Rifi Poland, oodji

Adres: Miła 2, 00-180 Wrocław

NIP: 7010218193 KRS: 0000347836

Rifi Poland, oodji
3 87 70 5 1

Opinie o Rifi Poland, oodji

Filtruj opinie po kryteriach:

Edyta
 Opinia

Czy sklepy Rifi Poland, oodji nadal funkcjonują? Czy już wszystkie się wycofały z Polski? Ważna to będzie informacja dla osób, które planowały tam swoją karierę.

ka
 Opinia

@podróżnik no tak się niestety czasem zdarza to od ludzi zaleyz

Lola
 Opinia

Pracowałam w OODJI i Panu pomylily sie stawki. Troche zawyzyl ... Swoją drogą nadal rekrutują??? Oodji od ponad roku zamyka sklepy w Polsce i wycofuje sie sukcesywnie z Nadzego rynku.

Opinia

Trochę kolegę poniosło z tymi zarobkami. Poza tym z moich informacji OODJI znika z rynku polskiego i sukcesywnie zamyka swoje sklepy

Wow

Kierownik sklepu 3600 zł Kierownik zmiany 2000 zł

Opinia

Moi drodzy,firma nie zatrudnia ponieważ wycofuje się z polskiego rynku. Sklepy zostają po kolei zamykane. Nie robią tego na raz tylko po kolei,zgodnie z datą otwarcia każdego salonu. Po prostu nie przedłużając umowy z centrum handlowym

o szok

ahahahaha ale co 5?? 5 zl za godzine chyba :D:D

Xoxo
 Opinia

Gorąco NIE polecam pracy w Oodji zwlaszcza w Łodzi gdzie P.kierownik zbyt wczuwa sie w role władcy sklepu i traktuje swoje pracownice jak pacholki... a myslalem ze czasy "niewolnictwa" juz sie skonczyly.

XoXoXo
@Xoxo 30.12.2015 23:34

Jak się jest leniem i obibokiem to polecam pracę w domu - leżeć i pachnieć :-)

abc
 Opinia

Faktem jest to że pomimo szukania pracowników to sklepu we Wrocławiu nie ma.

-----
 Opinia

nawet dobrze prosperujące sklepy Oodji zamykają.. firma zwija się z rynku polskiego i to jest fakt... więc lepiej już zacznijcie sobie szukać pracy, bo to tylko kwestia czasu

kaja
 Opinia

Właśnie też bym chciała wiedzieć czemu został zamknięty i czy może otworzą w innym miejscu

zuza
 Opinia

Nie wiem dlaczego, ale widziałam, że Rybnik też zamykają

nicki
 Opinia

czy to prawda,że we Wrocławiu został zamknięty sklep? co się stało?

abc
 Opinia

Ja wczoraj złożyłam CV w sklepie oodji w Gliwicach i kierowniczka wydawała mi sie bardzo sympatyczna, więc nie wiem dlaczego są takie złe opinie wyżej.

patka
 Opinia

Ja też jestem ciekawa jak wygląda praca w Gliwicach, proszę o jakieś opinie.

katka
 Opinia

Jest jakaś osoba która pracowała w Gliwicach i wie jak tam jest?

Cićka
 Opinia

Nie polecam. Czysty mobbing bez sztucznych barwnikow... Wszystko wiecznie zle, obrazanie pracownikow, grafik ukladany zawsze pod kierowniczke, 0 zycia prywatnego bo zazwyczaj na popoludnie... Wielkie halo o wolny dzien. Zebrania kilka razy w miesiacu nawet gdy ktos ma wolne to specjalnie musi przyjezdzac... 100 razy zmieniany grafik- zaplanowanie czegos graniczy z cudem. Niby 8zl/h ale czy warto...? Dziewczyny, szkoda nerwów..stres nerwy i brak zycia prywatnego, mydlenie oczu zwiekszeniem etatu.. Doopa blada.

