Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

:-)

Kto powiedział że ja byłem w Tarnowie ??? komuś się osoby pomieszały !!! Zaczynam w styczniu, drugi etap rozmowa była najpierw z Panem 20-25 min(bez nazwisk) i potem z Panią tyle samo czasu(nie było żadnych scenek) ......no (usunięte przez administratora) na rękę mi wystarczy na początek.

ICN

No właśnie to w końcu drugi etap w Tarnowie czy Warszawie, jakieś to dziwne.

do Valeant

No proszę to w jeden dzień można zliczyć etap w Tarnowie i w Warszawie i jeszcze mieć odpowiedź tego samego dnia...zastanów się co piszesz

:-)

Tak !!!! bardzo szybko oddzwonili do mnie 2-3 godziny !!na II etapie byłem w Warszawie na Marynarskiej, też się zdziwiłem, ale jest OK mam pracę !!!! wiem że dla niektórych (usunięte przez administratora)netto to grosze ale dla nie to jest kupa kasy i mam pracę !!! Powodzenia

:-(
@:-)

Pogadamy kolego po czwartym IMS-ie....

@:-)

Kolego możesz powiedzieć coś więcej o rozmowie na Marynarskiej? Ile trwała? Czy były scenki sprzedażowe? Kto ją przeprowadzał? I od kiedy zaczynasz pracę? Podstawa 3000 zł netto? Trochę mało... z góry dzięki za odp :)

@Michał

Kolego jak się boisz scenek to zostań w domu

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
do :)

Dostałeś się ?Jakoś trudno mi w to uwierzyć...już to wiesz ? Po dzisiejszej rozmowie ...bez kolejnego etapu. Jakieś to dziwne

No i się dostałem !!!!!

Sara
@:-)

To szczerze współczuje, moja koleżanka tam pracuje i bardzo narzeka, mała kasa (usunięte przez administratora) akwizycja do aptek, zero stylu i merytoryki, ważna sprzedaż, ranking i to wszystko co się dla nich liczy. Żadnych perspektyw tylko tu i teraz sprzedać i to co będzie dalej już jest mało ważne.

Każdy się dostaje...jak do KRKI...jeszcze Ci przejdą te !!! kolego

:-)

No co Wy !!!! szukali też bez doświadczenia !!! ja w poniedziałek jadę na drugi etap !!!!!!

realnyluk
@:-)

a gdzie jedziesz ? ja jade do Tarnowa na spotkanie z kims z lini Pulmo, wiecie może jak tam jest ?

TOM

Szukali chyba na całą Polskę z doświadczeniem

Tom

Jak pracuje się obecnie w działce pulmonologicznej ? flota, atmosfera, kierownictwo ,zarobki ?

Ola

Tak, dokładnie tak. Okres próbny to około 3000 pln netto. A przy podpisaniu umowy dalszej, mozna liczyć na więcej oraz premię. Jak krzykniesz, na początku 4000 pln netto, to już nie masz szans. Nowe linie, które tworzą, to zatrudniają same małolaty. Dadzą im zapewne 2000-2500 pln i koniec. A dla nich, fura, komóra, skóra, to początek i koniec świata. Mało optymistyczne. Powodzenia.

Odradzam pracę przynajmniej w kardiologi. [usunięte przez moderatora] to despota. Wprowadza chorą atmosferę [usunięte przez moderatora], która przekłada się na całość. Wszyscy są zestresowani i sprawdzani. Boją się na każdym kroku czy ktoś się do nich nie przyczepi za jakąś bzdurę. Praca nie wiele ma wspólnego z szacunkiem a ludzi motywuje się na zasadzie kija nawet bez marchewki. Zapowiadają się też zmiany i zwolnienia. Odradzam kardio.

nowy

A moze ktos cos napisac jak sie pracuje w dziale rejestracji lekow? Pojawilo sie ogloszenie i jestem ciekawy jakie wrarunki, atmosfera i pensja? Moze ktos cos wie?

GK

A jak zarobki?Ile moze dostac doswiadczony przedstawiciel?

NK

nie jest fajnie-wrecz coraz gorzej...kupuja kolejna firmę....zaczęli zwalniać kierowników regionalnych....przedstawicieli rónież...2 linie najprawdopodobniej zostaną zlikwidowane.To już nie jest ta Polfa sprzed kilku lat....niestety

REP

Jest ok

MI

Promujemy??? Tam się już nic nie promuje, tam się działa jak akwizytor w latach 40-tych. Taki komiwojażer medyczny :)

?

Kryzys dopadł i Medyczne Valeant robi czystki w Warszawi, bo wyniki "słabe".

tomlez

witam ,też złożyłem aplikację na pm do ortopedii ale czytając to forum nie wiem czego mogę się spodziewać. od 4 lat pracuję z kw i ortopedami, ale nawet nie słyszałem o żadnym kwasie z ich firmy

Bart

Cześć Roman. Na jakie województwo aplikujesz?

meg

niech ktos napisze zarobki i socjal, jakie auta itd... jestem zainteresowana mam roczne doswiadczenie i relizacje targetow pow 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów