Opinie o Mostostal Kraków S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mostostal Kraków S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mostostal Kraków S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Kraków S.A. w Kraków

Donald

Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą tutaj, to jest dużo ogłoszeń pracy na różne stanowiska, tylko czy ktoś się zastanowi czemu tak jest. No tak jest bo doświadczeni pracownicy odchodzą bo są niedoceniani, firma woli zatrudnić byle kogo aby miał ręce i nogi, no i głowę żeby kask założyć bo bhp. Małe doświadczenie nowych ludzi sprawia ze ciśnie się ludzi którzy już dłuższy czas tam pracują , a pensja nie wzrasta. Jeśli ktoś ma doświadczenie to nie firma dla niego, bo i tak nie zostanie doceniony.

Kubus
@Donald

Czyli jednak dobrze ,ze mnie nie zatrudnili na montera za te smieszne cztery i pol tysiaca netto.. Ale wiekszosc firm wtym kraju to obraz nedzy i rozpaczy Przypadkowych ludzi na kierowniczych stanowiskach ,,nie wspominajac o inżynierach wykształciuchach za swiniaki Nie dziwie sie ,ze wtym kraju 3 swiata nie ma praktycznie poważnych inwestycji

@Kubus

A dlaczego Cię tu nie zatrudnili ? Bo ciekawa jestem jakie mają wymagania

Helena
@Donald

A wiesz czemu firma przyjmuje tak dużo osób z małym doświadczeniem? Takie osoby aplikują tam do pracy, czy może chodzi o kwestie finansowe? :P

@Helena

Firma zatrudnia byle.kogo bo nikt nie chce tam pracować. Cały czas zwalniają się ludzie więc wszyscy możecie się domyśleć czym to jest spowodowane i nie mówię tylko o kasie która jest bardzo śmieszna jak na warunki pracy

Jest ktoś z biura? Możecie powiedzieć jak to jest z tymi słynnymi premiami? Czy to nie są tylko obiecanki?

Roman

Też bym się chciał dowiedzieć. Słyszałeś ile dają, bo ja nie mam żadnego info, a chciałem aplikować. Myślisz, że dodatkowa kasa jest za wydajność, czy obligatoryjnie dają każdemu?

@Roman

Raczej za wydajność czyli zrobione normy.

Ewelina

Ale skoro to 100-200 brutto, to chyba tej wydajności nie za bardzo doceniają.

@Roman

Za wynik i poprawę wyniku. ;)

Łucja
@:)

no to świetnie, w miare sprawiedliwie :) ciężko poprawić ten wynik?

Ajshd

Obiecanki

@Ajshd

Serio? Jesteś w takim razie w stanie napisać coś jeszcze o tym, skoro wiesz, że to obiecanki? Skąd masz taką pewność?

Obiecanki

tom

witam dostalem propozycje pracy jako monter konstrukcji stalowych i pytanie czy jest sens sie pchac w to?) chodzi najbardziej o zarobki na m.c i ogolna opinia co do tej firmy pozdrawiam

@tom

Nie pchaj się gościu, słaba kasa a nadgodziny głównie dla ukraińców. W dodatku jwdna wielka klika majstrów, gnoją pracowników

Jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko w administracji? Czy są zadawane pytania merytoryczne? Sprawdzana wiedza teoretyczna ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mostostal Kraków S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik Robót - Kierownik Budowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kaziu

Firma dobra na maks 2 lata. Nauczyć się czegoś i iść dalej nie oglądając się za siebie. Na wytwórni w Krakowie ludzie pracują latami na tych samych stanowiskach, bez możliwości awansu. Firma nie ma pomysłu na szkolenia czy rozwój a sposób zarządzania to przeć do przodu bez planu. Na awans mają szansę tylko osoby głośno krzyczące lub narzekające ile to oni nie robią, wiedza czy doświadczenie nie ma znaczenia.

Roman
@Kaziu

Szkoda bo z mojego doświadczeni ten co najwięcej krzyczy ma najmniej doświadczenia i kwalifikacji. Jakbyś sam zawnioskował o szkolenie to też nie dofinanasują? Próbowałeś chociaż?

A.Kozak

Witajcie. Chciałabym zapytać jak wygląda praca w biurze w firmie? Czego można się spodziewać? Czy jak decyduje się na pracę w delegacji to jest dodatkowa kasa za diety ?

Rudy A6

Ciężko napisać opinie o tej firmie nie używając wulgaryzmów. Jak ktoś chce zobaczyć chaos w organizacji pracy tak dużej firmy, zapraszam. Tylko przygotujcie się na śmieszne pensje.

@Rudy A6

Co się tam dzieje że piszesz o chaosie? I ile wynosi pensja, minimalna czy coś więcej?

Odradzam, jeśli masz wybór unikaj tej firmy.

ok
@były pracownik

wszystko ok

@ok

Coś więcej jesteś w stanie powiedzieć?

GOSC

Na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie o pracy w biurze na stanowisku specjalisty ds. administracyjno-prawnych. Czy wiesz na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie na tym stanowisku w firmie Mostostal Kraków S.A.?

Helena

zastanawiam się nad rekrutacją do firmy... mozesz napisac wiecej konkretów? zła atmosfera, stawka?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Mostostal Kraków S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Ha

Ja miałam online

Ewelina
@Ha

Pewnie jesteś inżynierem? :) Ja widziałam nabór na specjalistę administracyjno-prawnego, szkoda, że nie ma widełek w tym ogłoszeniu. Ale chyba oferują auto :3

Hej hej. Czy jest ktoś z biura? Głogów księgowość? Co sądzicie o pracy?

jn

dno...

Maqumba
@jn

To o Twoim IQ ??? Jak masz pisać takie coś to lepiej nie pisz nic !!

madafaka
@Maqumba

panowie jak wiecie jakie stawki daja monterom i spawaczom na poczatek to piszta bo mam jechac w czwartek na rozmowe i nie wiem czy warto

Maqumba
@madafaka

Na rozmowę zawsze warto jechać - zawsze to jest jakieś doświadczenie i możliwość porównania z innymi ofertami. Moja rada: jedź na rozmowę, dokładnie o wszystko wypytaj, potem spokojnie przemyśl i rozważ. Rozmowa nic Cię nie kosztuje a spróbować warto.

Wiesiek
@madafaka

byl pan na tym spotkaniu? chcialbym wiedziec jak to wyglada. pozdrawiam.

tymon

2000 do 2500 na rękę

tymon

monter brygadzista zarobi w godzinach podstawowych 3300lub niewiele więcej

Nie polecam

Nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie nawet najbardziej zdesperowanym osobom!!! Omijajcie wielkim łukiem to miejsce, ogromny wyzysk pracowników fizycznych. Zarobki na takim poziomie przy takiej pracy że wstyd się przyznawać że kiedykolwiek się miało coś wspólnego z tym miejscem. Brak poszanowania do pracowników, nikogo nic nie obchodzi totalna dezorganizacja. Jeszcze raz ostrzegam jeśli nie musicie nie zatrudniajcie się jest tyle innych miejsc

Wikary
@Nie polecam

Bardzo delikatnie napisane. Proszę to pomnożyć razy 10 i będzie tak jak jest naprawdę.

Murarz

Wykonawcy omijać z daleka ich budowy, ciężkie odbiory opróżnianie po 3 tygodnie. Byłem tam 3 miesiące i ucieklo z budowy z 20 lub 30 firm bardzo skomplikowana budowa na Krakowie MWM. Często nie ma roboty bo budowa nie przygotowana,walą kary za wszystko i do wypłaty zostaje mniej niz połowa. budowa ma dużo wad stanu surowego co przekłada się na wszystko inne. Odradzam współpracę. Kierownictwo ma podejście do podwykonawców jak do "niewolników" najgorszej kategorii.

Spawalnik
@Murarz

Potwierdzam! W wypadku zakresu prac spawalniczych i konstrukcji to samo! Kadra kierownicza to porażka, gbury które potrafią tylko ujadać i obrażać. Nie mają skrupułów nawet wobec kadry kierowniczej firm podwykonawczych i właścicieli tych firm. Cechy charakterystyczne kierownictwa, mistrzów, kierowników budowy, kontrolerów: - rubaszne żarty i żarciki, docinki i pyszałkowate zwroty z góry na wstępie każdej rozmowy - powoływanie się na wymyślone artykuły umowy i ich nadinterpretacja - rozłączanie telefonów w wypadku poruszania niekorzystnych kwestii - brak poszukiwania dialogu i kompromisu - brak kompetencji i wiedzy z zakresu budowlanki Po prostu banda cwaniaków, nie znających się na rzeczy a szkolonych tylko na to jak wycyckać każdego pracownika i podwykonawcę. Brak płatności, liczne, kary... mojej firmie nie płacili ostatniej faktury kilka lat! Pseudoinżynierowie -prawnicy! Mistrzowie kłamstw i manipulacji. Pomimo ciągłych prób i dawania kolejnych szans, uzbrojony w cierpliowość - zawiodłem się. NIE POLECAM! Podwykonawcy, pracownicy 3majcie się od nich z daleka! Mój brat aplikował na wyższe stanowisko, w tych standardach byłby niezłą gnidą.

Nikt
@Spawalnik

Można więcej szczegółów prosić

Michu

Witam, chciałbym sie zapytać, ile trwają te kontrakty w Niemczech, jako monter konstrukcji stalowych ? i jakie są teraz zarobki ? Pozdrawiam

Marciano
@Michu

Idź, tam takich potrzeba za 2100 - 2500

Spawacz
@Michu

Nie pchaj się tam !!! Byłem raz , tydzień wytrzymałem. Więcej jak 10e nie dostaniesz

Jaki jest wkład kierownictwa Mostostal Kraków S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

cichy ja

proponuje zacząć od wypłat a nie tylko dla siebie. Jeszcze nie słyszałem że jest dobrze, zawsze mało i mało a nie oszukujmy sie to dochodowy biznes> My pracownicy fizyczni utrzymujemy tyle nierobów

Marcin Osuch h

Żadna, statyści żenada wyczytane w książkach zero wiedzy merytorycznej gdyby było to w prywatny h rękach 60% do odstrzelu Budimex też statyści chodzą jak mały powstaniec w hełmie i straszą wiedzy za grosz

Marcin Osuch h
@cichy ja

Chłopie wiem że chłopaki mają kredyty zobowiązania itd ale w kupię siła jakstaniecie tokurwa prezesunio będzie musiał się pofatygowaci rozmawiać alert,epraszam chłopaki z Krakowa niemacie jaj

Tadek

W całej rozciągłości potwierdzam opinie Murarz identycznie było na Jaworznie , firmę montażową pogrzebali wiedza znikoma wymagania wielkie , nie czytają rysunku " Wykonawcy omijać z daleka ich budowy, ciężkie odbiory opróżnianie po 3 tygodnie. Byłem tam 3 miesiące i ucieklo z budowy z 20 lub 30 firm bardzo skomplikowana budowa na Krakowie MWM. Często nie ma roboty bo budowa nie przygotowana,walą kary za wszystko i do wypłaty zostaje mniej niz połowa. budowa ma dużo wad stanu surowego co przekłada się na wszystko inne. Odradzam współpracę. Kierownictwo ma podejście do podwykonawców jak do (usunięte przez administratora) najgorszej kategorii"

Pavel

Работа на mostostal ok (żlobnica) ,на малярке месяц не отработал но мастер ГАНДОН он видимо из полицай и тд.ему в ГУЛАГе надзирателем работать и рабочих наказывать!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Kraków S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Mostostal Kraków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Kraków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Kraków S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Kraków S.A.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Ujastek 7
    30-969 Kraków