Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

robekdam

ile zarabiaja spawacze?

Msz

Gdzie i kiedy można się zapisać do związków?

Termos
@Msz

A po co Ci związki ? Składki będziesz płacić ? Taa jasne już to widzę.

Spawacze dostali podwyżki a co z reszta zakładu !!!

Szlifierz

Jeżeli sązwiazki powinno się legalnie odbyć zebranie załogi a nie jakieś pisanie bredni na forum!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Wina Prezesów

Mi tam związki nie są potrzebne ale przydało by się napewno najpierw zrobić porządek z wykwalifikowana kadrą "po zawodówce" bo niektórzy to już prawie jak Prezesi dumni chodzą.

Loiz
@Wina Prezesów

Co masz do zawodowki? Jestem po zawodowce i majster na mnie nie narzeka a zajdz na magazyn gdzie maja minimum średnie a nie wie jak wygląda sruba m8 o gwintownikach nie wspomnę bo to dla nich wyższy poziom

Wstyd
@Loiz

Chodziło o białe kaski

G.j.k.?!.
@Wina Prezesów

Dumni. Przecież sam Bóg wie kim są w Strumecie.

Nie chce mercedesa,chce tylko

Tyle lat strumet już istnieje,iż uważam,ze obył by się bez związków,natomiast zarząd niech nie zapomina o swoich pracownikach,to my wszyscy pracujemy by strumet prężył się do góry.skoro firma dobrze stoi,to dlaczego zarząd zabiera cały zysk tylko dla siebie?.Zwykly pracownik nigdy nie pozwoli sobie na nowe audi a6 czy mercedesa s class.ludzie biorą hipoteki i do końca życia spłacają harując coraz to więcej za coraz to mniejsze zarobki

Gg
@Nie chce mercedesa,chce tylko

A kto dostaje coraz mniej? Była jakaś obniżka zarobków?

Gung
@Gg

Jeśli połowa wypłaty to premie, wystarczy zobaczyć jak maleją... Choćby jakościowa - dawniej 200-280 teraz 70-100. Policz to razy 12... Uznaniowe też maleją - efekt zarabiamy mniej. U mnie ponad 3tys w skali roku. (nie pracuje nadgodzin więc nie mogą mieć wpływu na wysokość). Wystarczy, że dostaniesz 3-6 procent mniej uznaniowej w skali miesiąca mniej - w skali roku to jeden miesiąc bez premii. Podobno mistrzem obcinania premii jest nowy majster narzędziowni - dawniej spawalni.

Rado
@Gg

Wystarczy że siła nabywcza naszych wypłat jest coraz niższa. Z miesiąca na miesiąc potrafimy kupić za te nędzne wypłaty coraz mniej.

Do Związku zawodowego

Dlaczego taka cisza odnośnie związków, kiedy będą jakieś wnioski informacje.

FACHOWCY
@Do Związku zawodowego

Czekamy na beczkę miodu na początek chętnym wysmarujemy tyłki potem zapisy i wpłata składki a dalej no cóż- zobaczymy.

Solidarność

Z niecierpliwością czekaliśmy na dzisiejszy dzień a w szczególności na spotkanie przewodniczącego naszych Związków z Zarządem Strumetu.Spotkanie odbyło sie w celu zapoznania obu stron ale również zostały poruszone tematy związane z polepszenie wynagrodzeń i warunków pracy.Rozmowy odbywały sie w bardzo przyjaznej i kulturalnej atmosferze przez kilka godzin.Na te chwile nie podjęto żadnych decyzji ponieważ bylo to spotkanie "zapoznawcze".Jaka będzie reakcja od strony Zarządu Strumetu dowiemy sie na najbliższym zebraniu.W najbliższych dniach takze będzie zorganizowane rozdawanie deklaracji dzięki którym mozna będzie wstąpić do Zwiazku.O wszystkim będziecie informowani.

anty zwiazek
@Solidarność

związki zawodowe nie dbaja o pracowników. mam nadzieję zze sie myle w tym przypadku i nie jest zz po to by poleprzyc byt zwiazkowcom. dlamnie zz niszczom zakład

anonymus
@anty zwiazek

nie zapomnijcie płacić składek !

Szymon
@Solidarność

Kiedy i gdzie najbliższe zebranie o którym mowa w powyższym tekście?!

Obserwator

Podobno dzisiej jakies zebranie wiecie coś?

ff
@Obserwator

Moze w koncu rozdadza te wnioski do zapisania sie do zwiazkow

Buu

Widac jest akcja klikania ocen pracodawcy, zeby sie podniesc z 2/6 wyzej.

Świnka

Mógłby ktoś jakieś deklaracje do wstąpienia do związku porozrzucać po szatniach.

Steff

Skoro wam tak nie pasuje, to czemu poprostu nie pójdziecie do innego zakładu? Podobno jest tyle lepszej pracy na około? Jak można (usunięte przez administratora) do własnego gniazda?! (usunięte przez administratora)

aaa
@Steff

A mało osób się już zwolniło ???

antyWojtek
@Steff

Ludzie się zwalniają, macie duży problem z obsadą stanowisk na wszystkich działach, stąd wasze ogłoszenia typu Pracuj z nami. Brak podwyżek, normy ogromne, brak szacunku dla pracowników, bardzo słaby socjal, pracownicy z Ukrainy ważniejsi niż Polacy. A pisanie że w tym zakładzie jest pięknie, to zwyczajne zakłamywanie rzeczywistości.

Hayeko
@Steff

Pisanie o wykwalifikowanej kadrze inżynierów - prawie wszyscy się zwolnili Ci którzy mieli jakieś pojęcie. Podobnie "nowy" kierownik np narzędziowni, który nie zna podstaw obsługi CAD, ani języka obcego-ciezlo się z nim współpracuje na innych działach.Zostali młodzi chłopcy bez praktyki i wiedzy. Wiadomo, młody musi gdzieś się nauczyć, ale jak się nauczą i tak odejdą.... Zresztą co dużo gadać, zakładu nie polecam, chyba, że ktoś szuka pierwszej pracy - wtedy ok, zobaczysz czego unikać w tej drugiej.

too
@Steff

I nikt z nas nie sra do własnego gniazda. Odkąd nie ma już z nami pana Ryszarda, wy tak nawaliliście do tego gniazda, że gdy ktokolwiek z nas usiłuje to spłukać to przebiera i wszystko wylewa się na podłogę.

Wstyd
@Hayeko

Kadra he szczególnie kierowników większości działów mamy wykwalifikowanych. Wstyd

Hope

A moze związek powstał po to zeby porozumieć obie strony i na obustronnych warunkach polepszyć przede wszystkim warunki pracy i przywrócić dobra opinie o zakładzie....?czy nikt dobrym nie pomyślał?większość z góry zakłada ze to juz koniec.....jeżeli zarzad będzie współpracował to jest szansa zeby polepszyć a nie pogorszyć ogólne warunki....większość zakładów a związki i współpracują ze sobą....

Das

Jedyną osobą która się tu pozytywnie wypowiada o tym zakładzie to Wojtek. Także gościu daj se siana. Każdy z pracowników widzi jak jest w Strumecie. A ty próbujesz wmówić ludziom że jest zupełnie inaczej. To tak jakby na czarne mówić białe.

Przykro patrzeć jak niszczycie własną firmę z pewnoscią związek zawodowy Wam w tym pomoże.

pasterz
@anonymous

zniszczony to ty masz mózg!!!

@pasterz

Ciekawe komu zależy by w ten sposób wybijać przez lata tworzone polskie rodzime firmy?

Baca
@anonymous

Dopniecie swojego no cóż fachowcy zawsze mogą jechać jak kiedyś na saksy ale co z Wami wichrzyciele.

Kkk

Zapraszam do wstępowania do związku. Razem weźmiemy własne sprawy we własne ręce. Jak każdy widzi w zakładzie jest tylko gorzej, bez jakiejkolwiek wizji poprawienia sytuacji. Nikt inny nie zadba o nas jako pracowników, musimy to zrobić sami.

@Kkk

Chętnie się zapiszę. Gdzie się zgłosić?

DJ knot
@Kkk

Związki i tak niewiele mogą, a pamiętać Panowie należy że to prywatna firma i niestety, ale właściciel może robić i płacić tyle ile uzna za stosowne. Jedyne co możecie to się na to nie godzić i rezygnować z pracy. Myślenie o związkach jako lekarstwie na całe zło i gwarancji idylicznej pracy jest naiwnościa... Ja bym się aż tak nie podniecal tym, bo zobaczycie sami, że niewiele to da jeśli władza sama nie zrozumie, że tylko zachęta i motywacja, a nie strachem i przymusem można coś osiągnąć więcej.

Hgf
@DJ knot

Co ty gościu bredzisz. Każda firma musi działać zgodnie z prawem. Nie ma tu nic do tego czy firma jest prywatna czy nie

Ggy
@Hgf

A co w strumecie jest niezgodne z prawem? Po to Ci związki? Niezgodne z prawem - złóż doniesienia do prokuratury. Związki nic nie zmienia - zobaczysz.

Obserwator

Firmę niszczą nowi prezesi którzy w życiu nic nie zrobili tylko przyszli na gotowe i nabijac swoje kieszenie poprzedni prezes myślał o wszystkich i było dobrze nieprzyjmowal byle kogo do zakladu i podwyżki też były!!!

Na spawalni majstrowie sami już ustalają normy widać jak kasa bije do glowy!!!!

Panowie majstrowie zastrasznie pracownika jest mobbingiem art. 94 § 1 KP, a mobbing jest karalny.Szczególnie dotyczy sie to Pana Lashy! Poszkodowani moga domagać sie drogą sądową odszkodowań z tego tytułu.Mobbing jest nielegalny!Pracodawca ma obowiązek zapobiegać mobbingowi. Jeśli tego nie robi, albo sam dopuszcza się nękania, narusza przepisy. To kierownictwo zarówno poprzez obowiązujące w firmie/organizacji wewnętrzne dokumenty (regulaminy, kodeksy, procedury), a także poprzez swoją postawę modeluje zachowania w miejscu pracy. Art. 3. [Przynależność do związku zawodowego] Nikt nie może ponosić ujemnych następstw z powodu przynależności do związku zawodowego albo wykonywania funkcji związkowej. Pozdrawiam niedouczonych majstrów.

Maro jak bolek, donosi na kolegów, kto chce wstąpić do związku! Za olafowe srebrniki sprzeda każdego!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.