Normy które tam są To porażka nie zrobisz normy do domu

Emilia
@Arecki

Aż tak? To w jakiej wysokości są te normy? I czy coś się stanie, jak pracownik jej nie wyrobi podczas zmiany?

Pekin
@Sara

Praca fajna ale timing (usunięte przez administratora) z każdej wypłaty, za 32 h dostałam 210 euro...

Pak

Deelen. (usunięte przez administratora) i pijaństwo. Koordynatorzy są skluceni między sobą, nie oczekujcie jakiejkolwiek pomocy od nich. Ostatnio awantura z użyciem noża, zero reakcji. Na terenie są lokowanii uchodzcy z, timing na nich też zarabia. Lepiej truskawki zbierać na podkarpackiej wsi. Pieniądze lepsze.

Klaudia

Na wstepie napisz, ze pracowalam dla 3 firm przez Timing i jesli chodzi o prace nie mialam zadnych problemow. Byly to firmy: Bidfood, Blackmann w Enschede i Kuhnen Nagel w Helmond. Nie pamietam jak sie pisze wiec wybaczcie bledy. Praca byla bardzo w porzadku i nie mialam zadnych zastrzezen. Przejdzmy jednak do zakwaterowania i Polakow zarzadzajacyh, ktorzy mysla ze dostali troche wiecej wladzy chociaz sa nikim szegolnie parka w Deelen, ktorym sie we lbie poprzewracalo. Co wiecej nie ma z nimi zadnej rozmowy, typiara wyszla ze wsi, a chlopa ma nie lepszego. Syf, kila i mogila. Nikt nie sprzata, nikt nie kontroluje mieszkancow. Pokoje to klatki bez mozliwosci otwarcia okien. Ta sama sytuacja jest na lokalizacji w Niemczech, w dawnym hotelu. Nikt nie sprzata kuchni, nikt nie kontroluje mieszkancow ktorzy robia syf jak skurwesyn. Dramat. Nikomu nie polecam tam mieszkac. NIKOMU. Pozdrawiam.

Ryszard
@Klaudia

Z tego co wiem to w Deelen teraz koordynatorami z Timingu są :Polak,Holender i dwóch Portugalczyków.Wiec o jakiej parce mówisz?

Zwolle WehKamp

Jakieś opinie na temat pracy tam? Jak lokacje na parku w Zeewolde? Prosze o komentarze. Wybieram się tak do pracy i jestem ciekaw. Pozdrawiam wszystkich.

Marika
@Zwolle WehKamp

Nie polecam tam pracy a zwłaszcza lokacji. Warunki tragiczne, koordynatorzy chamscy.

Warehouse worker

Do wszystkich, którzy wybierają się na lokację w Deelen! Lokacja z czasów || wojny światowej, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pokoje, trudno nazwać pokojami, to śmierdzące cele, problemy z ciepłą wodą oraz ogrzewaniem, Lokacja położona w środku rezerwatu. Sasiedzi: Polacy, Portugalczycy, Hiszpanie, sarny, lisy.Dostep do komunikacji miejskiej: brak. Dowóz do sklepu , jakieś 3 razy w tygodniu, na zakupy masz 1 godzinę, latasz po sklepach z językiem na brodzie. Spędzanie wolnego czasu w rezerwacie( rekreacje): ćpuni , narkomani, pijacy, szalejący po lokacjach w nocy. Coś się dzieje, nikt nie reaguje, brak poczucia bezpieczeństwa, brak ochrony, kamery nie działają, jedynie te przy wyjściach ewakuacyjnych. Interesuje ich tylko to, czy ktoś przez nie wychodzi, lub pali blanta, za to usuwają z lokacji. Czystość w pomieszczeniach ogólnodostępnych:BRAK! Komunikacja że strony koordynatorów w stosunku do osób mieszkających na lokacji::CHAMSKA! Także drodzy Państwo, wszystkie znaki na niebie i ziemi, odradzają wyjazdu na tę lokację. 0

Jaka jest kultura pracy w Timing Sp. z o.o.?

Chick

Szukam kobiety do dzielenia pokoju na zakwaterowaniu agencyjnym, i pracy w jednym magazynie . Bez nałogów (palenie fajek jedynie akceptuje) i chrapania , angielski chociaż podstawy . okolice Venlo , Venray. 30latka. Nie interesuje mnie twoje życie , wystarczy że będziesz bezkonfliktowa i rozumiała że skoro płacisz świat nie kręci się wokół twojej osoby bo w pokoju mieszka ktoś jeszcze. Planuje jechać w czerwcu , razem bezpieczniej i raźniej . Przed wyjazdem chciałabym się spotkać . Wiek bez znaczenia. Magazyn odzieżowy , warzywa i chłodnie odpadają.

Tulipan

Czy ktoś pracował w MK w Venlo? Jakie są tam zarobki , zakwaterowania i która agencja jest tam dominujaca ? Będę wdzieczna za info w jakim okresie jest najwięcej pracy???

