Opinie o S&A SPÓŁKA AKCYJNA w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie S&A SPÓŁKA AKCYJNA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S&A SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S&A SPÓŁKA AKCYJNA w Gdynia

Karol

Z tego co widzę po tym forum to atmosfera musi być kiepska

Zdzichu

W imieniu pracowników ze wszystkich działów produkcji, a w szczególności w imieniu załogi szlifierni, chciałbym bardzo podziękować zarządowi oraz dyrekcji za obdarowanie nas świątecznymi talonami. To jest naprawdę piękny ludzki gest. Jak to się mówi...osiemset złotych piechotą nie chodzi, a jest to dla nas wszystkich ogromne finansowe wsparcie w tym wyjątkowym świątecznym czasie. Dziękujemy! Również bardzo jesteśmy wdzięczni za zakupienie nowych krzeseł dla pracowników szlifierni, bo te stare, połamane, z lepiącą się od brudu tapicerką nie były już specjalnie zdatne do użytku. A jak wiemy, kiepska ergonomia może doprowadzić do sfrustrowania, zestresowania pracowników, którym zabraknąć może motywacji i chęci do pracy, a co za tym idzie – nie będą oni w stanie wykonywać jej najlepiej, jak potrafią. Uważam, że wspaniałym i przysłowiowym strzałem w dziesiątkę było zamówienie foteli do masażu naszych obolałych i schorowanych pleców. Ustawienie tych foteli w zakładzie było wielkim wyrazem troski oraz uznania dla naszej mimo wszystko ciężkiej pracy i wysiłku jaki wkładamy w światowe sukcesy S&A Spółka Akcyjna Kiedy przyszliśmy, któregoś dnia do firmy i zobaczyliśmy tak pięknie wyremontowane toalety, to ogarnęła nas prawdziwa euforia! Nie wierzyliśmy własnym oczom i po prostu zabrakło nam tchu, ponieważ nie ma już żadnego śladu po tych zakurzonych, monstrualnych, majestatycznie zwisających z sufitów pajęczynach. Poznikały też w wyjątkowo ślicznej tonacji morskiej zieleni wszystkie liszaje na wilgotnych i przeżartych grzybem ścianach. Brawo! Teraz jeszcze ta upragniona przerwa, która została wydłużona nam do trzydziestu minut, jak i cudowna nowa wyremontowana stołówka znajdująca się tuż przy szlifierni, mieszcząca już nie dwie, a dwanaście osób. Trzeba też wspomnieć o ostatnich, podwyżkach, bo pięć złotych netto na godzinę dla wszystkich pracowników, to całkiem sporo, a premia w wysokości czterystu złotych na rękę jest dla niektórych z nas wyjściem ze znacznej ekonomicznej zapaści. Dziękujemy! Fantastycznym rozwiązaniem jest też zaplanowane pozostawienie firmy w centrum Gdyni, bo to wielki prestiż pracować w ślicznie wyremontowanym budynku w samym sercu tego wspaniałego miasta. Za co też serdecznie dziękujemy! To się nazywa wyjątkowy szacunek dla ludzi, dzięki którym „jesteśmy najlepszą firmą w branży” Bardzo dziękujemy! Wesołych Świąt Zdzichu

Florian

Na przełomie 2018 i 2019 roku miałem „okazję” popracować tam kilka miesięcy i przyjrzeć się z bliska tej nieszczęsnej firmie. S&A Spółka Akcyjna w Gdyni jest niczym innym, jak klasycznym przykładem ohydnego wykorzystywania taniej siły roboczej w naszym jakże wspaniałym kraju. Najgorsze w tym całym procederze jest to, że część osób pracujących w S&A, to ludzie biernie nastawieni do otaczającej ich sytuacji i są niestety święcie przekonani, że wszystko jest tam w jak najlepszym porządku i według ich oceny w żadnym wypadku w tym zakładzie nic nie może zmienić się na lepsze. Wydaje im się, że absolutnie nie mają żadnej alternatywy, ani możliwości, aby otrzymywać godziwsze wynagrodzenia, które teraz faktycznie są tam niewspółmiernie niskie do nakładu ich monotonnej i żmudnej pracy, oraz do rzeczywistych potrzeb i kosztów życia w Polsce. Warto zastanowić się nad tym, czy nie mamy tutaj do czynienia z zakamuflowanym, pewnego rodzaju współczesnym niewolnictwem. Z moich obserwacji jednoznacznie wynika, że ideałem pracownika w tym przedsiębiorstwie jest ktoś, kto nie pracuje jak człowiek, tylko jak swojego rodzaju produkcyjny Minotaur, zrośnięty ze stanowiskiem pracy, który przez osiem godzin dziennie spełnia oczekiwania swojego Pana – nieuczciwego i zachłannego pracodawcy. Nie będę opisywał tego wszystkiego, co zostało już napisane wcześniej na tym forum. Dodam jedynie, że S&A chce zaoszczędzić nawet na personelu sprzątającym i nakłada obowiązek sprzątania pomieszczeń na pracowników produkcyjnych. Natomiast stan ubikacji w S&A jest fatalny i pozostawia wiele do życzenia. Bądźmy dosłowni ! To są stare śmierdzące kible z przegrodami wykonanymi z cieniutkiej dykty, w związku z czym można usłyszeć, a co najgorsze poczuć...sąsiednią defekację ! Żadnej intymności...obrzydliwe i okropne . Może trochę ironizując, ciekawszym rozwiązaniem dla zarządu i kierownictwa w S&A, na wzór azjatycki, byłaby na przykład budowa kilkunastu wiat gdzieś pod Wejherowem i umieszczenie tam swojej taniej siły roboczej? Potrzeby fizjologiczne odbywały by się w krzakach, a posiłek byłby spożywany podczas pracy na kolanach. Na sto procent wyjdzie taniej ! Jestem przekonany, że koszt zatrudnienia wszystkich pracowników będzie wiele niższy, a zatem jest możliwość konkretnych oszczędności, co oznaczałoby większy dochód dla pracodawcy. Ludzie nie poniżajcie się i pamiętajcie, że nie jesteście niewolnikami. Serdecznie pozdrawiam (z małymi wyjątkami) wszystkie pracujące tam fajne osoby :)

