Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

jacek

(usunięte przez administratora) zakład trzeba zmienic liderów bo liderzy nic nie robia i nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci jak pracujemy po 12 godzin to oni siedza na internecie taka prawda i ogladaja filmy

czaja t.

odpuść sobie ten zakład,szkoda zdrowia na prace w sits

gosc

Jakie sa zarobki na poczatek? I jaki system zmianowy? 4brygadowy?

mariooo

Witam. Chciałbym zadać pytanie, czy warto zanosić CV do Sitsu, jakie są zarobki na początek, jak wygląda praca?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
ola

Jak poszukac tego filmiku wpisywalam na rozne sposoby i nie moglam znalzc

ak

Najlepiej trzymają się tam pewne siebie tłumoki. Inteligentni ludzie są na starcie niszczeni. Debile mają taki instynkt samozachowawczy, żeby co mądrzejszych eliminować:)

KOMENDANTOBOZUDUX

jeszcze dokupią ze cztery roboty i nie będziecie już narzekać. ale najpierw musicie na nie zarobić. Gdy już na nie zarobicie otworzą wam bramę i powiedzą do widzenia nieroby. Sami jesteście sobie winni że macie taki socjal, bo kto mądry organizuje strajk, a później za niego przeprasza i zgadza się jeszcze go odrabiać. Tresura się jednak przydała bo ze strachu podnieśliście sobie sami normy (usunięte przez administratora), więc o co macie pretensje?

Mam tam pójść do pracy ,ale jak czytam te opinie to cała się trzęsę...

boss

Podobno po 5000 płacą. Przynajmniej tak mówią ci co pracują jako magazynierzy :) przepraszam poprawka kierownicy magazynów.

pracownik VIA

LUDZIE NIE NARZEKAJCIE, CHYBA JESZCZE W VIA NIE PRACOWALIŚCIE , CHĘTNIE SIĘ Z WAMI ZAMIENIĘ..

ozz

Jeśli jesteś spoza grona znajomych, to będziesz miał przechlapane. Trzeba będzie zasuwać za pięciu, bo większość znajomków to ciemnota i nie znalazłaby pracy nigdzie indziej. Jednak ta grupa wzajemnego wsparcia nie da ci się wybić ponad funkcję robola :)

pablo

do pracy też przyjmuja po znajomości a niby jakaś rekrutacja śmiech!!!!!!!!!! ludziom[usunięte przez moderatora] zawracają a i tak swoich przyjmują .może panie z kadr biorą za przyjecie do pracy gotówczke razem z panią personalna na czele?

obiektywny

Zgadzam się z twoją opinią. Praca i tylko praca. Cała reszta nic nie warta. Cwaniacy udający dobrych - operator tylko premie za 100% otrzymuje i bajki opowiada, prawie im uwierzyłem. Zarobki marne, pracuj do upadłego. Dobrze zarabiają[usunięte przez moderatora] lizi (usunięte przez administratora) od 2000 do 3000 tysięcy. Zwykły uczciwy pracownik to dostaje 1170 brutto, co daje tyle netto. cała reszta dodatków plus za przejazdy i dziwna premia 250 z której otrzymujesz 60zł daje kwotę do wypłaty ok. 1200zł- więc gdzie są te pieniądze. Co do pracowników to szkoda słów. Starczy aby nie zdechnąć. Przyjmują takich po szkole do 25lat. Reszta niech się nawet nie stara bo i tak nie przyjmą. Młodzi głupi którzy nie zadają pytań są potrzebni- praca dla chłopców bo na rozrywki im wystarczy.Szkoda czasu jak naprawdę nie masz za co żyć to możesz iść.

choinka

pracuje ok;6lat na poczatku bylo malo wiele na dzien dzisiejszy BAGNO nie masz znajomości to kicha dlaczego Liderem grup jest ktoś kto ma wyksztalcenie podstawowe a reszta ludzi na nią [usunięte przez moderatora] bo len nic nie robi kasa się liczy [dodatek ok 120zł na czysto] nie zależy tej osobie na % bo ma dodatek aha i po chorobowym czy ma prawo byc dalej Liderem?

ania

A ja już nie pracuję w Sits i dobrze mi się żyje. Myślę, że niektórzy przeceniają pracę w tej firmie. Jakoś przez 7 lat pracy nie udało mi się wiele odłożyć z tego co zarabiałam, a żyłam raczej skromnie. Praca stresująca, ludzie nieciekawi, małomiasteczkowe układy i przymusowe bezpłatne nadgodziny. Brak czasu dla rodziny a o dobrych wakacjach też nie było co myśleć. Mimo to zawiść ze strony współpracowników ujawniała się bezustannymi komentarzami : a to o wyjazdy zagraniczne - bo oni też by pojechali, a to pewnie dobrze zarabia a moja żona też by chciała itp. Komentarze bez poziomu typowe dla małych ludzi. Jednak nie wybieram się na razie za granicę, bo mi tu dobrze a towarzystwo zmieniłam na mniej toksyczne. Pa :)

Po całym roku sumiennej pracy (Nie chodziłem na krew, nie brałem urlopu na żądanie, nie chorowałem ) Ogólnie wykonywałem zawsze swoją pracę na 100 % dostałem 75 zł podwyżki tyle samo co ludzie zlewali na robotę i majstra. Przecież to jakiś cyrk. Ludzi wszystkich traktują jednakowo jak robotów. A żółci chyba zapominają że sami odwalają robotę za krawaciaży. Trzeba się pożegnać z tym zakładem po tu jest coraz gorzej. Mydlą ludziom oczy jakimiś konkursami, cukierkami - za te konkursy i nagrody lepiej by zwrócili jakiś % z dojazdów do pracy, lub wodę butelkową !!! Bo tam tego nawet nie ma. A i za remont kibla w którym wali jak z obornika bo jest jeden na 200 ludzi na zmianie, też by można było przeznaczyć. Takie małe szczegóły a [usnięte przez moderatora] i tak podcierają się lepszym papierem haha :D Pozdrawiam

Muri

Ale paranoja ten zaklad nadal jeszcze cos produkuje kiedys tam pracowalem i dobrze ze nie pracuje jestem zadowolon z innej pracy i za zadne pieniadze bym tam do tego syfu nie wrocil wole pracowac w UK sadze ze ten zaklad z polityka ktora prowadza dlugo na rynku juz nie pociagnie sadze 3 latka i sie zwinie chyba ze wywala kolesi co sie poustawiali i moze ktos madry zmieni polityke tej firmy bo obecny prezes o ile jeszcze nim jest[usunięte przez moderatora] i personalna krora wszystkich zastrasza powinni wyleciec z tej firmy dla dobra zakladu

T.CZ.

To jest chory zakład,zdegradowali mnie z lidera zmianowego i przenieśli na krojownie za to tylko,że nie trzymałem palca w (usunięte przez administratora) ..e [usnięte przez moderatoa]i.Ten zakład nie liczy się z nikim,no chyba,że z tymi na górze.Odradzam każdemu ten zakład!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

genek

jak wam sie niechce pracować to sie zwolnijcie i idźcie tam gdzie lepiej ja robie w sitsie tyle lat i nie narzekam a wam ciągle mało

pracownik sits

procuje na tapicerni ponad rok myślę że ten zakład to syf jak najprędzej trzeba się z tąd wyrwać tylko normy do góry a premie ucinają ... to nic nie daje że wyrobisz normę na kwitku zalediwe 30 zł więcej a co do podwyżek to chodzą słuchy że dostaniemy po 35 zł ludzie to chore

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)