Opinie o Polargos Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polargos Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polargos Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polargos Sp. z o.o. w Warszawa

Kamil

Wszedłem na oficjalną stronę internetową tego pracodawcy i znalazłem masę ogłoszeń o pracę. Firma Polargos poszukuje aktualnie pracowników produkcji, lakiernika, montażystę, czy chociażby magazyniera. Tak wiele ofert i różnych stanowisk a tak mało opinii w wątku. Czy jest może tutaj osoba, która mogłaby się wypowiedzieć coś na temat tego pracodawcy? Skąd ludzie mają czerpać informacje o danym miejscu pracy skoro opinii jest "jak na lekarstwo"?

kjjkjj
@Kamil

No to zastanów sie dlaczego jest tak duzo ogłoszeń. Dobry pracodawca dba o pracownika a pracownik jak ma dobrą robote to pilnuje jej sobie. Tam krowy chodzą po ulicy

Renata
@kjjkjj

Nie rozumiem wątku z krowami. Wydaje mi się, że pracę w Polargosie można opisać bardziej zrozumiale i bez aluzji, na przykład jakie są zarobki na produkcji bram? Będę wdzięczna, jeśli odpowiesz mi w taki sposób.

ziec prezesa
@Kamil

słabo tam jest organizacja słaba i jak to na wsi na kierowniczych stanowiskach rodzina albo sasiedzi tak ze w wielkim skrócie ludzie bez kwalifikacji , brak umiejetnosci próbuja nadrobic krzykiem

WM Nowy wpis
@kjjkjj

Nie do końca się z tym zgodzę. Poszukują pracowników ponieważ firma się rozwija i zwyczajnie potrzeba jest więcej ludzi do pracy. Wystarczy trochę się zainteresować i poczytać a nie bazować na "hejtowskich" wpisach.

. Nowy wpis
@Renata

Zadaj to pytanie na głównej stronie polargos go work, widziałem, że tam są odpowiedzi na pytania o pracę itd.

www Nowy wpis
@.

w większości przypadków wypowiada się sama firma, dziwne

www Nowy wpis

z tego co pamiętam to firma połozona między polami ornymi, hala chyba jakaś po kołchozie z czasów PRL, brud, (usunięte przez administratora) na hali. Ciekaw dlaczego pod każdym filmikiem są wyłączone komentarze? Odradzam każdemu tam jest taki przemiał ludzi, że szkoda gadać.

- Brama się po jakimś czasie krzywi w pionie i w poziomie i coraz ciężej chodzi więc żeby trochę lżej chodziła trzeba było wózki trochę na wyczucie ustawić - pierwsza reklamacja odrzucona bez odbycia wizji - druga reklamacja, przedstawiciel "NA OKO STWIERDZIŁ ŻE NIEZGODNIE USTAWIONA Z INSTRUKCJA". Nie da SIĘ wytłumaczyć, że jak jest ustawiona zgodnie z instrukcja to ciężko chodzi bo jest krzywa na całej długości na dole i na górze. ALE PRZEDSTAWICIEL TWIERDZI ŻE BRAMA JEST FUNKCJONALNA. oCZYWIŚCIE NIE DOKONUJĄC ŻADNYCH CZYNNOŚCI POMIAROWYCH. POWIEDZIAŁ ŻE JAK BĘDĄ PROBLEMY TO ŻEBY SIĘ KONTAKTOWAĆ TO MOŻE ZABEZPIECZĄ PRZED DALSZYM KRZYWIENIEM albo może wymienią. POTEM ZERO KONTAKTU, TELEFONÓW NIE ODBIERA.NA KOLEJNE MOJE PISMO DO FIRMY ODPISUJĄ JESZCZE COŚ INNEGO. TRAGEDIA. Albo sobie nie przekazują informacji albo taka polityka firmy żeby sprzedać wadliwy towar i mieć z głowy. Szczerze nie polecam. Porażka. /.

Gustaw

Myślę, że ten spokój na forum jest wynikiem dobrej pracy i zadowolenie wśród pracowników?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polargos Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
marek

Ja kupiłem ogrodzenie siatkowe na działkę u tego producenta i musze przyznać, że obsługa bardzo miła. Polecam

PopmaChom

Nie polecam czekam na dostawe juz 3 miesiące i ani zwrotu pieniedzy ani towaru dział reklamacji nie istnieje lepiej dopłacic niz z taką firmą robić interesy i to czy małe czy duże są poprostu niekompetętni

Marxim

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polargos Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polargos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polargos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polargos Sp. z o.o.?

Polargos Sp. z o.o.
  • Deptak 17