Opinie o Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Logo Jacygrad Zawadzki sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. w Warszawa

wyślij Nowy wpis

klienci nie wypowiadają się na temat jakości w tym miejscu fajna firma stworzona z niczego stara załoga plus zadufanie i buta spadkobierców równa się strata czasu zero szkoleń rozwoju bo jedynymi fachowcami od wszystkiego są oni czas się tam dawno zatrzymał na etapie prywaciarza brak regulaminu zasad zakresu obowiązków brak benefitów oczywistych dla nowoczesnych firm szanujących ludzi którzy na ten sukces pracują kiedy życzliwi donosiciele odejdą ich firma ich sprawa nie polecam

Administrator Nowy wpis

Firma Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. szukała ostatnio kogoś na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

LOGO

Szanowny Yogi, doceniamy Twoją opinię. Jak wiesz wprowadzamy zmiany w firmie, jest to jednak proces, który wymaga czasu. Nasze drzwi są zawsze otwarte, więc każdy pracownik może nam wprost, bez konsekwencji zwrócić uwagę na rzeczy, które wymagają poprawy, do czego gorąco zachęcamy. Zarząd LOGO

Brysiek Nowy wpis
@LOGO

Zmienili układ wewnętrzny pomieszczeń.Szklama ściana żeby pracownicy mogli mieć lepszy kontakt wzrokowy z właścicielami. Drzwi jak zwykle szeroko otwarte żeby lepiej słyszeć jak praca wre

MARCO Nowy wpis

Ilość i jakość wpisów w marcu przekonuje mnie do przyjzeniu się temu producentowi

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Logo Jacygrad Zawadzki sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Szwaczka / Krawcowa?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Henq

Duży wybór odzieży roboczej. Cenowo korzystnie i do tego jakość na którą nie ma co narzekać. Kto szuka produktów w dobrej cenie i fajnej jakości na pewno mogę ich polecić.

fabik

Kupiłem parę razy u nich bluzy robocze z ogrodniczkami i są w porządku. Wygodne zapięcie, wytrzymałe, ogólnie ok. Ceny konkurencyjne.

Kamil

Jak oceniacie produkty od nich? Warto?

@Kamil

Ja jestem zadowolony. Duży wybór i dobre ceny. Zamawiałem już parę razy i wszystko było dobrze zapakowane, zamówienia kompletne, wszystko dobrze zabezpieczone na czas transportu. Warto sprawdzić i jak podpasuje to zamówić.

Patryk
@Kamil

Mi pasuje i mogę polecić. Wytrzymałe, mocne i porządne ubrania robocze. Do tego szybka i sprawna obsługa klienta.

Ok
@Kamil

Ogolnie ok, bo i ceny w porządku ale też jakość jest dobra. Kupuje dosyć regularnie i mają porządne i wytrzymałe produkty. Też obsługa w porządku bo przedzwonilem i doradzili co dobrać. Na ten moment bez zastrzeżeń.

Paula
@Kamil

Profesjonalna obsługa, bardzo szybka wysyłka towaru. Ubrania super! Jak za tę cenę to można kupowac. Mega profeska

Kornel
@Kamil

Zamawiałem kurtkę. Bardzo fajna jakość i dobra cena, u konkurencji o wiele drożej a wcale nie lepiej. Zamierzam zamówić jeszcze parę innych rzeczy, bo naprawdę jestem zadowolony z jakości. Do tego ekspresowo wysłali zamówienie. W razie pytań kontakt bezproblemowy.

Radek

Zamawiałem kilka ubrań roboczych i muszę stwierdzić, że to jest najlepszy sklep z odzieżą roboczą. Wszystko świetnej jakości i projekcji, a mimo to w super cenie. Można kupić wiele za niewielką sumę. Bardzo polecam.

Patryk

Produkty dobrej jakości. Sporo zamawiam i cenowo jest dobrze. Przede wszystkim wytrzymałość wyróżnia ich produkty na tle konkurencji. Duży wybór i duża dostępność produktów.

potwierdzam, nie szanują pracowników, również nie są konsekwentni w tym co ustalają z pracownikami

Czy w Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ole

Tak

Greg

Jakie zarobki wahają się na stanowisku magazynier?

@Greg

2700-3000

Robery
@Greg

2800 brutto

@Jack Chyba firmy pomyliłeś? Logo Jacygrad to dobra firma pod każdym względem, dobrze oceniana w internecie

Śmiały

Duża rotacja pracowników. Korporacyjne standardy wprowadzone przez synkow właścicieli. Nie szanuja pracowników. Nie polecam!!!

@Śmiały

Szanowny Śmiały, dziękujemy za Twoją opinię. Wprowadzamy nowe standardy, ponieważ zależy nam na rozwoju firmy i pracowników, a do tego potrzebne są zmiany prowadzące do wzrostu przychodów i zyskowności. Aby przyciągnąć i zbudować trwałe, dobre relacje z pracownikami budujemy nową kulturę organizacyjną w której liczy się również inicjatywa i zdanie pracownika. Nie ma tu miejsca na relacje jak w korporacji - podkreślone w komentarzu. Pozytywne efekty już są widoczne. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i dyskusji - nasze drzwi są zawsze otwarte. Pozdrawiamy, Zarząd LOGO

Śmiały
@LOGO

Wzrost przychodów i zyskowności zdecydowanie powinien być celem każdej firmy i jej pracowników. Problemem jest jednak realne i uczciwe dzielenie się wypracowany zyskiem również z pracownikami, bez których żadna firma nie jest w stanie realizować swoich celów. Kulturę organizacyjną buduje się nie tylko poprzez system nakazów/zakazów (usunięte przez administratora)ale przede wszystkim poprzez wzajemny szacunek, zaufanie i kulturę osobistą.(usunięte przez administratora)

Czy Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. praktykuje "luźne piątki"?

LOGO

Dzień dobry - w LOGO nie ma sztywnych zasad dotyczących ubioru (niezależnie od dnia tygodnia). Zależy nam jednak na tym, żeby nasi Pracownicy – szczególnie pracujący bezpośrednio z naszymi klientami - prezentowali się profesjonalnie i o taki wizerunek dbamy. Zarząd LOGO

Zostaw merytoryczną opinię o Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Logo Jacygrad Zawadzki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Logo Jacygrad Zawadzki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logo Jacygrad Zawadzki sp.j.?

Logo Jacygrad Zawadzki sp.j.
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Modlińska 266
    03-152 Warszawa

Logo Jacygrad Zawadzki sp.j.