Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.
2 1037 929 5 1
Obserwator Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jak to jest że na spawalni majster GG straszy swoich pracowników że ich wyślę na montaż zamiatać? Pracownicy nie dajcie się zastraszyć

Tak7Nie
Spawacz Nowy wpis

Chciałbym przyjąć się jako spawacz mam roczne doświadczenie na jakie zarobki netto mogę liczyć ?

Edek Nowy wpis
@Spawacz

Najnisza krajowa plus premia dodatkowo jedziesz jak w obozie

Spawacz Nowy wpis
@Edek

Słyszałem coś o ponad 3000 po 3 miesiącach czyli nie prawda ?

Edek

Ale robią z was niewolników żal mi was że dajecie się tak urabiać Nie macie poprostu jaj i tyle w temacie

Edek

Za którego wuzkowego

Tak2Nie3
Hanna
@Edek

A może jest ktoś potrzebny, bo firma potrzebuje więcej rąk do pracy? Dużo, innych ofert pracy mają też aktualnych. No, chyba że jest w Strumet taka rotacja albo jakieś zwolnienia?

TakNie4
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nowy

Chciałem przyjąć się jako wozkowy podobno na spawalni potrzeba nowego wozkowego na jaki zarobek mogę liczyc

Tak1Nie6
Montaz

Firma egzaminacyjna na wózki do bani olewa ludzi kto ma płacić egzaminy zamiast widlakow paleciaki

Nazwa działu: Produkcja

Ludzie myśle że trzeba napisać kilka słów prawdy. Nie licz na wyższą stawke po okresie probnym, bo masz taką samą. Nadgodziny sa takie ze jak wyjdziesz 2700 z nimi to szczyt. Po drugie warunki to dramat. Wystarczy pojeździć lub pochodzić po tym zakładzie by uświadomić sobie gdzie się wdepnęło. Np. warunki na spawalni lub narzedziownia na zewnątrz. Na montażu jest lepiej ale tam trafiają zwykle Ukraince. Nie polecam. I łapka w dół.

Hehlo
@Maestro

Jak ci sie nie podobaja ci sie warunki i płace w tym zakladzie to po co w nim pracujesz ?? Czemu nie idziesz gdzies indziej pracowac jak masz takie zdanie... ja pracuje w tym zakladzie i nie narzekam placa na czas robie swoje i tyle nie ogladam scian czy podlog jak one wygladaja jezeli zaklad jest dopuszczony do produkcji to czyli jest w dopuszczalnych normach... nie zniechecaj ludzi przez swoje widzimisie

Tak4Nie7
Jan
@Hehlo

Nie CHCE Cie obrazić ale zapewne z Twoim wykształceniem, umiejętnościami i ambicjami to szczyt marzeń. Pewnie granat oderwal Cię od pługa stąd zachwyt nad tym zakładem. Pochwal się jakie masz inne firmy na koncie? Jakie masz porównanie z innymi zakładami? Co umiesz? Co innego mógłbyś robić niż to co robisz? Ba..pochwal się co teraz robisz i w czym jesteś najlepszy?

Kwejk
@Jan

To kolega tez zroli ze wie skad go granat oderwal miales takie samo doswiadczenie ?? Wypowiedzial sie co on mysli na temat zakladu a nie ze zaraz go oblewasz swoimi doswiadczeniami podoba sie mu to jego sprawa... a tobie kij do tego..

Tak1Nie4
Maestro

Oj chłopie chłopie. Zwolniłem sie stamtad juz jakis czas temu.

Edward
@Maestro

Miałem zadać pytanie dotyczące sytuacji firmy, ale zaciekawiło mnie dlaczego zdecydowałeś się zrezygnować z pracy w tym zakładzie. Odpowiesz? Z góry dzięki.

@Edward

Ponieważ w innej firmie znalazłem lepsze warunki kasowe i co w tym przypadku ważne inny poziom kultury. Żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej.

Tak6Nie
niunia

Witam, nie jestem związana z tym zakładem pracy, ale jak widzę ludzi, którzy wypisują głupie rzeczy dot swojego pracodawcy to nóż mi się w kieszeni otwiera! Ludzie jeśli komuś coś nie pasuje to nic tylko się zwalniać!!!! A jeśli ktoś ma odwagę wypisywać w internecie takie obelgi to niech ma odwagę iść do szefa i powiedzieć co mu leży na wątrobie..... Trochę odwagi Panowie!!!!

