Auto-Hit

Tychy

Opinie o Auto-Hit

Były Pracownik

Auto-Hit Maków upadł i Tychy też się złożyły. Zalegają z wypłatami i składkami do ZUS także jest pozamiatane a właściciel sobie nic z tego nie robi. Ja swoje sprawy kieruję na odpowiednie tory typu PIP, Sąd Pracy ew. Prokuratura za zaleganie składek .

nikt

Kiedyś pracowałem w Tychach, zawsze zatrudniałem się w firmie "rzetelnej" czyli takiej jak auto hit. Bardzo miło wspominam pracę z Panią Prezes i Panem Dyrektorem (Nie wymienię nazwisk). Boli mnie jedynie, że ktoś pozwala sobie na ironizowanie z Pana Prezesa nazywając go "Krzysiem". Jest to wizjoner, którego zniszczyli współpracownicy, Wizjoner któremu zabrakło dobrych doradców, doradców na Jego poziomie. Szkoda firmy.

archiz

prawda jest taka: - właściciel Krzysiu miał zakład z potencjałem ale otoczył się DORADCAMI, którzy nie mieli pomysłu na ten potencjał. Ważne, że był MON, była kasa.......ale żadnego planu B , krótkowzroczność , donoszenie na innych, intrygi ( żeby tylko Krzysiu nie odsunął ich od koryta ) - ludzie na hali ( mniejsi lub więksi fachowcy ) tylko nie miał kto nimi dobrze pokierować. Kierownik Zbysio za bardzo zapatrzony w produkcję wojskową ( bez pomysłu na produkcję cywilną ) a MON wietrznie nie trwa i..........stało się - manager Marcinek ( chłopiec z okładki o modzie ) zero przewidywalności co się dzieje na rynku przemysłowym. Ważne że się wyśpi w dobrym hotelu, zje w dobrej restauracji, pozwiedza - i to wszystko za pieniądze Krzysia ale bez efektu - zakład bardzo hermetyczny ( szczególnie zarząd ) brak otwartości na nowych i ich pomysły - szczególnie jak ludzie byli z innego województwa No i zakład upadł - życzę Wam jak najlepiej i nie popełniajcie tych błędów na nowej drodze zawodowej

Robstain

Firma w swoim czasie była uznanym pracodawcą i dobrze prosperowała. Salon i serwis w Tychach należały do najlepszych w Polsce. Teraz to już koniec tego rozdziału. Najlepsi albo odeszli albo właśnie się pakują. Szkoda...

Były_pracownik

W Makowie zakład w upadłości. Brak zamówień z MON to i brak kasy. Wynagrodzenie może będzie na czas może nie będzie lub w ratach. Rządzi tam teraz jakiś "ciapak".

W Makowie to już kicha. Może wypłacą pobory w terminie, może nie wypłacą. Ostatnio były to zaliczki w kwocie 500 zł. Reszta puzniej!

arek

Najważniejsze, że pracujątam sami fachowcy mały fiacik'

mały fiacik

Stary dobry salon ale jak długo? Trochę kultowe to już miejsce :) Polecam i pozdrawiam byłych współpracowników i szefostwo z Tychów.

realista

Przewidywalna firma w dobrym tego słowa znaczeniu. Mała rotacja personelu. Ogólnie mniejsze zatrudnienie niż np. 10 lat temu ale też sprzedaż Fiatów mocno spadła. Osobiście polecam firmę, która jest na tyle duża by gwarantować stabilność a z drugiej strony mniejsza i bezpieczniejsza niż koncerny w których człowiek często mało się liczy

Ludwik
@realista 24.11.2015 13:22

Zatrudnienie jest większe niż 10 lat temu. Zakład w Makowie Mazowieckim to spora produkcja i duuużo miejsc pracy. Ogólnie pracuje 250 osób lub więcej. Firma się rozwija! Zorientowanie na produkcję wojskową gwarantuje stabilność.

