Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Manijak

Pracowałem tam owego czasu. I powiem tyle brud smród i ubóstwo.... Wchodzenie w dupe podpierdalanie to podstawa dla niektórych tam... A w pracy Norma Norma i jeszcze raz noram jeżeli nie wyrabiasz to cię jebią ale nic na to nie poradzisz zapie.... trzeba....

reich

sits to nieporozumienie nie pchaj się tam

ziom

Siema jak tam jest w tej firmie bo widzę różne opinie na temat tej firmy i pracy morze ktoś mi powiedzieć jak tam dokładnie jest z robota kasa i czy szanują ludzi czy maja ludzi gdzieś nowych i co tam się robi morze ktoś mi odpisać tylko szczerze bez ściemy POZDROOOOOO

suzi

(usunięte przez administratora)za chwile same biuro będzie pracować

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
mika

Nikt się nie zwalnia haha... w sitsie brakuje ludzi do pracy. Niestety na to co pracował sits przez tyle lat. Opinie uznanie Wśród pracowników Dawno poszło w zapomnienie....

lulu

Przyjmują do tego zakładu ,nie wiecie ?

ani

Ludzie, sprawdzajcie czy płacą wam ZUS. Jestem w trakcie wyjaśniania, ale wszystko wskazuje na to, że że te szuje nie opłacały mi Zusu przez kilka lat.

mama

zapierniczasz jak kon a zarabiasz jak kucyk 1500 smieszne 1370 brutto jak nie zrobisz normy to nawet najniszej krajowej niemasz bo do najniszej krajowej wliczaja ci premie za norme jak masz te 70 procent i nie chorujesz

Konkret

Zarobki bo nikt nie podał na start oko 1.370 po oko roku (jak robisz 80% normy) masz koło 1.500 minimum na Sitsie

Naprawdę tam kto lepiej w tył wpdzi ten ma lepiej i czym więcej pokażesz tym masz gorzej.

karaluszek

SITS to masakra gorzej trafic nie mozna normy normy i jeszcze raz normy na konec miesiaca okazuje sie ze ne byles wydajny ..... czyli masakra premia nikla chocia zaper..... caly miesiac ..... patologia i jeszcze raz patologia !!!! prawo dżungli najdwardszy przezywa !!!

misiek

nie wiem kto wypisuje takie brednie na temat Rafala z trojki, jakis czas juz tam pracuje i nigdy sie nie zdazylo,zeby w jakis sposob kogos ponizyl. Rafal jako lider jest w porzadku,a wiadomo wymaga jak kazdy,to jego praca. a komu sie to nie podoba,moze zawsze sie zwolnic.

Gosia

Ja oczywiście nie jestem najlepsza ale Rafał z trójki zm. A to dopiero wynalazek, chyba dają mu medal albo zarabia nie wiadomo co, albo ma niską samoocenę i chce się dowartościować przez poniżanie innych powodzenia Panie Rafale Gosia

lola

pozdrawiam pana rafala z lini 1

sitsiak
@lola

Rafał linia 1 zmiana A haha gość ma coś nie tak pod skorupą:) a najgorzej gosia z łokci, mało kto wytrzymuje z nią...

mamdość
@lola

szczerze szukam pracy po prostu nie daje rady darcie sie na pracownika ,rozumiem praca,norma ale wydzieranie sie klnięcie to juz mała pżeginka.szacón dla tych co daja rade

jacko

Jestem tam od 2 lat, krytyczna opinia 2 posty wyżej nie jest nawet troszkę przesadzona.

rick

Największy syf w jakim kiedykolwiek pracowałem. Prostactwo, lizusostwo, mobbing, donosicielstwo, ploty, wchodzenie w d. - jeśli jesteś w tym dobry możesz się sprawdzić. Nie trzeba być ani wykształconym a inteligencja to tam wręcz wada. :)

Malmo

Ich głównym punktem działania jest prowadzenie działalności dotyczącej mebli. Zbierają doświadczenie konkretnie w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych. Co prawda sporo jest firm, które zajmuje się tym samym, nie mniej jednak działając od 1993 roku ciągle na tym samym można chyba wypracować sobie jakieś wzorce i automatyzować prace.

Zosia

Pracuje w SITS już jakiś czas mogę coś powiedzieć na ten temat, pracowałam już na 2 działach i przyznam, że na linii trzeba szybko robić, tam nie ma pracy dla mięczaków i powolnych ludzi. Jak ktoś chce pracować a nie ściemniać to umowę dostanie! To nie Norwegia! Zarobki są nie najgorsze porównując inne firmy w Brodnicy!

tamik

Chyba nie o ta firme chodzi, bo SITS to chyba nie jest SIT Acropol. Ja szukam pracy jako tapicer i myslałem, czy nie znaleźc jej tutaj, w sensie, mam pytanie, czy warto próbować znaleźc tutaj pracę? Może jest ktos w stanie napisac ile oni proponuja na start tapicerowi? Czasem zdarza sie dostac premię, czy coś w tym stylu?

jacek

na tapicerni kierownik to do niczego sie nie nadaje zrobił szkołe w zurominie nic nie potrafi nie szanuje ludzi ciemna masa siedzi w biurze na internecie i tablica pl kase dostaje i ma to w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)