Edmund

Pracowałem w firmie S&A kilka miesięcy i to wystarczyło aby się stamtąd zwolnić. Na dzień dobry, dowiadujemy się, że pracować będziemy na umowę zlecenie, a o umowie o pracę nawet nie ma co marzyć, choć niektórzy podobno dostali tam taką formę zatrudnienia, to w większości przypadków pracują na zleceniach, albo na samozatrudnieniu. Nazwijmy to po imieniu...są tam tak zwane umowy śmieciowe ! Kiedy zapytałem się czy otrzymam jakąś odzież ochronną ponieważ praca była przy produkcji okazało się, że dostanę tak jak inni pracownicy jedynie t shirt z logo firmy i tutaj uwaga...koszulkę należy zakładać tylko wtedy kiedy do firmy wpadają tabuny zagranicznych wycieczek. Jeżeli ktoś lubi poczuć się jak małpa w zoo i jak podczas jego pracy przez szlifiernię przemieszcza się czasami około pięciu czterdziestoosobowych grup emerytów dziennie, to gorąco polecam pracę w S&A A tak naprawdę to chodzi o zapędzenie zachodnich turystów do przyzakładowego sklepiku. O tyle jest to żenujące, że tamtejsze kierownictwo nigdy się nie zapytało pracowników, czy sobie tego życzą czy nie. A wiem, że wszyscy byli i są z tego powodu bardzo niezadowoleni. Czy ktoś kto chce wykonywać bezstresową i spokojną pracę, lubi jak go obcy ludzie poklepują po plecach, robią zdjęcia i kręcą filmy ? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami. Kolejna, a właściwie kluczowa sprawa to niskie zarobki, bo oscylują około najniższej krajowej, to jednocześnie są tam wysokie oczekiwania wobec wydajności pracowników. Jeżeli ta firma tak bardzo chełpi się swoją ekspansją na rynkach całego świata, to ciekawe dlaczego nie ma to żadnego odzwierciedlenia w wynagrodzeniach dla ludzi, którzy tam pracują ? Z resztą jest to chyba pytanie retoryczne. Bo przecież wiadomo, że jest to zwyczajna ignorancja, chciwość oraz obojętność pracodawcy. A żołądki moi drodzy mamy wszyscy takie same. Nie dość, że jest to praca szkodliwa dla zdrowia, bo w pyle, hałasie, za kiepskie pieniądze, to jeszcze można usłyszeć pretensje od kierownictwa. Zwrócą nam tam uwagę, za zbyt późne włączenie szlifierki, powiedzmy o 7.10 a nie, o 7.00 lub zbyt wczesne jej wyłączenie, na przykład o 14.55 , a nie o 15.00 Niemile widziane są również rozmowy między pracownikami, a wszystko monitorowane jest kamerą zawieszoną nad szlifiernią.Naprawdę żałosne, kiedy niektórym brakuje uśmiechu, zwykłej ludzkiej elastyczności i czepiają się o takie bzdury. Śmieszyły mnie tam również tak zwane rozliczenia z kierownikiem i te tanie psychologiczne zagrywki, żeby wjechać na ambicję i wycisnąć z pracownika możliwie jak najwięcej, za wypłatę prawie minimalnej krajowej. Najbardziej komiczna sytuacja zaistniała kiedy kierownik zwrócił uwagę mojej koleżance, że za mocno się wyperfumowała. Jak opowiadam o tym znajomym i to nie tylko za granicą, ale i w Polsce, to w normalnym środowisku, taka sytuacja zawsze wzbudza salwy śmiechu. Ale w S&A jest to normą. Tam jest wybitnie reżimowe i egzotyczne podejście w stosunku do pracownika jak na firmę w kraju, który już tyle lat jest członkiem Unii Europejskiej. Kolejna sprawa to piętnastominutowe przerwy, które służą do błyskawicznego zjedzenia posiłku. A gdzie się odbywa spożywanie ? Pewnie się domyślacie. Niestety przy stanowisku pracy, ponieważ kuchnia mieści dwie osoby, które mogą posilić się na stojąco. Super. Och, mało brakowało abym zapomniał wspomnieć o jednej pozytywnej rzeczy...dwa razy do roku, czyli w okresie świątecznym S&A rozdaję prezenty pracownikom...są to czekoladki i wafelki : ) Pomimo, że nigdy nie planowałem zostać w tej firmie na dłużej ponieważ całe życie dużo podróżuję i pracuję już w zupełnie innym kraju, to jednak kilka przepracowanych tam miesięcy uważam za stracony czas, a S&A jest według mnie skansenem początków polskiego kapitalizmu z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Lampka
@Edmund

Tyle jadu... Na kimś się mścisz? Co chcesz osiągnąć? Odszedłeś - Twoja sprawa, ale nie odbieraj szansy innym

Natalka
@Lampka

Pisząc prawdę to człowiek się mści ? bo tak własnie tam jest i nie od dzisiaj tylko od lat panują tam takie zasady. Prawda boli ? to proponuję zatrudnić prawdziwych menadżerów a nie zakompleksione towarzystwo, które nie potrafi kierować zespołem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie S&A SPÓŁKA AKCYJNA na stanowisko Manager Produkcji w Firmie Jubilerskiej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
xyz

zastanawiam się nad pracąw tej firmie ,możecie mi opisać jak wygląda sytuacja z wypłatami : terminowe? i jakie są zarobki ,pracowałem wykonując i projektując unikaty -srebro -bursztyn ,czytam poprzednie komentarze i włs mi się jeży na głowie .

Franciszek
@xyz

Z tego, co widzę, to zarobki są powiązane z umiejętnościami i zaangażowaniem, ale oferowana forma współpracy to B2B. Niestety nie mam żadnych informacji na temat wypłat, ale może ktoś inny by się wypowiedział? Tutaj znajdziesz 3 aktualne ogłoszenia: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/id_ob,24720.html Będziesz aplikować?

Wojtas
@xyz

Mi tam się bardzo dobrze pracuje firma konkretną na poziomie nie te co inne małe sklepiki. A dziś mam halowen i mamy stroje i jest dobra zabawa miła i sympatyczna atmosfera bardzo dobre, relacje mamy i jesteśmy zgrana paczka aby było więcej wieczorów bursztynowych jak ostatnio było wystrzałowo

@Wojtas

Co ty piszesz cymbale co wy tam jecie na tym dziale dopalacze jecie czy co miła atmosfera jasne jakie kłamstwa nie będę już nic pisał co tutaj się wyprawia (usunięte przez administratora)i tyle

Agata
@Benio

Obrażanie się na forum jest raczej słabe - tutaj szanujemy się nawzajem. Jak zrozumiałam - nie pasuje Ci atmosfera w S&A. A jak przedstawia się tak kwestia, związana z zarobkami? Są one adekwatne do ilości obowiązków?

@Agata

(usunięte przez administratora) w tym zakładzie jest i tyle

carlos
@xyz

Parę lat już pracuję w tej branży i na tyle co się orientuję to nie ma firmy w trójmieście która ma tyle zleceń = pracy co S&A Robota jest aczkolwiek mają swoje wymagania jakościowe, kasa na czas, a atmosfera coraz lepsza bo pracujemy nad nią wszyscy zarówno pracownicy z produkcji jak i ostatnio w kierownictwie widać coraz więcej pozytywnych zmian ;-) Zapraszamy do naszego zespołu na dziale unikatów !

Grażyna
@xyz

przyjdź , sprawdź i sam ocenisz , moim zdaniem zostaniesz na dziale i będziesz się realizwoał tworząc piękną biżuterię w dobrej jakości ;-)

@xyz

Patologiczne firma i tyle co tu dużo mówić w tym zawodzie nie da się już zarobić tylko się już pracuje

Dobo
@xyz

Zarobki słabe można powiedzieć że marne nie ma gorszego zakładu od tego w Gdyni żenada.Na święta szefunio nawet złotówki nie dał nie mówiąc już o bokach lub paczkach jakis tak słabo jak w tym zakładzie to chyba nigdzie nie ma

Agata
@Dobo

Czyli nie jesteś zadowolony z zarobków w S&A SPÓŁKA? A może warto negocjować, daj znać co o tym myślisz. Macie jakieś premie?

Zosia

Podczas letniego sezonu pracowałam w sklepie firmy. Wydaje mi się, że najważniejsze co zdobyłam to doświadczenie. Naprawdę w tej pracy można się dużo nauczyć, a starsi pracownicy są bardzo chętni do dzielenia się wiedzą. Myśle, że był to bardzo dobry start dla mnie.

Carlos

Fajna firma w centrum Gdyni.

Stefan
@Carlos

Wypowiadasz się z poziomu osoby, która pracuje bądź pracowała w firmie S&A, czy może jako klient bądź kontrahent współpracujący z tym pracodawcą? Jeżeli możesz, to sprecyzuj swoją wypowiedź, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, co miałeś na myśli. Zachęcam do dyskusji, która będzie pomocna dla każdego z czytelników tego wątku.

@Carlos

Fajna w (usunięte przez administratora) firma

@Heniek

Fajna (usunięte przez administratora) firma

Carlos
@Stefan

Wypowiadam się z osoby która pracuje w firmie od nie dawna pracuje tutaj bardzo atrakcyjne pensje tu są atmosfera miła sympatyczni ludzie dużo się nauczyłem i w centrum Gdyni jest firma to również plus

@Carlos

Ty Carlos czy jak tam masz atrakcyjne pensje coś ci się pomyliło chyba jak dla ciebie 2 patole to dużo to jak najszybciej musisz iść do psychiatry samo wynajęcie mieszkania w Gdyni kosztuje 2 tys a gdzie opłaty i wyżywienie walnij sobie barana o ścianę to oprzytomniejesz matole

Irek

@Pawe Skąd takie krytyczne opinie o firmie? S&A SPÓŁKA AKCYJNA ma aktualnie dobre notowania i dziwi mnie ta ocena.

