Opinie o GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O w Zgorzelec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O w Zgorzelec

ela Nowy wpis

dziwny to swiat gdzie zamiast umiejetnosciami walczy sie z konkurenccja glupimi wpisami.kto dzisiaj zaplaci za auto przed odbioem...

elzbieta Nowy wpis

jestem zadowoloną klientką, i to co wyczynia zazdrosna konkurencja, kwalifikuje się na złożenia doniesienia do prokuratury o szkalowanie. Jestem przy okazji prawniczką, i uwierzcie mi, istnieją sądy gospodarcze, które dbają o to, swoimi wyrokami, aby odpowiednie służby ściągneły dług, jeśli taki powstał. Jeśli się nie ma argumentów, pisze się bzdury. dziwne że nie możemy poznać z nazwiska pokrzywdzonego? Bajka o kilkudziesięciu autach brzmi jak z disneylandu, nieprawdaż? a może jeden pokrzywdzony? jakis namiar na niego tchorzu? wydumanym pokrzywdzonym radze udac sie na Policje, pewna jestem jednak że to wymysł chorej wyobrażni.

OBIEKTYWNY Nowy wpis

Kundle (konkurencja) szczekają, karawana idzie dalej, taka zaczerpnięta myśl mi się narzuca. Miast pisać grafomańskie teksty, radziłbym czytać podstawy o gotowaniu, myślę że ich nigdy z taką mentalnością nie dogonicie,bowiem jedzenie jest świetne, ale choć próbujcie.

Z Nowy wpis

Do firmy pana Migdała należy Restauracja Temida. Jest on bardzo miły i nie wygląda na takiego co by miał oszukiwać. Jadam u niego prawie codziennie i znam go, że to uczciwy człowiek, który jest pomawiany !

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Spooko

U Pana Migdała pracuję parę dobrych lat i nie znam nikogo- kto by nie otrzymał pensji.

???

Dlaczego sobie nie wyjaśnicie tego w 4 oczy- tylko obrażacie się na forum ?

Spooko

Dla mnie firma OK. Płaci na czas- można wynegocjować atrakcyjne dla siebie warunki. Jedynym problemem Prezesa jest to, że jest on bardzo łatwowierny i czasami zadaje się z baranami- czego dowodzą hajterzy na tym forum ( a raczej jeden debilny hajter)

Zenon

Odpowiedz do Igi. Jasne że normalnie prosperują,tak jest pomyślane żeby nie płacić a normalnie prosperować!! TAKĄ MAJĄ ZŁODZIEJSKĄ POLITYKĘ!!!!

A nasza firma zamawia od tej firmy od lat i żadnych problemów.

Lisaa

Pychota!

Beata

Bardzo smaczne oraz dobre jedzenie. Gorąco polecam!

olcha944

Myślałem że sprzedawczyni się pomyliła, ani smaku sera brak pieprzu, to był pierwszy i ostatni zakup produktów waszej firmy,wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olga
@olcha944

Nie prawda. Bardzo dobre! Pierogi Ruskie były pyszne!

Olga
@olcha944

Nie prawda. Bardzo dobre! Pierogi Ruskie były pyszne!

GOOD FOOD SERVICE POLSKA SP. Z O. O
2.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Leszczyńskiego 4
    50-078 Zgorzelec