Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Prawda

Ludzie Piszcie i Mówcie Szczerą Prawdę o Tej... Firmie i Jej Postępowaniu z Ludźmi, wszędzie gdzie się tylko Da, SITS... to SITS... " Gorzka Prawda w OCZY Kole " niech się wszyscy..., i jak naj więcej ludzi DOWIE co Tam się wyrabia i co te wszystkie Firemki robią na rynku Polskim i z czym tu przychodzą między innymi na rynek Grudziądzki. Ci "wspaniali właściciele" już dawno wiedzieli z czym tu przyjdą, i jak będą postępować z Ludźmi, u nich Pracującymi, i te wszystkie swoje założenia mieli ustalone wcześniej... jak im nie będzie pasować to się zwiną, oleją ludzi i pójdą do innego bardziej przyjaznego kraju, To oni się z Nas Wszystkich ŚMIEJĄ i zacierają ręce, że mogą tak robić, jak robią dla swoich zysków i korzyści, w świetle Prawa. Mamy "CUDOWNĄ" Europę. Czekamy na Kolejną "Wspaniałą" (na tych samych zasadach) Montownię w Grudziądzu... Ludzie Piszcie - Mówcie, Wszędzie... gdzie się Tylko Da Całą Prawdę, Niech się ŚWIAT Dowie...

Rozbawiony

Ale kogoś glowa boli...

przekonany
@Prawda

PRAWDA - Pracowników - Zatriumfuje !!!

Wicek
@Prawda

Wcale nie trzeba być po Studiach i być wielkim Uczonym, żeby widzieć i dostrzegać, jaka jest druga strona tych zakładów..., jak budują swoje zyski, wykorzystując maksymalnie... Ludzi, Pracowników...

Zyga
@Prawda

Pracownicy - MÓWCIE, PISZCIE Śmiało i Otwarcie, jaka jest Druga Strona Tego Zakładziku, tej Firemki, Co Tam się "WYRABIA"

Rozbawiony
@Zyga

Wszystkie negatywne wypowiedzi od jednego trolla...

Ciekawy

A ktoś wie co tak naprawdę się stało że nasz firmowy książę Czaruś , Andrzejek już nie pracuje? Niektóre serduszka na czwórce złamane;-)

Elo
@Ciekawy

Bo to oszust c.h.a.m. ,swi... nia i zło...dziej

Haha
@Elo

Burak bezwstydny

Kolega
@Haha

Jak pracowal to niejednej taki przyjaciel a teraz taka opinia hmm dziwne

Grosy
@Kolega

Rozwinie któreś z was swoją wypowiedź? Chyba nie jestem w temacie

Banda

(usunięte przez administratora)to jest forum Sits Brodnica! Nikogo nie obchodzą wasze smutki i żale na temat Grudziądza! Śmieją się tylko wszyscy z tych waszych opinii. Nie lepiej zachować je dla siebie i wstydu nie robić?

KL
@Banda

Oj... Oj... Nie Ważne, czy to Sits Brodnica, czy Grudziądz, czy Sits w Szwecji, czy w Meksyku, czy w Chinach, czy pod Ziemią, czy na innej Planecie... Przecież to Jedna Wspólnota "RODZINA" Rozumiejący się w Bólu, Wspierający się, Pomagający Sobie, na wzajem Ludzie, Pracujący RAZEM z Wielkim Poświęceniem na Sukces, Rozwój, Powodzenie Cudownej, Zbawiennej dla Grudz. Firmy... Sits Grudziądz... Sits Grudziądz... Sits Grudziądz...

JP

A w Grudziądzu co się dzieje w firmie sits to nie do opisania. W tej firmie coraz gorzej się robi.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Był pożar czy nie?

Nie

Bez sensu@
@.

Jaki pożar???

Xena

Czy ktoś może powiedzieć kto jest właścicielem drogi na firmowy parking?

Hwdp
@Xena

Firma

@Xena
@Hwdp

Skoro firma tak dba o pracownikow to powinna tez zadbac o to zeby bez nerwow przyjezdzali do pracy.Juz na dzień dobry mozna sie niezle wkurzyc na drogę dojazdową na parking,pewnie nikt z kierownictwa nie ma pojecia w jakim ona jest opłakanym stanie,dziura na dziurze dziurą łatana ,ciekawe jak wyglądałaby gdyby tam parkowali wszyscy z biura .

