Opinie o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mellow Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellow Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

Rafał

Pracuję w Mellow na stanowisku PH od ponad roku i z pełnym przekonaniem polecam aplikowanie do tej firmy. Przeszedłem do Mellow z drukarni w której pracowałem 12 lat gdzie stale borykaliśmy się z brakiem doświadczonych pracowników, stąd często trzeba było się dwoić i troić oraz gasić pożary. Codzienna praca wręcz sprowadzała się już tylko wyłącznie do działań pod wielką presją. To co zrobiło we mnie największe wrażenie zaczynając pracę w Mellow to zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w branży specjalistów pracujących w firmie od wielu lat. Ponadto w firmie panuje świetna organizacja, praca rozkłada się na wiele działów dzięki czemu PH może się skupić na działaniach handlowych. Mellow dysponuje szerokimi możliwościami konkurowania na rynku, oferuje najnowsze technologie druku, nowatorskie narzędzia on-line dla klientów, posiada nienaganny wizerunek w sieci i social mediach. Jest się czym pochwalić a do dyspozycji PH jest stworzony szeroki wachlarz możliwości dotarcia do klientów. Od samego początku mogłem liczyć na wielkie wsparcie za co dziękuję! i pozdrawiam wszystkich czytających - obecnych, aplikujących i byłych :-)

Urszula
@Rafał

Przyznam, że Twoja opinia na temat Mellow brzmi bardzo zachęcająco. Podpowiedz więc - czy trudno jest się dostać tutaj do pracy? Jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie i jak się dobrze do niego przygotować? :) Wiesz może ile osób przechodzi go pomyślnie? Jestem ciekawa kto ma największe szanse na zatrudnienie...

Rafał
@Urszula

Cześć, prześlij proszę na maila (r.tomasiak @ mellow.com.pl) kontakt do siebie lub CV. Zadzwonię, porozmawiamy

Śmiech

Ludzie popracuje w innej drukarni i zobaczycie od czego jest ten rowek z tyłu gwarantuje wiem coś na ten temat tu macie zajebioze no chyba że tylko kasa i nic od siebie to czego oczekiwać . A najbardziej użalają się panowie nad sobą w tej firmie a dziewczyny (usunięte przez administratora) bo muszą każdy z was jest cieki Bolek do nich . Pozdrawiam płeć piękną w tej firmie

Antek

Podpowiedzcie czy są aktualnie jakieś szanse na prace w firmie? Obecna pandemia narobi wiele kłopotów.

Rekrutacja
@Antek

Trzeba aplikować i poczekać na kontakt zwrotny, mail: sekretariat@mellow.com.pl

Prezes

Moi drodzy. Nie dziwią mnie różnego rodzaju opinie pisane incognito. Widzimy ich wiele na portalach społecznościowych. Nigdy tego nie robie, ale ze względu na moich pracowników którzy przez lata pracują na markę Mellow pozwolę sobie napisać dwa słowa. - opisywanie zarobków i ich wysokości "iż dotyczą wszystkich" jest z założenia nieprawdziwe. ( już nawet w Chinach ) - mamy wolny rynek. na szczęście nikt nie musi pracować tam gdzie nie chce - szukając pracy, proponuję samemu weryfikować miejsce oraz warunki zatrudnienia i mieć własną opinie - stawki danego stanowiska, nie do końca wyznacza pracodawca, wyznacza je rynek Na koniec dodam, iż branża poligraficzna jak wiele innych została "zniszczona" przez dotacje i warunki panujące w naszym kraju. Mając nadzieję że wszyscy będą zdrowi, jestem pewien że właśnie się to zmienia ! Pozdrawiam Wojciech Dworak

Operator Maszyn

Prowadząc biznes w tym kraju, trzeba być superbohaterem i mieć stalowe nerwy. Aplikowałem poprzez portal z ogłoszeniami. Odpowiedź bardzo szybka. Nie mogłem odebrać telefonu, ponieważ byłem w mojej obecnej pracy (nie mam w zwyczaju rozmawiać przez telefon w pracy). Napisałem szybkiego smsa i o dziwo dostałem odpowiedź, żebym oddzwonił jak tylko będę mógł. SMS podpisany i osoba po drugiej stronie nie była anonimowa ani tajemnicza. Umówiłem się następnego dnia, nie na konkretną godzinę tylko z fajnymi "widełkami" czasowymi, żebym mógł na spokojnie dojechać do firmy. Gdy przyjechałem, nie musiałem czekać długo. Byłem trochę zagubiony, ale szybko ktoś zapytał "Do kogo Pan przyszedł?". Okazało się, że osoba z którą byłem umówiony jest zajęta, więc Pan zaprosił mnie do siebie i wskazał siedzenie, żebym spoczął. Rozmowa zaczęła się od tego co robię w obecnej firmie i dlaczego chcę zmienić pracę. Dość szybko atmosfera stała się bardzo sympatyczna i rozmawiało się jakbyśmy się w sumie znali już jakiś czas. Zostałem oprowadzony po produkcji przez Dyrektora Produkcji (bardzo dużo maszyn i dużo do ogarnięcia, ale lubię wyzwania), człowiek bardzo sympatyczny i z dużą wiedzą. Do aplikujących taka porada, która może się przydać nie tylko tutaj, ale wszędzie: Nikt nikomu nie robi łaski. Ani Ty idąc gdzieś do pracy ani pracodawca zatrudniając Ciebie. Relacja pracodawca-pracownik to zwykła relacja biznesowa. Oferujesz swój czas i umiejętności, ktoś za nie płaci. Mówią, że klient nasz Pan, więc Pracodawca jest takim "klientem", który płacąc wymaga jakości i zaangażowania. Jeśli się to zrozumie, a nie będzie tylko kimś kto chce zarobić i się nie narobić - to wiele można osiągnąć. Ufam, że pozytywne wrażenia z rozmowy przełożą się na pozytywną i dobrą współpracę, żeby robić pieniądze

- Co Pan robi w obecnej pracy? - Co chciałby Pan robić tutaj? - Dlaczego chcę Pan zmienić pracę? - Jakie są Pana oczekiwania finansowe?

logo firmy Serwisant rowerowy
Grzegorz

Rekrutacja nadal się odbywa? Pracujecie?

Grzegorz

A jak wyglądaja u was ograniczenia, zabezpieczenia przed koronawirusem? Bo mam astmę i trochę się boję...

Daniel

Podpowiedzcie na jaka umowę na początek można liczyć?

Ann
@Daniel

zawsze najniższa krajowa na każdym stanowisku

@Ann

A skąd wiesz jakie są pensje na innych stanowiskach niż Twoje?

No name

Bo o zarobkach się nie pisze ani nie powinno mówić. Każdy ustala to indywidualnie .znamy minimalną krajowa i średnia krajowa .Jeśli jesteś zainteresowany pracą to po prostu przyjdź i ustalaj jej warunki .Tylko Ty potrafisz sam ocenić swoją wartość, nie patrz na to kto ile dostaje..poza tym zawsze jest okres próbny który pozwoli Ci zweryfikować czy to miejsce jest dla Ciebie .weryfikacja z dwóch stron :) .Każdy pracuje inaczej,z mniejszą lub większą wiedzą czy doświadczeniem ,uczy się wolniej lub szybciej. Idź i pytaj w cztery oczy A nie szukaj takich odpowiedzi na forum. No chyba że masz 50 ofert pracy dziennie i telefonow i szkoda Ci ruszyc się z domu. Zresztą o oczekiwania finansowe zwykle pyta pracodawca i jemu też zależy żeby obie strony miały satysfakcję ze wspolpracy.

ABC..

Dobrze podsumowane.

Młoda

Mam takie wrażenie, jakby ktoś specjalnie pisał źle o Mellow. A wystarczy popatrzeć ile wśród ekipy jest pracowników, którzy pracują tu długie lata, na kierowniczych stanowiskach ludzie pracują tutaj od samego początku powstania firmy. Czy trzeba mówić coś więcej?

Harnas
@Młoda

syndrom sztokholmski...;];]

On
@Młoda

No tak, dokładnie ze starych pracowników jest 5 osób a trzy z tego na kierowniczych stanowiskach. Więc gdzie im będzie lepiej. Mało pracy a kasa się zgadza.

@On

Żadną jest odwagą kłamać i się nie podpisywać. w samym dziale handlowym pięć z sześciu osób pracuje powyżej 7 lat, a stanowisko dyrektorskie ma jedna... cóż, pozostaje tylko poinformować czytających że jesteś zwykłym internetowym trollem. Zwróć proszę uwagę że pisząc takie rzeczy, obrażasz nie tylko Twojego byłego pracodawcę, ale również wielu kolegów z produkcji, działu kontroli jakości, działu administracji i działu handlowego.

