Komet Sp. z o.o.

Adres: Bielska 36, 43-200 Pszczyna

NIP: 6381632360 REGON: 72891968 KRS: 0000185944

Komet Sp. z o.o.
1 12 11 5 1

Opinie o Komet Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w KOMET? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Opinia

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w KOMET? Podzielcie się swoim zdaniem!

Ciompa
@Administrator 06.04.2018 14:29

Dno i tyle w temacie;)

Rozpierdalator
 Opinia

Kobiety(kelnerki)w Bugsy maja 12 zł/godz,szlifierze ogarnijcie się!!!

Opinia

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w KOMET. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

oneceo

Te 2 lata doświadczenia to nie jest jakiś duży wymóg @wd3

stefan
 Opinia

Komet to dno skonczone lepiej szukac pracy gdzie indzej tylko nie tam.Sa nie wypłacalni a jak płacą to 9 zł na godz albo jeszcze mniej szef i dyrektor sa skonczeni ludzie też nie polecam harówa jak w obozie koncentracyjnym na 2 zmiany za gówniane pieniądze

Tak9Nie

mazur
 Opinia

Porąbany dyrektor ale i ludzie ktorzy na wszystko sie zgadzaja, mozna na nich pluc a oni i tak beda robic i to jeszcze szybciej, nie polecam nikomu nawet wrogom roboty w tym syfie

Tak1Nie

j
 Opinia

Ale kraść możecie ile wlezie, ciągle ktoś przychodził do mojej firmy a to deut spawalniczy sprzedać, a to tarcze szlifierskie. Nic nie kupowałem ale skończyło sie jak zajechałem do dyrekcji i zgłosiłem ze mają problem.

byly pracownik
 Opinia

Firma kiepska, zarobki kiepskie, wszystkie możliwe zakazy, i porąbany dyrektor.

Tak2Nie

Opinia

firma cienka dozór do [usunięte przez moderatora] i jeszcze nie płacą

Zostaw opinię o Komet Sp. z o.o. - Pszczyna