Ona
@@Xena

Tak właśnie przez tą drogę nie da się jeździć ciekawe czy jesli komus zepsuje się zawieszenie to z biura sfinansujs naprawę bo jest tragedia

Synek

Według mnie są za małe wynagrodzenia (ogółem

Magazyn..

Linia nr 2... Można by dużo mówić o niej.. Obserwując tą linie jest to zupełna porażka.. Jeden drugiemu nie może pomóc.. Dziewczyny tapiceruja łóżka praca idzie a dwie koleżanki stoją i rozmawiają a oparć brak, później te osoby które zrobiły łóżka muszą pomagać im oparcia by to spakawac czasem na ostatnią chwilę . Oczywiście nie wszystkim na tym zależy bo ktoś nagle znika do łazienki bo swoje zrobił. Kogo nie zapytacie powie Wam to samo bo widać to gołym okiem. A jest to linia którą dużo osób obserwuje.. Kolejna sprawa pakowanie... Widać że pomagają dziewczyny ale czy te łóżka które są ciężkie muszą same dźwigać z taśmy i wrzucić do kartonu, a ten starszy koleś z siwym kitkiem stoi i obserwuje by tylko naklejkę przykleić i tak przez cały dzień.. To już jest bezczelność.. Druga sprawa są przestoje? Dlaczego inne linie nie maja takich sytuacji? Wszystko na bieżąco.. Ludzie chodzą nie wiedzą co z sobą zrobić.. Czy naprawdę nikt tego nie widzi i nie umie zorganizować pracy by systematycznie ciągle coś było? Zmiana zlecenia? Naprawdę kibicuje Lini nr2 naprawdę fantastyczne osoby tam pracują, która są podołać zadaniu :) Im mniej ich na Lini tym lepiej pracują :) Tylko szkoda że koleżanka R... ciągle marudzi i gada na swoich po innych :) falszywosc nie zna granic. Sylwia ma naprawdę stalowe nerwy, że jeszcze tego nie rzuciła :)

Szczera..
@Magazyn..

Tak koleżanka R.. Jest bardzo irytująca. Krytykuje wszystko. Jak jej tak źle to niech przeniesie się na linie do Andrzeja tak go chwali.. Tylko wcześniej też nie umiał bujnąc linia 2.. Każdemu trzeba dać szansę na wykazanie się. Dobrze, że z nią nie pracuje. Pozdrawiam wszystkie skazane :)

Koleżanka Łukasza
@Magazyn..

To prawda, na innych liniach jak ktoś robi łóżka a inni oparcia ,to jedni drugim pomagają jeżeli swojej roboty nie mają. Moim zdaniem to wina operatora bo tego nie widzi. Koleżanka pani operator stoi ,opiera się, włosy ciągle poprawia ale nie pomoże bo po co , niech innych ręce bolą. Dlaczego na innych liniach jest współpraca a lini nr 2 jej brak. Moje zdanie jest takie: Starają się nowi z tego co widzę a starsi (stażem) pracownicy mają gdzieś bo wiedzą że pani operator im uwagi nie zwróci . Sylwia chce być lojalna, ale lojalność nie na tym polega żeby swoje koleżanki miały lajcik a nowych gonić. Powinna traktować wszystkich na swojej linii równo a z tego co widzę wyróżnia swoje koleżanki to nawet widać po tym że tylko z nimi rozmawia, więc wiadomo koleżanki na 4 linię nie wyśle bo się obrazi.

Koleżanka Łukasza
@Magazyn..

Ale jaki ktoś tego nie widzi, chyba od tego na linii jest operator

Nowi stażem
@Koleżanka Łukasza

Co Ty za bzdury wypisujesz? Jesteśmy nowi stażem na dwójce i już też mamy wyrobione zdanie na temat naszej operator. Nie dość że musi biegać i wszystko załatwiać,to jeszcze pracuje z nami na linii. Przejdź się do nas na stolarnie to zobaczysz,chyba że ze wzrokiem coś nie tak. Tu jest inny problem, ona miała zarządzać tylko nami,nowymi. My jakoś nie kręcimy nosem gdy każe coś zrobić. To starsi stażem mają wiecznie jakieś ale. Też oczywiście nie wszyscy. Ona ma po prostu za dużo skrupułów, może za bardzo przejmuje się ludźmi i tylko to powinna zmienić,być bardziej twarda dla pracowników. Ale to też byście ja opisali. Dziś na pakowaniu dostali okrzan i już jeden chce się przenosić,śmieszne to wszystko. Połowa z was nadaje się do zwolnienia. Prośba gorąca do Sylwii... Mniej skrupułów, przejmowania sie,więcej zdecydowania i stanowczości i będzie ok. Jesteśmy z Tobą. :-) A na tych zazdrośników miej wy...ane:-)

@Nowi stażem

Popatrzcie na operator Arlete, jest na linii, nie biega za wszystkim bo ma wszystko na czas, a ludzie u niej jak nie mają swojej roboty to pomagają innym, nie trzeba im pokazywać palcem co mają robić, sami wiedzą. Czyli można a z tego co widzę u Sylwii ludzie jak nie mają np oparc to nie robią nic.

ABCD

Bo u niej na linii ludzie inaczej do wszystkiego podchodzą,współpracują. Na linii numer dwa od samego początku z ta współpraca był problem. I tak jak wczoraj było powiedziane,nieważne jakiego operatora dostaniemy,to i tak będzie tak samo. Kilka osób przydało by się wymienić i linia będzie szła. Bo ludzie,którzy się starają mają dość patrzenia na to jak innym nie zależy. Arleta dostała samych nowych ludzi i ustawiła ich sobie, Sylwia musi się męczyć ze swoją starą ekipą. Do niektórych ludzi nigdy nic nie dotrze. Naprawdę trzeba z nimi ostro pojechać,bo to że Sylwia się naprawdę stara też mają w du...ie

Nowa zirytowana.
@Magazyn..

Dokładnie tak. Co by nie było to i tak wszystko źle. Fakt Renia jest zbyt bardzo opryskliwa i (usunięte przez administratora). Nikt takich nie lubi. Wszystko krytykuje. Tak dało się to zauważyć kończy swoje zlecenie leci do łazienki z swoim (usunięte przez administratora). Nie interesuje ją że ktoś ma jeszcze coś do zrobienia.. One w łazience a inne dziewczyny wzięły oparcia i robiły choć w sumie mogły też mieć to gdzieś. Widać komu zależy by coś było na Linii chociaż jakaś norma.. A ktoś to ma w szerokim poważaniu. Na Linii nr 5 pracuje się z nimi jako tako nie ma większego problemu. Ale na dwójce to ma się dość.

Nowa zirytowana.

Dajcie Renie na operatora to będzie wszystko jak w zegarku :D :D

Efgh
@ABCD

No właśnie dobrze piszesz, tylko nic się nie zmieni jeżeli Sylwia ludźmi nie wstrząśnie, jest operatorem wiec musi trudno że koleżanki, swoją drogą takie koleżanki to powinny same chcieć Sylwii pomóc . Moim zdaniem winę ponosi głównie operator skoro przechodzi i widzi że jeden z drugim nic nie robią , powinna im zwrócić uwagę od tego jest.

Szczera
@Magazyn..

załóżcie związki zawodowe poza zakładowe, poczytajcie na forum, można to zrobić.

Ktoś

Hahaha maja wszystko na lini 1 hahaha wez czlowieku tam sa braki ze glowa mala albo oparc nie ma albo poduszek tapicerowanie zamiast robic to robi sobie wycieczki po hali porażka

Rick
@Magazyn..

Linia nr 2... to gorący temat już od dawna. Pracuję na dwójce już dość długo, jeszcze Andrzej był moim operatorem. Dwójka jest jakaś pechowa poczynając od operatorów. Sylwia nie daje za wygraną i próbuje walczyć, ogarniać ale czasami po prostu nie ogarnia linii i wszystkiego brakuje. Z Andrzejem bylo to samo, zawsze nerwy brały górę.. nie było halek czy oparć zawsze było źle, wina ludzi. Wg mnie Andrzej nie powinien zarządzać ludźmi, nie ma podejścia i nie panuje nad slownictwem. Teraz jest na czwórce więc nie wiem jak jest teraz, może się zmienił. Sylwia masz w nas poparcie i razem będziemy starali wyprowadzić dwójkę na prostą.

Ko
@Rick

Ja bardzo chętnie poprę Sylwię jak będę widział że traktuje ludzi równo, póki co niestety widzę że ma swoich a resztę... Naprawdę niestety traktuje źle. Powinna zmienić front bo szkodzą jej starzy pracownicy.

Olo
@Ko

Źle bo odsyła ludzi na inne linie? Albo zwróci uwagę? Od tego jest. To teraz ma nie rozmawiać ze starymi pracownikami bo została ich operatorem? To trudna sytuacja dla wszystkich,a jej nie zazdroszczę. Dlaczego nikt nie jest chętny by ją zastąpić,jak np nie będzie jej w pracy? Bardzo chwali nowych pracowników a to że są na linii lenie i ściemniacze... Wszędzie są. Powoli wszystko się zmienia. A żeby było lepiej ludzie też muszą chciec, nie tylko ona.

Magazyn
@Rick

Ludzie się nie zmieniają. W sobotę Andrzej był chyba sam z operatorów i chodził jak paw, przodownik całej firmy. Nie wiem jak ludzie na liniach z nim wytrzymują, poza k... i ch... nic sensownego nie potrafi powiedzieć.

Zadowolony
@Magazyn

Już się nie musimy z nim męczyć :-) Nareszcie spokój.

Pracujący

To całe P1, P2, P3 i M1, M2, M3 tylko skłóca ludzi. Ci, co mają P1,M1 mają gdzieś skoro P2 czy M2 mają ludzie, którzy krócej pracują. Podwyżka powinna być z automatu po podpisaniu następnej umowy , skoro przedłużają umowę to są z pracownika zadowoleni , to i podwyżka jest adekwatna. Teraz kto dobrze żyje z przełożonym ten ma. Złe rozwiązanie.

@Pracujący

Napisałeś szczerą prawdę. Ten zakład jest nie obliczalny.

Henio
@Pracujący

Tak i na naszej zmianie, kłótnie z bidonem o P2 P3, niewiem jak jest na magazynie ale podejrzewam że podobnie kierownikowi trzeba też się podlizac żeby mieć M2 M3

Ja czegoś nie rozumiem. Podobno byli zadowoleni z Darka dyrektorzy z innych działów mówili że Darek dobrze pracuje był PODOBNO chwalony na zebraniach. Lider Stasiu podobno powiedział że nowy lider jest dobry ale Darek był bardzo dobry. To ja nie rozumiem dlaczego go zdegradowali skoro był takim dobrym pracownikiem?

... A....

A ktoś wie dlaczego lidera Darka zrzucili ze stanowiska lidera na magazyniera? Chodzi o Grudziądz

@... A....

Niby nie spełniał ich oczekiwań... Śmieszne,najlepszych ludzi się pozbywają... Teraz to już totalna dezorganizacja... Pewnie mają na to miejsce już dawno kogoś upatrzonego. I znów przyjdzie ktoś,kto zupełnie nie zna się na tym co robi... Ludzi mają za nic,a to ludzie pracują na ich zarobki.

@Spot

Słyszałam że na jego miejsce przyszedł lider z Brodnicy kolega kierownika

@... A...

Śmiechu Warte, Parodia Familiady i Korona Królów w jednym zapraszamy Sits GDZ :-)

@The Sun

Co taka zła firma czy lider?

@... A....

Darek został zgegradowany bo po 1 nie potrafil ogarnąć ludzi ze swojej zmiany a po 2 za niewyparzony język pyskowanie itp. a Pan Stasiu ten niby koleżka kierownika nawet nie jest na jego zmianie tylko u chłopaków że zmiany B.

@Xd

Dziwne,że u Darka na zmianie było wystawiane wszystko na czas i kompletne,a po zmianie B pol dnia zajmuje dojście do ładu ze wszystkim. A na magazynie po zmianie B totalny haos, pomieszane zamówienia,wszystkiego brak. Oni chyba na oślep i wyczucie pracują.

@Spot

Ile ludzi tyle opinii. Szkoda tylko że go zdegradowali z dnia na dzień bez żadnych wcześniejszych upomnien itp. Po prostu po chamsku i ciekawe na jakiej podstawie?

KOLO
@... A...

Wszystko Razem Złe ( Jedno i drugie... i wyniki mamy jakie mamy )

@KOLO

No fakt

@Spot

No widzę pojęcie to ty masz nieźle ... Przyjdź na drugą zmianę to zobaczysz co jest po nich a nie piszesz głupoty o których nie masz pojęcia wielka zmiana A która ch... Robi

@Xd

Przyjdź na naszą zmianę to zobaczysz co jest po was. Totalny bałagan i wszystkiego brakuje. W domu też taki porządek macie? Non stop macie blokady i puszczacie buble. Jakoś ostatnio normy mamy wyższe,to ty nie wiesz o czym piszesz.

