Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

Majster

Odnoszę wrażenie że co drugi w firmie to taki Dyzma. Tylko udaje że zna się na robocie i powtarza co tam kiedyœ usłyszał. Przez kilka lat pracy widziałem już kucharza, grabarza, piekarza, stolarza, taksówkarza i ucznia w przerwie wakacyjnej. Na poczštku wpatrywali się w schemat elektryczny jak w klocki lego. Dwa dni szkolenia i już sš (specjalistami) od schematów elektrycznych. Zwarcia + -. Brak cišgłoœci kolorów przewodów czynnych. Tego nie wyłapiš. Przepalone zabezpieczenia, uszkodzone komponenty. (najgorzej że nowy pracownik nie przyzna się że coœ uszkodził) Niech jakaœ tęga głowa policzy roboczogodziny przeznaczone na reworki, pienišdze wydane na nowe komponenty. Jakoœć spada. # What kind of people work in # Woodward Niepolomice # Woodward Krakow # Skilled workers in Woodward Krakow - #baker #wood maker #woodward # low quality woodward krakow

Zbyszek

Wkrotce pojawia sie oferty pracy. Kilka osob zwolnilo sie ostatnio. Duzo ludzi planuje pozegnac sie z woodward. Ta firma nie zrobi nic by ich zatrzymac. Piekna hala, sprzet tylko atmosfera taka podła. Jesli pojawi sie ogloszenie aplikuj to dostaniesz robote. Im mniejsze masz doswiadczenie zawodowe tym lepiej. W Adeeco powiedza Ci ze z powodu braku doswiadczenia dadza ci 2000 bruto bez mozliwosci negocjacji przez nastepne 18 miesiecy. jak bedziesz mial szczescie to po 6 miesiacach przejmie cie woodward. przygotuja Ci umowe a na niej 2150 brutto. Po pieciu latach bedziesz zarabial max 2500 brutto. 3% podwyzki co rok. Robota dobra do szukania innego zajecia. Jesli jestes ambitny to zdziadziejesz w tej pracy. Zdziadziejesz w pieknej otoczce.

@Zbyszek

Gość dobrze myśli. A myślałem, że tylko ja jestem jakiś inny. Firma OK. tylko ta atmosfera... Popieram 100 %

szuja

Jak masz doświadczenie w obsługe frytownicy w KFC i jesteś po LO to przejmą Cię z adecco po pół roku:) ktoś z doświadczeniem w zawodzie po 18ms odpada.

tttuuu

Przedszkole! Organizacyjnie lezymy. Przelozeni niczym sie nie interesuja. Sprawdzaja tylko nagrania z kamer i szukaja haka do MAPA byle miec argument by nie dac podwyzki. Tak wyglada etyka po Hamerykansku. Najpierw zablokowane podwyzki, teraz 48zł podwyzki brutto (zmiana nazwy stanowiska). Kpina. HR zatrudnia ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy by moc z czystym sumieniem zaoferowac 1800 zl brutto. Bo to etyczne Nie ma mowy o super jakosci gdy ludzie przchodza i odchodza. Klienci Woodward powinni sie o tym dowiedziec. Ile kasy kosztuje raport firmy zewnetrznej przez ktory Woodward placi tak malo. W Kempen na start placa 2200 eur netto i oplaca sie robic biznes. Mozesz byc elektrykiem z duzym doswiadczeniem a Addeco na pierwszej rozmowie przekonuje Cie ze to niewystarczajace do pracy w organizacji woodward i proponuje 2400 brutto i mowia ze wiecej woodward nie zaplaci. Na koniec masz wiedze i umiejetnosci a zarzadzajacy wysylaja Cie na obróbkę reczna. Nie polecam wszystkim mlodym pracy. Praca nie ciezka ale bez sxans na lepsze zycie. Po przejeciu przez Woodward dostaniecie max. 2150zl brutto. Teraz zaczeli dawac umowy, bo ludzie zaczeli masowo odchodzic. kilka osob tygodniowo.

@tttuuu

A werbunek cały czas trwa. Tytuł "Pracodawca roku" zobowiązuje do tego żeby przyjąć jak najwięcej pracowników i drugie tyle zwolnić. Żenada i obłuda.

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

Daj Boże!

Co jest z Wami "lamusy" Nie macie nic do powiedzenia? Ktoś tam ma jeszcze jaja? Praca jest OK? Przełożeni są OK? Wszystko jest OK? Siedząc cicho nic nie zmienicie. Tu możecie pisać co wam leży na sercu, a może coś się zmieni :))) (Już raz tak było) :(

nieeee

Jak bedziesz siedział cicho to niebeda wiedzieć o twoim istnieniu i niemasz szans na zostanie. Sporo przykładów niedawnych. Np proxxxi

Elektryk

Jaka jest atmosfera pracy na stanowiskach inżynierskich? Ludzie z produkcji nie są chyba zbyt zadowoleni, a jak jest z inżynierami (zarobki w porównaniu do rynku, godziny pracy itd...)? Czy obecne ogłoszenia o pracy wynikają z tego że inżynierowie odchodzą, czy firma się rozrasta?

franz

18 miesięcy jest dla pracowników tymczasowych (na produkacji) i wynika z ustawy: http://www.workservice.pl/Dla-pracodawcow/Case-Studies/Praca-tymczasowa Jeśli chodzi o stanowiska inżynierskie to jest to zawsze umowa o pracę na czas określony (chyba 6 miesięcy) a potem umowa na czas nieokreślony.

