Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Łukasz Drzał

Kobiór

Opinie o Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Łukasz Drzał

Sebastian

Gdyby można było dać minus 10, to tyle bym wystawił. Oszuści i krętacze - półtora miesiąca auto stało u nich i odbierasz wadliwe. W dodatku porysowane (teraz już wiem że to u nich norma, nawet jeden klient podjechał kiedy tam byłem z podobnym problemem) i z pustym bakiem (był prawie cały, auto uszkodziło się na trasie). Kombinatorzy, próbują naciągać na kolejne części, np jak z przewodem do wspomagania niby za 400zł używkę chcieli mi wcisnąć, kiedy wysłałem im linki że używki kosztują ok 150zł, tematu nie było i "jakoś udało się to naprawić inaczej" (po wyjeździe od nich okazało się, że jednak nie). Sprawa ląduje na drogę sądową.

Andrzej

Wszystko zrobione w umówionym terminie, każda naprawa wykonana porządnie a nie jak w większości warsztatów fuszerka, Polecam Pana Łukasza

pawdem

Zdecydowanie odradzam warsztat pana Łukasza Drzał, osoba nie kompetentna, podjeżdżając na plac od razu zobaczymy masę aut co powinno być dobrą reklamą ale niestety tak nie jest, zakład bierze samochody jak popadnie nie umawia się na terminy, auta stoją po 2 tyg. nie ruszane klienci dzwonią z pytaniami co się dzieje z ich samochodami a właściciel warsztatu najzwyczajniej NIE ODBIERA CELOWO telefonu, w pierwszej kolejności bierze chyba szybkie naprawy a trudniejsze odwleka tak długo aż klienci nie przyjadą zabrać nienaprawione pojazdy. Jeszcze raz nie polecam!

Zostaw opinię o Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Łukasz Drzał - Kobiór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Łukasz Drzał