KOMET

Opinie o KOMET

oneceo

Te 2 lata doświadczenia to nie jest jakiś duży wymóg @wd3

stefan

Komet to dno skonczone lepiej szukac pracy gdzie indzej tylko nie tam.Sa nie wypłacalni a jak płacą to 9 zł na godz albo jeszcze mniej szef i dyrektor sa skonczeni ludzie też nie polecam harówa jak w obozie koncentracyjnym na 2 zmiany za gówniane pieniądze

mazur

Porąbany dyrektor ale i ludzie ktorzy na wszystko sie zgadzaja, mozna na nich pluc a oni i tak beda robic i to jeszcze szybciej, nie polecam nikomu nawet wrogom roboty w tym syfie

j

Ale kraść możecie ile wlezie, ciągle ktoś przychodził do mojej firmy a to deut spawalniczy sprzedać, a to tarcze szlifierskie. Nic nie kupowałem ale skończyło sie jak zajechałem do dyrekcji i zgłosiłem ze mają problem.

byly pracownik

Firma kiepska, zarobki kiepskie, wszystkie możliwe zakazy, i porąbany dyrektor.

firma cienka dozór do [usunięte przez moderatora] i jeszcze nie płacą

Zostaw opinię o KOMET - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOMET