Opinie o Fornetti Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fornetti Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fornetti Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fornetti Polska Sp. z o.o. w Wrocław

lost

Proszę o informację co się dzieję w Fornetti ? Czy czas szukać nowych rozwiązań ?

Waldek

To znaczy ,że już nie ma co poważnie myśleć o ofercie tej firmy ?

koniec tuż tuż :) cóż za nowości... klient zapyta 'czy te ciastka produkowane są przez fornetti" nie fornetti już nie istnieje, tylko taka nazwa : ).

Co z tą firmą ? czy to jest koniec ? Proszę o konkrety .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fornetti Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Obnibus

Wszyscy pracownicy produkcyjni dostali wypowiedzenia. Pikujemy w dół!!!. Brawo Prezes!!!

FR
@Obnibus

No to Fornetti już niedługo nie będzie.

PR

Nie wiecie gdzie nad morzem można znaleźć pracę sezonowo? Ciekawe ile można zarobić?

ZZ
@PR

Sprawdź w Gdyni. Tam jest punkt w Tesco i być może szukają teraz.

FR

Witam, Czy Fornetti jeszcze istanie?? Czy produkcja jeszcze produkuje?? Bo z pewnych źródeł wiem że dzieje sie nie dobrze. Produkty w sprzedaży także nie wyglądają jak by były produkowane we Wrocławiu (Hisztand, Fornetti Czechy)

Marti

Ja byłam niezadowolona z pani koordynator. Gdy coś było trzeba zrobić "na wczoraj" (czyli prawie wszystko w tej firmie) wydzwaniała i była milutka. Gdy ja miałam problem (oczywiście nie ze swojej winy), to słyszałam tylko wypowiedziane jednym tchem "pani X nie może rozmawiać, do widzenia" i kłapnięcie słuchawką. Jak wygląda współpraca z panami niestety nie wiem.

Krystyna

Czy ktokolwiek z was był zadowolony z koordynatora?

Moni
@Krystyna

Ja byłam zadowolona z naszego byłego Koordynatora BCH. To był szef na wysokom poziomie. Bardzo dobrze sie dogadywaliśmy we wszystkich sprawach, jak trzeba było to zakasał rękawy i prcował równo z nami, znał się na asortymencie jak mało kto, nigdy sie nie zdazyło żeby nie odbierał telefonów, a jak nie odbierał to zawsze oddzwaniał i zawsze pomógł w rozwiązaniu sprawy. Zresztą region Pana BCH odkąd sie pojawił z Fornetti stał się numerem 1. Jak któraś z Was ma raporty sprzedaży z dawnych czasów można to sprawdzić. Moim zdaniem ostatni z pożądnych i normalnych Koordynatorów w dawnym Fornetti. To duża strata dla Fornetti.

atrama
@Krystyna

Nie nikt nie jest zadowolony w pracy koordynatorów... Wymyślają tylko nowe "udogodnienia" które mają "polepszyć" sprzedaż, a tak naprawdę tylko przysparzają więcej pracy pracownikom... To jest żałosne zamiast docenić trud który niektórzy pracownicy wkładają by punkt się rozwijał to tylko słyszymy nowe dokumenty do wypełniania nowe kary... Zasada kija jest ale gdzie podziała się marchewka?

blondyna
@Krystyna

Jeśli chodzi o opinie dotyczące przełożonych, to moim zdaniem najlepszym koordynatorem tej firmy był Pan Beniamin.Była to osoba z którą bardzo miło się współpracowało, szkoda tylko że nie za długo...Pani Bożenka, również super osobowość,perfekcyjna w każdym calu. Pozdrawiam Fornetti. A swoją drogą bardzo dobre te ciastka :)

Wiesław z Krakowa

Pytanie mam takie , czy Firma otwiera nowe lokalizację bo na stronie głównej cicho ?

Klops

Co tam słychać u Fornettiego ? Jest jakaś poprawa ?

Kama

Umowa zlecenie zawiera dwutygodniowy okres wypowiedzenia, co jest niezgodne z prawem !!! Sami wręczając wypowiedzenie są zobligowani do 7 dniowego okresu wypowiedzenia. Uważajcie na to, co podpisujecie.

Warto wspomnieć o wieloletnich pracownicach, którym się wydaje, że "nowe" mają być na każde zawołanie, odwalać czarną robotę, dostają najgorszy grafik ze śmieszną ilością godzin, ale mają być wdzięczne, że w ogóle pracują! Póki nikt się za to nie weźmie(bo teraz nie ma żadnej kontroli, totalna samowolka, kręcenie na godzinach przez dziewczyny na etacie ile się da) to będzie ogrooomna rotacja. A jak któraś się postawi, to stare uruchamiają kontakty i koordynator przynosi wypowiedzenie... Żałosne.

sasasa

Pracownicy nie byliby tak rozgoryczenie, gdyby nie ciągłe dokładanie obowiązków, za które nikt nie usłyszy podziękowania. To kpina, żeby po kilka razy wypełniac te same raporty tylko dlatego, że nikt nie potrafi stworzyć formularza z formułami bez błędów!!!! Największa WTOPA- Fornetti kończy współpracę ze spora firmą, karze pracownikom już nic nie zamawiać, a nikt szefostwa nie poinformuje oficjalnie przedstawicieli o zakończeniu współpracy.. JAK TAK MOŻNA ???? Kompletny brak profesjonalizmu.

ssss

Wszyscy wzajemnie się kompromitujecie i tyle to juz nie jest smieszne płakac się chce nad tym co sie stało przez te lata w tej firmie;/ Pracodawcy i pracownicy siebie warci !!!!!!!!!!!!!!!!

Panie adwokacie w tej firmie pracownicy pracują głównie na umowę zlecenie, więc przestrzeganie odstępów godzinowych w czasie pracy nie ma znaczenia, aczkolwiek osoby pracujące na umowę o pracę mają zachowywany 11godzinny odstęp, natomiast jest tam znacznie więcej nieprawidłowości jak np. zmuszanie pracowników do pracy po godzinach nie ewidencjonując tych godzin czy nowe umowy zlecenie (farsa) przede wszystkim nie zachowuje zasad równości dla obu stron. Jestem wielce zaskoczona, że ludzie tak niekorzystne umowy podpisują. Manipulacja ludźmi i mobbing to również standard na porządku dziennym i oczywiście zleceniówki mające znamiona umowy o procę. Myślę, że dla adwokata to bardzo prosta sprawa do wygrania wszystko czarno na białym.

zlecenie

Nie rozumiem jakie prawo mają kontrolować pracowników co do "meldowania sie" o wskazanych godzinach w pracy chodzi mi o przychodzenie rano i wychodzenie wieczorem oczywiście punktualnie o 20,00 ma być sms ... Z tego co wiem oraz wyczytalam na umowie zlecenie nie muszę nikogo informować o przyjściu czy wyjściu, bo podchodzi to pod umowę o prace i mogą otrzymać kare w tysiącach. Czy ktoś się zna i może powiedziec czy mam racje czy tez nie?

adwokat

Drogie panie,od jakiegoś czasu śledzę wasze opinie,jednym słowem jest wiele paragrafów przeciw firmie,bardzo dużo wygrywam takich spraw gdzie szefowie są karani srogimi wyrokami sądowymi,jestem ciekawy czy przy systemie 12h są przestrzegane odstępy godzinowe w co wątpię,dziwię się szefostwo doprowadza do takich sytuacji gdyż robiąc coś takiego muszą zdawać sobie sprawę jakie są z tego konsekwencje.Wystarczy kilka osób i do sądu pracy,sprawa 100% wygrana

niewiem

To co się w tej firmie dzieje jest chore, ileż można znosić beznadziejnych wymsysłow pani K.R oraz A.T. Nowe papiery,formatki, raporty okresowe teraz co dziecieć dni!!!!! i czego jeszcze?????? ciagle dokładacie nam obowiązków i co z tego mamy? zero życia osobistego!!!!1 jestesmy wykonczeni psychicznie i fizycznie. Opamiętajcie się w końcu pani K.R się chyba nudzi więc należy ją zwolnić może ktoś w końcu wymyśli raz a do porządku arkusze formatki które będa ważne parę miesięćy bo widocznie ona nie umie .Firma wykańcza psychicznie pracowników w dniu wolnym od pracy człowiek musi siedziec przed komputerem i sprawdzac e-maile chodzic na pocztę z papierami, robic zakupy potrzebne na punkt drukować papiery itd. My też mamy swoje życie osobiste i w dniu wolnym nie mamy obowiązków siedzenia przed komuterem chodzenia na poczte czy odbierania telefonów dajcie nam święty spokójjjjjjjj a nie nękajcie bo po 12 h pracy chcemy od niej odpoczać a nie jeszcze nad nia siedzieć nik nam za to nie płaci a tym bardziej w dniu wolnym. Raportowanie okresowe co 10 dni ma byc dla nas korzystne????? hahaha śmiechu warte raczej dla tych siedzących na tyłkach i osobom nudzącym sie w firmie my oprocz prowadzenia papierów wysyłania formatek zajmujemy się sprzedaża nie jesteśmy księgowymi!!!!!!! w tej firmie żerują tylko na koszcie pracownika sami zrobic nic nie umieją.Pracujemy po 12 h ale wyjsc punktualnie z pracy nie idzie bo pod koniec za duzo obowiązków mamy na głowie ; raport sprzedaży druk, raport sprzedaży formatka ,rozliczenie gotówki, konkursy itd a ciasteczka musza byc do samego konca. Dziewczyny nie martwcie sie jest to juz zgłoszone do Panstwowej inspekcji pracy wizyty będa zaraz po godzinach naszej pracy. Pani K.R chyba nie ma dzieci rodziny i jest starą panną bo tylko nam dokłada obowiązków z powodu własnej nuuddyyy w życiu osobistym. Nie ma w tej firmie osoby która nas rozumie i próbowałaby ingerować w to by nas trochę odciążyć od tych wszystkich obowiązków. Szczerze nie wierzę by to sie zmieniło ale firma w takim razie bedzie musiała sie liczyć ze stratą wielu wspaniałych uczciwych doświadczonych pracowników którzy pracuja dla tej firmy.

aaa

Hoho nowy koordynator brawo za odwagę. Nowa inwentaryzacja jakas kpina :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fornetti Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Fornetti Polska Sp. z o.o.