Produkcja.

Engineer to nie dotyczy. Engineer to w ogóle inna para kaloszy. Robole z produkcji piszą za siebie, wieszając psy na innych lub milczą. To nasza rzeczywistość.

@Produkcja.

Tak, masz racje. Ale deficyt fachowców (lub przyszłych wartościowych fachowców) w firmie, skłania do tego że przyjmują wszystkich kto rokuje jakieś nadzieje. A i tak po zdobyciu doświadczenia, wszyscy mają firmę gdzieś...

@Produkcja.

Co do deficytu to się zgadzam. ale jest spowodowany tym że ci którym się kończy adecco żadko są przejmowani. a było wielu wartościowych pracowników w tym gronie. część z tych ludzi nie miała firmy gdzieś.

@były pracownik

Odpowiadasz sam sobie na nurtujące wszystkich pytanie: co jest nie tak? Układ, lizanie tyłka, a co za tym idzie konfidencja. Niestety, w tej firmie nie bierze się pod uwagę wartości ludzkiej i osobowości, lecz statystykę i słupki. Siedź cicho i rób co ci karzą, a będziesz "swój". Swój, ale zniewolony.

j
@Produkcja.

Później jest inna i tak się kręci kto chce mieć więcej pieniędzy

Optymista.
@j

Taką mamy zasadę w naszym kraju, podążać za pieniądzem, co się z tym wiąże zmieniać pracę, jak zajdzie taka potrzeba. Wam młodym, unika jedna zasadnicza wartość, otóż skacząc z "kwiatka na kwiatek" nigdy się nie rozwiniesz. Nigdy nie osiągniesz renomy i szacunku w swoim fachu. Przykre jest to, ze firmy, korporacje, także TA, idzie na ilość, nie na jakość. A ludzie nie zastanawiają się nad swoja wartością, chcą mieć po prostu "pełną michę". Ale i doba korporacji się kiedyś skończy, jak wszystko. Szkoda ludzi, bo większość zostanie z ręką w nocniku. Życzę wszystkim ciągłego, stałego zatrudnienia.

byly
@Optymista.

A co ludzie maja robic za 1700 zl jak wyzywic rodzine. O czym ty gadasz bardzo dobrze ze zmieniaja prace na ty polega rynek pracownika. Moze zrozumieja ze ludzie nie beda pracowac za miche ryzu i zacza szanowac swoich pracownikow a nie wciskac kity o konstytucji gdzie tak to g... o kogo obchodzi. Bo po to przychodzisz do pracy zeby zarobiic na zycie swoje i rodziny a nie dla chwaly korporacji.

alkon

ja bym sobie wogóle głowy tą firmą nie zawracał... nie wchodzisz pod stolik = 18 MIESIĘCY i won

Mikołaj

Witam, czy orientuje się ktoś o wynagrodzeniu na produkcji? Czy idzie zarobić 2100 netto?

Ju nes
@Mikołaj

z 4 Sobotami ;)

Mosiek

Są do wos jokieś przyjęcio? Szukom roboty a wkrętokiem smigam oż miło. Koble tesz łumiem kłość na rozie w szyflodoch a w szofach sie noucze.

@Mosiek

To napisał ktoś z produkcji? Jeśli tak, to widać kogo tam przyjmują.

normalny

mozecie sobie rzadzic w murach, ale poza brama jestescie zwyklymi ludzmi, jednostrzalowymi frajerami i nikt nie bedzie na ulicy pytal sie czy jestes prezesem, kierownikiem czy tez managerem. Trzeba byc czlowiekiem.

Adolf

Kogo Wam najbardziej brakuje z tych co już nie pracują?

Zenek

Nie pakuj się do Woodwardu dobrze ci radz (usunięte przez administratora)

MEGGY

Jaki jest system pracy? U Was też przyjmują na te żałosne zlecenia?

wiadom
@MEGGY

2 zmiany umowy o prace ale adecco czyli popracjesz 18 mies i cie wywalą. nie polecam

kolejny

Do końca umowy zostało mi 2 tygodnie a dalej niewiem jaka czeka mnie przyszłość.... Prawdopodobnie out.

zenobiusz

Produkcja sie posypala. ludzie na sile pracy szukaja. mieli przejmowac obecnych pracownikow i przywrocic tych ktorych juz niema a jak narazie to chyba wszystkich się pozbędą. a wg kierowników to wina ludzi..

klozetmen

Jak komuś się nie chce pracować i pół zmiany poopierdal lać się aby zarabiać tylko na szlugi i browar to może startować do Woodward na produkcję, jak odpowiednio się zakręci i będzie dobrym wazeliniarzem to zarobi na beemkę z zeszłego wieku, a jak się odpowiednio wykaże to może dorobi do ałdi.

Kamera na ścianie

Tak, Po lecą tam i po lecą tu. Polecom tobie też bo i Ty polecisz też. Pozdrawiam nierobów którzy nie polecieli a powinni polecieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice