Opinie o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mellow Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellow Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

paweł

nie ma od nich nowych ofert i wcale nie zapowiada się, zeby pojawiły się w ajblizsze przyszłości. Wydaje mi sie, że spokojnie można do nich aplikowac, ale CV nadal pozostanie u nich w bazie i to wszystko..

A operator wózka widłowego albo magazynier lub pomocnik magazyniera ile mniej więcej zarabia w tej firmie ?

Prezes.

Ps. A'propos kierowniczki introligatorni. Jest wspaniałą kobietą! Prezes.

Prezes.

Czytam po raz pierwszy .... Tak naprawdę jestem ciekaw komentarzy :-) Prezes.

Operator Maszyn

Prowadząc biznes w tym kraju, trzeba być superbohaterem i mieć stalowe nerwy. Aplikowałem poprzez portal z ogłoszeniami. Odpowiedź bardzo szybka. Nie mogłem odebrać telefonu, ponieważ byłem w mojej obecnej pracy (nie mam w zwyczaju rozmawiać przez telefon w pracy). Napisałem szybkiego smsa i o dziwo dostałem odpowiedź, żebym oddzwonił jak tylko będę mógł. SMS podpisany i osoba po drugiej stronie nie była anonimowa ani tajemnicza. Umówiłem się następnego dnia, nie na konkretną godzinę tylko z fajnymi "widełkami" czasowymi, żebym mógł na spokojnie dojechać do firmy. Gdy przyjechałem, nie musiałem czekać długo. Byłem trochę zagubiony, ale szybko ktoś zapytał "Do kogo Pan przyszedł?". Okazało się, że osoba z którą byłem umówiony jest zajęta, więc Pan zaprosił mnie do siebie i wskazał siedzenie, żebym spoczął. Rozmowa zaczęła się od tego co robię w obecnej firmie i dlaczego chcę zmienić pracę. Dość szybko atmosfera stała się bardzo sympatyczna i rozmawiało się jakbyśmy się w sumie znali już jakiś czas. Zostałem oprowadzony po produkcji przez Dyrektora Produkcji (bardzo dużo maszyn i dużo do ogarnięcia, ale lubię wyzwania), człowiek bardzo sympatyczny i z dużą wiedzą. Do aplikujących taka porada, która może się przydać nie tylko tutaj, ale wszędzie: Nikt nikomu nie robi łaski. Ani Ty idąc gdzieś do pracy ani pracodawca zatrudniając Ciebie. Relacja pracodawca-pracownik to zwykła relacja biznesowa. Oferujesz swój czas i umiejętności, ktoś za nie płaci. Mówią, że klient nasz Pan, więc Pracodawca jest takim "klientem", który płacąc wymaga jakości i zaangażowania. Jeśli się to zrozumie, a nie będzie tylko kimś kto chce zarobić i się nie narobić - to wiele można osiągnąć. Ufam, że pozytywne wrażenia z rozmowy przełożą się na pozytywną i dobrą współpracę, żeby robić pieniądze

- Co Pan robi w obecnej pracy? - Co chciałby Pan robić tutaj? - Dlaczego chcę Pan zmienić pracę? - Jakie są Pana oczekiwania finansowe?

logo firmy Serwisant rowerowy
ktos

Panie prezesie prosze nie dodawac komentarzy hehe

mell

Pracodawca jest ok , pieniadze sa przeciatne . Ale kirowniczka introligatorni -(usunięte przez administratora) !! - uwazajcie !!

?

Pracuje już na linii od 3 lat, zarobki jak na drukarnie są powyżej średniej. Wszyscy wiedzą co mają robić. Działamy jak w zegarku co przekłada się na jakość. Polecam pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Mellow Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Mellow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mellow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellow Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mellow Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellow Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Zawiła 61
    30-390 Kraków