xx

g

Akurat p. Dominik jest żaden z Niego sadysta

malinka
 Opinia

Pracuje w oodji w rybniku od jakiegos czasu i powiem szczerze ze po paru dniach mialam juz dosc Zatrudniaja na pol etetu mydlac oczy ze pracuje sie po 4-6 godzin (20-22 tygodniowo) gdzie pozniej dziewczyny robia ciagle na popoludniu po 7-12 godzin na drugi dzien po 12tce normalnie musza przyjsc do pracy. Otwarte jest od 9 ale tylko kierowniczka ii pupilek sa a reszta na popoludniu po 5 osob na sklepie. Zapier..ala sie niesamowice nie tak jak w innych butikach tu na wejsciu musisz juz oblegac klienta i wciskac co sie da. Country menager dominik jest jak sadystyczny terrorysta poinien Pip sie tym zainteresowac

aaaa
@malinka 09.03.2015 14:43

A dalej tam pracujesz bo sie zastanawiałam czy złozyć tam CV, ale chyba zrezygnuje jak jest tak nie ciekawie.

lols
 Opinia

Witam. Nie polecam tam pracy nikomu. Obwcna kierowniczka z Gliwic jest mało kompetentna a pomiata ludźmi jak mało kto. Odnośnie pakuetu socjalnego to nie istnieje tak naprawdę,a rotacja wszystkich pracowników jest ogromna. Pracowałam tam kilka dni dni i podziekowalam nie bylam w stanie zniesc takiego ponizania.

aaaa
@lols 18.02.2015 15:42

A kiedy tam pracowałaś?

xyz
 Opinia

polecam pracę w oodji. Jak wszędzie presja na wykonywanie jak największych planów jest ale jeżeli dajemy z siebie wszystko jest ok. Sprzedawca dostaje 8zł na rękę.

żart
@xyz 18.12.2014 19:13

tak... popracuj trochę i odezwij się jak wyleją Ci na głowę gar z pomyjami, później jak już się pozbierasz to będziesz mogła napisać prawdę jak wygląda tam praca i czy jest fajna :(

juta
 Opinia

Nie znoszę teraz robić zakupów w Gliwicach, i nie tylko ja. Co chwilę ktoś nowy, wiecznie co przychodziłam były jakieś zmiany. Nie wiem, jeszcze w zeszłym roku bylo sympatycznie, a teraz .... szkoda gadać. Przerzuciłam się na MOHITO, lepsza obsługa i jakoś tak przyjemniej. Przynajmniej mam do czynienia z tymi samymi sprzedawcami , którzy znają mój gust.

niunia

nie polecam tego sklepu

spew
 Opinia

Zgadzam się z opinią Chanel. Na początku masz mydlone oczy, niczego nie zauważasz, aż przychodzi moment, w którym, gdy już myślisz, że to to co chcesz robić, okazuje się wielką pomyłką. Dostajesz po dupie za wszystko...

Chanel
 Opinia

(usunięte przez administratora) Przychodzisz do pracy i jest mega nacisk psychiczny, jesteś krytykowany za wszystko, cokolwiek byś nie zrobił to i tak będzie źle. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie

spew
 Opinia

Jeśli chcesz być poniżanym, pracować w ciągłym stresie za marne grosze- to firma idealna dla Ciebie. Naprawdę odradzam, pracowałam i wiem jak w tym sklepie wygląda. Rzygać się chce na samo wspomnienie.

Ajlawju
 Opinia

A więc powinnam się cieszyć, że mnie nie przyjęto na to pół etatu. Sądząc po opiniach, to tak. Z drugiej strony kierowniczka w Gliwicach wydawała się sympatyczna.

Jojo
 Opinia

Dziewczyny, z czystym sumieniem nie polecam pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora) ciągła praca na pół etatu a oczekują od was gruszek na wierzbie,nie ma co liczyć na większy etat, ciągły stres, pośpiech, nerwy, nie mówiąc o wiecznej rotacji pracownikami, jaka w tym sklepie ma miejsce. Tania siła robocza, bo przecież nie chodzi o to, by zwiększać etaty pracownikom...!? haha

Tak5Nie

feer20
 Opinia

Dziewczyny pracujące w oodji pytanie do was. CZY WAM też NAKAZANO podpisać taki dziwny papierek o konieczności zapłaty kierownikowi za braki? W Gliwicach kierowniczka kazała nam takie coś podpisać i każe sobie płacić po 100 złotych od osoby przy brakach na mini inwentaryzacji.Znowu brakuje kilku kurtek.Jedna osoba odmówiła i straszy ją zwolnieniem!

Hi Jo
@feer20 07.03.2014 08:52

(usunięte przez administratora) Jak ją zwolnili okazało się, ze ciuchy przestały ginąć.

TakNie

Zostaw opinię o Rifi Poland, oodji - Wrocław