Rifi Poland, oodji
3 87 70 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Czy w Rifi Poland, oodji są szkolenia zewnętrzne?

ka Nowy wpis

@podróżnik no tak się niestety czasem zdarza to od ludzi zaleyz

anonim Nowy wpis

Lola Nowy wpis

Pracowałam w OODJI i Panu pomylily sie stawki. Troche zawyzyl ... Swoją drogą nadal rekrutują??? Oodji od ponad roku zamyka sklepy w Polsce i wycofuje sie sukcesywnie z Nadzego rynku.

G

Trochę kolegę poniosło z tymi zarobkami. Poza tym z moich informacji OODJI znika z rynku polskiego i sukcesywnie zamyka swoje sklepy

Ranking

Wow

Kierownik sklepu 3600 zł Kierownik zmiany 2000 zł

G

Moi drodzy,firma nie zatrudnia ponieważ wycofuje się z polskiego rynku. Sklepy zostają po kolei zamykane. Nie robią tego na raz tylko po kolei,zgodnie z datą otwarcia każdego salonu. Po prostu nie przedłużając umowy z centrum handlowym

o szok

ahahahaha ale co 5?? 5 zl za godzine chyba :D:D

Xoxo

Gorąco NIE polecam pracy w Oodji zwlaszcza w Łodzi gdzie P.kierownik zbyt wczuwa sie w role władcy sklepu i traktuje swoje pracownice jak pacholki... a myslalem ze czasy "niewolnictwa" juz sie skonczyly.

XoXoXo
@Xoxo

Jak się jest leniem i obibokiem to polecam pracę w domu - leżeć i pachnieć :-)

abc

Faktem jest to że pomimo szukania pracowników to sklepu we Wrocławiu nie ma.

-----

nawet dobrze prosperujące sklepy Oodji zamykają.. firma zwija się z rynku polskiego i to jest fakt... więc lepiej już zacznijcie sobie szukać pracy, bo to tylko kwestia czasu

kaja

Właśnie też bym chciała wiedzieć czemu został zamknięty i czy może otworzą w innym miejscu

zuza

Nie wiem dlaczego, ale widziałam, że Rybnik też zamykają

nicki

czy to prawda,że we Wrocławiu został zamknięty sklep? co się stało?

abc

Ja wczoraj złożyłam CV w sklepie oodji w Gliwicach i kierowniczka wydawała mi sie bardzo sympatyczna, więc nie wiem dlaczego są takie złe opinie wyżej.

patka

Ja też jestem ciekawa jak wygląda praca w Gliwicach, proszę o jakieś opinie.

katka

Jest jakaś osoba która pracowała w Gliwicach i wie jak tam jest?

Cićka

Nie polecam. Czysty mobbing bez sztucznych barwnikow... Wszystko wiecznie zle, obrazanie pracownikow, grafik ukladany zawsze pod kierowniczke, 0 zycia prywatnego bo zazwyczaj na popoludnie... Wielkie halo o wolny dzien. Zebrania kilka razy w miesiacu nawet gdy ktos ma wolne to specjalnie musi przyjezdzac... 100 razy zmieniany grafik- zaplanowanie czegos graniczy z cudem. Niby 8zl/h ale czy warto...? Dziewczyny, szkoda nerwów..stres nerwy i brak zycia prywatnego, mydlenie oczu zwiekszeniem etatu.. Doopa blada.

xx

g

Akurat p. Dominik jest żaden z Niego sadysta

malinka

Pracuje w oodji w rybniku od jakiegos czasu i powiem szczerze ze po paru dniach mialam juz dosc Zatrudniaja na pol etetu mydlac oczy ze pracuje sie po 4-6 godzin (20-22 tygodniowo) gdzie pozniej dziewczyny robia ciagle na popoludniu po 7-12 godzin na drugi dzien po 12tce normalnie musza przyjsc do pracy. Otwarte jest od 9 ale tylko kierowniczka ii pupilek sa a reszta na popoludniu po 5 osob na sklepie. Zapier..ala sie niesamowice nie tak jak w innych butikach tu na wejsciu musisz juz oblegac klienta i wciskac co sie da. Country menager dominik jest jak sadystyczny terrorysta poinien Pip sie tym zainteresowac

aaaa
@malinka

A dalej tam pracujesz bo sie zastanawiałam czy złozyć tam CV, ale chyba zrezygnuje jak jest tak nie ciekawie.

