Pawe-Mar Zakład Ślusarsko-Budowlany

Opinie o Pawe-Mar Zakład Ślusarsko-Budowlany

Józek

szef nie wywiązuje się z zobowiązań nie daje umów zaniża wynagrodzenia nie ładnie odnosi się do pracowników nie polecam.

zorro01

Nie polecam pracy szewk oszukuje na godziny i przy zatrudnieniu mowi co innego i przy zwolnieniu co innego.Nie wazne czy masz umowe czy nie jestes zwalniany z dnia na dzien wiec uwazajcie co podpisujecie.Ponadto kazda firma kozystajaca z uslug pawemaru jest oszukiwana np.na grubosc blachy, lakier, wykonczenie ogolnie wykonywana robota w pawe mar konczy sie licznymi poprawkami i w rezultacie popelina.Ostrzegam i pozdrawiam

Zostaw opinię o Pawe-Mar Zakład Ślusarsko-Budowlany - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawe-Mar Zakład Ślusarsko-Budowlany