Pracuję w Mellow 14 lat, przeszedłem różne stanowiska, od obsługi ksero (jeszcze w copy2000), przez przyjmowanie zleceń, prace introligatorskie, drukarskie aż do obecnej, czyli handlowca. W każdej pracy są plusy i minusy, jednak moim zdaniem Mellow to szczególne miejsce gdzie poznałem fajnych ludzi, z niektórymi z nich przyjaźnie się do dziś, niezależnie od tego czy dalej pracują w Mellow czy nie, więc moim zdaniem atmosfera jest dobra. Jeśli chodzi o zarobki, mogę wypowiedzieć się tylko za siebie, i nie mam na co narzekać, choć zawsze chciałoby się zarabiać więcej:). Zdecydowanie nie jest to miejsce gdzie można siedzieć za biurkiem przez 8 godzin i oczekiwać pochwał. Trzeba się starać i szkolić, często samemu dociekać i dopytywać. Pozdrawiam

No name

Nie wiem skąd tyle kiepskich opinii o tej firmie .pracownicy pracują tu już dość długie lata ,więc gdyby było tak źle to byłaby rotacja .nikt nie jest niewolnikiem A pracuje się tu Bardzo dobrze. Wzloty i upadki jak wszędzie. Prezes wymagający, ale i wyrozumiały . każdy lubi sobie pomarudzic zawsze pod nosem ,ale osobiście nie widziałam tu "smutnych " wspolpracowników :D

Adrian

@Ann osobiście zetknąłeś się z tą firmą czy masz kogoś wśród znajomych, kto mógłby potwierdzić tą informację? Prośba, żeby dodawać opinie mające uwiarygodnienie w rzeczywistości. Wiele osób korzysta z tego forum i chciałoby mieć pewność co do trafności.

w
@Adrian

wiele osób korzysta z tego forum, jednak masa komentarzy jest usuwana przez administratorów strony, nawet jeśli wiele pracowników potwierdza dany wpis. Btw. ja potwierdzam komentarz Ann.

Adrian

@w Dzięki za komentarz. Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia pod kątem rekrutacji, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

Adrian

@Ania a czy sama miałaś okazję pracować w tej firmie? Jeśli tak, to od jakiego stanowiska zaczęła się Twoja przygoda z nimi? Podzieliłabyś się wiedzą jak wyglądała kwestia benefitów pozapłacowych?

w
@Adrian

nie ma benefitów

Szkaja na stanowisko pracownik drukarni introlygator. Co sie robi w takiej pracy?

Adrian

@anonymous Czy Ty również należysz do grona zadowolonych pracowników firmy Mellow? Co sprawia Ci największą satysfakcję w pracy dla tej firmy? Czy jesteś zadowolony z warunków zaproponowanych przez pracodawcę? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

Ulka

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze?

iks
@Ulka

Może wszyscy spokojnie pracują i są zadowoleni?

@iks

pewnie sa zadowoleni

Adrian

@Ania Jeżeli ktoś pracuje przez tak długi czas w jednej firmie tzn. że czuje się w niej na prawdę dobrze, a warunki oferowane przez pracodawcę są atrakcyjne. Czy mogłabyś napisać o nich coś więcej. Jakie dodatki i benefity zapewnia firma Mellow? Na jakie stanowiska warto aplikować do tej firmy poza działem handlowym?

zoltan

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca PH w Mellow? Jak wyglądają zarobki w tej fimie?

bylyPH
@zoltan

Nie polecam pracy jako PH, pieniądze marne, rotacja ogromna

@bylyPH

W dziale Handlowym są osoby pracujące po kilka i kilkanaście lat - to mówi samo za siebie

xx

Do tej pory najlepszy pracodawca, dla jakiego zdarzyło mi się pracować. Wynagrodzenie ok, atmosfera bardzo sprzyjająca spokojnej pracy.

JODEJO

Bardzo nieprofesjonalna firma jeśli chodzi o rekrutacje. Wysyłają maile z ofertą pracy i zapytaniem czy mogą zadzwonić w danym terminie, a nie dzwonią. I potrafią tak robić kilka razy przez kilka miesięcy. Generalnie nie wiedzą też co to jest oddzwanianie lub podziękowanie za udział w rekrutacji. Prezes traktuje kandydata bardzo "z góry". Ogólny bałagan.

JODEJO

Zostaw merytoryczną opinię o Mellow Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Mellow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mellow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellow Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mellow Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellow Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Zawiła 61
    30-390 Kraków