lols

Witam. Nie polecam tam pracy nikomu. Obwcna kierowniczka z Gliwic jest mało kompetentna a pomiata ludźmi jak mało kto. Odnośnie pakuetu socjalnego to nie istnieje tak naprawdę,a rotacja wszystkich pracowników jest ogromna. Pracowałam tam kilka dni dni i podziekowalam nie bylam w stanie zniesc takiego ponizania.

aaaa
@lols

A kiedy tam pracowałaś?

xyz

polecam pracę w oodji. Jak wszędzie presja na wykonywanie jak największych planów jest ale jeżeli dajemy z siebie wszystko jest ok. Sprzedawca dostaje 8zł na rękę.

żart
@xyz

tak... popracuj trochę i odezwij się jak wyleją Ci na głowę gar z pomyjami, później jak już się pozbierasz to będziesz mogła napisać prawdę jak wygląda tam praca i czy jest fajna :(

juta

Nie znoszę teraz robić zakupów w Gliwicach, i nie tylko ja. Co chwilę ktoś nowy, wiecznie co przychodziłam były jakieś zmiany. Nie wiem, jeszcze w zeszłym roku bylo sympatycznie, a teraz .... szkoda gadać. Przerzuciłam się na MOHITO, lepsza obsługa i jakoś tak przyjemniej. Przynajmniej mam do czynienia z tymi samymi sprzedawcami , którzy znają mój gust.

niunia

nie polecam tego sklepu

spew

Zgadzam się z opinią Chanel. Na początku masz mydlone oczy, niczego nie zauważasz, aż przychodzi moment, w którym, gdy już myślisz, że to to co chcesz robić, okazuje się wielką pomyłką. Dostajesz po dupie za wszystko...

Chanel

(usunięte przez administratora) Przychodzisz do pracy i jest mega nacisk psychiczny, jesteś krytykowany za wszystko, cokolwiek byś nie zrobił to i tak będzie źle. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie

spew

Jeśli chcesz być poniżanym, pracować w ciągłym stresie za marne grosze- to firma idealna dla Ciebie. Naprawdę odradzam, pracowałam i wiem jak w tym sklepie wygląda. Rzygać się chce na samo wspomnienie.

Ajlawju

A więc powinnam się cieszyć, że mnie nie przyjęto na to pół etatu. Sądząc po opiniach, to tak. Z drugiej strony kierowniczka w Gliwicach wydawała się sympatyczna.

Jojo

Dziewczyny, z czystym sumieniem nie polecam pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora) ciągła praca na pół etatu a oczekują od was gruszek na wierzbie,nie ma co liczyć na większy etat, ciągły stres, pośpiech, nerwy, nie mówiąc o wiecznej rotacji pracownikami, jaka w tym sklepie ma miejsce. Tania siła robocza, bo przecież nie chodzi o to, by zwiększać etaty pracownikom...!? haha

Tak5Nie

feer20

Dziewczyny pracujące w oodji pytanie do was. CZY WAM też NAKAZANO podpisać taki dziwny papierek o konieczności zapłaty kierownikowi za braki? W Gliwicach kierowniczka kazała nam takie coś podpisać i każe sobie płacić po 100 złotych od osoby przy brakach na mini inwentaryzacji.Znowu brakuje kilku kurtek.Jedna osoba odmówiła i straszy ją zwolnieniem!

Hi Jo
@feer20

(usunięte przez administratora) Jak ją zwolnili okazało się, ze ciuchy przestały ginąć.

TakNie

Zostaw opinię o Rifi Poland, oodji - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie