Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Ludek

Ludziska czy może ktoś się orientuje ile to narodowości pracuje w ZWM bo już straciłem rachubę

Olololo
@Ludek

Cała masa (usunięte przez administratora), reszta polaczkow walczy z normami i jezykiem :D

Wolny elektron

W tym zakładzie to tylko ściemniacze mają się dobrze a największe ściemniacze na całym strumecie to dziubek pijoczek I rumpel w komplecie .oni to potrafią nic nie robić tylko naciągać godziny po to żeby wpadły następne nadliczbowe

@Wolny elektron

Jeśli dobrze odczytuję ksywki to masz rację choć kilku jeszcze by można do tej ferajny doliczyć.

Matador
@Wolny elektron

Chodzi o narzędziownie? Tak motorycznie jest ekipa która (usunięte przez administratora) nadgodziny. Od kilku lat nikt tego nie widzi. A dziwne bo kamery wszędzie.

Alien
@Matador

Tak święte (usunięte przez administratora)są najlepsi i najdrożsi w utrzymaniu niedosc że ściemniają ile się tylko da to co poniektórzy to nietrzewi do pracy przychodzą i plączą jaki to węgiel drogi ale na małpkę w monopolowym za 7000 to go stać

Podobno w tej firmie bardzo dobrze płacą zwłaszcza operatorom wózków widłowych, słyszałem że niektórzy wózkowi mają tak wysokie stawki że stać ich na zakup butelki wody ognistej za 7000zeta.

Brak slow

Płona woda z solą i parówka nazywacie posiłkiem? Albo kasza polana ketchupem i na to parówka… na taka firmę to po prostu wstyd!!! Zróbcie w końcu coś z tym…

Szymon
@Brak slow

...tak Cie traktują na ile sobie pozwolisz, dalej uważasz że ten zakład(usunięte przez administratora)" daję Ci swobodę w życiu? Pozdrawiam nieszczęśniku :)

Beata
@Brak slow

O, macie takie jedzenie? To chyba lepsze niż nic? Zawsze mógł być tylko automat z batonami czy coś… albo po prostu nic…

@Brak slow

To prawda, wstyd że tzw.stołówka to tak naprawdę piwniczny loch bardziej przypominający więzienną kantynę i te żałosne porcje nie wiadomo czego zrobione z niczego. Oczywiście koniecznie trzeba zarejestrować się na wejściu i wyjściu i w trakcie odbioru "przepysznych" cudów kulinarnych pań z kuchni. Czy to czasem nie podchodzi pod mobbing?

Szymon
@Beata

...sorry ale niezła z Ciebie wieśniarą nie muszę mieć automatu by Dobrze zjeść,nie pozdrawiam Cię:)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Stołówka. Jak ma to wyglądać tak jak teraz, to to nie ma sensu. Na zmianie Pani C. porcje są głodowe, chleb wydzielany po 2 kromki, to nie jest nawet posilek regeneracyjny, bo każdy wychodzi głodny ze stołówki.

Abdulalacha

To przynieś sobie z domu jedzenie może będziesz najedzony a nie tutaj wylewaj swoje żale pozdrawiam.

Hmmm
@Abdulalacha

Akurat to jest prawda już nie chodzi o porcje ale o jakość tych posiłków…. Są po prostu nie dobre…

Mały Miki

Zgadzam się z tą opinią, tzw. stołówka w tej formie i tym miejscu to po prostu żenada, chętnie bym zapłacił za posiłek ale nie mam nadziei by cokolwiek się zmieniło. To wygląda na taki mały szemrany interes w cieniu latarni. Biurowiec podejrzewam dostaje zupełnie inne racje i porcje. I tyle w temacie.

jano...
@Mały Miki

najlepiej zrezygnować i nie marudzić . większość z nas i tak chodzi na posiłki skoro jem to nie marudzę znaczy pasuje ........

Cała prawda

Jak zakład ma zadłużenia w formie leasingów to pracownicy będą tam robic na to wszystko(nie otwieraj buzi bo kmioty na to robią),trzeba opłacić hotele,samochody,imprezy itp ,pozdrawiam ,WEŹ się już nie jaraj tym żarciem robolu sory za robola skończyła się sielanka ????

Cała prawda
@Mały Miki

Jak się można tak szmacić co nie:)

Poldolot

Czy w strumiecie jest AŻ tak tragicznie bo to jedyny zakład na tej stronie co ma kilka stron opini . Przeważnie inne zakłady to są 2-3 strony I czemu ludzie tam nie chcą pracować bo widzę cały czas ogłoszenia na różne stanowiska i to od dobrego roku. Co na to wpływa że ludzie nie chcą tam pracować Taktyki typu normy nie zrobiłeś to uwalimy ci 2 godziny z czasu pracy czy zasady typu jak się odbijasz karta na wejściu to masz zasowac jak robot przez cały czas zmianę. Czy tak zwani karierowicze co muszą płacić alimenty na dzieci i Podlizują się przełożonym do takiego stopnia że ci przełożeni mają czyste jelito grube

@Poldolot

Co ty.bredzisz? Nikt tam nikomu godzin nie bierze, co to za bzdury? D,położy są ale oni są w każdej firmie

@Klaudia konkordia

Bardziej mi chodzi o to czemu cały czas wiszą ogłoszenia że tam poszukują do pracy od dobrego roku przeglądam ogłoszenia to cały czas wiszą że poszukują do pracy zangazowane w to są 2 agencje pracy. A z tymi godzinami to dla przykładu dałem wiem że jeden zakład w Skoczowie stosował taka taktykę że jak ktoś normy nie zrobił to nie pisali mu zmiany 8 godzinnej tylko 6 godzinną

@Poldolot

Roszady w ludziach są ż jednego powodu, słabe wynagrodzenie, jeżeli nie walniesz w stół i nie wywalczysz o swoje słabo zarobisz

@Klaudia konkordia

Słabe wynagrodzenie czyli minimalna krajowa czy chociaż coś więcej np o 300 zł I jak z normami czy idzie na spokojnie zrobić normę przez całą zmianę czy człowiek musi zasówać jak robot A i tak będzie brakować paru sztuk do pełnej normy

To zależy od dzialu

Zbigniew
@Klaudia konkordia

A w twoim dziale jak to wygląda?

@Zbigniew

Na CNC nie jest najgorzej

@Klaudia konkordia

A na jakim jest najlepiej?

Fryttt

Przerwy w tym zakładzie ile dają 30 minut bo dobra wola pracodawcy ,czy 15-20 bo dzięki programowi PIS pt. NOWY WAŁ w przepisach pracodawca ma zapewnić min 15 minut. Niezależnie czy 8h czy 12h pracy A i kwestia pójścia na papierosa można wyjść czy tylko na przerwie i podczas pracy niewolno ani razu pójść bo odrazu będzie krzyk od przełożonego ???

@Fryttt

Nie stety ale masz 15 przerwy w tym czasie możesz sobie zapalić i nic więcej

Fryttt

To się nie dziwię że cały czas poszukują do pracy już lepiej zrobić kurs autem w 2 strony po 20 km do Karwiny I człowiek ma więcej kasy i więcej przerwy XXDDD

HM

Jak praca na ocynkowni? Bo widzę ogłoszenia ogólnie na większość działów ale zastanawia mnie właśnie ocynkownia

łujuuu

Proszę o skontrolowanie starszych pracowników obsługujących maszyny CNC w szczególności na laserach gdyż na nockach zauważono jak Ci pracownicy korzystają z telefonów w czasie pracy. Pracownicy Ci grają w jakieś durne gierki, buszują po internetach czego wynikiem jest niska produktywność. Dodatkowo potrafią się chować między filarami tam gdzie nie ma kamer i spać na nockach. Dodatkowo nowi pracownicy są przez nich źle traktowani. Brak szacunku: obrażanie, głupie komentarze, unoszenie głosu. Dziękuję serdecznie za rozpatrzenie wniosku, skargi..

Nerdeczek

Kurde w tej firmie coraz więcej kierowników bez zielonego pojęcia.

@Nerdeczek

Szczególnie na spawalni nawet się nie przedstawił brak wychowania

Kontrabanda
@Spawacz

Bo nie jesteście godni tego zaszczytu. To jest komputerowa parówka wychowana na exelu i wykresikach. Tak to jest jak się chce z montowni zrobić automotive. A jeżdżą na fabryki i wiedza ze ich produkcja nawet obok automotive nie stała ale co ja tam wiem. Wiem tylko że same parówki ostatnio zatrudniają, zamiast docenić długoletnich pracowników. W tej firmie już dawno przestała się liczyć szczerość, a prezesi tylko kombinują jak to by zrobić żeby kasa robiła się sama. Bo chcieli by tylko odcinać kupony.

@Nerdeczek

Coraz więcej kierowników a jeszcze więcej reklamacji!!

@Nerdeczek

Kierownik spawalni nic nie ulepszył wręcz przeciwnie jest jedno wielkie zamieszanie spawacz szuka materiału brakuje przyrządów

zarobki 2900 netto po 8 latach pracy - gorzej niż w biedronce

@Nerdeczek

Nowy kierownik spawalni obiecał wielkie zmiany w produkcji a tu nic się nie zmieniło na wózek trzeba czekać detal poprawiać z kooperacji porażka

@Nerdeczek

Nie wiecie czy będą bilety na koncert zespołu Lady pank dla pracowników firmy strumet

@Nerdeczek

Coś mi się zdaje że nowy kierownik spawalni od grudnia będzie sam spawal może normy pójdą w górę

pracowity

@Nerdeczek Jako nowy kierownik spawalni i zarazem spawalnik powinien pokazac poprawne wykonanie spawania .Moze was zaskoczy i co wtedy ?

kwas

@Nerdeczek kto jest kierownikiem spawalni ??? skoro stary jest w jakosci

kwas

i jak spawa sam oj nerdeczek ???

Nerdeczek
@kwas

Nie wie pitłem sam z tamtont jak zobaczyłem co się odjaniepawla.

