Fornetti Polska Sp. z o.o.

Fornetti Polska Sp. z o.o.

Opinie o Fornetti Polska Sp. z o.o.

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Fornetti Polska Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

emilia

Według mnie Fornetti to dobra firma i choć sama nie zdecydowałabym się na otwieranie punktu franczyzowego, to uważam, że warto. Wiadomo, trzeba trzymać się standardów, ale to normalne.

Ciastko

Pracowałam u franczyzobiorców Fornetti, moje zdanie co do tej pracy jest podzielone. Po pierwsze, mnóstwoooooo zasad i reguł, które trzeba przestrzegać. Standardy garowania, wypieku oraz obsługi klienta. Trzeba być czujnym cały czas, bo nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie ' tajemniczy klient ' i czym Cie zaskoczy. Płace średniee, jak na ilość obowiązków wydaje mi się, że mogli by się bardziej postarać :) Punkty franczyzy muszą realizować targety, które są za dużeee jak na obecne zarobki i stan gospodarki w naszym kraju. Generalnie praca sympatyczna, ale momentami można się nieźle urobić.

dzastina1

z tą stawką to nie jest tak żle zawsze to jest 7 zł netto, tylko z umową problem, co? Mi też tak dziwnie policzyli, że 3 dni za darmo pracowała, proszę o kontakt.

Zostaw opinię o Fornetti Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fornetti Polska Sp. z o.o.