s-auto

Wrocław

Opinie o s-auto

danieldrawik

Jest tam trochę Panów , którzy dbają o pozytywne opinie. Ale jakość obsługi i ceny tragiczne.

XXX

na allegro sprzedają towar a na drugi dzień dzwonią ze nie maja tego co wystawili na aukcji i proponują dopłacić do droższych nie polecam robić z nimi interesów

lolon

Na allegro jak coś wystawiają to mają na stanie, więc nie wiem skąd problem @novak

novak

Dobre opinie chyba sam szeryf sobie wystawia na tym portalu bądź któryś z pracowników. Nigdy towaru nie ma,który jest na allegro,ceny w sklepie inne niż na allegro. Nigdy nie spodziewałbym się,że pracownik sklepu może powiedzieć do klienta by poszedł rozmienić pieniądze bo mu nie wyda. W firmie panuje chaos,brak zasad. Jeżeli komuś odpowiada praca na 1/4 etatu i 440 brutto na papierze to niech pracuje tam.

hopek

Witam!!! Obsluga wporzadku jestem klientem od 2 lat i nigdy nie bylo problemu zawsze dobra cena i dobre porady co do części wszystko na czas. Pozdrawiam

shever

Ja jakoś nigdy nie miałem problemu kupując u nich. A kupuję sporo. Więc kolega niżej chyba miał po prostu gorszy dzień albo zwyczajnie hejtuje porządny sklep.

MAREK
@shever 30.04.2015 13:20

Dla każdego klienta jest tworzona rezerwacja na zamówiony towar, wystarczy zadzwonić i zapytać, czy towar już dojechał. Co do czasu realizacji, trzeba brać poprawkę, że towar dojeżdża z zewnętrznych magazynów, a na Allegro jest podany czas realizacji, z którego sklep się wywiązuje.

radi

Obsługa jest fatalna, sprzedawcy wiecznie zmęczeni i niechętni do pomocy. Już 2 razy coś zamówiłem z podaniem przez telefon swoich danych i mojego nr telefonu i nie wywiązali się z obietnicy i nawet nie zadzwonili że nie dadzą rady. Jechałem 30 km żeby na miejscu usłyszeć, że zapomnieli jednak zamówić, Zbywają nawet bez słowa przepraszam. Oferty wystawione na Allegro niestety nie mają pokrycia w stanach magazynowych - po prostu nie maja towaru. czas oczekiwania- lepiej nie mówić. Ceny atrakcyjne ale co z tego?

Zostaw opinię o s-auto - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s-auto