realista
@Ludwik 25.11.2015 08:36

no tak, tylko, że Auto-Hit w Makowie to co innego niż w Tychach. To są całkiem inne działalności. Ja pisałem o Tychach czyli o samochodówce tzn. sprzedaży samochodów, serwisie, częściach itd. a Maków Mazowiecki to chyba głównie konstrukcje stalowe i przebudowy pojazdów. Wydaje mi się, że powyższe wpisy dotyczą raczej Auto-Hitu z Tychów. Ciężko mi coś napisać o Makowie ale faktycznie rozwijają się chyba mocno bo jak piszesz 250 osób to jest przecież niemała fabryka

zatrudniony w A-H

zgrany zespół, dobra atmosfera choć trudna do sprzedaży marka. Musieli by mieć też skode, vw albo toyotę. Jeśli się to kiedyś zmieni to otworzą się nowe możliwości

AUTO-HIT to najwspanialsza firma w jakiej pracowałam. Wspaniały właściciel, mądre kierownictwo, przyjazna atmosfera pracy. Bardzo godziwe zarobki, wynagrodzenie na czas, umowy o pracę. Można tylko trzymać kciuki za zdrowie właściciela i życzyc mu powodzenia. Nigdy nie spotkałam właściciela z taka klasą.

Daję 10/10 dla tej firmy. Szkoda tylko, że ma jeden salon i jedną markę :( Kierownictwo na poziomie a nie jakieś buraki. Nie wiem tylko jakie plany ma właściciel bo chyba inwestuje w mniej motoryzacyjne biznesy. Ogólnie POLECAM, również klientom bo ceny wszędzie podobne ale takich fachowców nie wszędzie można znaleźć.

telefobik

Najlepiej by było gdybyś bezpośrednio z nimi się skontaktował tak jak sam to wcześniej powiedziałeś. Ja również szukałem ofert pracy no i niestety nic nie znalazłem. Wydaje mi się, że szybciej znajdzie się ogłoszenie w lokalnej gazecie w Tychach niż w internecie. Ewentualnie trzeba próbować po znajomości. Też chętnie bym się zatrudnił na to stanowisko. Macie jakieś info ?

Mogę powiedzieć najlepsza Firma w jakiej do tej pory pracowałem. Opinie tu zamieszczone nie są kłamstwem. Wypłata na czas i cała na papierze, prawo pracy przestrzegane aż do bólu tak że nawet czasem mi jak pracownikowi to przeszkadza :) Współpracownicy bardzo ok z każdym bez wyjątku idzie normalnie pogadać i pożartować.

wynagrodzenie na czas, socjal, nauka języka, liczne szkolenia, normalni ludzie

przyjazna atmosfera wśród pracowników najlepiej motywuje do pracy - w hicie jej nie brakuje! Zawsze przestrzegane przepisy prawa pracy, gwarancja terminowej i w 100% oskładkowanej płacy. Stosunkowo małe możliwości awansu, bardzo mała rotacja pracowników. Ogólnie w skali 1-10 daję 9

zorro1980

obecnie jako pracownik, wcześniej jako klient POLECAM AUTO-HIT!

klient

bardzo wysoko ocenia pracę salonu, a zwłaszcza Pana na stoisku części zamiennych - bardzo uczciwy dobry poczciwy człowiek, naprawdę obsługa przez takiego sprzedawcę to prawdziwa przyjemność. Pozdrawiam

klientka

pracować nie pracowałam w tej firmie, ale jako klienta mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Obsługa OK, przy tym chyba najlepsza w okolicy oferta na serwis. Opinie o tej firmie jako pracodawcy chętnie poznam bo syn po szkole motoryzacyjnej rozważa złożenie tam aplikacji - ale to dopiero za rok. Czy warto?

obiektywny

jako wieloletni pracownik firmy pracę oceniam jako satysfakcjonującą z dużym +. Atmosfera w pracy przyjazna, poza incydentami dot. pojedynczych osób /jak wszedzie/, słuchający i rozważni kierownicy /rzadkość/, płaca w 100% wykazywana /nie pod stołem/ i ZAWSZE na CZAS!, trochę szkoda braku rozwoju :(. Z tego co wiem właściciel inwestuje ale w centralnej Polsce /trochę daleko/

Praca solidna, profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dostateczną. Atmosfera i ludzie tam pracujący są konkretni i przyjażni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem Najbardziej podobało mi się w Auto-Hit Sp. z o.o.: dalsza praca w ulubionym kierunku Najbardziej nie podobało mi się w Auto-Hit Sp. z o.o.: brak możłiwości rozowoju

Zostaw opinię o Auto-Hit - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Hit