Tak17Nie7
@niunia

Jazeli nie jesteś pracownikiem tego zakładu to czego tu szukasz?Idz lepiej gary pomyć

Tak12Nie2
niunia
@Miszcz

Brawo brawo, widzę wyszukana odpowiedź, chyba długo nad nią myślałeś!

Fazi
@niunia

Nie jesteś pracownikiem Strumetu to nie komentuj!

Luis
@niunia

Taki komentarz to można przesłać nauczycielom nie podoba się to się zwolnić????

Justyna
@Luis

Nie tylko pracownicy firm mogą się wypowiadać na forum, ale warto pamiętać, żeby to były wpisy merytoryczne. Wyzwiska, emocjonalne wpisy nie wnoszące rzetelnych informacji do wątku i personalne ataki nie są akceptowane na forum.

Zdziwiony
Nazwa działu: Produkcja

Witam mnie tylko dziwi dlaczego ze spawalni wysylaja na montaż do pomocy? A nigdy nie jest odwrotnie...

Haha
@Zdziwiony

Jakie jest podejście do pracy spawaczy dobrze widac gdy przychodzą do pracy na montaż. Niejednokrotnie znikali pół godziny przed końcem na szatnie twierdząc że u nich schodzi się szybciej i nie będzie siedzieć do równej 23.Nie dziwie się że wszystko przychodzi do nas źle pospawane skoro podejście do pracy spawaczy na montażu jest żenujące a poziom inteligencji szokujący. Jak dla mnie to Ukraińcy zdecydowanie więcej robili pracując z nami niż wy pomagający nam na chwile bo trzeba zakurzyc i posiedzieć w WC. Wiadomo że montarzysta też by miał ciężko na spawalni ale gdzie jakieś zaangazowanie i ambicje do pracy??? Totalne leserstwo byle do dzwona i byle jak.

Szlifierz
@Zdziwiony

Na montażu same lebry się przesmradzaja i liczą tylko na nadgodziny

@Haha

Montaż stoi przez osiem godzin przy jednej palecie a na spawalni jak czegoś brakuje to jest zmiana roboty i produkcja idzie

Tak3Nie1
Hehlo
@Haha

Sluchaj na spawalni norma zaczyna sie od 20 do 116 palet na 8h na montażu jak zrobicie 4 palety to panika i oburzenie kto wymyslil taka norme, spawacze przychodza i robia to samo czyli nic. Nie dziwota ze p.Prezes przychodzi do was co chwile jak 4 palety robicie na gotowo a spawalnia zasypuje magazyny.

@Zdziwiony

Na montażu ludzie maja uprawnienia do spawania które zakład im zrobił to zapraszamy na spawalnie jak brakuje spawaczy

Obcy
Nazwa działu: Produkcja

Na spawalni zero kontroli same buble palety do cięcia coraz gorzej się dzieje tylko sztuka się liczy

Tak9Nie2
Bom
@Obcy

Jakie palety do cięcia ty napewno piszesz o tym zakladzie pierwszy raz slysze zeby kazda paleta byla do cięcia ???? to kto spawie te palety jak wszyscy tna palety ktore sa bublowate chopie łopanuj siw

Spawcz
@Bom

Ty chyba niebyles nigdy w strumecie

Pchełka03

Chyba u Losy bo u Gabzdyla wszystko cacy

Tak2Nie1
Obserwator
@Obcy

Na montażu w preta walą całe 8 godzin,ze nawet Prezes musi tam chodzić i ich pilnowac,to moga jedna palete wyprostowac,Pozdro

Krzysztof
@Pchełka03

U kwiotka hahah

Smutna_prawda

Apeluję do montażu by się w koncu roboty chycili,za co Prezes im placi,niedziwię się że sa tacy zjeb**i,jakby ktos w preta leciał 8 h to tez by byl znudzony i zmierzły.PoZdro P.S. Mówią że mają za duże normy produkcji pajace,a pierwsi to pierd*****a głupot o braku wymiaru na paletach itp. Panie Prezesie zróbcie tam porządek z tym leserstwem.

@Smutna_prawda

Ludzie z montażu siedzą okapani na szatni przed godz 23

A ktorej ma sie kapac o 23.10 baranie

TakNie2
Poszukiwacz
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś może powiedzieć ile zarabia szlifierz oraz pracownik magazynu ?? netto oczywiscie , tylko powazne odpowiedzi prosze, nikt przeciez nie podaje tu swoich prawdziwych danych. I jeszcze jedna sprawa czy to prawda ze firma zwolniła osoby które tu wypisywały i jechaly szefostwo etc ??

