XBS Logistics Sp. z o.o.

Opinie o XBS Logistics Sp. z o.o.

kropka

Wreszcie cos się dzieje odsiewaja chwasty teraz znawców do komentarzy nie zabraknie wypierają miernoty po piwie i zacznie się ujadanie i skowyt zapchlonych niska samoocena kundli te niskiego lotu obelgi zmiencie cos bo stajecie się standardowo nijacy i nudni nicwego nie wnosicie nawet na portal nie wnosicie ale takie jest zycie miernot cieszę się bardzo ze was zmuszaja do myslenia Czy ja bede nastepny Mysle ze tak milej nocy z duza ilościa znakow zapytania pa pa

przecinek
@kropka

zacznij używać znaków interpunkcyjnych, bo ch.uj rozumiem.

@przecinek

Własnie o to chodzi kiepsko z zrozumieniem jak brak kropki przecinku dro zwolnienia

pstryk

Kogo wywalili ?

TTV

Jak skomentujecie dzisiejsze zwolnienia?

ktoś

W tej firmie nie szanuje się pracownika tylko się go zwalnia. Najlepiej jest mieć swoich ludzi w ekipie więc wszystkich zastąpią.

P.D.

Osoby odpowiedzialne za magazyn FMCG są nie odpowiedzialne a ich kompetencje są mierne ale widocznie jaka firma takie rządy za takie stawki raczej nie da się zebrać odpowiedzialnej załogi no poza paroma przypadkami ale to sprawa XBS.

gonzales

a co powiecie o Patryku? dalej siedzi w biurze na nocach? czy poszedł gdzieś wyżej?

Miłośnik ziół
@gonzales

Dajcie muuuuu spokój!

@gonzales

O jakiej wysokości mowa według mnie to jest podziemie i tylko lub az tyle

Maniek

Żaden M. S. Nie wraca to przecież był prostak którego to wszystko przerosło i zdefraudował sporo towaru. p.s. Błonniki to i tak leszcze i biją jak baby a Poznań to ci.oty

Wojtek

A co powiecie o sprawdzających i wydaniu towaru.

Mariusz S

Niedługo wrócę haha A co powiecie o naszych towarowych. Tych przyjmujących jak i rozkladajacych ???

aswistaksiedzi

Buahahahaha ...

stary

Słyszeliście plotkę że ma wrócić stary kiero. (usunięte przez administratora)

MC

Są same qrwa + i to przez duże P

Mama

Haha kierownik to mit człowiek bez władzy lider osoba którą uważa się za idiotkę bez pojęcia o rzeczywistości werdykt jest zawsze taki sam powiesz coś na błonnkiów że sie obijają to wylatujesz tak było z wszystkimi którzy się odezwali jedna wielka farsa ta firma to dno dla desperatów którzy nie mają możliwości zmiany pracy.

admin
@Mama

To taka samoocena ?

Wójek dobra rada

Ku.......rwaaaaa, jeśli Wam nie pasuje ktoś powiedzcie mu w cztery oczy, nie koniecznie z pięścią wyskakiwać, jesteście ludźmi, pracujecie w stolicy i dochodzi tu cywilizacja, więc takie sprawy załatwia się w ten sposób, np. Masz coś do Maria, "Błonników" czy innych np., Agnieszk, Śliwy, Emila, nie wiem, Karoliny, czy kogoś innego, jeszcze. Weź na stronę tę osobę pogadajcie, albo pracy pogadajcie. Apel do pracowników XBS oraz do pracowników agencji, którzy pracują w XBS o nie pisanie na tym forum. Zbojkotujcie to. Ta cała rozgłośnia nie jest nam do niczego potrzebna. Nikt z pracowników zatrudnionych na Annopol 17 A nie ma wpływu na to ile zarabiamy. Takie są realia tejże firmy i albo się przystosujesz, albo idziesz gdzie indziej. Jeśli ktoś się obija, albo za dużo mówi ( niestosownych słów - stwierdzeń) to od tego jest kierownik/lider by coś temu zaradzić. W ciągu dnia spędzamy w tej firmie pewnie średnio 9 może 10 godzin. SZANUJMY SIĘ

^$
@Wójek dobra rada

Jak można szanować osobę której w ogóle nie powinno wśród nas być,a ona mało tego,że JEST to jeszcze jest "liderką".[usunięte przez administratora]

dr
@^$

"Jak można szanować osobę której w ogóle nie powinno wśród nas być" - stwierdzenie godne dłuższego pobytu w psychiatryku. Naprawdę trzeba być psycholem, żeby coś takiego napisać - zastanów się nad sobą, jeżeli jesteś w stanie bo naprawdę z głową to chyba u ciebie nie za dobrze. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ...

mr Hyde
@dr

Co w tym stwierdzeniu jest złego?Taka jest prawda,tej osoby nie powinno być na magazynie,a już na pewno nie jako liderka.

xbs

Pewien N na sprawdzaniu to sprzedawczyk.

Jeszcze jakoś żyję a jej dalej śmierdzi i patrzy koślawo na mnie a zastanawia się z tą drugą kto to pisze

^

Od ciebie od godziny 16:39:14,padliną podjeżdża.

$

Już śmieciu nie żyjesz!!!

Tata

Co wy chcecie od Maria on zawsze się wyrabia nigdy nie plotkuje wykonuje polecenia liderki jest oazą spokoju nie krzyczy nie rozumiem o co wam chodzi

XBS

Przez Agencję praca, trzeba przyjść do pracy i się dowiedzieć więcej.

Mama

Jak to jakie zlecenie i jak nie ma pracy to w domu siedzisz

Zostaw merytoryczną opinię o XBS Logistics Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w XBS Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XBS Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XBS Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XBS Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XBS Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XBS Logistics Sp. z o.o.