@Irek

(usunięte przez administratora) firma S&A jak chcesz dzień wolnego bezblatnego to jeszcze ci (usunięte przez administratora) odejma 50 zł za ten dzien

Slawciu

Ja również nie polecam tego zakładu (usunięte przez administratora)

@Slawciu

Czy pracodawca w jakiś sposób to argumentuje albo czy może sami pracownicy usiłowali to wyjaśnić z pracodawcą S&A? Interesuje mnie fakt, czy takie sytuacje często mają miejsce w firmie i to, czym są spowodowane. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

@Aleksandra

Nie polecam nikomu tej firmy (usunięte przez administratora)

Roko

Mi naprzyklad (usunięte przez administratora)z wypłaty 450zl w tym miesiącu niektórym po 500 znaczy Pan (usunięte przez administratora)w firmie zabrał to (usunięte przez administratora) i tyle

@Aleksandra

Powód jest taki że (usunięte przez administratora)nie patrzy że ktoś przepracuje w miesiącu jeszcze raz tyle godzin niż normalnie przewiduje norma czyli 160 godzin tylko patrzy na wypłatę ile jest na fakturze a ludzie sobie wypruwaja flaki i (usunięte przez administratora)tak że jak przychodzą do domu to padają i rano spowrotem do pracy a taki Pan (usunięte przez administratora)zabierze pozniej po 1400 zł lub po 1 tys zł zalerzy kto ile zarobi sytuacji takich nie było nigdy od 2 miesięcy jest tak a co mamy zrobić jak jesteśmy na działalności gospodarczej a nie na umowie możemy sobie pogwizdac jedynie a (usunięte przez administratora) przechodzi i się śmieje z nas i co z tym zrobić ja wiem ale już nie napisze głupi nie jestem

@Roko

Dla mnie jest to (usunięte przez administratora)i sam to zgłoszę na policję bo mam znajomych i (usunięte przez administratora)za to zapłaci słono nawet niewiem czy (usunięte przez administratora)wie o tym (usunięte przez administratora)jest z tym jak niewiem nie polecam nikomu nawet wrogowi ten zaklad

@Aleksandra

Dla mnie jest to(usunięte przez administratora) Proszę sobie przeliczyć nawet za ten 1tys zł ile można kupić jedzenia lub cokolwiek do domu ale co kogo to obchodzi najważniejsze że (usunięte przez administratora)się buduje albo do Szwajcarii na narty jeździ ale zapłaci za to słono

@Roko

Ale jak to jest możliwe, że piszecie o "zabraniu"? Przecież chyba każda osoba zatrudniona nie tylko w S&A, ale w każdej innej firmie, powinna mieć wpisane swoje wynagrodzenie w umowę, więc żadne ustępstwo w tej kwestii raczej nie powinno mieć miejsca.

@Aleksandra

Nie mamy wpisane wynagrodzenia na umowie jest inaczej i na działalności gospodarczej jest inaczej a tym bardziej że mamy akord ustalony kto ile zrobi tyle zarobi a jak ktoś wypruwa sobie flaki tak żeby zarobić i jest pewna suma za duża to (usunięte przez administratora)zabiera. Nikt nie ma prawa zabrać jedynie komornik albo sadownie a nie jakiś kierownik a jak ktoś tak z pensji zabiera to (usunięte przez administratora)już jest ale to się skończy a daje sobie rękę uciąć że (usunięte przez administratora)nic nie wie a to to jest (usunięte przez administratora) ale to się skończy i ktoś słono zapłaci za tą (usunięte przez administratora)bo to jest (usunięte przez administratora)i tyle!!!!

@Roko

(usunięte przez administratora)Ten klimat jaki jest teraz w firmie idzie od niego samego osobiście.Atmosfera pogarsza się a miesiąca na miesiąc.Starzy pracownicy z dużym doświadczeniem powoli zwalniaja się.w firmie niknie własna produkcja.(usunięte przez administratora)Nie mają jaj żeby się postawić i stanąć w obronie pracowników.Na kierowników nie można liczyć.Ładnie się uśmiechaja mają dobrą gadkę ale w lepszym świcie sprzedadzą ciebie. Zresztą wiedzą że nie mogą bo zaraz (usunięte przez administratora)takiego kierownika wyp. za szlaban.(usunięte przez administratora)jest tego przykładem.Zabierana kasa jest w myśl zasady że nie możesz za dużo zarobić i nie ważne że poświęcasz swoj prywatny czas firmie.(usunięte przez administratora)jest to0talnym ignorantem.Ma czyste zasady nowobogackiego.Zyje snami o wielkiej firmie.A tymczasem statystyki są nieubłagale i powoli staje się podwykonawcą innej firmy.(usunięte przez administratora)Dlatego kasa będzie regularnie zabierana.Nie polecam nikomu tej firmy.