@Spot

Normy wyższe na dostawkach itp chodź na magazyn proszę bardzo śmieszni ludzie z małymi mózgami żale walą na forum (usunięte przez administratora)

@... A...

Filia firmy Grudziądz. Totalna paranoja. Niech wszystkich (usunięte przez administratora) Szczególnie Damiana z L5 tyle czasu prowadzi już tą linię. A dziś musiał prywatną niebieską koszulkę ubrać, fakt mówił że zapomniałam czystej roboczej.Sam fakt. Doczeka się ciuchów i podwyszki. Zazdroszczę mu zapału, wiary ,chęci i odpowiedzialności za ludzi. Ja jako zwykły pracownik już bym dawno zrezygnował. Andrzej odszedł bo pewnie za bardzo się na robocie znał i za dużo miał do powiedzenia. Z Darkem pewnie podobnie zrobili. Chore , zapraszamy nowych pracowników

Zszokowana

Trochę się tutaj udzielałam ale po wczorajszym dniu w pracy nie zamierzam tu więcej wchodzić. Szok i niedowierzanie. Żegnam

@Zszokowana

A co się wydarzyło?

@Zszokowana

Bardzo tajemniczy jest Twój komentarz. Może napiszesz jednak, o co chodzi? Na forum każdy ma prawo do wypowiadania się, o ile nie narusza niczyich dóbr osobistych oraz obowiązującego nas wszystkich regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ).

Operator !!!

Czytam te komentarze, sama tutaj pracuję i powiem Wam, że w ludziach moim zdaniem jest tyle goryczy bo przyjmując się do pracy słyszeli na szkoleniach jak tu fajnie i w ogóle. Ludzie myśleli że w końcu jest w Grudziądzu firma, gdzie człowiek lepiej zarobi a tu.... No właśnie może i zarobi tą stówę więcej ale co się dzieje z naszymi rękoma i nogami w nocy, każdy pracujący wie. Nie pomagają żadne leki. Rozmawiamy i wiem że tak ma większość pracujących. Więc ta stówa naprawdę nie jest tego warta. Nie życzę źle sitsowi bo tutaj pracuję ale jeśli nie zacznie doceniać pracowników to zaczną uciekać i nowi też nie przyjdą.

Opinie

Ludzie ogarnijcie się, nie pracuje tam ale chciałem poczytać opinie o firmie ( na temat zarobków, współpracy z pracodawcą itd) A co widzę? Fale hejtu i bezsensownych dyskusji. Nie wiem spróbujcie założyć grupę na fb albo stworzyć forum firmowe bo strona gowork.pl służy do oceniania pracodawcy a nie pisania ze taką Pani jest taka a taki Pan jest taki, zrobiliście mega śmietnik na tej stronie l, tak na prawdę na 400 wpisów znalazłem 2 może 3 jakieś konstruktywne opinie reszta to wyzalanie się ludzi na jakieś liderki na linach ta strona nie służy do tego ludzie co z wami nie umiecie swoich opoki powiedzieć w twarz?

bekka
@Opinie

jasne ,że pracujesz - próba ocieplania wizerunku?

Zaangażowany jeszcze

To co się dzieje w tym (usunięte przez administratora) to jest chore, ludzie oby jak najdalej.

Malolata

Premia jeśli jesteś sam bądź sama 506zl

ONA

Witam, mam pytanie do ludzi pracujących w Brodnicy. Czy dostaliście już premię świąteczną i w jakiej kwocie, potem z ciekawości.

@ONA

A czy co roku pracownicy SITS otrzymują premie świąteczne? Ciekawi mnie, jak to wyglądało do tej pory, na co można było liczyć. Jak to wygląda teraz? Jeśli coś wiecie na ten temat, to napiszcie proszę na forum. Czy oprócz tego jest jeszcze jakiś socjal w firmie?

Sits Cg
@Karolina

W Grudziądzu nie dostaniemy nicc...

Jona
@Sits Cg

Socjal niby od stycznia... Ale to też pewnie będzie kuleć... Co niektórzy na święta zostają z najniższą krajową... Naprawdę szkoda mi ludzi... Więc zamiast wypisywać jeden na drugiego,powinniście się jakoś zgrać,zjednoczyć siły i spróbować coś zmienić. Wszystkich na raz nie zwolnią.

Krzychu
@Karolina

Z tego co wiem to w Brodnicy dostali 300 z socjalu i wedlug dochodu na czlonka rodziny od zakladu niektorzy nawet mieli po 1000zl premii ogolnie z socjalem

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)