Armani
@Poszukiwacz

Na prace na magazynie nie licz , predzej wywala cie na spawalnie .A stawka to okolo 2100-2200 na reke. Po okresie probnym dostajesz te sama stawke co na początku. Jak robisz nadgodziny to moze 2700 dostaniesz. Mowa o netto

Nazwa działu: Produkcja

Spawalnia jest wyliczana do minuty pracy a montaż pierwszy na szatni gotowy do wyjścia

Tak8Nie2
Szymon
@Spawacz

Osoby pracujące na spawalni mają wyliczoną pracę co do minuty? Jestem ciekaw, co w sytuacji, kiedy pracownik chciałby wyjść wcześniej z pracy? Proszę, abyś przedstawił, jak wygląda wtedy kwestia rozliczenia tego wcześniejszego wyjścia.

Tak4Nie
@Szymon

Bierze przepustkę baranie

Tak6Nie
Justyna
@Spawacz

Na forum powinno się szanować inne osoby - warto zawsze pamiętać o tym szczególe. Niektórzy dopiero zaczęli interesować się firmą Strumet i dlatego są tak dociekliwi. Mnie samą ciekawi natomiast kwestia tamtejszych zarobków. Powiedz, czy oprócz podstawy można się tam spodziewać premii?

TakNie3
zyczliwy

Pani Jola to brudas,,nic nie potrafiła ogarnąć odkąd jest to tylko (usunięte przez administratora) i innym robi tylko problemy..co myśli ze inne za nią ogarną dawno miała wylecieć...brudasss

Tak1Nie34
Joker
@zyczliwy

Dokladnie tak zgadzam sie z Twoja opinia ta Pani zamiast sprzatac to woli plecy myc...

Tak1Nie14
Plemol
@zyczliwy

Wszyscy widza jak było sprzatane wielki (usunięte przez administratora) jednak nikt niereaguje dopiero po kontroli sanepidu akcja sprzatanie tak jest ze wszystkim w tej firmie

Tak2Nie5
Biło
@zyczliwy

Była akcja sprzatanie ale znowu od paru dni podłoga na szatni niewidziala mopa

Tak1Nie7
Nickos
@zyczliwy

Podobno, ze od sierpnia kto inny będzie sprzątać.

Bom
@Joker

Oooo widze kolego ze myla plecka twoje ????

Tak1Nie1
Szymon
@Plemol

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym sprzątaniem. Czy nie powinna się tym zając ekipa sprzątająca zatrudniona przez firmę? Z tego co udało mi się znaleźć pracodawca nie zatrudnia pracowników na umowę zlecenie. Każdy dostaje stabilny i długoterminowy kontrakt. Mógłbyś napisać jak to wygląda w rzeczywistości?

Obserwator
Nazwa działu: Produkcja

Co z lepszym jedzeniem na stołówce? Dalej te pomyje od p. Doroty

@Obserwator

Pani sprzedaje dobre jedzenie a pracownicy pomyje i kielbasa stara trzeba z tym zrobić porzadek strumet placi a ludzie jedzą ochlapy za te pieniądze bylo by normalne jedzenie

Tak1Nie1
Jurek

Co myslicie na temat naszych sprzateczek? Mianowicie rozchodzi mi się o Panią Jole?

TakNie10
Sprzatacz
@Jurek

A co Ci przeszkadza pani (usunięte przez administratora)? Stara sie jak moze ,jak widze jaki (usunięte przez administratora) ludzie pozostawiaja po sobie w kiblach to jest mi wstyd ,ciekawe czy w domach tez tak maja ? A moze podnieca Cie uprzykrzanie sie nad pania (usunięte przez administratora)? Poslij swoja zone do takiej pracy ciekawe jak bedzie wygladalo ?Panowie zacznijmy od siebie dbac o porzadek a bedzie ok

Tak9Nie3
@Sprzatacz

Jeden wielki (usunięte przez administratora) nikt tego niewidzi a Strumet płaci za sprzatanie (usunięte przez administratora)

@Jurek

Popatrz jaki (usunięte przez administratora) zostawiaja po sobie inni pracownicy zakladu... a potem wystawiaj opinie o sprzataczkach ile razy one maja tam wchodzic i sprzatac za każdym razem jak sie wyjscasz obok czy wysrasz i nie wezmiesz szczotki i nie umykesz tj muszli po sobie... widocznie w domu tez tak robisz narobisz kolo a zona czy mama posprzata po tobie a nie na sprzatczke bedziesz jechal co po tobie sprzata brudasie i wy wszyscy brudasy co tak robicie... szkoda was ze taka opinie o tej pani robicie co zawami sprzata ... takie swinie sie w chlewie trzyma a nie na zakladzie... (usunięte przez administratora) pod siebie jeszcze rzrac dac pod nos... każdy pracownik powinien utrzymywac za soba pozadek jak i w ubikacji na stanowisku pracu i na szatni przed i po pracy... najezdzaja tylko tluki i barany co skoczyly 8 klas podstawowki...

Spawam

???????????????????????????????????????????????????? Od pewnego czasu słychać na zakładzie opinię na temat braku dostarczania wody na czas. Jeśli już piszemy takie posty i ferujemy sądy wzgledem danego majstra zadajmy sobie pytanie czy przedstawiamy prawdę obiektywną czy półprawdę w celu wzbudzenia sztucznego konfliktu niosącego za sobą kolejne problemy. Jak doskonale każdy z nas wie mamy pełny nieograniczony dostęp do wody pitnej i dodatkowo za co należy się szacunek dla naszego pracodawcy mamy dostęp do dodatkowej wody butelkowej. Zarzuty dotyczące braku wody są bezzasadne ponieważ nigdy jej nie brakowało i zawsze jest dostępna w litrach nielimitowanych. Incydent majstra który wydał dodatkową wodę w butelkach z opóźnieniem z przyczyn niezależnych od niego nie wypełnia znamion zabronionych ponieważ woda pitna była ale jak to w życiu bywa nie podano jej pod nos temu sfrustrowanemu który woli krzyczeć i szkalować dobre imię pracodawcy. Oskarżać każdy z Was potrafi zza rogu kryjąc się za swoim warsztatem pracy! Napiszcie prawdę bo opinia o naszym zakładzie jest wizytówką naszej wspólnej przyszłości i rozwoju firmy. Dalej piszcie glupoty a przyjdzie dzień w którym zlikwidują nam dodatkową wodę w butelkach i postawią obok wody pitnej dodatkowy dystrybutor do wody mineralnej z której bedziecie korzystać i tym samym wyeliminują tego typu zjawiska o których mowa. Wszystko pod nos należy podać? Ludzie odrobina refleksji!

Kontroler jakości

Ludzie cytuję poniżej post pracownika ⏩Buli z dnia 29.04.2019 12:14 "Witam mam pytanie do Władz ZWM STRUMET czy na ocynkowni jest jakaś kontrola jakosci ? Odebralem swój towar po ocynku delikatnie mówiąc wyglada to tragicznie wszystko trzeba szlifować , do kogo trzeba się zgłosić z reklamacją?" ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗ W tym miejscu kolejny raz zastanawiam się nad celem tego typu postów mających negatywny wpływ na nasze miejsca pracy! Ludzie ściągnijcie klapki z oczu! Każdy taki wpis to atak na wizerunek naszego zakładu. Każdy atak wiąże się z opinią na zewnątrz i świadczy o naszym wyrobie. Czym więcej takich wpisów w moim odczuciu na zamówienie, tym większe ryzyko w przyszłość o współpracę z firmami które od nas kupują nasz wyrób. Gdzie jest zarząd firmy? Dlaczego nikt nie wyciąga konsekwencji względem tych wpisów? Z punktu widzenia prawa ten wpis narusza wszelkie obowiązujące tajemnice zwiazane z procesem produkcyjnym i tajemnicami handlowymi których jasno regulują artykuły polskiego prawa jak i europejskiego. Ujawnianie tych spraw winno zakończyć się surowym ukaraniem tych którzy w ten sposób niszczą wizerunek zakładu! Jeśli masz problem zwróć uwagę w zakładzie odpowiedzialnym osobą a nie publicznie działasz na " szkodę firmy". Takim wpisem zapewne nie wyeleminujemy problemów a tylko ich sobie dostarczymy. Strzał z partyzanta w nasze miejsca pracy. Wzywam prezesa do monitorowania tego forum i wyciągania wniosków a zarazem konsekwencji włącznie z pociągnięciem od odpowiedzialności prawnej osób piszących tego typu wpisy. Nie bagatelizujmy tych sygnałów bo konkurencja patrzy i zaciera dłonie.

Tak15Nie1
Marek
@Kontroler jakości

Jedyny mądry wypis od dłuższego czasu od chwili śledzę forum. Zgadzam się w pełni.

Tak8Nie1
Spawacz

Witajcie od dłuższego czasu zastanawiam się nad celem powstania zwiazku zawodowego w naszym zakładzie. Z punktu widzenia obecności organizacji związkowej pojawia się pytanie jaki cel był jej powstania? Od pewnego czasu atmosfera w firmie zmienia się diametralnie na negatywną. W naszych wynagrodzeniach nic się generalnie nie zmienia jak w poprzednich latach a zarząd firmy jak każdego roku zwiększa nasze wynagrodzenia proporcjonalnie do inflacji. Zastanawiam się jeki jest cel kontrol z zewnątrz i czy związek zawodowy ma coś z tym wspólnego? Czy naprawdę obecność organizacji związkowej jest nam potrzebna? Jeśli tak bardzo jest jej obecność wskazana dlaczego tak mało ludzi zapisało się do zwiazku? Może czas najwyższy zaproponować spotkanie z prezesem w celu omówienia ważnych tematów dotyczach naszego zakłady? Przecież wszystkie spory i problemy możemy rozwiązywać wspólnie bez ingerencji instytucji takich jak sanepid czy PIP. Poddaję pod rozwagę zastanowić się nad tym kto i jakie intencje ma względem naszych miejsc pracy.

Tak10Nie1
Spawacz

Do władz Strumetu ogarnijcie temat wody w te upały A nie majster na podziele 2giej zmiany gada że zaraz załatwi wode żeby było co pić A tu susza była przyjechała woda ale o której przed 20sta śmieszne ogarnijcie się ludzie to jest wasz obowiązek żeby to załodze zapewnić !!

Tak8Nie3
Nazwa działu: Produkcja

Majstra na spawalni dziś totalnie pop*erdoliło. Nic tylko maksymalnie to nie Bahamy

Tak20Nie8
@Spawacz

Spawalnia to jeden wielki (usunięte przez administratora) majster nie panuje

Buli

Tak7Nie2
Rusek
@Buli

W strumecie niema takiego czegos kontrola jakosci

Metalurg
@Rusek

Ludziku o czym Ty piszesz. U spawaczy zaleca się radiologiczne spoin a że Ty nie ta dziedzina wiec się nie wypowiadaj

Leon
@Buli

Kontrola jakości jest ale jej praca dotyczy tylko produktu finalnego jakim są pojemniki specjalistyczne. Jeśli chodzi o ocynkownię to trzeba się ugadać z pracownikami albo machnąć ręką na żałosną jakość.

Anka

Pracują u Was kobiety? Czy to praca wyłącznie dla facetów? Np.dział kontroli jakości? Warto aplikować? Z góry dzięki

Tak5Nie4

Kwiatkoś
@Anka

Cześć, pracowała jedna w kontroli jakości to ją doprowadzili do stanu w którym się zwolniła... Generalnie omijać szerokim łukiem - zarząd swoją mentalnością wywodzi się z lat 90 i w nich pozostał... Nie polecam.

Tak7Nie1

Było

Dajcie UK inne stroje i wtedy każdy będzie wiedział kto to. A nie że to montaż

Tak7Nie
Koban

Święta prawda ukraincy siedza z telefonami po godzine czasu na szatni i opowiadają potem montaż zasypany paletami tak pilnuje Polinski

Tak19Nie1

Mały
@Koban

Bo (usunięte przez administratora). myśli tylko o swoim ogonku i pupilach

Ricki2019
Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda że w strumecie będzie dział wtrysku?

Nickos
@Ricki2019

Tak to prawda. Można aplikować na (usunięte przez administratora)

Tak5Nie1
Blac

Widać że strumet stawia na analfabetow, pewnie żołdu też się nie doliczają.

Znajomy

Kwiatek twoi ludzie na drugiej zmianie zamiast robić to siedzą na szatni

UK to nie pracownicy Kwiatka

@Znajomy

Jesteś taki bohater to przyjedź do Kwiatka i zapytaj osobiście i co ty robiłeś na szatnia tepy buraku?

Tak10Nie1

King
@Znajomy

Przyjdź śmieciu powiedz to na narzędziowni ludzia w mordę przy majstrowi

Tak8Nie

Spawacz

Majstrowi na spawalni kasa bije do głowy nielicza się ludzie tylko punkty i pochwala prezesa jak tak dalej będzie postepowal to sam będzie spawal

Tak24Nie2

Zostaw opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.