Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Gustaw

Wszyscy mówili ze odejdą...haha wolne żarty,dalej jesteście niewolnikami Strumetu :)

alee

Z tego co wiem to jeszcze pojdzie 4 spawaczy

Obserwator

Na spawalni brak kontroli jakości pojawiają się na początku zmiany i na koniec śmiechu warte!

Jakosi
@Obserwator

To idź do kontroli pracować zobaczysz jaki miód. Pilnuj swojej roboty a wszystko będzie dobre.

Spawacz
@Jakosi

Na zakładzie jest może dwóch kontrolerów co się interesują robotą reszta załatwia swoje sprawy albo grają na telefonie!

Obcy

Na spawalni ludzi brakuje ciężko urlop dostać dostają tylko wybrancy ! Jeden wielki syf

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
antycabanantycaban

Kto dzielil podwyżkami montażu ze stawki sa od 50 gr nawet do 1.40 guzik prawda ze byly dawane od umiejętności i stażu oj woda wreeeeeeeee

kaczor
@antycabanantycaban

no to macie tyle co spawacze!No ale wy macie bardziej przeje...ne niż na spawalni,zwlaszcza przy tych upałach!!!

Ym

Panowie, w agromecie czekają na was!! Prezesi już się dogadali ;-)

Ciekawe kto pójdzie za słowem w przyszłym tygodniu...

Montaz

Zapewne nikt, bo każdy narzeka, ale jak pomyśli to nie jest tak zle, zeby nie moglo byc gorzej.... i premia jest wakacyjna i wyplata na koncie, itd

spawcio
@Montaz

A dlaczego miałbyś nie dostać wypłaty?Weź się uspokój dziobaku z biurowca!!!OLEK co z podwyżkami płac?!!!

Thc

Panowie wypowiedzenia wydrukowane? Bo poprawy pracy nadal niema a tylu chętnych było do premii?

Kazdy marudzi a zwalniajacych sie nie widzę.

kwas

To sobie załóż takie bryle jak miał Stępień w 13 posterunku

Oni nas chcą zajechac, takie normy ze głowa boli...

gruby

A kto cie zmusza do robienia tych norm?Chyba własna ambicja i chęć podlizania się!Ruski robią 50 % G na spawalni i co?Smieją sie z Nas!

Montaz
@gruby

Ale też zarabiają połowę tego co my.... na conti jest kasa za narmy u was na spawalni wiec nie chcesz kasy nie rob proste. Dobrze zej po premii wszyscy sie zwolnia i zostana tylko ci co chca robic a nie nic nie robic a zarobic

Prezesie na wizerunek firmy sami pracujecie my pracownicy tylko oceniamy jak się pracuje w tej firmie a pracuje się nie najlepiej bo tylko jest wyzysk pracownika a podwyżek płac nie ma więc my tylko po przez ten serwis oceniamy firmę oraz pracodawcę a że źle jest firma oceniana to wy jako zarząd zapracowaliście na te wszystkie negatywne komentarze a nie my pracownicy

Jljl

Ostatni gasi światło w tym syfie

Robciu
@Jljl

Nie będzie ostatnich bo stare konie mają klapki wąsko na oczach, i ta firma padnie zanim do emerytury dociągną ;-)

Conti już 75 dziennie nieźle :)

spawcio

Kpiną jest to , że lesłaf ciągle normuje a podwyżek płac nie widać!!!

gruby

Olaf kiedy następna rata podwyżki na spawalni?Bo te grosiki to chyba niejest podwyżka?!TO SĄ KPINY!!!

caban

ja mam dobrego znajomego w solidarnosci w bielsku białej jezeli chcecie moge znim pogadac co i jak tylko potrzeba kogos kto by sie u nas tym zają jak bym sie nie zwalniał podjabym te sprawe ale mi juz nie zalezy

@caban

Tak tak grunt to dobre znajomosci .Skoro Ci nie zalezy to co planujesz moze pójdę z Tobą . Zaproponuj co sęsownego.

caban
@pracownik

wlasna dzialalnosc wkoncu byc niezaleznym

@caban

Jestem za jak będziesz miał własną działalność ile mógłbyś mi zaproponować na rękę?