Marvin

(usunięte przez administratora) od etapu rekrutacji. Mówią np że weekendy dodatkowo płatne, co jest nieprawdą. Ukrywają(czyli po prostu okłamują) , że "szkolenie" w pierwszy dzień jest niepłatny. Do pracy dojeżdżasz zdezelowanymi busami, które nie powinny jeździć po drogach. Paski wypłat, jak w każdnej (usunięte przez administratora)...agencji się nie zgadzają. Zero profesjonalizmu. Żerują na niewiedzy młodych ludzi. Omijajcie szerokim łukiem. Nie bez powodu nie można ich opiniować, tylko tutaj.

Wiktoria

Witam pracuje w agencji timing od miesiąca. Naprawdę nikomu nie polecam agencji od początku były jakieś problemy i to nie tylko w moim przypadku. Do tej pory nie wypłacili mi pierwszej wypłaty za kolejne pobierali jakieś mandaty które nie były na mnie co później się wyjaśniło ale i tak trzeba było chodzić i się naciągać. Pani z agencji powiedziała ze ja nie interesują moje marne grosze wiec napewno to firma nie wysłała godzin. Śmiech na sali. Naprawdę każdemu odradzam.

@Wiktoria

Ciekawe ile osób z podobnym problemem się zgłasza, że taka odpowiedź podobno padła. ale skoro tak to dla jasności jak konkretnie agencja na tym zarabia? jaka kwota za miesiąc idzie z kandydata? wiadomo ile średnio osób w miesiąc tu korzysta z usług?

Jadwigarzt

Serdecznie nie polecam tej agencji wypłaty dramat...... kontakt z nimi masakra ..... jak jedziesz na urlop od razu cie wywalalaja .... odradzam ta agencje wszystkim....uwierzcie są lepsze agencje...

@Jadwigarzt

A jaki konkretnie jest problem z tym urlopem tak właściwie? Jak to u nich się odbija, nie mają żadnych rozwiązań na tego typu okoliczności? To ile staż pracy średnio miałby tu wynieść wtedy? I tak wgl omawiane jest to na rozmowie?

Super agencja.wyplata się zgadza. Dobry kontakt z koordynatorami.

@Ewa

Takich bzdur, jak niektórzy wypisują już dawno nie czytałam.. Odnośnie koordynatorki Karoliny. Odpowiednia osoba do tej funkcji. Wszystko uczciwie. Agencję tworzą ludzie i w tej są odpowiedni. Jak ktoś szuka dziury w całym to zawsze ja znajdzie.

@Ewa

Wobec tego tak z ciekawości to wiadomo na jakich warunkach zatrudniani tu są koordynatorzy? Jak działa ich system wynagradzania, czy jest to związane z liczbą kandydatów?

randomek

Polecam agencję. Kaastel Park to jakieś 100 przyczep/kontenerów, około 400-500 osób w jednym miejscu, rowery można pożyczać za darmo, jest około 10 pralek w biurze i polski, drogi sklep na terenie obiektu czynny codziennie od 15 do 20. Oprócz tego rano i wieczorem w poniedziałek i piątek darmowy bus do miasteczka Horst, gdzie jest tani Lidl, drogeria i inne. Tylko odradzam pracę na Bleckmann 2. Niezwykłe prosta i lekka robota bez pośpiechu i nagonki, ludzie zajebiści... Ale więcej niż 250-270 euro za 40h nie idzie tam dostać. Jednak to wina Bleckmanna, nie Timingu. Sama agencja genialna, można się dogadać, itd.

Mati
@randomek

Przy jakiej stawce dostawałeś taką wypłatę? Była tam możliwość nadgodzin? Blackman przy venlo?

Mysle nad wyjazdem poszukuje osoby chetnej dp wyjazdu do hola zeby bylo razniej moj email natalia19840@onet.pl tylko osoby powazne i pracowite chcace zarobic

maciek
@Monika

nie polecam, sprobuj znalezc inna agencje, siedze tu 2 tyg z czego 2 dni w pracy bylem, nikt nic nie wie, w biurze denerwuja sie jak zapytasz o cokolwiek bo gadaja tylko ze swoimi ulubiencami, transport stad do pracy sam musisz ogarniac i dopytywac bo ci nie przyniosa kluczy, a jak zapytasz to odpowiadaja z oburzeniem, najgorsza firma organizujaca prace dla obcokrajowcow, beznadziejni pracownicy, w zyciu nie spotkalem firmy z tak slabym podejsciem do klienta.

Daniel

Wysłałem Ci mail. Pozdrawiam

Edukacja
@maciek

Jak przyjechales z Polski to przez 2 miesiace nalezy sie kasa czy sie pracowalo czy nie. Do lokacji masz prawo przez 2tyg od zwolnienia pod warunkiem ze nie nastapilo zlamanie regulaminu. Takie prawo od stycznia. Edukacja nie boli a jeden tel od prawnika do nich w sprawie kasy nie jest drogu.

Irena
@Edukacja

A ty miałes podobną sytuację? Faktycznie wystarczy jeden telefon i da sie ogarnac?

Piotrek
@Monika

Hej Monika, wiem że stare ogłoszenia z przed roku,i Co udało Ci się wyjechać z kimś? pozdrawiam

Piotrek

Odradzam to biuro warunki zamieszkania są tragiczne w pokojach zimno jak w piwnicy piździ nieziemsko do pracy ponad 100km marnując dziennie dwie godziny. Mało tego przyszedł dzień wypłaty za cały tydzień pracy otrzymałem 150€ (usunięte przez administratora) kpina nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.