Ampar Klima Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o Ampar Klima Sp. z o.o.

kazik

Na miejscu praca to na miejscu. Blisko do domu. Nawet jak musisz autem dojechac parę km. to nie jest tak tragicznie. A piszecie, jeszcze, że pieniadze są trochę marne, nie wiem za bardzo o jakich stawkach mówicie

były

wyzysk kasa marna brak czegokolwiek normalnego

olo

Witam nie polecam tej firmy jako kontrahent i współpracownik ludzie tam pracujący są kompletnie nie kompetentni i nie odpowiedzialni , byłam świadkiem kiedy przedstawiciel handlowy zamówił towar dla klienta nie zgodny z wcześniejszymi ustaleniami kosztami obarczyli klienta i wręcz wmówili mu że to on sam to zamawiał kompletna paranoja radzę wszystkim omijać szerokim łukiem tą firmę bo profesjonalizm i uczciwość sięgnęła tam BRUKU!!!!!!!!

ruda

dno klamstwo cyganstwo

Zostaw opinię o Ampar Klima Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ampar Klima Sp. z o.o.