cabancaban
@pracownik

Narazie bede dzialac sam odrobie sie troszke kupie drugi samochod i spokojnie moge kogod przyjac za ok od 3000netto

Roman Dmowski

Nadeszła odpowiednia pora wiec wypowiem się w temacie: To co aktualnie dzieje się w na Londzina to jest jakaś paranoja. Polityka firmy to ksiązkowe odzwierciedlenie systemu rządów państwa zwanego TOTALITARYZMEM. Potencjalnym krytykom wyjde naprzeciw i poprę to argumentami: 1.dyktatura/autokratyzm-brak jakiejkolwiek możliwości MERYTORYCZNEJ konwersacji z naszym 'wodzem'. Próba nawiązania rozmowy kończy się 'zmieszaniem' oponenta z błotem.Taki mądry, wszechwiedzący jak Petru czy Schetyna 2.Kontrola kazdego aspektu życia pracownika-profesjonalny monitoring, wart jakieś 250k(kamery ip 3MP/8MP,serwery,oprogramowanie,rejestratory itp).Także poza zakładem-na pytania o angaże broni się programem 500+ 3.Rozbudowany system donosicielstwa-tu wszyscy wiemy o kogo chodzi bo każdy ma takiego w swoim dziale. 4.Rozbudowana propaganda, dezinformacja-coroczny kryzys,a co za tym idzie brak funduszy na angaże, jego słowa nie pokrywają się czynami- bezwartościowy bełkot. Itd. itd... Co do angaży to jest tak: owszem, cena stali skoczyla drastycznie do góry i bedzie maleć ale już nie tak gwałtownie jak w ostatnich latach ale czy to jest argument do nie przyznania angazy? NIE!! Czlowiek trzeżwo myslący i majacy takie zaplecze finansowe jak na Londzina pomyslałby i w czasie najnizszej możliwej ceny stali zacząłby skupywać i magazynować gdzieś stal jako zabezpieczenie przed taką właśnie sytuacja na rynku.A to szło przewidzieć w momencie gdy lewactwo brukselskie uchwaliło dyrektywe o ograniczeniu importu stali z Azji. Drugi absurd to kretynska odpowiedz Wodza na pytanie pracownika o podwyżke, a konkretnie "macie 500+". Inteligenta osoba odrazu by wpadla na to, że uczestnictwo w tym programie jest spowodowane przez słabe zarobki. 500+ nie jest takie kolorowe jak sie wydaje. Skad na to pieniadze? 40% pochodzi z nalożenia obciązeń na banki, fundussze inwestycyjne, a te z kolei musiały sie bronic i stąd OC tak skoczyło w górę czy wieksze prowizje w bankach. Natomiast 60% pochodzi od państwa, a konkretnie...POGŁĘBIAJĄ DŁUG PUBLICZNY. To przez takich jak Wy tyle rodzin uczestniczy w tym programie bo nie pozwalacie nam godnie zyc. Bronicie tylko wlasnych interesow, interesow korporacji tak jak Unia Europejska.Chcesz tu tych banderowcow nawet kosztem nas? Prosze bardzo...przy takiej rotacji ukrainskiej bandy z zerowym doswiadczeniem i pojeciem, upadlosc firmy jest kwestia kilku lat...

Jamamwolne
@Roman Dmowski

Dokładnie, z bosem nie da się porozmawiać, nie widać w nim człowieczeństwa, pamiętam kiedy przyjechał z rajchu, w białej koszuli wyrwał palnik spawaczowi po czym stwierdził że spawarka źle ustawiona haha niema się co oszukiwać gebelsy to najgorszy sort. Chwała wielkiej pracy!

@Roman Dmowski

Piękny wywod ale powiesz mu to wszystko w twarz? Albo zalozysz zwiazki zawodowe- masz moj podpis?

Wszyscy biadolą, narzekają i co z tego jak wszyscy czekamy na wakacyjną....

Jeżeli spawacze zostają na nadgodzinach ciągle jedni i ci sami codziennie to znaczy że się w ciągu ośmiu godzin nie napracowali się i mają siły zostawać po godzinach czyli wynika z tego że nie pracują uczciwie tylko chowają się po kątach tak aby tylko kamery nie widziały jak siedzą i nie robią

Dramat ta firma idzie ku upadku...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.