Grażyna
@Aga

Aga, znamy się bo razem pracujemy już parę lat więc jak naprawde jest Ci tak źle w tej firmie to czemu dalej tam pracujesz ??? mamy demokrację wolny rynek - zwolnij się i znajdź lepsze miejsce dla siebie będzie mniej frustracji i obrzucania brudnym hejtem jednej z najlepszych firm w branży ... kilka osób kręci korbą nienawiści do firmy na tym portalu zarażając innych tym wirusem który nie pomoga wogóle atmosferze - chcemy zmian to poprosimy o rozmowę z kierownikami w obecności szefa i powiedzmy wszyscy co nam leży na wątrobie tak chyba będzie zdrowiej a nie tutaj się negatywnie nakrecamy jak typowy Polak zawsze marudzi że jest mu źle ale nic z tym nie robi ...

@Grażyna

Grażyna po pierwsze nie znamy się :),po drugie nie piszę nigdzie że, jest mi źle.Pracuję bo pracować trzeba nawet w największym gów...Demokracja polega na tym że mam prawo pisać co mi się podoba.Różnica jest taka że nie wyrażam frustracji ani nie wylewam hejtu jak twierdzisz.Jesli tak uważasz to nie pracujesz w tej firmie lub też robisz tu za gaśnicę :))).Piszę jak jest.Wszyscy kumaci,którzy doświadczyli po tyłku wielkiej sympatii (usunięte przez administratora)do pracowników zdają sobie sprawę do czego jest ten człowiek zdolny.M.im do (usunięte przez administratora)pracowników. A przecież nonszlanko uśmiecha się po pracownic na dzień dobry.Niewygodne sobie osoby anektuje do zwolnienia. Chętnie bym porozmawiała ale wolę być tchórzem bo w tej firmie być nim jest to bardzo opłacalne.Grażyna jak wiesz osoby wychodzące przed szereg są do ostrzału.

Dobo
@Aga

Sprawa już jest zgłoszona na policję o okradanie pracowników w firmie. I teraz sąd się zajmie bo ludzie wnieśli sprawę do sądu. A po drugie jak komuś po za firma by się powiedziało o takich rzeczach co tu się odstawia to by nikt nie uwierzył cyrk na kółkach normalnie ktoś by pomyślał że (usunięte przez administratora) ludzie pracują że pozwalają sobie zabierać z wypłaty po 1 tys zł tak nigdzie nie ma i nikt by nie uwierzył

Jola
@Aleksandra

(usunięte przez administratora) tutaj człowiek się nie liczy

@Grażyna

Ciekawe kto teraz rano otwiera bramę i robi jako cieć w firmie z rana bo ktoś musi otworzyć firmę o 6 rano ciekawe hehe

@Jola

Bardzo gorzka w odbiorze jest Twoja wypowiedź. Rozumiem, że pracowałaś lub pracujesz obecnie w S&A w Gdyni. Jakie zmiany Twoim zdaniem powinny zajść w tej firmie, aby pracodawca S&A był bardziej atrakcyjny zarówno dla obecnych, jak i swoich przyszłych pracowników?

Typek
@Grażyna

A szef powie , od tego są kierownicy nic mi do tego , proszę z nimi rozmawiać . I w kółko Macieju . Sam to słyszałem . Ale pewnie administrator to usunie . I tak widać ile usunął , żenada .

wiesio

"Potencjał uzyskania optymalnych poborów"? czyżby to szef napisał? nierówności, ile wywalczysz, to Twoje. Plus warunek podpisania weksla in blanco, a potem groźby, że szef uruchomi weksel. NIE POLECAM. I nie podpisujcie weksla - to nie jest konieczność i nie wszyscy go podpisują.