@Nerdeczek

@Nerdeczek co ty piszesz ???

@Nerdeczek

Szczególnie ten ze spawalni miał wszystko usprawnic a jest jeszcze gorzej niż było zamieszania narobi i się zbiera

nerdeczek czyli kto ??

Beata
@Spawacz

Czemu niby jeszcze gorzej? Nie jestem na bieżąco chyba

Sfd

Czy są przyjęcia kobiet w tym zakładzie? Jak tak to na jakich działach

XD
@Sfd

Tak

Joanna
@XD

Super, no ale w jakich działach? :) Czy na każdy można isc?

Kl
@Joanna

Pewnie na roboty spawalnicze, krajalnie i tez chyba są kobiety przyjmowane na CNC

Miki

Ten zakład to jest kicha, prezes zapowiada podwyżki w maju ale nic nie robi w tym kierunku bo lubi sobie po blefować wiedząc że nikt się nie postawi. Podobno za (usunięte przez administratora) było takie popularne powiedzonko "oni udają że nam płacą więc my udajemy że pracujemy". Zauważyłem w relacjach z ludźmi że chyba dokładnie takie postawy zaczynają dominować i wcale się temu nie dziwię.

Hmm
@Miki

Dokładnie proste przysłowie Jaka płaca taka praca….

Xxx

W tym zakładzie to już nie tylko są układy na działach Ali i na stołówce wpierw szefowa patrzy kto stoi przy okienku a później nakłada porcję oczywiście kogo bardziej lubi albo dostaje więcej.

@Xxx

Też to zauważyłem, normalne kumoterstwo!

Hmm

Dlaczego to jedzenie jest takie niedobre? :(

@Hmm

Jedzenie jest niedobre ponieważ robione jest z niczego. Lepsze jest to że jeszcze zaczęto wydzielać chleb a słyszałem już uwagi że co niektórzy piją za dużo herbaty...Stołówka jak z filmu Bareji, kabaret.

Jutro Piątek to może by nasz najwspanialszy Pan pomyślał o jakiejś podwyżce ale nie normy a stawki na montażu hmm

Hajduk
@Zainteresowany

I sądzisz, że podwyżkę załatwisz sobie pisząc tutaj tak? :)

@Zainteresowany

Jak to jest że godz 22 45 a montażyści przebrani na szatni gotowi do wyjścia

Levis
@Spawacz

A co ty robisz na szatni o 22:45 jak pracujesz do 23? Sam siebie(usunięte przez administratora)???

Klaudia koknkordia

:) krótko i konkretnie

Bebol
@Levis

Może szedł się wyloc i widział bo tylko spawalnię tępią nikogo więcej a panicze z montażu chodzą jak chca pozdrawiam

Gienio

Spawacze o 22 już się myją na szatni a takie wielkie normy

@Bebol

Taka jest prawda

@Bebol

niby w jaki sposób "tępią"? o czym Ty piszesz?

kto ? DAY ?????

Spawacz

Popieram takie czegoś jeszcze nie było w tym zakładzie nikt nie panuje

Obcy

Podobno wozkowy z spawalni się zwalnia ?

Tomi
@Obcy

Z tego co wiem to dwóch z jednej zmiany

@Tomi

A ile w sumie tam jest stanowisk jak dwa już będą wolne?

Jo
@Agata

@Jo

A to chyba nie aż tak źle? W sensie jak dwóch przez jakiś czas by brakowało to dałoby radę wyrobić czy ciężko?

Prac

Ostatnio była kontrola pip w zakladzie. Chciałbym się dowiedzieć jakie błędy wykryto i jaką karę dostała firma

@Prac

A to na 100% wiesz, że coś wykryli? I kiedy właściwie była ich ostania kontrola przed tą?

Majkion

Pracowałem 2 lata. Dobrze zapowiadająca się firma (tak mi się wydawało). Z czasem zauważalny brak rozwoju, brak pomysłu na pracę. Zarobki nie podniosły się od momentu przejścia z umowy wstępnej (3 miesięcznej) do końca mojej "kariery". Stawka 18 zł brutto jako operator, a pracowałem na kilku działach. Jeżeli ktoś ma blisko i nie musi wydawać na dojazdy to idzie popracować, ale w moim przypadku po odliczeniu dojazdu wychodziło 2500 zł na rękę... Śmiech na sali. Praca na 3 zmiany w brudzie i oparach a zarobki jak w żabce. Często praca po 12h (bo nie ma ludzi do obstawienia). Ten slogan z ogłoszeń że solidna praca powinna być sowicie opłacana to chyba motto z przed 10 lat, bo nie ma odzwierciedlenia w teraźniejszości.

Dorota
@Majkion

A po umowie wstępnej jaką umowę proponują, o pracę?

Coco

Praca fajna

friday

Na olx jest ogłoszenie: Przyjmiemy spawaczy bez doświadczenia praca w nowoczesnych halach. buhahahahahah cyrk gdzie one są te nowoczesne hale może tu może tam. Ludzie nie ośmieszajcie się.

Lucky
@friday

Ludzie co się to dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.