STACI Polska S.A.

Pass

Opinie o STACI Polska S.A.

użytkownik zarejestrowany

Z takich postów @Bolek @nicki, itp. tak jak pisałam powyżej niestety dla osób poszukujących pracy nic nie wynika. Słowo "Tragedia", co prawda nacechowane negatywnie niewiele wyjaśnia w zakresie warunków pracy, a przecież tego powinna dotyczyć podjęta tutaj dyskusja.

Bolek

Jedna Wielka Kicha...

Nick

Wcale nie mam złych wspomnień, kiepsko płacą ale ludzie w większości ok. Z każdym dało się jakoś żyć.

NICK
@Nick 20.09.2017, 17:51

Ci ludzie "ok" dawno sami odeszli. Pięknie się obiecuje a potem zostaje się na lodzie. Kierownictwo kłamie i oszukuje na każdym kroku.

NICK

Firma "XBS LOGISTICS S.A." (dawna nazwa Staci Polska S.A.) powinna zmienić nazwę na "TRAGEDIA" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam Wszystkich. Szukajcie gdzie indziej roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik zarejestrowany

@Nick, powyżej pytałam o bardziej szczegółowe rzeczy, jeśli masz jakieś informacje dotyczące działalności STACI Polska S.A. to możesz je bardziej rozbudować? Dawno nie pojawiało się na forum nic nowego i choćby ze względu na to warto napisać, co się teraz w firmie aktualnie dzieje.

Nick

Co tu się ostatnio wyprawia

użytkownik zarejestrowany

Jesteś zatrudniony w STACI Polska S.A.? Jak oceniacie panujące warunki w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Czy w firmie jest możliwość rozwoju pracownika?

Rozejm
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no on chyba gada co mu slina na jezyk przyniesie, nie mam na dobrą sprawę rzeczy pewności o co może chodzić, ale tak jak mówisz, pracownikom bardzo dobrze się pracuje, więc w czym jest problem jesli go nie ma wcale, no nie wiem co powiedzieć

Ruch Cursor XBS CDP

Co się dzieje w tych firmach? Ruch podobno słabo przędzie? Cursora ktoś zjadł? XBS traci magazyn? a w CDP liczą straty? Ktoś coś wie?

Exx

Wiem jedno Smędzik wypada z rynku hehe XBS przegrał przetarg na magazyn FMCG Ruchu w Katowicach i koniec zostajecie bez pracy. P.s. w XBS zarabia się marnie praca dla końca łańcucha pokarmowego za 2000 pln.

!!!

A ile tych gałek zrobiłeś?

Ja

Daj sobie czlowieku spokoj.Lepiej do konca zycia zap ierdalac w ochronie.

doNiestety

buahaha słabe te twoje przecieki ...

Niestety
@doNiestety 18.06.2015, 23:15
buahaha słabe te twoje przecieki ...

Hydraulik sie znalazł

Niestety

Mam przecieki,że XBS wraca na Annopol.

Xxxx

XBS przegrał ludzie z Cursora zostali ofermy z XBS wyleciały hehehe

hahaha

CURSOR is dead !!! Buahahaha

Jebaka

Zawsze i wszędzie Smędzik(pedał)i ta stara paskudna k urwa(oczywiście Figurska [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będzie.

Uncle Fucka

No dobra.Święta,święta...

Ten CHUI

Coooooooooo?

Dla was

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście , pomyślność i dobrą pracę.

co jest

naszczescie okolo dziesieciu osob zostalo cdp z reszta nie ciekawie bo okres na szukanie pracy jest bez nadziejny

Barbur

Ladny prezent na święta.

wyjadacze!!!

Tak to prawda, wszystko idzie do Katowic. Większość pójdzie na bezrobocie, albo do innych firm, życie nie kończy się na XBS czy też RUCH. Poza tym to chyba sprawa osobista każdego z pracowników indywidualna. Jeśli się tak martwisz o ludzi zadzwoń do nich zapytaj się co będą robić...

Barbur

Czy to prawda ze oddział W-wa zostaje zamkniety i wszystko idzie do Katowic? Jezeli to prawda to co stanie sie teraz ze Śliwą, Piegacikiem, Skałą, Pośladem i innymi wielkimi wyjadaczami XBS ?

DD

Nie myję okien, ponieważ... kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i zrobił sobie krzywdę. Nie pastuję podłóg, ponieważ... boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a ja będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie zaskarżyć. Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ.... dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałem im imiona, a one zgadzają się ze wszystkim, co mówię. Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ... wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom. Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ... lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była zazdrosna. Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ... nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant doskonały. Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ... nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie. Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ... nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę do nich z wizytą. Nie prasuję, ponieważ... wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga prasowania". Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ... nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić i zostać pomarszczonym, zrzędliwym starym prykiem!

ha ha ha

ktoś by pomyślał że ktoś nieźle piszę a przecież to Na podstawie serialu "The Walking Dead"

Miodek

zadzaca

co jest

no racja caly system do wymiany tyle ze ekipa zadzaca tym krajem nic z tym nie robi

co jest

xbs to nie organizacja charytatywna to dlaczego ludzie tam pracuja charytatywnie za 1500zl

to jest
@co jest 08.11.2014, 17:28

Mówi ci coś sformułowanie "pokolenie 1500" ? To nie jest kwestia danej firmy tylko całego rynku pracy. Czemu ludzie godzą się pracować za taką kwotę ? Bo wiedzą, że gdzie indziej kokosów też nie zbiją ... Taki rynek i takie czasy niestety. Są oczywiście firmy, które więcej płacą nawet za niewykwalifikowaną pracę ale nie są to duże różnice i nie każdy taką pracę jest w stanie znaleźć a często są to prace dużo cięższe chyba, że po znajomości za biurko wskoczysz. Jeżeli uważasz, że jest inaczej to daj nam namiary na te wspaniałe prace, wiele osób z pewnością chętnie skorzysta ;)

co jest

o wlasnie wykorzystac przestrzen nie chodzi o przestawianie palet bo wiadomo ze to magazyn i sie je przestawia tylko o to zeby to wszystko wstawiac odrazu na regaly

co jest

dlatego jest dobry zespol bo zostali ludzie ktorzy pracuja juz pare miesiecy i wiedza co maja robic i naj bardziej mocni bo ci co stwirdzili ze praca jest za ciezka odeszli

co jest

na co on nam przyszedl ogarnac cdp to niech tam siedzi bo jest przez nich jeden wielki balagan tylko przestawiaja non stop te swoje palety a my mamy coraz mniej miejsca

to jest
@co jest 06.11.2014, 18:31

Haha ... przeszkadza ci przestawianie palet na magazynie ? Różne głupoty tu ludzie pisali ale tym stwierdzeniem plasujesz się w czołówce. Gratuluję ! :D Przeszkadza ci też, że jest coraz mniej miejsca ... Muszę cię zmartwić ale XBS to nie organizacja charytatywna a magazyn musi zarabiać. Im lepiej wykorzystana przestrzeń magazynowa (czyt: więcej towaru) i im większa rotacja tego towaru tym więcej magazyn zarabia.

!!!Błonie!!!

Kolejny kierownik w tej firmie w oddziale na Annopolu, czy ktoś to przeżyje??? Uważajcie na niego, dobrze Wam radzę. To już 4 kierownik, ale dla większości może się okazać ostatnim.

aa
@!!!Błonie!!! 02.11.2014, 08:33

Nie ostatni to pewne ale ludzie co tam zostali i pracuja w mag.to wlasciwie dobry i fajny zespol oby tego nie rozwalil mowa o mag.ruch pani byla kierowniczka licha jakas biedaczka gdzie teraz Sie podzieje

Yyyyy

Tak pracuje w CD projekt koślawo chodzi i jedna jest w Katowicach taka z wąsem

?

Kto pierwszy znajdzie małpę?

O dubel?!

@lektor 18.10.2014, 12:46
Nieskończona to jest twoja głupota i wszechświat chociaż co do tego drugiego można mieć wątpliwości ;)...

Milcz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

lektor
@To znowu Ja 18.10.2014, 14:53
Milcz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

"śmieciu", &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; - tak cię wołają rodzice ? :)

To znowu Ja

Poznajecie?Przecież to Smędz ik Janusz,jako żywy.

I'M

To na tym fotelu to Smę dzik?

co jest

w polsce wiekszosc narodu jest za tyle dymane

Niezłe frajerstwo tam pracuje skoro dają się dymać za 9zl/h

co jest

tak jak sie uda to moze 2000 przekroczysz jak bedziesz codziennie zostawal po 11h bo stawka jest 9zl a wczesniej bylo 8zl i jeszcze ludzi zwalniali bo zawolni byli a kto bedzie sie staral za 8 zl

cv

Ale F igu takiej wali z japy jak by miała nas rane

i'm
@cv 26.09.2014, 18:28
Ale F igu takiej wali z japy jak by miała nas rane

Bo Ona już w tej konkurencji nie 1-szy raz uczestniczy.

i'm

Ma być też konkurencja zręcznościowa tj kto z wyższej odległości zesra się Figu rskiej centralnie na japę.

dr Posuwała

Podobno na imprezie integracyjnej ma być konkurencja,kto 1-szy wydyma Smूdzika.Dobrej zabawy.

gram

A zarobki jak? 3000 jest skoro tyle pracujecie?

co jest

praca nie jest zla lecz dla tych co lubia pracowac po 11 godz dziennie masz rodzine i obowiazki po pracy nie masz czego tutaj szukac

gram

Jak tam w XBS Annopol jest?

Powaga
@gram 25.09.2014, 17:40
Jak tam w XBS Annopol jest?

Jest super!Zarobki-xtra,atmosfera-xtra,przełożeni-xtra.Dawaj do roboty.XBS forever.

zwierzyniec

tak ja poproszę na imprezkę coś dobrego bez alkoholowego wiadomo kocia morda wie o co chodzi to my stary nietoperek i młodszy nietoperek

Zostaw opinię o STACI Polska S.A. - Pass

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STACI Polska S.A.