Daru
@wiesio

Bo nie mają wyboru

Gosia

Bardzo dużo nauczyłam się w pracy Przychodząc do pracy w sklepie nie znałam sie zbytnio na biżuterii, a teraz posiadam ogrom wiedzy nie spodziewałam się ze to aż tak ciekawa branża Praca spokojna, to nie jest ta sama dzicz co w takich sieciówkach jak H&M czy Lilou

Beata
@Gosia

To poczekaj Gosiu do wypłaty to raczej nie będziesz taka nastawiony do tej pracy pracujesz tutaj 2 tygodnie popracuj miesiąc a zobaczysz długo nie popracujesz tutaj każdy ucieka z tej firmy

Sylwia

Gdzie dwóch się sprzecza tam trzeci korzysta - czyli platforma Go Work zarabia ogromną kasę wykorzystując frustracje jednostek pracujących w Polskich przedsiębiorstwach ;-) pracowałam kiedyś w S&A przez małżeństwem i wiem iż przy takiej skali firmy zawsze znajdzie się jedna czy dwie niezadowolone osoby które będą smarować paszkwile a głosu tych zadowolonych tutaj nie znajdziecie taka jest już natura ludzka .

Kantio
@Sylwia

Słuchaj jak pracowałas kiedyś to się nie udzielaj i to nie są dwie osoby nie zadowolone tylko kilkadziesiąt więc daruj sobie za takie głupie komentarze

@Kantio

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum - zarówno ten obecny, jak i ten, który kiedyś pracował w danej firmie. Głos każdego z Was jest ważny! Dzięki różnym perspektywom można prześledzić chociażby zmiany, jakie zaszły w firmie. Czy każda osoba zatrudniona w S&A prowadzi własną działalność gospodarczą?

Gustaw

ja na tą branże to jest ok, nie kapuje co wypisują poprzednicy morze są po prostu słabymi fachowcami i wyładowują swoją frustrację na jakimś tak kierowniku - to też człowiek i można a nawet należy się z nim dogadać ...

Roko

W zeszły miesiącu (usunięte przez administratora)pracownikom po 1500zl niektórym po 1 tys zł niektórym po 1400zl rozbój w biały dzień firma (usunięte przez administratora)pracowników banda policja tym się zajmie już jest zgłoszone że nas (usunięte przez administratora)

@Gustaw

Firma (usunięte przez administratora)pracowników Pan (usunięte przez administratora)z pensji w tym miesiącu po 500zl w zeszłym miesiącu zabrał po 1400zl niektórym po 1tys zł (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy nawet wrogowi a (usunięte przez administratora) ma na święta premie i na narty może jechać za granice (usunięte przez administratora) ale on już jest załatwiony więc spokojnie nie da rady się wybudować w koleczkowie smierdzacym

@Gustaw

Co ty piszesz Gustaw firma (usunięte przez administratora)pracowników jak niewiem (usunięte przez administratora) S&A nie polecam nikomu najgorsza firma w polsce

nowy

Mam pytanie, może ktoś mi podpowie. Pomimo tego co poczytałem to chciałbym spróbować zatrudnić się w tej firmie. I po pierwszych rozmowach mogę trafić na jeden z kilku działów, bo jest ich kilka i podobno jest też kilku kierowników. Możecie podpowiedzieć gdzie jest najlepiej tzn. kasę mam mieć wszędzie podobną ale chodzi mi o atmosferę, traktowanie ludzi, no wiecie żeby nie trafić do tego od piekła ;-)

@nowy

Jest to firma kierowników i (usunięte przez administratora)z wypłaty pieniądze czasami po 1500 zł (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a szczególnie (usunięte przez administratora) pracowników w S&A a później za pieniądze baluje za granicą na nartach

@nowy

Wszędzie są podwyżki a tu w tej (usunięte przez administratora) stawki o 1/3szczyt bezczelnośći i (usunięte przez administratora)w firmie pracowników ale jak to się mówi karma wraca

@nowy

Ostatnio (usunięte przez administratora)po 1500zl jest to (usunięte przez administratora) w biały dzień a jak chcesz dzień wolnego to odejma ci za ten dzień z wypłaty 50 zł absurd wogle (usunięte przez administratora)w biały dzień to się w głowie nie mieści

@Pawe

Jesteśmy zgrana grupa i już jest będzie to teraz załatwione przez telewizję tvn pod uwaga a przyjadą do s&a29 listopada pod uwaga

Aleksandra

Czy są aktualnie przyjęcia do S&A? Ktoś może się podzielić informacją jak przebiega proces rekrutacji? Wasze opinie mogą być bardzo użyteczne dla każdego kto chciałby aplikować do S&A. @ Anonymus napisz proszę, czy można liczyć na umowę o pracę i jakie są godziny, zmiany?

@Aleksandra

Zakład do bani(usunięte przez administratora)

Ugo

Tak dobrze się pracuje , że nie ma chętnych do pisania? Szkoda, dla szukających pracy są pomocne te informacje.

@Ugo

my tu pracujemy a nie piszemy posty ;-) nie ma czasu na głupoty trzeba kaskę trzepać puki jest koniunktura

P....

Ciekawe kto taki wk... :D i dlaczego ,może sam jest sobie winien . Łącznie z przerwą robiłem tam z 15 lat i śmiało - bywa lepiej i czasem też i gorzej ale pracować się da , fajni ludzie na dziale ,spoko klimat , "ala kiero" pilnuje bo musi , :D do smażenia mu jeszcze daleko :D . Szkoda czasu na czytanie zblazowanego hejta :D

zły

Stanowczo odradzam!!!!! Większość osób odchodzących z tej firmy kończy w gabinecie psychologicznym ze względu na szeroko zasiewany mobing, ludzie są ZASTRASZANI (!!!) na każdym kroku. Comiesięczne rozliczenia kończą się łzami. Zarobki za dobrze wykonana pracę przeciętne... za przeciętną bardzo niskie. Mam nadzieję, że "Kierownik" działu produkcyjnego będzie sie smażył w piekle bo ma za co...

Pracownik od lat.

Nie polecam, a wręcz odradzam zatrudnienie w tej firmie! Brak szacunku do pracowników, Zero słowne 0 podwyżek nawet dla długo letnich zaufanych pracowników! Co jest bardzo przykre.. Szeroko zasiany mobbing, potrącenia z pensji bez żadnych podstaw! Wyzysk człowieka, tania siła robocza. Dyrektorzy jeżdżą na szkolenia tylko po to, żeby wiedzieć jak w nie zauważalny sposób zanizac samoocenę pracownika. Żadnych premi nawet za ciężką wykonaną pracę ani także świątecznych, jedynie email od prezesa z życzeniami wysłany przez sekretarke. Ciągła rotacja załogi pracującej, co powoduje problemy techniczne można by tak to ująć, oraz brak zgrania działów do wspólnej pracy,, A niby przecież wszyscy pracujemy w jednej firmie,, i dla jej i naszego wspólnego dobra.. Poprostu nie polecam.

Kris
@Pracownik od lat.

...najłatwiej jest narzekać i mówić, że gdzieś jest lepiej. Dyskonty czekają z otwartymi ramionami na pracowników. Polecam praca 7 dni w tygodniu, przyjazne godziny 7-22, w sam raz, żeby pielęgnować życie rodzinne. Siłownia za darmo, bo trzeba ciągać paleciaki co ważą 500kg, a jak się uda to oddelegują bez pytania na wakacje 2 miesięczne na Półwysep bo brakuje tam rąk do pracy.

Szantaz&Agresja
@Kris

Szefowi sie nudzi? Czy moze to pisze ktos kto na stolku siedzi za dlugo i ma nadzieje ze utrzyma jeszcze przez jakis czas posadke. Ta firma to dno....

Tyson
@Kris

"Kris" nie widzę w którym poście, polecane są inne firmy z branży, nie wspominając o Dyskontach.. Cen się człowieku..

ertg

hej hej z tego co wiem to tego doradcy klienta nadal poszukuja i to w wielu miastach w Polsce woasnie wazna jest tutaj latwosc nawiazywania kontaktow z innymi

poszukujący

Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji na temat stanowiska biurowo-magazynowego? Na czym praca polega? Ile płacą? Znalazłem taką ofertę pracy w tej firmie i nie wypisali obowiązków pracownika, a teraz przeczytałem opinie i nie jestem pewny czy warto składać CV. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o S&A SPÓŁKA AKCYJNA - Gdynia

• Jak się pracuje w S&A SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy S&A SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S&A SPÓŁKA AKCYJNA?

S&A SPÓŁKA AKCYJNA
3.6/5 Na podstawie 63 ocen.

S&A SPÓŁKA AKCYJNA