Opinie o Stoisko FORNETTI w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stoisko FORNETTI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stoisko FORNETTI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stoisko FORNETTI w Kielce

Wiki Nowy wpis

@Dom w Kielcach To przynajmniej można dobrze zarobić? A ogólnie firm to dobry pracodawca więc polecam.

Dom w Kielcach Nowy wpis
@Wiki

Lepiej zarobisz składając długopisy lub roznosząc ulotki.

Czy Stoisko FORNETTI praktykuje "luźne piątki"?

Dom w Kielcach Nowy wpis

Nie. Nie praktykuje również wolnych sobót i niedziel.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Stoisko FORNETTI?

Maciej Nowy wpis

Jak to możliwe że w FORNETTI Twoim zdaniem nie podpisuje się żadnej umowy? Mówisz o samym okresie próbnym, o ile w ogóle taki istnieje? Daj znać, czekam na więcej szczegółów.

Martyna

Przestaliście korzystać z forum bo jest tak dobrze?

Firma Stoisko FORNETTI poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
isa

tu nie ma ogłoszeń o pracy ale są na ich stronie. Szukają sprzedawców w wielu miastach. Oczywiście jak to przy sprzedaży trzeba obsługiwać kasę fiskalną, znać MS Office i najlepiej mieć doświadczenie w pieczeniu. Tylko czy to jest umowa o pracę

do admistratora

Hahah , a co ty będziesz karał ? Co za brednie ..... , policja i prokurator nie kara , kara sąd . Poczytaj a nie pisz bredni .

ninaaaaan

oby tak bylo

Informujemy, że sprawa obraźliwych postów naruszających prawo została skierowana do prokuratury. Osoby, które umieszczają takie posty zostaną ukarane, IP komputerów z których pisano takie wątki zostanie przekazane policji.

Gwiazda

Również nie polecam tej firmy!!

studentka

ja to sie na wielkie pieniazki nie nastawiam ale wiadomo ze dobrze sobie dorobic do studenckiego kieszkonkowego. chcialabym sie doweidziec jakie sa stawki w 2015 roku. wtedy bede mogla spokojnie podjac decyzje w tym temacie i sie zastanawoie czy w ogole wawarto sie interesowac tym wszystkim. pozdrawiam

Była pracownica

Dziewczyno, jeśli nie wiesz, czemu stoisko w realu zostało zamknięte, to się nie wypowiadaj. Nie miało to NIC wspólnego ze zdrowiem, no chyba, że psychicznym coniektórych osób (nie mam na myśli Państwa C.) (usunięte przez administratora)garowane są ciastka pół-francuskie, francuskie wkładane są bezpośrednio do pieca. Nie znam ich składu chemicznego, ale zjadłam ich mnóstwo i jakoś nie zauważyłam, żeby urosło mi trzecie ucho. Poczytaj sobie skład chemiczny produktów, które żresz na codzień - gwarantuję, że też odechce Ci się jeść. Co do zarobków - z tymi 2tys. to przesada, ale i tak jak na Kielce to nieźle się zarobi. Praca jest bardzo lekka i zarobki są do niej proporcjonalne, więc nie piszcie tu o wyzyskiwaniu ludzi. I odczepcie się od Państwa C. To bardzo w porządku ludzie, zawsze życzliwi, rozmowni, nie obnoszący się ze sobą i kulturalni, a z doświadczenia wiem, że to rzadkie cechy u szefów. Mimo, że już tam nie pracuję, bardzo dobrze wspominam pracę tam.

sami sobie pisza opinie

Wierze w to,ze ludzie swiadomi tego,ze ciastka sa taki francuskie jak ja jestem baletnica, kur..a swieze bo mrozone kostki reanimowane w garownoku a sklad jest dlugi jak litania loretanska...i ludzie odejda od takich zakupow spozywczych.Zreszta juz zaczeli myslec o zdrowiu o czym swiadczy zamkniete stoisko na realu.

lady gaga
@sami sobie pisza opinie

garujesz ciastka francuskie? jezu... co za tępactwo

hahahhahaha

kasia a jaka mialas umowe ze zarabialas 2000 zl "superrata" tez pewnie sie wliczała?:)

aa

przystojny... buhahahaha!

kasia

Ja pracowalam tam okolo roku i bylo bardzo fajnie szefostwo w porządku sa to bardzo uprzejmi ludzie. Kierownik firmy rewelacja mily uprzejmy kulturalny i bardzo przystojny :-) Umowe i stawke ustalaja z pracownikiem na rozmowie kwalifikacyjnej ktora odbywa sie z kierownikiem :-). Zarabialam okolo 2 tys na Kielce sa to dobre pieniazki. Niestety juz tam nie pracuje bo sobie troszke nagrabilam :-) ale nie zaluje a i wspomnienia pozostaly bardzo mile. Mam nadzieje ze wam pomoglam w oodjeciu decyzji :-)

odp dla aga

Fornetti to szyld pod ktorym pracujemy i to klient widzi(usunięte przez administratora)

aga

chce wiedzieć, czy skarzycie się na firmę Fornetti, czy na firmę pana C?bo wątek sugeruje na firmę Fornetti, a jesli punkt nie jest firmowy- to jest to bardzo krzywdzące dla wizerunku F. kto jest właścicielem tego stoiska??

aga

a ja nadal nie wiem, w jakiej firmie pracujecie....

hhhhhhhwwd

Do była pracownica, wszystkim na uumowie dają śmieszne stawki, ciekawa jestem czy te umowy wogole gdzies sa rejestrowane, bo jak dla mnie wyglada to na niezla scieme. Mam nadzieje, ze ktos sie wkoncu wezmie za ta firme, bo zwalnianie bezpodstawne ludzi, zeby nie dac umowy to jakies zarty.

aga

nie do końca. ktos tu sie żali na pit z Fornetti, ale jesli to partnerski punkt to nikt z was nie jest pracowniekiem Fornetti, wiec obsmarowywujcie swojego pracodawce, a nie firme, od której wasz pracodawca "wypożycza" markę

Zostaw merytoryczną opinię o Stoisko FORNETTI - Kielce

Stoisko FORNETTI